Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-13, 12:41   #5011
niebieska_chmura
Raczkowanie
 
Avatar niebieska_chmura
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 362
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Wiesz tak czytam Twoje posty i przywracasz mi wiare w Kobiety Mimo braku wielkiego doswiadczenia to swietnie wylapujesz te niuanse o ktore chodzi

Jezeli znajomosc zacznie sie od tylka strony (doslownie i w przenosni) bez okreslania czy to jest zwiazek czy co, to jest duze ryzyko ze kobieta da sie wmanerwowac w luzna relacje. Dlatego tez uwazam, ze w zasadzie wspolne wyjazdy czy seks wcale nie musi byc zalazkiem czegos powazniejszego, a po prostu milym spedzaniem czasu.
Jestem dobra z teorii i patrząc z boku na przypadki innych, więcej widzę. W mojej sytuacji emocje "mydlą mi oczy" i już inaczej wszystko widzę.

Ja myślę, że z seksem różnie bywa. Jeśli kobieta zdaje sobie sprawę, że on niekoniecznie popycha relację do przodu to nie ma nic złego, jeśli pojawi się już na początku, tylko że wiadomo, iż wtedy łatwiej o szybkie zaangażowanie, czego też trzeba mieć świadomość.
niebieska_chmura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 12:57   #5012
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Cytat:
Napisane przez niebieska_chmura Pokaż wiadomość
Może być różnie, tak jak i u mnie.
Jeśli to się będzie przedłużać i dalej nie będzie deklaracji, to ja bym sobie dała spokój i jeśli wtedy pozwoli Ci odejść, to znaczy, że on nie chce się wiązać - z Tobą lub w ogóle, a odpowiada mu taki luźny układ. Sypianie ze sobą i wspólne wyjazy moim zdaniem nie mają tu nic do rzeczy.
Ja na pewno jeszcze poczekam, nie wiem jak długo, ale w końcu go "zaatakuję". Póki co pytałam go tak ogólnie - czego oczekuje, czy chce się wiązać, ale nie ze mną tylko tak ogólnie. Znaliśmy się wtedy miesiąc, więc była to jeszcze świeża znajomość.
Na ten moment zostawiam wszystko tak jak jest, wszystko inne mi pasuje i to ogólnie bardzo fajny model faceta. Czuje coś w tej relacji i ufam ze to dla niego nie żadna gierka. Jak sama ogarnę do końca swoje myślenie to z pewnością też go może bardziej "zaatakuje", ale jeśli oceniać zachowanie nie słowa to ja jestem bardziej wycofana w tej relacji od niego...


Cytat:
Napisane przez BeMyLil Pokaż wiadomość

Ogólnie chodziło mi o to, że dużo kobiet daje za duży kredyt zaufania facetowi i go usprawiedliwia, że na pewno jest po przejściach i stąd dystans / brak inicjatywy / brak kontaktu i zaangażowania. I męczą się tak biedule licząc, że facetowi się odmieni, a zwykle niestety się nie odmienia. I nawet jeśli się wejdzie z takim w "wymęczony" związek, to potem dalej nie są usatysfakcjonowane relacją (i trudno się dziwić). I tak zrozumiałam niebieską chmurę . Sama nie raz wchrzaniałam się w takie relacje z "zimnymi" facetami, którzy mieli jakiś problem i często kubeł zimnej wody na głowę od osoby patrzącej z boku pomagał mi się otrząsnąć z takiego bezsensownego zauroczenia..
Tak dokładnie ... zimni faceci zostają zimnymi facetami. I jak się nie stara nawet na początku to już nigdy nie zacznie.

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
Dokładnie , jak ktoś ma zaburzoną samoocene to taki portal może to tylko pogłębić !
U mnie posucha , z jednym mam się spotkać w weekend ale już wiem że będzie to czysto koleżeńskie spotkanie , chyba że okaze się atrakcyjniejszy niż na zdjęciach a z drugim pisałam , spodobał mi się ale od poniedziałku się nie odzywa także tego )
A dlaczego takie spotkania czysto koleżeńskieJak już wiesz że facet Ci wygląd wo nie pasuje ?
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 13:12   #5013
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No na intymnie powstal watek o Krewecie, ktory swoimi smialymi teoria ujal zalozycielke watku do tego stopnia, ze musiala je zebrac w jednym miejscu Nie widzialyscie ?

Dziewczyny macie link do watku (uwaga :mocne:P) https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=839281

Dzięki! Moje spokojne i samotne wkraczanie w wiek średni zostało brutalnie skrzywione






PS czy my nie powinnyśmy zakładać już nowy wątek?
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje

Edytowane przez Tycikata
Czas edycji: 2016-01-13 o 13:25
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 13:45   #5014
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 347
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Dzięki! Moje spokojne i samotne wkraczanie w wiek średni zostało brutalnie skrzywione






PS czy my nie powinnyśmy zakładać już nowy wątek?
Hehe krewet - kultowa postac Wizazu

Powinnysmy, pisalam do moderatorki w tej sprawie , ale cisza
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 13:55   #5015
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej :)? 25 + - część II

Już, już jestem

Zamykam i zapraszam do nowej części:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=842713


P.S. Zakładać wątki możecie same
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-13 14:55:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.