Plasterki wyszczuplające - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-21, 17:21   #31
*Aga*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 252
Dot.: Plasterki wyszczuplające

Ja również witam.U mnie już dwa tygodnie.Efekty coraz lepsze. Miłego wieczoru
*Aga* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 18:08   #32
barwinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 79
Dot.: Plasterki wyszczuplające

Dziewczyny a co to dokladnie za plastry??Jak one sie nazywaja i gdzie moge je kupic??I no i rzecz jasna ile takie cudenko kosztuje??
Pozdrawiam serdecznie
barwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 20:42   #33
*Aga*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 252
Dot.: Plasterki wyszczuplające

To są plastry
- wyszczuplające VitaSlim
- antycelulitowe VitaCell
Kupiłam w aptece.
A kosztują ok 65 zl.Ja używam tych drugich i są skuteczne.Pozdrawiam:cm ok:
*Aga* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-12, 10:43   #34
swierzynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 123
Dot.: Plasterki wyszczuplające

Ja używałam VITASLIM i pozbyłam sięboczków!!!
swierzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 21:36   #35
Olund
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 58
Dot.: Plasterki wyszczuplające

Dziewczyny czekam na dalsze relacje Bo wciąż się zastanawiam czy sie skuśić na te plastry
Olund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 11:34   #36
Anita86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7
Cool Dot.: Plasterki wyszczuplające

Witam

Mam zamiar zrzucić pare kilogramów i troszkę się wyszczuplić. Zobaczyłam niedawno reklame w TV tych plasterków, ale są one troche drogie, żeby kupować w ciemno, więc prosze bardzo- piszcie jak najczęściej o wynikach ich używania. Planuje najpierw intensywną diete South Beach (polecam-naprawde działa !) a po 2 tygodniach chce wypróbować te plasterki. Czekam więc na wasze relacje
__________________
Anita 86
Anita86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 18:47   #37
Ofelii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1
Dot.: Plasterki wyszczuplające

Witam,
Dokładam sie do prosby Anity86 zwłaszcza ze z dat waszych postów wynika, ze juz powinnyscie byc po kuracji i jakie efekty?
czekam niecierpliwie na wasze odpowiedzi i pozdrawiam
Ofelii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-17, 19:22   #38
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Plasterki wyszczuplające

Plasterki ... To kwestia autosugestii... Ale dobrze, jeśli to pomaga wam wytrwać przy diecie i życiu w zdrowy sposób... Zamiast słodyczy - truskawki, trochę ćwiczeń i w ciągu tygodnia 3 kg mniej... Tak na prawdę to wasz sukces a nie plasterków... Dzięki nim macie silną wolę i żyjecie w sposób zdrowy... Ale jeśli wam to pomaga to jeszcze lepiej... Autosugestia jest bardzo pomocna... Ważne, że osiągacie swój cel... Jednak nie wierzę, w to co reklamy opisują o tych plasterkach... W końcu po co by były kluby grubasów...i czemu tyle ludzi cierpi na otyłość? czyżby nie wiedzieli o plsterkach?... powodzenia dalszym dążeniu do świetnej formy ....
miiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 08:42   #39
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Plasterki wyszczuplające

miiee: myślę, że masz rację tylko częściowo. Oczywiście zgadzam się, że nie ma żadnych środków-cud, dzięki którym chudnie się w tempie ekspresowym i przy okazji wpycha się do paszczęki słodycze i wyleguje na kanapie. Wszystko należy wspomagać dietą i ćwiczeniami. I pewnie dlatego jest tyle "grubasów", bo część osób wierzy w moc diet-cud czy innych magicznych środków i uważa, że odwalą one całą robotę. Moim zdaniem w tych plastrach może być coś więcej niż czysta autosugestia. Mogą wspomagać przemianę materii (tak jak np. plastry antykoncepcyjne wstrzymują owulację - tego chyba nie zakwestionujesz?). Natomiast trzeba do nich dołożyć ćwiczenia i odpowiednie odżywianie. Ja się chyba w przyszłym miesiącu (wypłata, ach wypłata... ) skuczę na te plastry no i zobaczymy. Już i tak ostatnio inwestuję w siebie i w walkę z nadwagą, a skoro jest wiele pozytywnych opinii, to czemu nie spróbować? Ćwiczę, staram się zdrowiej i sensowniej odżywiać, dorzucę jeszcze i plastry. Pozdrawiam!
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 05:51   #40
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: Plasterki wyszczuplające

witam
odkurzymy troszkę ten watek. Kupiłam Vita Slim jako uzupełnienie...tego co rrobię, czyli lekka dietka +siłownis. Naklejam po 2 plasterki naraz (tak tez wolno - na ulotce piszą).Kuracja intensywna ma trwać 2 tyg i potem miesiąc przerwy. . . Narazie 3 dni za mna...może kilogram spadł...ale to może
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 05:53   #41
Aneciak
Zadomowienie
 
Avatar Aneciak
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Limerick/Łódź
Wiadomości: 1 019
GG do Aneciak
Dot.: Plasterki wyszczuplające

Cytat:
Napisane przez miiee
Plasterki ... To kwestia autosugestii... Ale dobrze, jeśli to pomaga wam wytrwać przy diecie i życiu w zdrowy sposób... Zamiast słodyczy - truskawki, trochę ćwiczeń i w ciągu tygodnia 3 kg mniej... Tak na prawdę to wasz sukces a nie plasterków... Dzięki nim macie silną wolę i żyjecie w sposób zdrowy... Ale jeśli wam to pomaga to jeszcze lepiej... Autosugestia jest bardzo pomocna... Ważne, że osiągacie swój cel... Jednak nie wierzę, w to co reklamy opisują o tych plasterkach... W końcu po co by były kluby grubasów...i czemu tyle ludzi cierpi na otyłość? czyżby nie wiedzieli o plsterkach?... powodzenia dalszym dążeniu do świetnej formy ....
może jest w tym troszkę prawdy, ale moim zdaniem otyłość jest chorobą- taka poważna, zaawansowana i wtedy plastry na nic. One mają za zadanie przyspieszyć przemianę materii w organiźmie...nie cudownie odchudzić. Dlategotez osoby otyłe powinny szukać pomocy nie w plastrach ale u specjalistów - tam uzyskają odpowiednią porade, leki .
Autosugestia... wiesz coś w tym jest... Placebo...
__________________
Aneciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-18, 21:06   #42
Laurana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 46
Dot.: Plasterki wyszczuplające

Hallo
watek upadl,a niektorzy powinni byc po kuracji,(szczegolnie tej wzmocnionej). Napsizcie dziewuszki, bo jestem w potrzebie
Laurana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 21:09   #43
Gradisca
Rozeznanie
 
Avatar Gradisca
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 549
Dot.: Plasterki wyszczuplające

pewno nie działa i nie ma się czym chwalić :P
__________________

Gdy pytasz, wstydzisz się raz; gdy nie wiesz, wstydzisz się całe życie.

Gradisca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 21:28   #44
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Plasterki wyszczuplające

A mnie rozwala reklama tych plastrów laska siedzi i przegryza spaghetti pizzą to dopiero dieta i sie jeszcze chudnie
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 07:27   #45
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Plasterki wyszczuplające

Cytat:
Napisane przez nati__xxx
A mnie rozwala reklama tych plastrów laska siedzi i przegryza spaghetti pizzą to dopiero dieta i sie jeszcze chudnie
Poważnie? A gdzie tę reklamę wypatrzyłaś? Chętnie bym ją obejrzała Jeszcze bym zrozumiała, jakby reklamowali te plastry pokazując ćwiczącą kobitkę i hasło "Nasze plastry pomogą ci w walce o zgrabną sylwetkę" Ale ten numer z pizzą to przegięcie
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 20:57   #46
silvera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 10
Dot.: Plasterki wyszczuplające

Witam, ja zużyłam przykładnie całe opakowanie tych plastrów (vitaslim) i efektów ŻADNYCH nie było. W trakcie stosowania nie ćwiczyłam co prawda i się nie obrzearałam ale odstawiłam wszystkie słodycze i potrawy wysokokaloryczne i codziennie od 2 do 5 godzin chodziłam (spacerki z dzieckiem). Wściekła byłam okropnie, bo jak na mnie 70 zł za zero efektów to troche za dużo. Trzeba było kupić sobie Fat Burners, na pewno byłoby lepiej.
silvera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 18:54   #47
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Plasterki wyszczuplające

a uzywałyscie Bioslim?
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 21:12   #48
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Plasterki wyszczuplające

aha, i czy są jakies przeciwskazania do uzywania takich plasterkow wyszczuplajacych? sa jakies efekty uboczne? I na czym polegaja te plasterki?to chyba nie jakies chormony?
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 22:52   #49
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Plasterki wyszczuplające

up
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-08, 15:07   #50
elffee
Zadomowienie
 
Avatar elffee
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: a tu zza biureczka
Wiadomości: 1 788
GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee
Dot.: Plasterki wyszczuplające

dolaczam do was. plasterki kupilam jakos tydzien temu, kleje ale efektow powalajacych nie widze

jestem sceptyczna ale z drugiej stroy skoro kupilam to sie bede oklejac nimi i zobacze.
nie stosuje jakiejs drakonskiej diety, wlasciwie jem nrmalnie, jedynie dolozylam basen do tego i tyle.

ostatno weszlam na wage i sie przeraizilam bo zobaczylam 75 kilo czyli 10 kilo wiecej jak zwykle. usawilam wage znow i sie zwazylam ponowniea tu 63 wiec jakby 3 kilo mniej, ale okazalo sie ze waga sie calkiem pospula bo cos z niej sie ulalalo i wypadlo wiec nie wiem czy to 63 to byla orawda czy nie. jesli tak to schudlam 3 kilo, jesli nie to ja w sumie nie widze po sobie jakis efektow, ale jestem cierpliwa, poczekam.
__________________
Idą wakacje a ja idę na plaże
elffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 16:00   #51
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Plasterki wyszczuplające

Cytat:
Napisane przez Laurana Pokaż wiadomość
Hallo
watek upadl,a niektorzy powinni byc po kuracji,(szczegolnie tej wzmocnionej). Napsizcie dziewuszki, bo jestem w potrzebie
Ja kiedyś używałąm tych plastrów i fakt na mnie działały bo jakieś 2 kg schudłam po nich ale tylko dlatego ze po prostu hamowały mój apetyt i mniej jadłam a po odstawiniu kg wróciły
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.