Prezent Dla TŻta,Ukochanego,Chłopaka, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.) - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-30, 21:05   #2641
marlenkas91
Raczkowanie
 
Avatar marlenkas91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 440
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez agatka13121988 Pokaż wiadomość
a ja planuje mu do prezentu jeszcze dodatkowo upiec faworki tylko w ksztalcie serc gdzie kupilas sloik?
kupiłam w sklepie Wszystko po 4,50zł
marlenkas91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 06:35   #2642
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość
a ile chlopak skonczy lat?
20 lat skończy

Cytat:
Napisane przez trusiak Pokaż wiadomość
A ja Wam przedstawie moje pomysly na prezent,ktory zostaly zrealizowane i spotkaly sie z uznaniem.A wiec tak.Krotki opis mojego TŻ.Uwielbia motocykle i wszystko co jest z nimi zwiazane.Poza tym jest normalnym (?) ;p chlopakiem. Kupilam Mu takie prezenty:
- kubek z Kukartki z fajnym napisem
- poduszke a na poszewce bylo moje zdjecie
- zestaw perfum
- bokserki czerrrwone
- puzzle a na obrazku kobitka ubrana w skąpy skorzany stroj siedzaca na motorze
- zabralam Go na wystawe motocykli do wawy.Z Lodzi do wawy Mu wycieczke zrobilam
- zegar w ksztalcie tarczy hamulcowej i budzik wydaje dzwiek motocykla
- upieklam ciasto
- torbe sportowa taka na silownie
- Ksiazke-album o motorach
- Ksiazke taka normalna do czytania
- zestaw srubokretow ()
- a bez okazji koszula,t-shirt, sweter.
Moze ktorys prezent Wam sie spodoba i skorzystac? Prawa autorskie nie sa zastrzezone :P Ale w tym roku nie mam zielonego pojecia co kupic...
Mój TŻ też lubi motory ale raczej crossy albo stare motory... i kiedyś tak samo chciałam kupić mu jakiś zegar w kształcie motocykla, no i faktycznie znalazłam taki dość duży z budzikiem ale crossa nie było (co było jasne) tylko jakiś tam zwykły motor a teraz nawet może bym kupiła, ale dość drogi był (ok.100zł).

Cytat:
Napisane przez Nicoletta Pokaż wiadomość
np zjeżdżalnię kulek - widziałam u znajomych - dziecko bawi się rzadziej od ojca
Na allegro jest sporo ładnych "zabawek" dla dużych "dzieci"
Na dole zdjęcia propozycji.
a cóż to za dziwactwo

Cytat:
Napisane przez marlenkas91 Pokaż wiadomość
Mój ma urodziny 5 lutego Kupiłam mu bokserki czerwone i tam na nich pisze MIŁY FACET a do tego dokupiłam taki fajnie zamykany słoik (chciałam puszke ale nie mogłam znaleźć) i mam zamiar upiec ciasteczka Myślę że mu sie spodoba bo z niego taki trochę łasuch jest
O to nasze TŻty w tym samym dniu się urodziły

Cytat:
Napisane przez malenstfo24 Pokaż wiadomość
Kupiłam skórzany portfel Linkin park, tylko kurcze dałam wcześniej bo jego stary już w takich strzępkach, że nie wytrzymałam nie mogłam patrzeć na te dziury ale dziś udało mi się kupić fajny komplecik bielizny za 65zł, z żabkami możecie się śmiać, ale nie mam pojęcia jak się to zapina jutro mam zamiar rozpracować dobrze, że sprzedawczyni doradziła mi pończochy, czułam się jakby prezerwatywy kupowała czerwona jak burak sądzę, że będzie zadowolony bo w życiu czegoś takiego nie miałam
Ja mam to samo zawsze jak coś kupię wcześniej to nie mogę wytrzymać i muszę dać jeszcze np przed urodzinami ale teraz postanowiłam się powstrzymać tak samo jak kupiłam portfel na Mikołajki tak dałam mu tydzień wcześniej
a co do bielizny to TŻ będzie pewnie zawchwycony też bym coś takiego kupiła ale znając życie nie miałabym gdzie na siebie tego ubrać przy nim... a poza tym mój TŻ napewno by się zapytał czy nie mogłam ubrać czegoś co szybciej się zdejmuje
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 07:34   #2643
marlenkas91
Raczkowanie
 
Avatar marlenkas91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 440
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
20 lat skończy



O to nasze TŻty w tym samym dniu się urodziły
i mają po tyle samo lat
marlenkas91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 09:02   #2644
kasiq007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Prezent na Walentynki

Hej Dziewczyny!
Może macie jakiś pomysł na prezent dla chłopaka z okazji zbliżających się walentynek? Mieszkam w małej miejscowości i jak łaże po sklepach to aż mnie szlak trafia bo tu nic nie ma:/ Myślałam aby zamówić coś w necie ale nie mam pomysłu co
kasiq007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 09:27   #2645
agatka13121988
Zakorzenienie
 
Avatar agatka13121988
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 261
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez marlenkas91 Pokaż wiadomość
i mają po tyle samo lat

ja mam 5 lutego imieniny
__________________
moje oczko
25.07-prawko zdane za 1 razem
agatka13121988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 10:18   #2646
marlenkas91
Raczkowanie
 
Avatar marlenkas91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 440
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez agatka13121988 Pokaż wiadomość
ja mam 5 lutego imieniny
fajnie
wyjątkowy dzień
marlenkas91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 12:05   #2647
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez ..::anvastra::.. Pokaż wiadomość
ja na okazje typu walentynki/rocznica zawsze daje tżtowi
- coś kupionego (najczesciej cos zwiazanego z jego zainteresowaniami, na co normalnie szkoda by mu bylo kasy (jednoczesnie przyjemne i pozyteczne )
+ coś własnoręcznie zrobionego (były już album ze scrapami z naszymi zdjeciami, malowana koszulka, jakies rysunki np nasz portret szkicowany i rózne takie glupotki )
+ jakoś fajnie zoorganizowany wieczór (to allbo on albo ja zalezy u kogo jestesmy)

w załączniku to co zrobiłam rok temu, nie za bardzo lubie ta wersje walentynek czerwoneserduszkagołąbkim isieiloveyouiloveyou itd a tż lubi takie orientalne motywy dlatego akurat takie coś (na środku jest chiński znak oznaczajacy miłość a w rogach nasze imiona (przynajmniej powinny, bo literowalam wg jakies strony w internecie )
moze sie komus przyda
Dziękuję (i pozwolę sobie zgapić), byłaś moim natchnieniem!! Mój TŻ bardzo chciałby pojechać kiedyś do Chin, lubi takie orientalne rzeczy no i chińskie żarcie oczywiście... Pomyślałam, że też zrobię mu taką kartkę z naszymi imionami po chińsku, napisem kocham Cię i fajnie by było jeszcze dodać ten chiński znak osznaczający miłośc.

U mnie problem jest tylko ( a raczej AŻ) brak zdolności artystycznych, stąd prośba do Was dziewczyny jak myslicie gdie mogliby wykonać dla mnie cos takiego, nie wiem czy zakład fotogarficzny jest dobrym pomysłem a nic innego nie przychodzi mi do głowy Chciałabym to wydrukować na jkimś fajnym papierze a nie na zwykłej kartce...
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-31, 13:43   #2648
..::anvastra::..
Zadomowienie
 
Avatar ..::anvastra::..
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 999
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez nati360 Pokaż wiadomość
Dziękuję (i pozwolę sobie zgapić), byłaś moim natchnieniem!! Mój TŻ bardzo chciałby pojechać kiedyś do Chin, lubi takie orientalne rzeczy no i chińskie żarcie oczywiście... Pomyślałam, że też zrobię mu taką kartkę z naszymi imionami po chińsku, napisem kocham Cię i fajnie by było jeszcze dodać ten chiński znak osznaczający miłośc.

U mnie problem jest tylko ( a raczej AŻ) brak zdolności artystycznych, stąd prośba do Was dziewczyny jak myslicie gdie mogliby wykonać dla mnie cos takiego, nie wiem czy zakład fotogarficzny jest dobrym pomysłem a nic innego nie przychodzi mi do głowy Chciałabym to wydrukować na jkimś fajnym papierze a nie na zwykłej kartce...
fajnie ze sie przydalo

takie cos napawde nie jest trudno zrobic wystarczy sie troche pobawic pokombinowac i wyjdzie
papier z fakturą znajdziesz nawet w zwyklym papierniczym
literki mozesz wydrukowac i pozniej tylko poprawić farbą albo tuszem zeby wyglądały na namalowane
ja np te babmusy wycielam z tekturki, pomalowalamm i odbilam, pozniej tylko poprawilam pedzelkiem w paru miejscach
a to co na okolo - mozesz przykleic na papier czerpany, jakis ozdobny jak do scrapow itd
a mysle ze nawet jak wyjdzie troszke brzydziej niz taki kupiony to tż bardziej sie ucieszy że zrobiłaś go sama dlla niego

dzis bede u tżta to zrobie zdjecie karteczki ktora mu zrobilam na urodziny - z takimi chinskimi monetkami przynoszacymi szczescie

tylko na ten rok mi sie pomysły skończyły
..::anvastra::.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 13:52   #2649
magda17x
Zadomowienie
 
Avatar magda17x
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 523
GG do magda17x
Dot.: Prezent na Walentynki

jest caly wątek o prezentach dla chłopaka, również na walentynki. Poczytaj.
__________________

"Miłość jest wtedy wielka, kiedy gra na wszystkich strunach serca"


magda17x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 13:59   #2650
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez ..::anvastra::.. Pokaż wiadomość
fajnie ze sie przydalo

takie cos napawde nie jest trudno zrobic wystarczy sie troche pobawic pokombinowac i wyjdzie
papier z fakturą znajdziesz nawet w zwyklym papierniczym
literki mozesz wydrukowac i pozniej tylko poprawić farbą albo tuszem zeby wyglądały na namalowane
ja np te babmusy wycielam z tekturki, pomalowalamm i odbilam, pozniej tylko poprawilam pedzelkiem w paru miejscach
a to co na okolo - mozesz przykleic na papier czerpany, jakis ozdobny jak do scrapow itd
a mysle ze nawet jak wyjdzie troszke brzydziej niz taki kupiony to tż bardziej sie ucieszy że zrobiłaś go sama dlla niego

dzis bede u tżta to zrobie zdjecie karteczki ktora mu zrobilam na urodziny - z takimi chinskimi monetkami przynoszacymi szczescie

tylko na ten rok mi sie pomysły skończyły
Papieru poszukam w takim razie w sklepie, dzięki Z drukarka mam problem, ale najwyżej wrzucę na pena i wydrukuję gdzieś. Tylko przecież jak je odbiję to one będą chyba w drugą stronę no nie? Chyba, że powycinam szablony,o! Kurcze no! Ale się napaliłam... Mam nadzieję, że mu się spodoba. A jak coś sknocę to wtedy pomyślę nad gotowym rozwiązaniem.
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 14:04   #2651
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez agatka13121988 Pokaż wiadomość
ja mam 5 lutego imieniny
ja też hyh, nawet mam takie samo imię jak Ty :P

a pomysły na prezent dla chlopaka jak nie bylo, tak nie ma:/
jak nic nie wymysle, to kupi perfumy i tylr...
ale spodobał mi sie ten pomysł z ciasteczkami w puszce
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-31, 14:22   #2652
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Prezent dla Eks

czy ktorakolwiek z was wyslalaby ekartke na walentynki?czy to glupie?
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 14:23   #2653
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

myślicie, że kamasutra z jakas fajna dedykacja to tego zabka ktoramowi kocham Cie oraz breloczyk w ksztalcie samochodu z grawerem to dobry pomysl na prezent dla TZta na Walentnki????
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 15:02   #2654
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez Sesja Pokaż wiadomość
myślicie, że kamasutra z jakas fajna dedykacja to tego zabka ktoramowi kocham Cie oraz breloczyk w ksztalcie samochodu z grawerem to dobry pomysl na prezent dla TZta na Walentnki????
ja mysle, ze ok

sama podaruje TŻtowi kamasutre [te wersje watsjajana] na nasza 3. rocznice 4 lutego kolezanka mi mowila, ze ta wersja jest swietna, bo nie tylko o seksie, ale tez o milosci ogolnie, jak sie traktowac i w ogole - jest czesc dla kobiety i dla mezczyzny [pisze to co slyszalam, jak kupie TŻtowi to sie okaze czy to prawda ]
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 21:08   #2655
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Prezent na walentynki

Cytat:
Napisane przez Adrusia Pokaż wiadomość
Witam! Szukam oryginalnego prezentu na walentynki dla Mojego Skarba może polecicie mi coś bo mi się już kończą pomysły..

Myślałam nad bryloczkami w kształcie połówek serca - jeden dla Niego drugi dla mnie może wiecie gdzie we Wrocławiu mogłabym coś takiego dostać???

Z góry dzięki za odpowiedzi Pozdrawiam
na allegro widzialam
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-31, 21:15   #2656
Taq
Raczkowanie
 
Avatar Taq
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 187
Dot.: Prezent dla Eks

Do eksa? Bez przesady...
Taq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 09:11   #2657
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

A ja mojemu zamówiłam poduszkę ze zdjęciem i takie bokserki z kamasutrą
http://allegro.pl/item539352328_boks...xxl_grati.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3544b1c16c6d5591med.jpg (40,3 KB, 53 załadowań)
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 09:40   #2658
agatka13121988
Zakorzenienie
 
Avatar agatka13121988
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 261
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez chromonikielnia Pokaż wiadomość
ja też hyh, nawet mam takie samo imię jak Ty :P

a pomysły na prezent dla chlopaka jak nie bylo, tak nie ma:/
jak nic nie wymysle, to kupi perfumy i tylr...
ale spodobał mi sie ten pomysł z ciasteczkami w puszce
ahh piekne imie! wlasnie musze posuzkac jakiejs fajnej puszki, tylko nie wiem gdzie mozna takie kupic
__________________
moje oczko
25.07-prawko zdane za 1 razem
agatka13121988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 11:28   #2659
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

a ja zamowilam swojemu TZ breloczek do kluczy z wlasnym grawerem.
sciagnelam tez program do robienia kalendarzy i zrobilam go z innym zdjeciem na kazdy miesiac ;-))
wystarczy wywolac jak normalne zdjecie w dowolnym formacie ;-))
moim zdaniem tanio i bardzo osobiscie. brelok kosztowal ok 15zl a kalendarz tyle co wywolanie 12 zdjec.
__________________
Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać.
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-01, 11:52   #2660
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Ja się zastanawiam nad zakupem praktycznym - rękawiczki skórzane (+coś niepraktycznego związanego bezpośrednio z Walentynkami, ale jeszcze konkretnej koncepcji brak), bo swoje właśnie niedawno gdzieś podział (taa, ostatnio to on zgubił również czapkę i porwali mu prawo jazdy - może lepiej zakupię jakiś preparat na roztargnienie ), w każdym razie - niby wiem wizualnie jakie ma dłonie, ale nie mam pojęcia, jak dobierać męskie rękawiczki rozmiarowo.. Ktoś wie?
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 12:04   #2661
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
A ja mojemu zamówiłam poduszkę ze zdjęciem i takie bokserki z kamasutrą
http://allegro.pl/item539352328_boks...xxl_grati.html
fajne te bokserki
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 12:40   #2662
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Prezent na walentynki

Przecież jest calutki wątek o prezentach!
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 12:59   #2663
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez agatka13121988 Pokaż wiadomość
ahh piekne imie! wlasnie musze posuzkac jakiejs fajnej puszki, tylko nie wiem gdzie mozna takie kupic
wlaśnie sobie tak pomyslałam, żeby wziąć zwykły słoiczek i pomalować go akrylami, albo tymi specjalnymi farbkami do witraży we własny wzór... (pisząc zwykły słoik nie miałąm na mysli takiego po ogórkcach z biedronki, tylko taki no, np jak sie trzyma kasze, albo płatki do mleka)
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 13:05   #2664
ona2008
Rozeznanie
 
Avatar ona2008
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 543
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

na ciastka nadaja sie papierowe pudelka , tanie,ladne,kolorowe, takie jak na drobiazgi, w wiekszych empikach sa, sama kupowalam, rozne rozmiaru,kollory, zdobienia, puszki trz byly ale duzo drozsze.wlozyc troche papieru do pieczenia i jest ok.
__________________
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic.
Chwila która trwa, może być najlepszą z twoich chwil."

podczytuje: http://slawek34.blog.onet.pl/ i http://dwojako.blog.onet.pl/
od 15.02.09:bez chipsow,alkoholu(poza piwem),cwicze na stepie,dbam o cere, //bez kawy od 12.03.09
ona2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 13:08   #2665
agatka13121988
Zakorzenienie
 
Avatar agatka13121988
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 261
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez chromonikielnia Pokaż wiadomość
wlaśnie sobie tak pomyslałam, żeby wziąć zwykły słoiczek i pomalować go akrylami, albo tymi specjalnymi farbkami do witraży we własny wzór... (pisząc zwykły słoik nie miałąm na mysli takiego po ogórkcach z biedronki, tylko taki no, np jak sie trzyma kasze, albo płatki do mleka)
hehehe w sloiku po ogorkach, nie pomyslalam tak nawet;p puszka po ananasach moze? hehehe ;D
__________________
moje oczko
25.07-prawko zdane za 1 razem
agatka13121988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 13:17   #2666
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

nie no bez kitu ej ja mialam na mysli taki ladny sloiczek noo

ładne serduszko, ale cena brr
http://allegro.pl/item539835686_serd...ie_gratis.html
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 13:21   #2667
agatka13121988
Zakorzenienie
 
Avatar agatka13121988
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 261
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez chromonikielnia Pokaż wiadomość
nie no bez kitu ej ja mialam na mysli taki ladny sloiczek noo

ładne serduszko, ale cena brr
http://allegro.pl/item539835686_serd...ie_gratis.html

tak tak jasne ladny sloiczek
__________________
moje oczko
25.07-prawko zdane za 1 razem
agatka13121988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 13:23   #2668
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

no jejku znajde zdjecie to zobaczysz no ;p
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 14:37   #2669
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

Cytat:
Napisane przez chromonikielnia Pokaż wiadomość
nie no bez kitu ej ja mialam na mysli taki ladny sloiczek noo

ładne serduszko, ale cena brr
http://allegro.pl/item539835686_serd...ie_gratis.html
hmm, ja bym swojemu chłopakowi takiego serduszka nie sprezentowała, bo wiem, że go takie rzeczy nie kręcą, to takie ckliwe moim zdaniem owszem, jest on romantykiem, ale bez przesady, takie serduszka dawało się w podstawówce [nie mam najmniejszego zamiaru Cię urazić, po prostu wyrażam zdanie nt serduszka ]
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-01, 14:43   #2670
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: Prezent Dla Faceta, Ukochanego, Chłopaka (na urodziny, rocznicę, erotyczny etc.

no ja wiem, tez swojemu bym nie dała, trochę hm jakbym z niego miala pantoflarza robić czy coś, poza tym nie pasuje to do jego wizerunku, ale spodobalo mi sie to dalam linka
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.