co mi jest? pomocy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-30, 19:58   #1
optymistkaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13

co mi jest? pomocy...


od wczoraj boli mnie podbrzusze a najbardziej prawy jajnik od około 2 godzin ból sie strasznie nasilił wziełam juz 2 nospy ale nadal ból nie ustępuje... nie jest to ból spowodowany @ bo ostatnio @ miałąm 9 dni temu... nie wiem co robić doradźcie coś prosze...
optymistkaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 20:03   #2
sincarne
Raczkowanie
 
Avatar sincarne
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 476
Dot.: co mi jest? pomocy...

czort wie co to, ale jak nie przestaje bolec to lec do lekarza. moze sie okazac, ze masz np torbiel, to sie moze skrecic kolo jajnika i stad bol. bo gdyby pekl to bys tyle na nospie nie wytrzymala...
moze to zapalenie jakies.
w kazdym razie nie ma co szukac po necie odpowiedzi, zasuwaj jutro do gin
pozdrawiam i zycze zdrowka!
sincarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 20:03   #3
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: co mi jest? pomocy...

Cytat:
Napisane przez optymistkaaaaaaa Pokaż wiadomość
od wczoraj boli mnie podbrzusze a najbardziej prawy jajnik od około 2 godzin ból sie strasznie nasilił wziełam juz 2 nospy ale nadal ból nie ustępuje... nie jest to ból spowodowany @ bo ostatnio @ miałąm 9 dni temu... nie wiem co robić doradźcie coś prosze...

jeśli jesteś 9 dni po @ najprawdopodobniej jest to ból, który towarzyszy owulacji... na niego niestety niewiele pomaga... ale ja na Twoim miejscu poszłbym do lekarza, nigdy nie wiadomo co nam się może przyplątać, może być infekcja, jakieś zapalenie, lepiej sprawdzić...
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku

Edytowane przez dafreen
Czas edycji: 2008-11-30 o 20:06
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 20:13   #4
optymistkaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13
Dot.: co mi jest? pomocy...

Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
jeśli jesteś 9 dni po @ najprawdopodobniej jest to ból, który towarzyszy owulacji... na niego niestety niewiele pomaga... ale ja na Twoim miejscu poszłbym do lekarza, nigdy nie wiadomo co nam się może przyplątać, może być infekcja, jakieś zapalenie, lepiej sprawdzić...
pisząc 9 dni temu miałąm na myśli ze 9 dni temu mi sie zaczą okres i trwał 3 dni czyli 6 dni temu mi sie skończył.... no pójde sie zapisać do gina i sprawdzić co i jak ale nie wiem na kiedy bede miałą wizyte pewnie ze 2 tygodnie bede czekała a na prywatna wizyte niestety nie mam kasy na razie....możecie mi doradzić coś zeby troche zmiejszyć ten ból??
optymistkaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 20:18   #5
sincarne
Raczkowanie
 
Avatar sincarne
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 476
Dot.: co mi jest? pomocy...

kochana, jesli to cos powaznego to lepiej pobiegaj po roznych przychodniach i sprawdz gdzie cie najszybciej moga przyjac. bo jesli to cos powaznego to wyladujesz w koncu na pogotowiu. a prywatnie byloby jednak najlepiej, osobiscie zrazilam sie do gin z nfz juz dawno. wole jednak odzalowac te 100 za wizyte i byc potraktowana jak czlowiek, a nie jak krowa
nie mam pojecia niestety czym zlagodzic bol, poza dragami to jakies ziolowe kapiele raczej nie pomoga.
sincarne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 20:31   #6
optymistkaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13
Dot.: co mi jest? pomocy...

Cytat:
Napisane przez sincarne Pokaż wiadomość
kochana, jesli to cos powaznego to lepiej pobiegaj po roznych przychodniach i sprawdz gdzie cie najszybciej moga przyjac. bo jesli to cos powaznego to wyladujesz w koncu na pogotowiu. a prywatnie byloby jednak najlepiej, osobiscie zrazilam sie do gin z nfz juz dawno. wole jednak odzalowac te 100 za wizyte i byc potraktowana jak czlowiek, a nie jak krowa
nie mam pojecia niestety czym zlagodzic bol, poza dragami to jakies ziolowe kapiele raczej nie pomoga.
no ja też przeważnie jak coś jest nie tak to ide prywatnie ale niestety mam teraz małe problemy finansowe i bede musiała iść do przychodni... no wychodzi na to ze bede musiała sie szprycować przeciwbólowymi....
optymistkaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 21:00   #7
mmarti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 40
Dot.: co mi jest? pomocy...

Jeżeli nadal Cie boli to moze pojedz do szpitala...
mmarti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-30, 22:05   #8
optymistkaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13
Dot.: co mi jest? pomocy...

kurcze ból dalej nie ustaje zjadłam juz prawie cała paczke apaku i dalej boli nie macie jakichś sposobów zebym mogła do jutra wytrzymać chociaż bo z bólu nawet zasnąć nie moge ;( pomocy.....
optymistkaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 22:07   #9
optymistkaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13
Dot.: co mi jest? pomocy...

no jeśłi ból nie zmaleje niedługo to chyba bede musiała....
optymistkaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 22:35   #10
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: co mi jest? pomocy...

jeśli przy rejestracji zaznaczysz, że sprawa jest pilna i że boli, to powinni cię przyjąć poza kolejnością.
jak nie - ostry dużyr (może w jakimś okolicznym szpitalu jest np. dużyr ginekologiczny)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 23:10   #11
optymistkaaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13
Dot.: co mi jest? pomocy...

no troche zmalał ból jest troche lepiej dalej boli ale juz da sie wytrzymać na szczęscie...
optymistkaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-01, 09:06   #12
przydygana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: co mi jest? pomocy...

Ja tez tak kiedys miałam, ale doszła do tego gorączka.Okazało sie, ze to zapalenie przydatków.Nie zwlekaj tylko idz do lekarza, pozdrawiam!
przydygana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.