mowia ze nic nie jest, a moze jednak cos - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-03, 21:17   #1
kwasanri
Raczkowanie
 
Avatar kwasanri
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Texas
Wiadomości: 181
Wyślij wiadomość przez Yahoo do kwasanri Send a message via Skype™ to kwasanri

mowia ze nic nie jest, a moze jednak cos


mowia ze nic nie jest, a moze jednak cos.
Bole podbrzusza, a dokladnie jajnikow. Nic ciezkiego ale daja znac o sobie ze boli.
Bol podobny do klocia jak ktos szpilka kloje. dziwny zapach z pochwy no i...hemoroidy. Ponoc juz lepiej bo czopki bralam.
Mialam robiony skan pecherza, poniewaz bardzo czesto chodze do toalety-mocz ma zapach bardzo mocnyi czasmami ciemny i pali.
i ja juz sama nie wiem. tyle doktorkow co zaliczylam i nic.
kwasanri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 22:35   #2
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: mowia ze nic nie jest, a moze jednak cos

a mozesz sprecyzowac jakiej pomocy od nas oczekujesz?? wspolczuje ci, ze chorujesz <?>, ale przez monitor to raczej ci nie pomozemy..

bez lekarza sie nie obedzie. przykro mi
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 23:11   #3
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: mowia ze nic nie jest, a moze jednak cos

mam to samo ;] i też już tyle lekarzy odwiedziłam,że mam już dosyć,ja miałam bakterie w moczu,i jajniki mnie bardzo często bolą tak jak tutaj opisujesz ... nie wiem co mi jest
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 21:25   #4
bloomeq
Zakorzenienie
 
Avatar bloomeq
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 980
GG do bloomeq
Dot.: mowia ze nic nie jest, a moze jednak cos

hm słuchajcie, opiszę Wam mój problem. mam nadzieje ze mi pomozecie..
a więc tak.. od kilku lat obok odbytu mam jakąs jakby narośl, jakby sama nie wiem jak to nazwac.. jakies zgrubienie, guz czy coś... następnie co chwilę musze oddawac mocz;/. dosłownie...na każdej przerwie w szokle. żołądź łechtaczki jakiś dziwny jest i jakbym chciala dotknac tego to mnie boli..np jak sie myje czy cos.. kolejny problem to jakiś śluz z pochwy, który wlale ładnie nie pachnie;/ i jak sikam i sie podcieram to napapierze mozna znalesc jakieś białe kuleczki.. nie wiem co to jest. nikomu o tym nie powiedzialam. boje sie . do ginekologa nie pojde bo.. naprawde mam stracha. i zreszta co bym powiedziala mamie;/
nie wiecie co to moze byc?(
bloomeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 09:33   #5
Elfryd
Raczkowanie
 
Avatar Elfryd
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 235
Dot.: mowia ze nic nie jest, a moze jednak cos

Cytat:
Napisane przez bloomeq Pokaż wiadomość
hm słuchajcie, opiszę Wam mój problem. mam nadzieje ze mi pomozecie..
a więc tak.. od kilku lat obok odbytu mam jakąs jakby narośl, jakby sama nie wiem jak to nazwac.. jakies zgrubienie, guz czy coś... następnie co chwilę musze oddawac mocz;/. dosłownie...na każdej przerwie w szokle. żołądź łechtaczki jakiś dziwny jest i jakbym chciala dotknac tego to mnie boli..np jak sie myje czy cos.. kolejny problem to jakiś śluz z pochwy, który wlale ładnie nie pachnie;/ i jak sikam i sie podcieram to napapierze mozna znalesc jakieś białe kuleczki.. nie wiem co to jest. nikomu o tym nie powiedzialam. boje sie . do ginekologa nie pojde bo.. naprawde mam stracha. i zreszta co bym powiedziala mamie;/
nie wiecie co to moze byc?(
no gratuluje podejścia, na pewno szybko się wyleczysz.
Twoja mama jak była w ciąży i urodziła Cię to chyba już była u gina, jak myślisz? Więc raczej Cię zrozumie
A jakby wypytywała o szczegóły, a Ty się wstydzisz powiedzieć co Ci konkretnie jest, to powiedz np. że Cię swędzi, piecze itd. - zawsze to bardziej "lajtowa" wersja i nie wymagająca obrazowego opowiadania. Możesz iść do kobiety ginekologa, będziesz się mniej sterować, chociarz gwarantuje Ci że taki lekarz sie tyle w życiu naoglądał że Twoje dolegliwości w pamięć mu specjalnie nie zapadną.
A z tego co mówisz, to niestety, ale wizyty u gina nie unikniesz, nie jestem ekspertem więc nie wiem co Ci konkretnie jest, z resztą przez internet żadna z nas Ci nie pomoże. Mogę Ci tylko doradzić szybkie wybranie się do lekarza, bo może być coraz gorzej.
Elfryd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 13:12   #6
bloomeq
Zakorzenienie
 
Avatar bloomeq
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 980
GG do bloomeq
Dot.: mowia ze nic nie jest, a moze jednak cos

ehh. dzieki za odp
bloomeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-06, 20:32   #7
gorzalkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: centrum dowodzenia światem
Wiadomości: 442
Dot.: mowia ze nic nie jest, a moze jednak cos

kolezanka ma racje . idz do gina szybciej bedziesz wiedziec co Ci jest i szybciej sie zaczniesz leczyc. ja si etez balam 1 wizyty poszlam prywatnie do poleconej lekarki ale prywatnie niestety nie pomogla mi na dlugo ( mialam porbolemy z ciaglym brakiem miesiaczki) a teraz chodze do lekarza panstwowoego tez slyszalalm pozytywne opinie o tej pani i lecze sie luteina na brak okresu ale to juz temat a iiny watek.. mam tylko nadziejej ze pomoze bo ciagly brak okresu powoduje podobno tycie a u siebie co nieco zaobserowalam... powodzenia i nie boj sie!
gorzalkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:10.