OPTIMA !! Prosze o jak najszybszą pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-01, 10:19   #1
czerwonakropkanadi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 53

OPTIMA !! Prosze o jak najszybszą pomoc


Pracuje w sklepie.
Dziś miałam klientkę, która wybrała towar, bo go zakupić na fakturę. U mnie w sklepie niektóre produkty są złożone , niektóre proste, ten akurat był złożony, więc go skomplementowałam w "kompletacji przyjęć" wyciągnełam to z buforaa i zaczęłam wystawiać fakturę, jednak klientka rozmyśliła się i postanowiła wziąc inny produkt. Oczywiście nie powiedziałam jej, że nie może bo już skompletowałam tamten produkt i juz tego nie cofne.

Więc wystawiłam fakturę na inną rzecz, a tamten produkt został złożony w "kompletacji przyjęć" ale nie został sprzedany i już tego nie cofne.

Co mam zrobic ?

Czy moge zrobić tak, że następnym razem, gdy ktos zechce kupic ten produkt, kory mam juz zlozony, to przy wystawianiu faktury, ja go nie zloze bo juz jest zlozony a po prostu wystawie fakture na ten produkt ? nawet jezeli bedzie to za pare dni ?

Czy towar ktory zostal zlożony, został pobrany ze stanów magazynowych ? czy nie ?
Pomocy !!!
czerwonakropkanadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-01 11:19:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.