przejac inicjatywe - problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-02, 10:04   #1
myilussion
Raczkowanie
 
Avatar myilussion
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 339

przejac inicjatywe - problem


witam was moje drogie wczoraj moj chlopak powiedzial mi bym czasem cos poeksperymentowala w lozku, wziela sprawe w swoje rece... i wlasnie to mnie dreczy poniewaz ja jestem jakas skryta, boje sie, ze cos zrobie zle, ze cos mu sie nie spodoba... zaznaczam jeszcze ze nie wstydze sie prz nim swojego ciala, czuje sie z nim swietnie i wiem, ze we mnie ta bariera tkwi nie umie sie przelamac... nie wiem co mam zrobic... pomozcie...
myilussion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 11:04   #2
Angie:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 66
Dot.: przejac inicjatywe - problem

ja też mialam troche oporów kiedy chlopak poprosil bysmy zmienili pozycje z klasycznej na "na jezdzca" czy "od tyłu" wtedy powiedziałam ,ze ja nie wiem jak mam sie poruszac i dlatego nie chce ich wyprobowywac, on powiedzial ze trzeba wyprobowac a noz ktoras bedzie wygodniejsza,wiec sie zgodzilam. kiedy juz bylam na nim to faktycznie nie wiedzialam jak sie ruszac ale potraktowalismy to jako zabawe i wkoncu zaczelo mi to wychodzic . My zawsze do nowosci podchodzimy z dystansem co sprawia ze wszystko przebiega bezstresowo. Kiedy probowalismy pozycji od tyłu troche mnie bolało i odrazu przestalismy wszystko zalezy od tego ,zeby podejsc do sprawy z dystansem to naprawde pomaga , lepiej jak troche poprobujecie czegos nowego byc moze bedzie Ci lepiej
__________________
Gdy spojrzenia się spotkały...mocniej zabiło serce ...
Angie:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 11:17   #3
maschromhead
Przyczajenie
 
Avatar maschromhead
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: przejac inicjatywe - problem

Zapytam pani myilussion. Ty naprawde masz 19 lat? Piszesz tak jakbyś miała 15.
Masz opory to gadaj ze swoim facetem, on zaproponował coś to może on coś chce. Zawsze mówiłem że rozmowa jest najlepsza, a jeżeli coś zrobisz źle to wątpie żeby koleś miał jakieś obiekcje w końcu zrobisz co chce, eksperymentujesz, a eksperymenty mają to do siebie że czasem nie wychodzą. A jeżeli kolo bedzie miał obiekcje to każ mu spi...alać i tyle. A skoro taki mądry to niech on inicjatywe przejmie jak mu sie nudzi.
__________________
Życie - śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową
maschromhead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 11:45   #4
myilussion
Raczkowanie
 
Avatar myilussion
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 339
Dot.: przejac inicjatywe - problem

ANGIE: tu nawet o zmiane pozycji nie chodzi bo nie jestesmy tylko przy jednej... jest na pieska, na jezdzca i seks analny... ale ja juz chyba zapomnialam o tym, ze seks powinien byc dla przyjemnosci a nie by sie przy nim stresowac i myslec co by tu teraz za trik wykonac... masz racje dzieki

MASHROMHEAD: moze to dziwne ale mam 19 lat tylko jestem osoba nadzwyczaj spokojna i jesli cos mi nie wychodzi to szybko sie zrazam (co za mieszanka)... i prosze cie nie oceniaj mojego partnera skoro go nie znasz ok?
myilussion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 11:51   #5
maschromhead
Przyczajenie
 
Avatar maschromhead
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6
Dot.: przejac inicjatywe - problem

Nie wydaje mi sie żebym go jakoś oceniał w tym poście, jedyne co mogłem ocenić to to co widze po tym co napisałaś i w jaki sposób to napisałaś. to chyba tyle na ten temat.
__________________
Życie - śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową
maschromhead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 11:57   #6
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: przejac inicjatywe - problem

Cytat:
Napisane przez myilussion Pokaż wiadomość
witam was moje drogie wczoraj moj chlopak powiedzial mi bym czasem cos poeksperymentowala w lozku, wziela sprawe w swoje rece... i wlasnie to mnie dreczy poniewaz ja jestem jakas skryta, boje sie, ze cos zrobie zle, ze cos mu sie nie spodoba... zaznaczam jeszcze ze nie wstydze sie prz nim swojego ciala, czuje sie z nim swietnie i wiem, ze we mnie ta bariera tkwi nie umie sie przelamac... nie wiem co mam zrobic... pomozcie...
myilussion - może się trochę wyedukuj
jak nie wiesz co robic, poszukaj inspiracji. Może Ci sie coś spodoba i będziesz chciała spróbować. Bo może w tym problem?
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 14:14   #7
Angie:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 66
Dot.: przejac inicjatywe - problem

no w takim razie troszke nie rozumiem Twojego faceta ,skoro on ma ochote na eksperymenty ,to czemu sam nie wymysli jakiś nowości...? Porozmawiaj z nim , postaraj się z nim rozwiazac ten problem. Powiedz, że jesli on ma jakies pomysły bądz marzenia to postarasz się je spełnic
__________________
Gdy spojrzenia się spotkały...mocniej zabiło serce ...
Angie:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-03, 07:34   #8
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: przejac inicjatywe - problem

Z pewnościa różnorodność w łóżko jest potrzebna. Wiem co chodzi Twojemu po ,głowie ja miałem tak samo a moja TŻ tak samo była nieśmiała ale krok po kroku... rozmawialiśmy i kombinowaliśmy.... teraz Ona jest wampem i czasem aż sie jej boję ... pożera mnie w wyrku i jest cudownie polecam Ci spróbować spokojnie co jakis czas czegoś nowego i w żadnym wypadku nie zrażaj sie niepowodzeniami . Zobaczysz ze bedzie cudownie.

Ps. spróbuj jeszcze czasem od tyłu, może nie bedzie bolało... TŻ sie ucieszy
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.