Leader Service - Agencja Pracy Tymczasowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-23, 16:49   #1
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298

Leader Service - Agencja Pracy Tymczasowej


Czy ktos z Was mial do czynienia z ta agencja i moglby udzielic jakichs informacji, oraz odpowiedziec na moje pytania? (pytania pojawia sie, jesli ktos odpowie na mojego posta... ).
Konkretniej chodzi mi o Krakow, ale to chyba nie ma znaczenia jakie miasto...
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 16:50   #2
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Leader Service - Agencja Pracy Tymczasowej

A nie prościej byłoby zadać od razu te pytania i czekać na czyjąś odpowiedź?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 17:32   #3
springtime
Rozeznanie
 
Avatar springtime
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 524
Dot.: Leader Service - Agencja Pracy Tymczasowej

Aktualnie pracuję w tej agencji. Więc jakie to pytania?
__________________
30.07.2015 - Milenka i Zuzia
springtime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 15:55   #4
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Leader Service - Agencja Pracy Tymczasowej

Wiec chcialam zapytac w jaki sposob zawierana jest umowa wlasnie w przypadku tej pracy tymczasowej - czy pracuje przez iles tam okreslonych dni ciagle, czy moze tak jak w przypadku innej agencji (ITC w Krakowie) moge 'przyjsc' do pracy kiedy mam czas i ochote i nie wymagaja jakiegos limitu godzin, ktore trzeba przepracowac w miesiacu? Tam poprostu jestem zapisana i oni wysylaja oferty smsem, jesli sie jestem zainteresowana to jade i podpisuje umowe, ktora wazna jest 3 nid. A jak w przypadku tej agencji?

No i czy agencja pobiera jakas prowizje z mojej wyplaty?
A tak w ogole to pracujesz w agencji na jakims stanowisku, czy podjelas prace za posrednictwem agencji?

Moze mi powiecie, zebym szla tam i dowiem sie wszystkiego, ale jest mi to zupelnie nie po drodze teraz, a zalezy mi na tych konretnych informacjach


Aggie125 no w sumie chyba rozsadniej, ale nie mialam zbyt wiele czasu piszac tego posta i stwierdzilam, ze sprobuje tym sposobem
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 11:22   #5
aurelia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 429
Dot.: Leader Service - Agencja Pracy Tymczasowej

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Wiec chcialam zapytac w jaki sposob zawierana jest umowa wlasnie w przypadku tej pracy tymczasowej - czy pracuje przez iles tam okreslonych dni ciagle, czy moze tak jak w przypadku innej agencji (ITC w Krakowie) moge 'przyjsc' do pracy kiedy mam czas i ochote i nie wymagaja jakiegos limitu godzin, ktore trzeba przepracowac w miesiacu? Tam poprostu jestem zapisana i oni wysylaja oferty smsem, jesli sie jestem zainteresowana to jade i podpisuje umowe, ktora wazna jest 3 nid. A jak w przypadku tej agencji?

No i czy agencja pobiera jakas prowizje z mojej wyplaty?
A tak w ogole to pracujesz w agencji na jakims stanowisku, czy podjelas prace za posrednictwem agencji?

Moze mi powiecie, zebym szla tam i dowiem sie wszystkiego, ale jest mi to zupelnie nie po drodze teraz, a zalezy mi na tych konretnych informacjach


Aggie125 no w sumie chyba rozsadniej, ale nie mialam zbyt wiele czasu piszac tego posta i stwierdzilam, ze sprobuje tym sposobem
Może ja ci jakoś pomogę... Co prawda już tam nie pracuję, ale może nic się nie zmieniło.
No więc...
-Umowa zawierana jest na miesiąc. W tym czasie możesz pracować kiedy Ci pasuje tzn. w moim przypadku jest tak, że dzwonią do mnie i pytają czy tego dnia mam czas i mogę przyjść. Oczywiście lepiej samemu zadzwonić jak mają nową rozpiskę, bo wtedy jest większa szansa na zarezerwowanie sobie odpowiednich dni.
-Prowizja to 1zł od godziny.
-Minusem jest to, że za spóźnienie do pracy pobierają 20zł, a za nieobecność 100zł (chyba że ma się zwolnienie lekarskie.) Jednak jest tak, że 48h przed pracą można zadzwoni i ewentualnie zrezygnować.
-Na początek dostaje się koszulkę, za która trzeba pobierają z pierwszej wypłaty 30zł (zwracają po oddaniu), za przelew 3zł.

Hm.... nie wiem co jeszcze chciałabyś wiedzieć. Jakby co to pytaj
__________________



aurelia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 11:50   #6
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Leader Service - Agencja Pracy Tymczasowej

Cytat:
Napisane przez aurelia_1 Pokaż wiadomość
Może ja ci jakoś pomogę... Co prawda już tam nie pracuję, ale może nic się nie zmieniło.
No więc...
-Umowa zawierana jest na miesiąc. W tym czasie możesz pracować kiedy Ci pasuje tzn. w moim przypadku jest tak, że dzwonią do mnie i pytają czy tego dnia mam czas i mogę przyjść. Oczywiście lepiej samemu zadzwonić jak mają nową rozpiskę, bo wtedy jest większa szansa na zarezerwowanie sobie odpowiednich dni.
-Prowizja to 1zł od godziny.
-Minusem jest to, że za spóźnienie do pracy pobierają 20zł, a za nieobecność 100zł (chyba że ma się zwolnienie lekarskie.) Jednak jest tak, że 48h przed pracą można zadzwoni i ewentualnie zrezygnować.
-Na początek dostaje się koszulkę, za która trzeba pobierają z pierwszej wypłaty 30zł (zwracają po oddaniu), za przelew 3zł.

Hm.... nie wiem co jeszcze chciałabyś wiedzieć. Jakby co to pytaj
dziekuje za odpowiedz, narazie nie mam wiecej pytan, ale jakby ktos chcial jeszcze napisac cos od siebie to chetnie poczytam. Jak mi sie cos nasunie to napisze
Dzieki wielkie!
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 20:55   #7
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Leader Service - Agencja Pracy Tymczasowej

Cytat:
Napisane przez aurelia_1 Pokaż wiadomość
.
-Umowa zawierana jest na miesiąc. W tym czasie możesz pracować kiedy Ci pasuje tzn. w moim przypadku jest tak, że dzwonią do mnie i pytają czy tego dnia mam czas i mogę przyjść. Oczywiście lepiej samemu zadzwonić jak mają nową rozpiskę, bo wtedy jest większa szansa na zarezerwowanie sobie odpowiednich dni.
są 2 rodzaje umowy, inną zawiera się z uczniem [jest ona podpisywana na rok - w Gdyni do 30 listopada danego roku] a inną z osobą dorosłą [tu umowę podpisuje się na miesiąc]
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-25, 17:38   #8
monique_05
Raczkowanie
 
Avatar monique_05
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: 51.770N 19.459E
Wiadomości: 485
Exclamation Dot.: Leader Service - Agencja Pracy Tymczasowej

Chciałam wszystkich przestrzec przed tą agencją pracy (Leader Service)!

Pracowałam tam we wrześniu i wg umowy do wczoraj mieli mi przelać wypłatę. Niestety na moim koncie nic o tym nie słychać. Robią ludzi w bambuko! Naprawdę, nie idźcie pracować przez tą agencję! Za spóźnienie do pracy lub nieprzyjście potrącają Ci kary z i tak małej wypłaty, a sami nie potrafią wypłacić pieniędzy na czas. To są hieny, które żerują na naszej sytuacji życiowej!

Ja nie wiem co to jest za problem zrobić przelew (za który potrącają sobie 3 zł!!! Nie wiem który bank pobiera aż tak wysoką opłatę za przelew!!). Rozliczenia już mieli ponad miesiąc temu, gdy je podpisywałam. A o przelewie ani widać ani słychać. Złamali umowę i jeśli do piątku pieniądze nie znajdą się na moim koncie to słono za to zapłacą!

Ostrzegam Was! Nie pracujcie przez Leader Service!!
monique_05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 18:58   #9
Ja Sowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 24
Dot.: Leader Service - Agencja Pracy Tymczasowej

ja umowę podpisuje co miesiąc, trzeba więc do nich jeździć, podobnie żeby podpisać pasek z wynagrodzeniem, zlecenia albo są albo nie ma, mi łaskawie zaproponowali 2 dni w tym miesiącu, choć ogłaszają się że szukają ludzi, no i spóźniają się z wypłatami
jedyny plus to elastyczne godziny, idę kiedy mi pasuje
Ja Sowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 11:07   #10
Leader Service
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Leader Service - Agencja Pracy Tymczasowej

Witam

Jestem pracownikiem Leader Service sp. z o.o. Mając na uwadze jak najlepszą współpracę z naszymi Zleceniobiorcami stworzyliśmy specjalny adres mailowy: dok@leaderservice.com.pl. Jeśli masz problem z otrzymaniem wynagrodzenia lub zostałeś źle obsłużony, masz wątpliwości co do spełnienia z naszej strony wszystkich warunków umowy, bądź też spotkałeś się z jakimiś niezgodnościami, proszę napisz na w/w adres mailowy, a zrobimy wszystko co w naszej mocy, by wspólnie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i problemy. W mailu proszę o podanie imienia, nazwiska, numeru kontaktowego oraz opisanie dokładnie spawy.

Zwracam jednak uwagę, że jeśli zamieszczone informacje nie odpowiadają prawdzie, w szczególności są złośliwymi, nie mającymi związku z rzeczywistością próbami szkalowania Leader Service sp. z o.o., nasza Spółka będzie bronić się przed takimi praktykami, również na drodze postępowania sądowego, w celu obrony swojego dobrego imienia.

Pozdrawiam
Dział Jakości Obsługi Klienta
Leader Service jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 14:23   #11
elizabeth_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 43
Dot.: Leader Service - Agencja Pracy Tymczasowej

Witam. Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną przez Leader Service i stąd moje pytanie. Czy któraś z wizażanek pracuje aktualnie za pośrednictwem tej firmy? Przeczytałam poprzednie wypowiedzi jednak od tego czasu wiele mogło się zmienić.. Jak z wynagrodzeniami? Na jaki okres czasu są zatrudniani pracownicy?
elizabeth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 22:26   #12
elizabeth_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 43
Dot.: Leader Service - Agencja Pracy Tymczasowej

Czy któraś z dziewczyn pracuje teraz dla tej firmy? Chciałabym się dowiedzieć, jak naprawdę jest z tymi wynagrodzeniami oraz na jaki okres jest się zatrudnianym.
elizabeth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 14:14   #13
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Leader Service - Agencja Pracy Tymczasowej

Podbijam temat. Będę pracować dla tej agencji. Ktoś ma jakieś doświadczenia z nimi? Wiem, że mogą się spóźniać z wypłatami. Tylko z pierwszą tak jest czy dalej też ?
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 19:02   #14
_gatinha_
Zadomowienie
 
Avatar _gatinha_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 542
Dot.: Leader Service - Agencja Pracy Tymczasowej

Ja pracowałam w tesco na kasie, właśnie przez Leader Service. Zachwyconą tą pracą z pewnością nie jestem, pracą agencji również.
Po pierwsze: mała stawka godzinowa...:/
- wypłata NIGDY nie była na czas, raz czekałam na pieniądze prawie 2 miesiące.
A jak przyszłam pytać kobiet z biura to g***o wiedziały. Mówiły, żeby cierpliwie czekać. Przepraszam, ale takie głupie tłumaczenie mnie w ogóle nie uspokaja, bo nie po to chyba człowiek pracuje żeby czekać Bóg wie ile na pieniądze..
__________________
Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa!
_gatinha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 09:58   #15
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Leader Service - Agencja Pracy Tymczasowej

Ja zrezygnowałam bo nie odpowiadają mi zasady w tej agencji oraz bałagan jaki mają. Ogólnie nie będę już szukać przez agencję bo dają wg mnie nieadekwatne stawki do wykonanej pracy.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 09:09   #16
_gatinha_
Zadomowienie
 
Avatar _gatinha_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 542
Dot.: Leader Service - Agencja Pracy Tymczasowej

Dokładnie, tak samo uważam. Wychodzą marne grosze na rękę a narobić się trzeba. Idzie spokojnie znaleźć pracę za lepsze pieniądze i nie przez tą agencję.
__________________
Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa!
_gatinha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 15:03   #17
elizabeth_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 43
Dot.: Leader Service - Agencja Pracy Tymczasowej

Dziewczyny, jak więc najlepiej szukać tego typu pracy? Zaczynam w tym roku studia i plan zajęć pozwoli mi na dorobienie sobie, a właśnie tego typu oferty są skierowane do studentów, jednak tak jak mówicie jest do dość ryzykowne...
elizabeth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 15:31   #18
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Leader Service - Agencja Pracy Tymczasowej

Cytat:
Napisane przez Leader Service Pokaż wiadomość
Witam

Jestem pracownikiem Leader Service sp. z o.o. Mając na uwadze jak najlepszą współpracę z naszymi Zleceniobiorcami stworzyliśmy specjalny adres mailowy: dok@leaderservice.com.pl. Jeśli masz problem z otrzymaniem wynagrodzenia lub zostałeś źle obsłużony, masz wątpliwości co do spełnienia z naszej strony wszystkich warunków umowy, bądź też spotkałeś się z jakimiś niezgodnościami, proszę napisz na w/w adres mailowy, a zrobimy wszystko co w naszej mocy, by wspólnie wyjaśnić wszelkie nieporozumienia i problemy. W mailu proszę o podanie imienia, nazwiska, numeru kontaktowego oraz opisanie dokładnie spawy.

Zwracam jednak uwagę, że jeśli zamieszczone informacje nie odpowiadają prawdzie, w szczególności są złośliwymi, nie mającymi związku z rzeczywistością próbami szkalowania Leader Service sp. z o.o., nasza Spółka będzie bronić się przed takimi praktykami, również na drodze postępowania sądowego, w celu obrony swojego dobrego imienia.

Pozdrawiam
Dział Jakości Obsługi Klienta
Nie pracowalam dla waszej firmy ani nie zamierzam.


Ale juz od paru osob slyszalam ze notorycznie sie spozniacie z wyplata pensji wiec cos w tym jest.
Plus wyciaganie kolejnych pieniedzy od pracownikow- 3 zl za przelew?! Mimo ze zarabiaja grosze na smieciowej umowie?
smiech na sali.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.

Edytowane przez kennedy
Czas edycji: 2011-09-22 o 16:15
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.