Studniówka 2012 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-01, 18:19   #61
poziomkaag
Rozeznanie
 
Avatar poziomkaag
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 729
Dot.: Studniówka 2012

PannaKolorowa, wydaje się ok zazdroszczę szpilek...
zastanawiam się jakie buty ubrać mam 175 cm wzrostu, co prawda mój chłopak jest ponad 10 cm wyższy ode mnie ale nie chcę byćnajwyżsa ze wszystkich dziewczyn, a w baletkach to chyba nie wypada ogólnie nie czuję się komfortowo w butach na wysokim obcasie, mogłybyście mi coś poradzić?
poziomkaag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-05, 14:51   #62
PannaKolorowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 164
Dot.: Studniówka 2012

poziomko, ja bym się nie martwiła byciem najwyższą! nawet najmniejszy obcas całkiem zmieni sylwetkę, bedzię wyglądała dużo lżej niż w baletkach. a obcas 6-10 centymetrów wciąż daje dużą wygodę
__________________
i wzlecieć myślami wyżej, niż najwyższy budynek w tym mieście. <33


wymiaaaaaaaana !
PannaKolorowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 07:40   #63
PannaKolorowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 164
Dot.: Studniówka 2012

poziomko! nie wiem, czy przeglądasz papilota ale zamieścili właśnie artykuł a niskich bucikach na sylwestra. od razu pomyślałam o tobie ;*
http://www.papilot.pl/ciuchy/15987/2...-czolenka.html
__________________
i wzlecieć myślami wyżej, niż najwyższy budynek w tym mieście. <33


wymiaaaaaaaana !
PannaKolorowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 10:12   #64
vanilija
Raczkowanie
 
Avatar vanilija
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: 50° 10' 21'' N 19° 37' 21'' E
Wiadomości: 65
Dot.: Studniówka 2012

Witajcie Dziewczyny.
Potrzebuję waszej rady.
Za kilka godzin mam spotkanie z krawcową, a dalej nie wybrałam sukienki.
Mam kilka typów, a jeden z nich potrzebuje kilku zmian.
Czy wyobrażacie sobie tą sukienkę w kolorze malinowym/amarantowym/turkusowym z czarnymi cyrkoniami lub takim czym jak w załączniku?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image2xxlwowprzerobione.jpg (64,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wow.jpg (67,3 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image3xxl.jpg (219,1 KB, 18 załadowań)
vanilija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 21:51   #65
madziuska_
Raczkowanie
 
Avatar madziuska_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: dolny śląsk.
Wiadomości: 102
Dot.: Studniówka 2012

hej, idę w tym roku na studniówkę z Tż.
Sukienkę mam już w głowie mniej więcej. będzie czarna z beżową górą.;p
buty będę miała nude i taką samą marynarkę.
o fryzurze jeszcze nie myślałam.
mam do was pytanie trochę z innej beczki. Jaką wasz partner będzie miał koszulę i krawat? bo mój mnie prosi żebym mu coś doradziła a ja nie mam pojęcia.
madziuska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 15:58   #66
filozofia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 25
Dot.: Studniówka 2012

Witam, czy znacie może jakieś sklepy, najlepiej w Krakowie i okolicach, z wieczorowymi sukienkami? Albo sklepy internetowe? Moja wymarzona sukienka wygląda tak: http://www.asos.com/Gestuz/Gestuz-Da...rt=-1&clr=Grey
to znaczy wąska do bioder i od bioder szeroka
a sprawa jest dosyć pilna, proszę o pomoc
filozofia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 13:59   #67
filozofia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 25
Dot.: Studniówka 2012

Podbijam, bardzo zależy mi na odpowiedzi.
filozofia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-07, 14:03   #68
Magdalena_Rudnicka1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 9
Dot.: Studniówka 2012

Cześć mam mały problem, 28 stycznia mam studniówkę mam 3 sukienki i nie wiem którą założyć czy mogłybyście mi doradzić?
Magdalena_Rudnicka1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 23:36   #69
madziuska_
Raczkowanie
 
Avatar madziuska_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: dolny śląsk.
Wiadomości: 102
Dot.: Studniówka 2012

Cytat:
Napisane przez Magdalena_Rudnicka1993 Pokaż wiadomość
Cześć mam mały problem, 28 stycznia mam studniówkę mam 3 sukienki i nie wiem którą założyć czy mogłybyście mi doradzić?
To wklej zdjęcia
madziuska_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 14:36   #70
sarah_amelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Studniówka 2012

Dziewczyny, potrzebuję porady. Czy ta sukienka nadaje się na studniówkę? Idę w charakterze osoby towarzyszącej. Planowałam jakieś dodatki do tej sukienki dobrać które by trochę dodały szyku tej sukience. Bardzo mi się podoba, a figurę też mam raczej dobrą więc nie ma mowy o żadnych faldkach na brzuchu które ta sukienka w mig by ukazała. Tylko zastanawiam się czy pasuje? I czy jest szansa żeby np dodatki pomogły jej żeby pasowała?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przód.jpg (21,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tył.jpg (21,7 KB, 10 załadowań)
sarah_amelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 21:38   #71
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Studniówka 2012

Cytat:
Napisane przez sarah_amelia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję porady. Czy ta sukienka nadaje się na studniówkę? Idę w charakterze osoby towarzyszącej. Planowałam jakieś dodatki do tej sukienki dobrać które by trochę dodały szyku tej sukience. Bardzo mi się podoba, a figurę też mam raczej dobrą więc nie ma mowy o żadnych faldkach na brzuchu które ta sukienka w mig by ukazała. Tylko zastanawiam się czy pasuje? I czy jest szansa żeby np dodatki pomogły jej żeby pasowała?
Kupujesz konkretnie u tego sprzedawcy co sa zdjecia? (zdjecia sa oryginalne Asos, a sprzedawca sprzedaje z hongkonku podróbki) - ja bym poczytała komentarze: http://allegro.pl/show_user.php?uid=...e=fb_recvd_neg

(komentarz) sukienka calkiem inna niz na zdjeciach! o ile mozna to w ogole nazwac sukienka! material okropnej jakosci, jakbym miala jeszcze raz taka kupic to nigdy w zyciu bym nie kupila. NIE POLECAM!!!!!!!!!!

Nie lepiej kupić mała , czarna koronkową nie podróbkę , a po prostu tańszą wersję, jak nie mozna pozwolić sobie na oryginał ? (zreszta ta sukienka na asosie kosztowała 15 funtow po przecenie).

Nie polecam podróbek, naprawdę. Lepiej wyszukac na allegro tanszej wersji, z real foto, a nie kupowac u złodzieji zdjec, ktorzy nie sprzedaja towaru tej marki do ktorej naleza zdjecia.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 22:01   #72
sarah_amelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Studniówka 2012

Nie konkretnie u tego. Czytałam o tym sprzedawcy u którego chciałabym ją kupić dosyć dużo nie ma ani jednego negatywa, wszelkie problemy były rozwiązywane od razu z dużym komfortem, z resztą kontakt jest z nim świetny na maile odpowiadał od razu. Dostałam też real foto na maila, wydawać by się mogło że naprawdę jest w porządku. Nawet jeśli nie, to poszukam czegoś podobnego tylko chodziło mi strikte czy się nadaje, bo mogę nawet spróbować uszyć czy znaleźć coś innego.
Wrzucam zdjęcia real.
Więc nadaje się czy nie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg real foto.jpg (28,5 KB, 25 załadowań)
sarah_amelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 14:00   #73
Amillka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 253
Dot.: Studniówka 2012

Cytat:
Napisane przez sarah_amelia Pokaż wiadomość
Nie konkretnie u tego. Czytałam o tym sprzedawcy u którego chciałabym ją kupić dosyć dużo nie ma ani jednego negatywa, wszelkie problemy były rozwiązywane od razu z dużym komfortem, z resztą kontakt jest z nim świetny na maile odpowiadał od razu. Dostałam też real foto na maila, wydawać by się mogło że naprawdę jest w porządku. Nawet jeśli nie, to poszukam czegoś podobnego tylko chodziło mi strikte czy się nadaje, bo mogę nawet spróbować uszyć czy znaleźć coś innego.
Wrzucam zdjęcia real.
Więc nadaje się czy nie?
Sama byłam w ten weekend na studniówce i powiem ci, ze u nas dziewczyny miały przeróżne sukienki, nie wszystkie były takie strasznie balowe i świecące czy jakby to ująć więc ta tutaj wydaje mi sie, że pasować jak najbardziej będzie
A tak na marginesie ona jest przecudna.
__________________
Miłość i nienawiść są dwoma obliczami tego samego.
Witold Gombrowicz
Amillka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 14:16   #74
sarah_amelia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7
Dot.: Studniówka 2012

Cytat:
Napisane przez Amillka Pokaż wiadomość
A tak na marginesie ona jest przecudna.
No mnie też się od razu spodobała Czyli jeden głos że się nadaje Dobiorę do tego, może jakieś czerwone szpilki? I perły? Tylko u mnei odpada szminka czerwona bo mam bladą cerę.
sarah_amelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-09, 20:02   #75
Strawberry2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
Dot.: Studniówka 2012

Witam Można ? Też mam w tym roku studniówkę, a nawet 2 bo już pierwszą za niecałe 2 tygodnie, i mam wielki dylemat bo nie mam jeszcze sukienki, masakra Ty;le tego wszystkiego, a jak przyjdzie wybrać coś konkretnego to nic nie ma... ;/
Strawberry2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 18:30   #76
Amillka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 253
Dot.: Studniówka 2012

Cytat:
Napisane przez sarah_amelia Pokaż wiadomość
No mnie też się od razu spodobała Czyli jeden głos że się nadaje Dobiorę do tego, może jakieś czerwone szpilki? I perły? Tylko u mnei odpada szminka czerwona bo mam bladą cerę.
Czerwone szpilki też tak miałam mieć, czerwone szpilki i korale tylko sukienkę kupiłam czerwoną więc byłoby za duzo już

Cytat:
Napisane przez Strawberry2010 Pokaż wiadomość
Witam Można ? Też mam w tym roku studniówkę, a nawet 2 bo już pierwszą za niecałe 2 tygodnie, i mam wielki dylemat bo nie mam jeszcze sukienki, masakra Ty;le tego wszystkiego, a jak przyjdzie wybrać coś konkretnego to nic nie ma... ;/
Ale ja wam zazdroszczę że macie studniówkę jeszcze przed sobą mhm mi pozostaje tylko nauka do matury
A co do sukienki wiesz nie radzę ci nigdzie daleko jeździć szukając, ja byłam w łodzi i warszawie, wszystkiego pełno ale dokładnie nic godnego uwagi. Najlepiej kupić coś takiego co może jeszcze kiedyś założysz tak sądzę dodatkami można zdziałać cuda, nawet najzwyklejsza sukienka wtedy moze się świetnie prezentować
__________________
Miłość i nienawiść są dwoma obliczami tego samego.
Witold Gombrowicz
Amillka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 20:39   #77
avrilfan
Przyczajenie
 
Avatar avrilfan
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Suchatówka
Wiadomości: 21
Dot.: Studniówka 2012

Noo taaaaaak.... cały dzień szukałam w galerii sukienki. Pk pierwsze, naprawdę niwiele ich jak na ten okres karnawałowy i studniówkowy. naprawdę niewiele. do tego jak już sąto nic kompetnie nie wybrałam.

Na szczęscie na następny dzień szwagierka wyciągnęła z szafy sukeinkę. Dokłądnie taka, o jakiej nawet nie pomyślałabym, żeby ją włożyć kiedykolwiek kupić czy coś.

chciałam do kolan, rozkloszowana,jakis kolor żywszy. ta jest ciemnozielona, świecąca, z takiego mięciutkiego materiału, dluga, prosta, z rozporkiem. ale wyglada świwtnie. szkoda tylko,że nigdzie nie mogę znaleźć delikatnych sandałków srebrnych i srebrnego szala. a studniówka 03.02. trzeba szukać,szukać;P:P
__________________
"you know that I'm a crazy bitch I do what I want when I feel like it all I wanna do is lose control (...) and suddenly you're all I need, the reason why I smile..."
avrilfan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.