Kursy w Krakowie - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-28, 14:48   #91
luckybabe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 174
GG do luckybabe
Dot.: Kursy w Krakowie

Zgadzam się z Wilczusiem...nie znam Pauli, ale będąc na jej kursie mam zamiar nauczyć sie czegoś co zaowocuje na przyszlość...nigdy nie sugerowałam sie zdaniem innych, bo zbyt wiele razy oceniałam kogoś po pozorach....niestety polski narod ma tendencje do obsmarowywania siebie nawzajem we wszystkie strony czego nie zauważyłam u innych obcokrajowców

także...
__________________
razem 3 lata

dzień ślubu 20.08.11

Addicted to diving

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=424956
luckybabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 14:54   #92
milka_kamilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 137
Dot.: Kursy w Krakowie

Cytat:
Napisane przez RoksiSK Pokaż wiadomość
Zatkało mnie ... No to ładne kwiotki
mnie też zatkało

Ja zrobiłam kurs u Pauli na początku marca i jestem zadowolona. To tu na wizazu mi ją polecono. Przekazała mi potrzebną wiedzę. Po kursie kontaktowałam się z nią bo miałam jeszcze dużo pytań i na wszystkie odpowiedziała.
Jedynym zastrzeżeniem może być to że nadal nie dotarł do mnie dodatkowy certyfikat w obcym języku. Ale może zginął gdzieś bo był wysłany za granicę..
To co tu czytam to dla mnie szok!

Edytowane przez milka_kamilka
Czas edycji: 2010-03-28 o 14:57
milka_kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 15:31   #93
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Kursy w Krakowie

hmm,musze powiedziec,ze wszystkie przeciwniczki Pauli robiac tyle szumu wokol jej osoby i jej kursow i jej pracy,robia jej niechcacy reklame.

Nie wierze,ze w Krakowie jest tylko jedna osoba robiaca kursy-a tu nie mowi sie o niczym innym tylko o Pauli.
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 21:18   #94
kleo303
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 036
Dot.: Kursy w Krakowie

Cytat:
Napisane przez wilczus Pokaż wiadomość

reasumując NIE MA kursów idealnych ! nie zaleznie od tego jaki wybierzecie na początek , zawsze warto wybrać się na kolejny ... i kolejny .... i kolejny
jeśli chodzi o tą branżę trzeba się cały czas dokształcać
jeśli tylko będę miała możliwość zacznę jeździć po Pl i szkolić się u innych polecanych instruktorów - mimo,że jestem po 5 kursach nie uważam się za alfę i omegę , wiem ,że wiedza jaką posiadam to kropla w morzu
potwierdzam

jakbym chciała poprzestać na jednym kursie to cały czas stałabym w miejscu, a chcąc coś osiągnąć trzeba być na bieżąco
__________________
Chwile szczęścia którymi się cieszymy, przychodzą niespodziewanie.
To nie my je chwytamy, ale one nas chwytają
kleo303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 09:23   #95
marta24lata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: sląsk
Wiadomości: 198
Dot.: Kursy w Krakowie

a ja polecam kurs w ASP w krakowie!! jestem po nim i jetsem zadowolona!! to fakt robi sętipsy na sztucznych dłoniach, ale kto o zdrowych zmyslach użyczy swoich dłoni nowicjuszką które pierwszy raz robią żele?? przemiła pani Ani wszystko wytłumaczyła!! dosłownie wszystko krok po kroku!! i to nieprawda co pisali na początku że po kursie w asp nic się nie umie i że pazurki żle wygladają, bo jak ktoś nie ma do tego serca to nigdy mu nie wyjdą precyzyjnie i ładnie.

tipsy to jest pasja a nie zwykła robota!!

ja przed kursem nie robiłam żeli teraz robie i klientki odchodzą zadowolone i wracają!!!

a co do Pauli to popytałam tu i uwdzie i różne sąo niej opinie.
nie ma ludzi w 100% zadowolonych ze wszystkiego!!! trzeba sięprzekonać na własnej skórze! ja sięprzekonałam o ASP i polecam!!!!!! naprawdę warto! a to że kurs kodztuje 1000 zł to dlatego że żele są przez 2 dni! a pozatym jest jeszcze manicure biologiczny, klasyczny, francuski i parafina!!
jeżeli chcesz być kosmetyczką to to są podstawy a jeżeli tylko "tipsiarą" to twój wybór! ja wybrałam STYLISTKĘ PAZNOKCI i umiem zrobić wszystko czego mnie tam nauczyli!!
marta24lata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 09:32   #96
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Kursy w Krakowie

Cytat:
Napisane przez marta24lata Pokaż wiadomość
a ja polecam kurs w ASP w krakowie!! jestem po nim i jetsem zadowolona!! to fakt robi sętipsy na sztucznych dłoniach, ale kto o zdrowych zmyslach użyczy swoich dłoni nowicjuszką które pierwszy raz robią żele?? przemiła pani Ani wszystko wytłumaczyła!! dosłownie wszystko krok po kroku!! i to nieprawda co pisali na początku że po kursie w asp nic się nie umie i że pazurki żle wygladają, bo jak ktoś nie ma do tego serca to nigdy mu nie wyjdą precyzyjnie i ładnie.

tipsy to jest pasja a nie zwykła robota!!

ja przed kursem nie robiłam żeli teraz robie i klientki odchodzą zadowolone i wracają!!!

a co do Pauli to popytałam tu i uwdzie i różne sąo niej opinie.
nie ma ludzi w 100% zadowolonych ze wszystkiego!!! trzeba sięprzekonać na własnej skórze! ja sięprzekonałam o ASP i polecam!!!!!! naprawdę warto! a to że kurs kodztuje 1000 zł to dlatego że żele są przez 2 dni! a pozatym jest jeszcze manicure biologiczny, klasyczny, francuski i parafina!!
jeżeli chcesz być kosmetyczką to to są podstawy a jeżeli tylko "tipsiarą" to twój wybór! ja wybrałam STYLISTKĘ PAZNOKCI i umiem zrobić wszystko czego mnie tam nauczyli!!
Wybacz, ale jakbym się miała uczyć na sztucznej łapie robić, to podziękowałabym za taki kurs Mam sztuczną dłoń i to jest zupełnie inna stylizacja, niż na "żywej" dłoni. A to, że ASP urządza w ten sposób kursy - to nie najlepiej o nich świadczy. Kursantki powinny jak nie na modelce, to chociaż na sobie nawzajem robić. Mało tego, słyszałam, że na ASP mają takie kameralne grupy 6-10 osobowe.
W czasie każdego dobrego kursu uczy się manicure i zabiegów z parafiną
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 09:42   #97
wilczus
Raczkowanie
 
Avatar wilczus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: Kursy w Krakowie

Cytat:
Napisane przez RoksiSK Pokaż wiadomość
Mało tego, słyszałam, że na ASP mają takie kameralne grupy 6-10 osobowe.
kameralne grupy
suuuuper
__________________
http://wilczy-pazoor.bloog.pl
wilczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 11:17   #98
magdasol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 38
GG do magdasol
Dot.: Kursy w Krakowie

Cytat:
Napisane przez marta24lata Pokaż wiadomość
a ja polecam kurs w ASP w krakowie!! jestem po nim i jetsem zadowolona!! to fakt robi sętipsy na sztucznych dłoniach, ale kto o zdrowych zmyslach użyczy swoich dłoni nowicjuszką które pierwszy raz robią żele??
O jaa w ASP uczą robić tipsy? Rewelacja! Muszę złożyć reklamację Pauli - u niej nauczyłam się jedynie przedłużać paznokcie, bo tipsy ponoć w fabrykach produkują Na marginesie - poczytaj sobie wątek "potrzebne modelki" bodajże, to zobaczysz ile chętnych na paznokcie u "nowicjuszek" jest
magdasol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 15:28   #99
Martiheart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 57
Dot.: Kursy w Krakowie

kochane wizażanki mam pytanie czy warto iść na kurs manicure ktory kosztuje 400 zl za 5 godzin?? mam jakies mieszane uczucia czego sie naucze przez 5 godzin
Martiheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 15:51   #100
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: Kursy w Krakowie

Hmmm wydaje mi się własnie ze to normalna cena. Ale zalezy gdzie. Tak Ci powiedziano ,że 5 godz? Zwykle jednodniowe trwają 6-8godz.
Co do ASP to tez mam mieszane uczucia... widziałam na własne oczy jak Pani szkoliła pewną dziewczynę... No ja bym nie chciała być na jej miejscu Jeszcze ta ręka
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 18:22   #101
angi9999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 34
Dot.: Kursy w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Martiheart Pokaż wiadomość
kochane wizażanki mam pytanie czy warto iść na kurs manicure ktory kosztuje 400 zl za 5 godzin?? mam jakies mieszane uczucia czego sie naucze przez 5 godzin
Nie wiem, ale może zwróć jeszcze uwagę jakie zagadnienia obejmuje ten kurs.
Kurs z manicure powinien obejmować manicure biologiczny , mechaniczny i frezarką, zabiegi parafinowe, czasem też manicure japoński, masaż dłoni oraz budowę i choroby paznokci oraz lakierowanie paznokci.
angi9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 08:34   #102
KozMona
Raczkowanie
 
Avatar KozMona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 119
Send a message via Skype™ to KozMona
Dot.: Kursy w Krakowie

Dziewczyny chcąc umilić ten wątek


Zapraszam na pokaz produktów marki PRESTIGE w Krakowie, który odbędzie się 23 maja 2010r w Hotelu Monika przy ul. Langiewicza 6. Ruszamy o godz. 10.00

Pokażę Wam przede wszystkim linie żelową ale i nasz akryl.

Gościnnie wystąpi KLEO , która wykona szpica i edga.

Będzie można zrobić zakupy z 10% rabatem na produkty PRESTIGE!

Forumowiczki przyjdźcie koniecznie !
__________________
Pozdrawiam,

Monia - PRESTIGE
KozMona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 21:28   #103
nattaliah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: 1/2 Tusk
Wiadomości: 638
Dot.: Kursy w Krakowie

A kiedy taki pokaz w 100-lycy?
nattaliah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 08:03   #104
wilczus
Raczkowanie
 
Avatar wilczus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: Kursy w Krakowie

w Warszawie to masz Monię na miejscu - więc skontaktuj się z nią telefonicznie
__________________
http://wilczy-pazoor.bloog.pl
wilczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 20:39   #105
edytac31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
witam

jestem tutaj nowa, z zainteresowaniem czytam sobie posty na forum(tym i innych też). Ukończyłam kurs stylizacji w ASP w Krakowie i jedyne co mogę powiedzieć to NIE POLECAM. Zwyczajnie naciągają kursantki na pieniądze. Po pierwsze dopiero teraz jak porównuję materiał jaki przekazują na innych szkoleniach z tym co proponują w ASP to po prostu jestem zła. Gdzie indziej za cenę 1100 zł miałabym szkolenie obejmujące i manicure i parafine i żel na tipsie i na szablonie i akryl a tam...manicure , parafina i żel na sztucznej łapie. Za każde dodatkowe szkolenie płać. Żadnych zniżek dla absolwentek, promocja która wciąż trwa nieprzerwanie od x-czasu co już jedna z forumowiczek tu pisała.
Sam kurs przeprowadzony byle jak wiedza podana ustnie bez jakichkolwiek wskazówek praktycznych . Nakładanie żelu pokazane przy stoliku gdzie instruktorka otoczona 8 kursantkami mowi teraz nakaładamy to, a teraz tamto, a teraz budujemy krzywą a teraz kończymy. Następnie sio do stolików i do dzieła. Na pytania czemu coś nie wychodzi odpowiedź była bo to trzeba ćwiczyć i ćwiczyć i ćwiczyć. Zero wyjaśniania popełnianych błędów. O zalewaniu skórek dowiedziałam sie jak zaczęłam sama sobie robić i koleżance bo przecież trudno zalewać skorki na sztucznej łapie. Krzywej c do tej pory nie potrafię zbudować chociaż ćwiczę i próbuje -paznokcie wychodzą płaskie lub z pagórkami i dolinami. Zalewam skórki masakrycznie i nie mam patentu co dalej z tym zrobić pieniądze na szkolenie wydane wypadałoby iść na kolejne. Mało tego chciałam sie doszkolić na kursie który proponują na swojej stronie "idealny french" kurs podobno w każdą środę. Zadzwoniłam żeby się zapisać-usłyszałam, że najbliższy jest dopiero w grudniu a jak chcę wcześniej to mogę indywidualnie z instruktorką za 700 zł-szok poprostu. Podziękowałam za pomoc i powiedziałam, że nie skorzystam i poszukam gdzie indziej. Pan odpowiedział mi, że takiego kursu to na pewno nigdzie nie znajdę....no fakt takiego to na pewno nie. Materiały na których się pracuje-zaschnięte lakiery, linery, zużyte frezarki. Instruktorka była bardziej potrzebna do sprzedaży w sklepiku i obsługi komputera piętro wyżej niż do nauczania, zero zainteresowania tym co tworzą w dosłownym tego słowa znaczeniu kursantki przy stolikach. Zachwalanie pod niebiosa produktów bel-arte które szczerze mówiąc są średniej jakości. Po prostu widać agresywną politykę skierowaną na wyciągnięcie pieniędzy z kieszeni kursantek w każdy możliwy sposób. Dużo pięknych słów bez pokrycia . Pomoc absolwentkom w uzyskaniu dotacji to kolejna fikcja-nie dowiedziałam się niczego czego sama bym nie wiedziała. Dowiedziałam się tylko, że mam pecha bo podlegam pod UP w Krakowie gdzie jest "ciężko".
Pedicure polegało na pokazaniu na stopie kursantki-po czym instruktorka znikła na kilka godzin a my szalałyśmy na swoich stopach z omegami i frezarkami cud że jeszcze mamy na czym chodzić.
Szkoda naprawdę , że zbyt wielką wagę przykładają do agresywnej reklamy i chyba zbyt zapamiętali się w zarabianiu pieniędzy a nie stawiają na jakość kursu i sposób przekazywania wiedzy.
Wiem rozumiem na kursie wszystkiego się nie nauczę i to naprawdę kwestia ćwiczeń i jeszcze raz ćwiczeń ale tam nie koryguje się nawet podstawowych błedów-nie uczy podstawy jaką jest krzywa c. Poprostu szkoda gadać. Zel na tipsie cena 1100 zł to chyba jeden z najdroższych a niewiele dających kursów.
nie nie polecam
jak uzbieram jakieś pieniążki poszukam kursu lub osoby której warto zapłacić za doszkolenie...a na razie ćwiczę i ćwiczę i ćwiczę.
edytac31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 10:00   #106
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Kursy w Krakowie

Edyta pozostaje Ci jedynie doszkolenie u dobrej instruktorki, bo z tego co piszesz, masz z wieloma rzeczami problemy.
Ja natomiast wiele lat temu miałam niezbyt udany kurs. Potem nie miałam nic wspólnego z przedłużaniem. W tym roku w czerwcu byłam na doszkoleniu u Darii w All4Nails, bo coś umiałam i chciałam poćwiczyć. Okazało się, że za dużo to tak nie umiałam, ale Daria spokojnie mi wszystko tłumaczyła, pokazywała co i jak. Najważniejsze było to, iż doszkolenie miałam indywidualne, czyli unstruktorka była skupiona tylko na mojej pracy. Jestem bardzo zadowolona, że wybrałam szkolenie u Darii i Tobie również polecam.
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 11:59   #107
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Kursy w Krakowie

Edyta idz na doszkolenie, Wybierz się do ALL 4 Nails
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 15:51   #108
angi9999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 34
Dot.: Kursy w Krakowie

Ja też robiłam szkolenie u Darii w All4Nails rok temu , poszłam zielona i myślę że jak na pierwszy kurs to naprawdę bardzo dużo się nauczyłam i mogę szczerze polecić,
angi9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-02, 18:14   #109
asia_kochana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: kotlina kłodzka
Wiadomości: 55
GG do asia_kochana
Dot.: Kursy w Krakowie

hej hej.. moja kumpela robiła kurs w Krakowie w ASP!! jest niezadowolona-na sztucznych dłoniach sie robi-ponoc nie mozna robic na sobie (nawzajem)... nie dobrze tłumaczą..ponoc kicha!! Musiała isc na inny kurs zeby zdobyc lepsze kwalifikacje. A co najlepsze starała sieo prace i jak zobaczyli dyplom z ASP kazali jej zgłosic sie za pare miesiecy jak zrobi kurs gdzie indziej... ;/za 3 dni zapłaciła chyba 1000zł... pieniądze w błoto poszły!!!!!
asia_kochana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 10:20   #110
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: Kursy w Krakowie

Dziękuję serdecznie za wszelkie miłe opinie,to dla mnie bardzo ważne wiedzieć,że wiedza którą otrzymałyście przydaje się na co dzień

Pozdrowionka
__________________
All4Nails Team Kraków
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 15:28   #111
Jelonek_Bambi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: Kursy w Krakowie

ja tez niestety nie mogę się wypowiedzieć pozytywnie o ASP. Kiedys to była naprawdę dobra szkoła a teraz rzeczywiście osiedli na laurach i nie dbają o klienta. liczą się tylko pieniądze. nie polecam nikomu
Jelonek_Bambi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 08:14   #112
wizazanka12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 60
Dot.: kurs stylizacji paznokci KRAKÓW-poszukuje

witajcie dziewczyny https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post26603626 zapraszam na ten wątek, ponieważ chce się dowiedzieć aktualnych informacji na temat Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia i Małopolskiej Wyższej Szkoły Zawodowej możecie pomóc, byłabym wdzięczna może przy okazji znajdę bratnią duszę, z którą spotkam się w październiku ;P pozdrawiam i czekam na wasze obiektywne opinie
wizazanka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 21:32   #113
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: Kursy w Krakowie

WIększosc to zdecydowanie NIE poleca


Ja tutaj tylko chciałam delikatnie nadmienić,ze siedziba All 4 Nails przeniosła sie z ul.Oboźnej na ul.Pużaka 7 (Dzielnica Azory)
__________________
All4Nails Team Kraków
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 09:47   #114
margarett30
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3
Dot.: Kursy w Krakowie

dziewczyny szukam dobrej osoby od tipsow ktora mnie przeszkoli z krakowa .z okolic najlepiej centrum miasta lub podgorze ale jesli bedzie ktos godny zainteresowania to wsumie rejon nie ma takiego znaczenia.z gory dziekuje***
margarett30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 11:16   #115
lena202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 6
Który kurs lepszy w Krakowie? Akademia Panokcia czy OPI

Hej, z góry przepraszam jeśli zakładam wątek który już istnieje. Mam jednak pytanie który kurs byście mi poleciły? Może są tu osoby które były na tych kursach, a dokładnie chodzi mi o dwa między którymi się waham.

1. Kurs Maxi paznokci w Akademia Paznokcia w Krakowie

2. Kurs Manicure i Pedicure w O.P.I w Krakowie.

Miałam już kilka szkoleń z żelu i akrylu a w Akademii Paznokci głównie opiera się szkolenie na tych technikach choć jest także i manicure, pielęgnacja itd.
Drugi ten w Opi to manicure i pedicure, bez żeli i akryli, ale profesjonalne wycinanie skórek, malowanie lakierami itd. takiego szkolenia jeszcze nie miałam....

Sama nie wiem co wybrać. Kilka szkoleń z żeli, akryli miałam więc nie wiem czy potrzebne mi więcej ale chciałabym szczerze mówiąc kolejny certyfikat i to prestiżowy i ćwiczenia pod profesjonalnym okiem dobrych profesjonalistów. Może któraś z was uczestniczyła w którymś z tych szkoleń i doradziłaby mi coś. Z góry bardzo Wam dziękuję.
lena202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 16:58   #116
MarikaKrk
Przyczajenie
 
Avatar MarikaKrk
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2
Dot.: Który kurs lepszy w Krakowie? Akademia Panokcia czy OPI

Cytat:
Napisane przez lena202 Pokaż wiadomość
Hej, z góry przepraszam jeśli zakładam wątek który już istnieje. Mam jednak pytanie który kurs byście mi poleciły? Może są tu osoby które były na tych kursach, a dokładnie chodzi mi o dwa między którymi się waham.

1. Kurs Maxi paznokci w Akademia Paznokcia w Krakowie

2. Kurs Manicure i Pedicure w O.P.I w Krakowie.

Miałam już kilka szkoleń z żelu i akrylu a w Akademii Paznokci głównie opiera się szkolenie na tych technikach choć jest także i manicure, pielęgnacja itd.
Drugi ten w Opi to manicure i pedicure, bez żeli i akryli, ale profesjonalne wycinanie skórek, malowanie lakierami itd. takiego szkolenia jeszcze nie miałam....

Sama nie wiem co wybrać. Kilka szkoleń z żeli, akryli miałam więc nie wiem czy potrzebne mi więcej ale chciałabym szczerze mówiąc kolejny certyfikat i to prestiżowy i ćwiczenia pod profesjonalnym okiem dobrych profesjonalistów. Może któraś z was uczestniczyła w którymś z tych szkoleń i doradziłaby mi coś. Z góry bardzo Wam dziękuję.
lena202 i jak udało Ci się znaleźć coś godnego polecenia ? Obecnie szukam dobrego kursu w Krakowie
MarikaKrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 12:15   #117
barbarka_kr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 24
Dot.: Który kurs lepszy w Krakowie? Akademia Panokcia czy OPI

Cytat:
Napisane przez MarikaKrk Pokaż wiadomość
lena202 i jak udało Ci się znaleźć coś godnego polecenia ? Obecnie szukam dobrego kursu w Krakowie
Witajcie! Czytałam na forum, że polecacie robić kurs u All4Nails. Tymczasem jak do nich dzwoniłam kilka dni temu pani powiedziała mi, że uczy się na własnych dłoniach. Nie wydaje mi się to dobrym pomysłem.. W związku z tym moje pytanie o inne kursy? EF?
barbarka_kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 08:38   #118
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: Kursy w Krakowie

Szkolenie w All4Nails mozesz odbyć na własnych dłoniach lub na modelce - jesli ma się takie życzenie.
__________________
All4Nails Team Kraków
DariannaKrak. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 14:50   #119
barbarka_kr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 24
Dot.: Kursy w Krakowie

Pytałam o modelkę ale dowiedziałam się, że nie na modelce tylko na własnych dłoniach. A to widzę kwestia niedomówienia. To świetnie, że można i na modelce Obawiałam się zakładania formy jedną ręką ;-D
barbarka_kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 21:06   #120
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Kursy w Krakowie

Odświeżam wątek

Poszukuje dobrego kursu manicure w Krakowie, jakieś propozycje?
Chciałabym nauczyć się manicure podstawowy (tradycyjny, biologiczny), zabieg parafinowy, maski i masaże dłoni, troche o żelach/akrylach, obsłge frezarki
i dodatkowo zrobiłabym hybrydy.

Hybrydy robie sobie od jakiegos czasu czasem koleżance, ale chciałabym zrobić kurs, nauczyć się tego czego nie umiem i może ruszyć w tym kierunku.

Ktoś pomoże?
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-27 22:06:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.