Tipsy - Kraków - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-19, 11:46   #361
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Tipsy - Kraków

przydotowanie płytki przed nałożeniem masy- odtłuścic acetonem, primer kwasowy x2 i bezkwasowy, na to baza i powinno się trzymać.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 14:56   #362
rudda
Raczkowanie
 
Avatar rudda
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 57
Dot.: Tipsy - Kraków

W najbliższy wtorek idę ściągnąć to paskudztwo (dwa już mam zaklejone bo ledwo się trzymają a jak boga kocham nie wywijam paluchami na prawo i lewo... ). Pochwalę się rezultatami oczywiście - dobrze, że mam zdjęcia "przed" bo będzie do czego porównać... hihi...
Pozdrawiam wszystkie kobietki i do wtorku
__________________
rudda zaprrrrrrasza do siebie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=169436
rudda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 15:11   #363
rencia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Talking Dobra stylistka-Kraków

Witam
zwracam się z prośbą o udzielenie informacji na temat dobry stlistek paznocki w Krakowie.
Od 4 lat regularnie przedluzam paznokcie żelem,niestety dziewczyna do której chodziłam zaszła w ciąże i przestaje pracować.
Szukam dziewczyny do której mogłabym się udać na paznkcie, szukam dziewczyny na dłuższy okres, jest niestety teraz cięzko o dobrą stylistkę, ponieważ połowa dziewczyn które się reklamują w jakiś ogłoszeniach kopiują zdjęcia i nie umią nic.
Byłam ostatnio u dziewczyny i ponoć 2 lata robi paznokcie a wyszłam z płaczem.
Prosze o jakies namiary na dobre dziewczyny,najlepiej w okolicach nowej huty, prądnika białego i czerwonego,( mieszkam koło parku wodnego)które przyjmują w tygodniu po godz 17 albo w weekendy, cena mnie wiecej do 80 zł za pazurki ze zdobienie.
Z góry dzięki za info.
Pozdrawiam
rencia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 15:15   #364
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Dobra stylistka-Kraków

w gornym prawym roku znajdziesz wyszukiwarke.
zanim zalozysz nowy watek,poszukaj prosze.
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 09:02   #365
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Tipsy - Kraków

ja już w tym wątku polecałam Wilczusia z Krakowa - czyli Edytkę nie wiem gdzie dokładnie przyjmuje ale na pewno będziesz zadowolona. Tutaj masz jej bloga http://wilczy-pazoor.bloog.pl/
Pozdrawiam
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 10:30   #366
rudda
Raczkowanie
 
Avatar rudda
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 57
Dot.: Tipsy - Kraków

Obiecałam, że się pochwalę więc niniejszym to czynię
Jestem super zachwycona wyglądem moich paznokci! Dziewczyna, u której byłam jest mistrzem w swojej profesji - od pierwszej sekundy wiedziałam, że trafiłam w dobre ręce Widziałyście moje paznokcie przed a jak tylko odzyskam aparat pokażę Wam jak wyglądają teraz Przyjmuje na os. Tysiąclecia i ma na imię Agnieszka
Jeśli ktoś chce konkretniejsze namiary chętnie się podzielę
__________________
rudda zaprrrrrrasza do siebie
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=169436
rudda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-05, 20:43   #367
goofinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Tipsy - Kraków

/..../

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2010-06-07 o 17:47
goofinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 21:34   #368
sylwias28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
GG do sylwias28
Dot.: Tipsy - Kraków

Witam drogie Panie , mam pytanko czy któraś z Was słyszała o Justynie z Modlniczki i czy może ktoś ją poleca. Poza tym czy w okolicach Zabierzowa ktoś ładnie wykonuje tipsy???
sylwias28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 12:28   #369
xxxklaudii
Raczkowanie
 
Avatar xxxklaudii
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Tipsy - Kraków

ehmmm a Ja już 5 raz robiłam u "profesjonalistek" z gumtree i już nigdy więcej Pomijając fakt iż nawet na te tipsy za 35-40zł nie patrzę toteż 5 raz zapłaciłam 80zł za coś co chyba nawet tipsami nie można nazwać 4 dni temu byłam u Pani z certyfikatami koło stadionu "wawel" na głowackiego - TRAGEDIA
Dopiero w świetle dziennym zauwazyłam na skórkach nieładnie 'rozlany' żel. Widać miejsce w którym tips przyklejony jest do płytki. żel jest 'pofalowany' french robiony białym żelem odpadał po 2 dniu, spod spodu wylewa się klej ;] a że po bokach zaczyna się kruszyć żel to wogóle juz norma od 2 dnia ..hmmm nastepnym razem idę do salonu i dam nawet 150zł ale żeby to wyglądało na tipsy jakie te "panie profesjonalistki" mają w swoich cudownych galeriach
xxxklaudii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 15:24   #370
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Tipsy - Kraków

Cytat:
Napisane przez xxxklaudii Pokaż wiadomość
ehmmm a Ja już 5 raz robiłam u "profesjonalistek" z gumtree i już nigdy więcej Pomijając fakt iż nawet na te tipsy za 35-40zł nie patrzę toteż 5 raz zapłaciłam 80zł za coś co chyba nawet tipsami nie można nazwać 4 dni temu byłam u Pani z certyfikatami koło stadionu "wawel" na głowackiego - TRAGEDIA
Dopiero w świetle dziennym zauwazyłam na skórkach nieładnie 'rozlany' żel. Widać miejsce w którym tips przyklejony jest do płytki. żel jest 'pofalowany' french robiony białym żelem odpadał po 2 dniu, spod spodu wylewa się klej ;] a że po bokach zaczyna się kruszyć żel to wogóle juz norma od 2 dnia ..hmmm nastepnym razem idę do salonu i dam nawet 150zł ale żeby to wyglądało na tipsy jakie te "panie profesjonalistki" mają w swoich cudownych galeriach
Jeśli chodzi o takie ogłoszenia, to gumtree lepiej omijać szerokim łukiem. W salonie nawet za 150zł też nie masz gwarancji, że będą dobrze zrobione. Lepiej przeszukać tu w wątku, przejrzeć prace i opinie, wtedy masz gwarancję na jakość
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 15:34   #371
xxxklaudii
Raczkowanie
 
Avatar xxxklaudii
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Tipsy - Kraków

Neciak89 nooo własnie przeczytałam w nocy ten temat od 1 stronki i nawet dziewczyny z salonu wychodziły niezadowolone.
znalazłam 2 salony które z opinii dziewczyn warto 'zahaczyc'
xxxklaudii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-19, 00:17   #372
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Tipsy - Kraków

Ja jak w końcu będę miała pieniądze na zrobienie paznokci i ich uzupełnianie, to już wiem do kogo pójdę, nie będzie to salon, ale ktoś kto tutaj jest cały czas chwalony ;p na bloga zaglądam często, bo pazokcie śliczne, że aż się napatrzeć nie mogę
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 16:09   #373
xxxklaudii
Raczkowanie
 
Avatar xxxklaudii
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Tipsy - Kraków

noooo a mi wczoraj po 6 dniach zostały 4 tipsy ;]
a teraz już nie mam ani jednego.
xxxklaudii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 18:02   #374
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: Dobra stylistka-Kraków

Cytat:
Napisane przez rencia83 Pokaż wiadomość
Witam
zwracam się z prośbą o udzielenie informacji na temat dobry stlistek paznocki w Krakowie.
Od 4 lat regularnie przedluzam paznokcie żelem,niestety dziewczyna do której chodziłam zaszła w ciąże i przestaje pracować.
Szukam dziewczyny do której mogłabym się udać na paznkcie, szukam dziewczyny na dłuższy okres, jest niestety teraz cięzko o dobrą stylistkę, ponieważ połowa dziewczyn które się reklamują w jakiś ogłoszeniach kopiują zdjęcia i nie umią nic.
Byłam ostatnio u dziewczyny i ponoć 2 lata robi paznokcie a wyszłam z płaczem.
Prosze o jakies namiary na dobre dziewczyny,najlepiej w okolicach nowej huty, prądnika białego i czerwonego,( mieszkam koło parku wodnego)które przyjmują w tygodniu po godz 17 albo w weekendy, cena mnie wiecej do 80 zł za pazurki ze zdobienie.
Z góry dzięki za info.
Pozdrawiam
Rowniez polecam Wilczusia skoro kolo parku wodnego mieszkasz to masz bardzo bliziutko
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 21:58   #375
Strawberry2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 56
Dot.: Tipsy - Kraków

Zdecydowanie Pani Edytka ! www.wilczy-pazoor.bloog.pl
Strawberry2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 09:42   #376
kleo303
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 036
Dot.: Tipsy - Kraków

Cytat:
Napisane przez xxxklaudii Pokaż wiadomość
ehmmm a Ja już 5 raz robiłam u "profesjonalistek" z gumtree i już nigdy więcej

hmmm nastepnym razem idę do salonu i dam nawet 150zł ale żeby to wyglądało na tipsy jakie te "panie profesjonalistki" mają w swoich cudownych galeriach
ja jak i wilczuś, Kissiek czasami ogłaszamy się na gumtree,
fakt faktem, że niekiedy są tam ogłoszenia innych Pań, które nie mają ani się czym chwalić, ale za to przyciągają kuszącą ceną


co do salonów to tez należy zawsze zaczerpnąć informacji, czy przyglądnąć się jak pracują

bo wydać 150 zł jest łatwo, najważniejsze aby paznokcie były wykonane starannie i profesjonalnie
__________________
Chwile szczęścia którymi się cieszymy, przychodzą niespodziewanie.
To nie my je chwytamy, ale one nas chwytają

Edytowane przez kleo303
Czas edycji: 2010-04-08 o 12:44
kleo303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 01:39   #377
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Tipsy - Kraków

Cytat:
Napisane przez xxxklaudii Pokaż wiadomość
ehmmm a Ja już 5 raz robiłam u "profesjonalistek" z gumtree i już nigdy więcej Pomijając fakt iż nawet na te tipsy za 35-40zł nie patrzę toteż 5 raz zapłaciłam 80zł za coś co chyba nawet tipsami nie można nazwać 4 dni temu byłam u Pani z certyfikatami koło stadionu "wawel" na głowackiego - TRAGEDIA
Dopiero w świetle dziennym zauwazyłam na skórkach nieładnie 'rozlany' żel. Widać miejsce w którym tips przyklejony jest do płytki. żel jest 'pofalowany' french robiony białym żelem odpadał po 2 dniu, spod spodu wylewa się klej ;] a że po bokach zaczyna się kruszyć żel to wogóle juz norma od 2 dnia ..hmmm nastepnym razem idę do salonu i dam nawet 150zł ale żeby to wyglądało na tipsy jakie te "panie profesjonalistki" mają w swoich cudownych galeriach

Nóz w kieszeni się normalnie otwiera jak to czytam... W salonach tak samo mogą zrobić bele co! Bez znaczenia czy w domu czy w salonie...

Wszystkie ogłoszenia z gumtree są be? Edyta też ma ogłoszenie na gumtree i jest rewelacyjna, ja też mam, ale cudów jeszcze nie robie... Mimo wszystko nie znosze uogulnień... Na gumtree widac na zdjeciach co kto jak robi... a z resztą po cenach też można zauważyć... Niestety, ale trafiają do mnie kobitki, które chciały zaoszczędzić i zrobić pazury za 20 zl... z mojego punktu widzenia z tego powodu psudostylistek przybywa...
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 06:48   #378
kleo303
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 036
Dot.: Tipsy - Kraków

dokładnie Turkusku
przybywa, przybywa
nawet jedna moja klientka tez stwierdziła ze to nic takiego i sama zaczeła robić

takie ogłoszenia przyciągają i owsze, ale wystarczy popatrzeć na zdjęcia ( no chyba, że są kradzione ) i widać co i jak
a szanująca się stylistka, która na materiały nie ukrywajmy, wydaje dużo i nie robi byle czym, nie będzie brała za stylizację 20 zł

zawsze jednak na początku kierujemy się gdzie taniej, zapominając o tym, że co tanie to drogie, gdyż naprawa kosztuje 2 razy więcej
__________________
Chwile szczęścia którymi się cieszymy, przychodzą niespodziewanie.
To nie my je chwytamy, ale one nas chwytają
kleo303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 07:48   #379
wilczus
Raczkowanie
 
Avatar wilczus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: Tipsy - Kraków

a ja zuważyłam wzrots świadomości dziewczyn - wzrost wymagań co do wyglądu i jakości stylizacji - co mnie bardzo cieszy , bo tylko dzięki temu ,że klientki zrozumieją ,że paznokcie nie muszą wyglądać sztucznie , french nie musi oznaczać przyklejenia białego tipsa do połowy , stylizacja nie musi boleć w trakcie zabiegu , paznokcie mogą trzymać się ponad miesiąc , zapowietrzenia po paru dniach nie są normalne - nie będą korzystań z usług pseudostylistek , co i tak wychodzi drożej , ponieważ pazury za 30zł odpadną po tygodniu więc trzeba wydać kolejne 30 zł i tak uzbiera się kwota wyższa niż spodziewana
__________________
http://wilczy-pazoor.bloog.pl
wilczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-02, 15:37   #380
xxxklaudii
Raczkowanie
 
Avatar xxxklaudii
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Tipsy - Kraków

nieakt. ;P

Edytowane przez xxxklaudii
Czas edycji: 2010-05-03 o 13:42
xxxklaudii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 19:09   #381
karaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dobra stylistka-Kraków

/...../

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2010-06-07 o 17:49
karaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 19:13   #382
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Dobra stylistka-Kraków

Karaska skoro już chcesz się reklamować w tym wątku to załóż sobie galerię, dzieki której potencjalne klientki poznają Twoje prace. "Na gębę" to tak troche ciężko wierzyć.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 20:40   #383
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: Tipsy - Kraków

Cytat:
Napisane przez wilczus Pokaż wiadomość
a ja zuważyłam wzrots świadomości dziewczyn - wzrost wymagań co do wyglądu i jakości stylizacji - co mnie bardzo cieszy , bo tylko dzięki temu ,że klientki zrozumieją ,że paznokcie nie muszą wyglądać sztucznie , french nie musi oznaczać przyklejenia białego tipsa do połowy , stylizacja nie musi boleć w trakcie zabiegu , paznokcie mogą trzymać się ponad miesiąc , zapowietrzenia po paru dniach nie są normalne - nie będą korzystań z usług pseudostylistek , co i tak wychodzi drożej , ponieważ pazury za 30zł odpadną po tygodniu więc trzeba wydać kolejne 30 zł i tak uzbiera się kwota wyższa niż spodziewana
Ja również zauważyłam
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 11:46   #384
werojka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 52
Dot.: Tipsy - Kraków

hej dziewczyny,
czy na własne takiej średniej długości pazury można nałożyć jakiś bezbarwny żelik żeby się nie łamały czy coś takiego??
Bo się nad tym zastanawiam
Odpowiedzcie proszę
I czy Wy (krakowianki) robicie takie rzeczy?
__________________

Wiesz... gdy się jest bardzo smutnym, lubi się zachody słońca...
Antoine de Saint-ExupéryMały Książę
werojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 12:36   #385
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Tipsy - Kraków

Mozna mozna Napisz na priv moze do dziewczyn wyzej, pod zdjeceim widac skad kto jest, bo ja to jestem z Gdanska, wiec nei pomoge
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 16:41   #386
Maggiczna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 295
GG do Maggiczna
Dot.: Tipsy - Kraków

Polecam usługi pani Małgorzaty z firmy Mellea. Rezerwacji można dokonać przez internet tu. Usługa wykonywana jest w domu klientki, bezpłatny dojazd w obrębie Krakowa.
Zachęcam też do zapoznania się z artykułem pt. "tipsy żelowe"

Edytowane przez Maggiczna
Czas edycji: 2010-07-08 o 16:43
Maggiczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 17:20   #387
wilczus
Raczkowanie
 
Avatar wilczus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: Tipsy - Kraków

"Paznokcie żelowe zapewniają bardziej naturalny efekt niż akrylowe, bo żel jest półprzezroczysty"
wiele profesjonalnych stylistek pracujących akrylem mogłoby się nie zgodzić z tym zdaniem , delikatnie mówiąc
tak,że nie genaralizujmy .... obie metody są rónie dobre o ile stylistka potrafi pracować z danym produktem ...

tak,że artykuł troszkę mało "profesjonalny "
__________________
http://wilczy-pazoor.bloog.pl
wilczus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 18:20   #388
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Tipsy - Kraków

Tak właśnie mnie to zdziwiło, gdy czytałam artykuł, ale myślałam, że się nie znam
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 19:19   #389
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Tipsy - Kraków

a ja myślałam że clear jest przezroczysty.. a on jest półprzezroczysty... o nie...
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 11:48   #390
tourquise
Raczkowanie
 
Avatar tourquise
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 318
GG do tourquise
Dot.: Tipsy - Kraków

Ta wypowiedz na kilometr mi śmierdzi kryptoreklamą... Tipsy żelowe? Kurczątko jak ja uwielbiam to określenie... faktycznie... super profesjonalne... Nie wspominam już o zdjęciach obok artykułu LOL

" Tipsy żelowe są też mniej trwałe od akrylowych, a więc poleca się je paniom, które chcą przedłużyć paznokcie na specjalną okazje, natomiast nie zamierzają ich nosić na co dzień – to idealne rozwiązanie dla Panien Młodych." - pomijając fakt, że nosze je od dawna na co dzień i nic mi się nie dzieje... czy to może znaczyć, że jestem wieczną Panną Młodą??? Matko!

" Przedłużanie paznokci z wykorzystaniem szablonu trwa znacznie dłużej i wymaga dużej wprawy. Stosuje się je, jesli klientka ma nietypowe rozmiary płytki lub oczekuje absolutnej perfekcji! W tym przypadku manicurzystka sama formuje cały paznokieć kolejnymi warstwami żelu, modelując je na specjalnym szablonie – nie używa gotowego tipsa. Ze względu na pracochłonność, metoda ta jest znacznie droższa od standardowego przedłużania paznokci." - a mnie się wydawało, że przy szablonie jest mniej roboty i szybciej się pracuje Drożej szablon?? Boże... czego to już ludzie nie wymyślą :/

Pfff, a jakie ceny No to już musi być kryptoreklama...

Edytowane przez tourquise
Czas edycji: 2010-07-09 o 12:00
tourquise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-20 19:14:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.