Oczy-istnieje coś takiego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-12, 23:25   #1
anabelleelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6

Oczy-istnieje coś takiego?


Witam, nie jestem pewna czy to do końca zgodne z powyżsyzm działem, ale chyba najbardziej tutaj pasuje może akurat ktoś udzieli mi odpowiedzi. A więc mam problem, zauważyłam,że białko jednego oka ma odcien szarawy i przeciaga sie to od dłuzszego czasu-kilku lat. Znajomi mówią,że ni widzą zadnej różnicy, ale w sztucznym świetle jest ona wyraźnie widoczna, jak jakas asymetria oczu, nie wiem co z tym zrobić, czy istnieją jakieś zabiegi np laserowe na 'wybielanie' białka oczu? Z tego co słyszalam to mozna zamykac laserowo pęknięte naczynka na oczach, więc moze i na to jest jakis sposób? Pisałam na innym forum, ale nie dostałam odpowiedzi na podobne pytanie.

---------- Dopisano o 00:25 ---------- Poprzedni post napisano o 00:20 ----------

Ten tytuł jest nieprecyzyjny i niepoprawny teraz dopiero oceniłam jak to napisałam, więc proszę o nieocenianie go .

Edytowane przez anabelleelle
Czas edycji: 2010-11-12 o 23:24
anabelleelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 00:47   #2
dariannan
Przyczajenie
 
Avatar dariannan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Oczy-istnieje coś takiego?

hmm, ja Ci za bardzo nie pomogę w tej kwestii bo nic mi na ten temat nie wiadomo, a byłaś u okulisty? jestem pewna, że on by coś doradził/poradził
__________________
marzenia się nie spełniają. marzenia się spełnia.
www.7aria.blogspot.com
dariannan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 21:23   #3
anabelleelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6
Dot.: Oczy-istnieje coś takiego?

Jakiś czas temu byłam, ale nie mowiłam mu o tym, a on nic nie zauwazył, ale trzeba trafic na dobrego okuliste, bo ta co ja chodze, tzn okulistka :d, raczej powiedizlaby ze ona nic nie wie i ze ja wymyślam, znaleźć dobrego lekarza to tez sztuka. Ale no w przyslzosci chyba bd sie musiala wybrać:/
anabelleelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.