Panny Młode z Krakowa!!! - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-22, 10:54   #2281
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

wydaje mi sie ze tak tak na sile ustrzega przed pustymi kopertami.
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:43   #2282
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez extassy Pokaż wiadomość
tez uwazam ze nie ma sensu kupowac sluben torebeczki. nosi sie bukiet.
czym zameirzacie rzucac bukietem czy welonem??
ostatnio wyczylatałam ze w krk istnieje tradycja oddawania zaproszen na weselu wraz z prezentem?!
O tradycji w życiu nie słyszałam. Zamierzam rzucać podwiązką ewentualnie welonem, o ile będę go miała.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:53   #2283
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

to chociaz tyle ze nie tylko ja nie slyszalam.
tak samo jak o rzucaniu podwiazka. zawsze tylko welon albo bukiet.
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 11:59   #2284
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez extassy Pokaż wiadomość
wydaje mi sie ze tak tak na sile ustrzega przed pustymi kopertami.
Puste koperty i zwrot zaproszenia to dla mnie porównywalny nietakt...

Co do rzucania podwiązką to to bardzo popularne - najczęściej jak PM szkoda bukietu a nie ma welonu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać

Edytowane przez iceflower
Czas edycji: 2012-02-22 o 12:01
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 19:48   #2285
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny czy możecie polecić jakiegoś jubilera, który tanio zrobi obrączki z dostarczonego złota?
Jakich cen mogę się spodziewać zakładając, że przyniosę mu wystarczającą ilość do ich zrobienia?
Z góry dzięki za namiary
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 08:27   #2286
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

juz kilka razy przeszukiwalam neta w tym celu. wniosek jest jeden. nie szukaj w krakowie tylko w skawinie. z kilkoma opiniami sie spotkalam ze tam faktycznie warto sie przejechac.
sami nie bedziemy przetapiac ale tez sie tam przejedziemy moze faktycznie bedzie cos taniej.

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Puste koperty i zwrot zaproszenia to dla mnie porównywalny nietakt...

Co do rzucania podwiązką to to bardzo popularne - najczęściej jak PM szkoda bukietu a nie ma welonu.
moze zwrot zaproszen to faktycznie jakas tradycja z innym przeslaniem. mi sie to tylko skojarzylo z walka z pustymi kopertami. moze tak nie jest. nie wiem bo pierwszy raz sie z tym spotkalam.
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:31   #2287
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy możecie polecić jakiegoś jubilera, który tanio zrobi obrączki z dostarczonego złota?
Jakich cen mogę się spodziewać zakładając, że przyniosę mu wystarczającą ilość do ich zrobienia?
Z góry dzięki za namiary
My robimy tak u jubilera na Kurczaba, kosztowac nas to będzie ok.350-380 zł z własnym złotem, znajomi robili rok temu tam i byli zadowoleni (płacili mniej niż my).

Jest też taki jubiler na Wielopolu na samym początku, na Kalwaryjskiej też ale nie wiem w którym miejscu. Generalnie w Krakowie nie ma problemu ze znalezieniem takiego jubilera, który przetopi Ci obrączki ze złomu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 10:53   #2288
Alejka13
Zadomowienie
 
Avatar Alejka13
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

A takie klasyczne obrączki bez własnego złota (bo nie wiem czy w ogóle jakieś mam) w jakich cenach się wahają w Krakowie? Nie jakieś grube, średnie, z grawerem wewnątrz
Alejka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 10:59   #2289
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Alejka13 Pokaż wiadomość
A takie klasyczne obrączki bez własnego złota (bo nie wiem czy w ogóle jakieś mam) w jakich cenach się wahają w Krakowie? Nie jakieś grube, średnie, z grawerem wewnątrz
Mniej więcej 2000 zł - 1g złota w wyrobie jubilerskim kosztuje teraz podobno 180-220 zł, obrączki ważą ok. 10g, chociaż wiadomo, że zależy czy z soczewką czy bez i jakiej szerokości.

My zamawiamy klasyczne złote, szerokości 5 mm, z soczewką i 2 szt. ważą dokładnie 10g, takie same bez soczewki 8,5g.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 16:58   #2290
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziękuje za odpowiedzi. Wykorzystałam fakt, że pracuje przy alejach i poszłam do jubilera w jubilacie, robocizna (mam własne złoto) to ok 250zł więc myślę, że dobra cena.
Mam pytanie jak jest z terminami w USC?
Biorę ślub cywilny, muszę wcześniej zarezerwować salę, czy myślicie, że później mogę nie trafić z godziną w USC (będzie to sobota). Jak to zrobić by było ok? Jestem zielona w temacie
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 17:27   #2291
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Dziękuje za odpowiedzi. Wykorzystałam fakt, że pracuje przy alejach i poszłam do jubilera w jubilacie, robocizna (mam własne złoto) to ok 250zł więc myślę, że dobra cena.
Mam pytanie jak jest z terminami w USC?
Biorę ślub cywilny, muszę wcześniej zarezerwować salę, czy myślicie, że później mogę nie trafić z godziną w USC (będzie to sobota). Jak to zrobić by było ok? Jestem zielona w temacie
250 zł za robociznę to niezła cena.
Późne godziny w USC są rezerwowane szybko, zwłaszcza na terminy w lecie. My 4 miesiące przed ślubem rezerwowaliśmy sobotni termin i na Lubelskiej była dostępna najpóźniejsza godzina 13, później wszystkie były pozajmowane... Ostatecznie zdecydowaliśmy się na ślub poza USC, właśnie ze względu na godzinę, bo daty nie chcieliśmy zmieniać.
Wcześniej zarezerwowaliśmy wstępnie salę.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 17:36   #2292
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

a to można zarezerwować termin w USC wcześniej niż 3 miesiące?
Bo gdzieś wyczytałam, że nie (ale może to w przypadku kościelnego?).
Jeśli istnieje możliwość wczesnego ustalenia daty to bardzo się ciesze bo zależy mi na konkretnym dniu
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 17:37   #2293
Alejka13
Zadomowienie
 
Avatar Alejka13
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dzięki za informacje
Alejka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 08:31   #2294
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
a to można zarezerwować termin w USC wcześniej niż 3 miesiące?
Bo gdzieś wyczytałam, że nie (ale może to w przypadku kościelnego?).
Jeśli istnieje możliwość wczesnego ustalenia daty to bardzo się ciesze bo zależy mi na konkretnym dniu
Jasne, 3 miesiące to termin dla ślubu konkordatowego i nawet nie wiem na co, chyba ważności zaświadczenia o braku przeszkód do zawarcia małżeństwa.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:54   #2295
kiriii
Raczkowanie
 
Avatar kiriii
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 72
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Widzę na wątku znajome twarze z innego forum Dziewczyny macie namiar na fajna krawcową w Krakowie? Potrzebuje prostej ale dobrze uszytej sukienki na poprawiny?
__________________
aLeKsAnDr@

kiriii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 19:58   #2296
bbarbik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

hej!! dziewczęta ten temat przewijał się pewnie z milion razy, ale może poradzicie gdzie tanio kupić sprawdzony alkohol- polecacie alti?? czy jest jakaś różnica w cenach jeśli chpdzi o kraków, ul. bajeczną (hurtownia) a np słomniki (oddziały)???? ślub już za 3 miesiące i 2 tygodnie a masa rzeczy jeszcze do załatwienia.... mam nadzieje, że bęcie mnie wspierać na tym forum i pomożecie doradzając co, jak i gdzie załatwić
__________________
Ślub 16 czerwca 2012
bbarbik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 06:14   #2297
Zapach Wiosny
Przyczajenie
 
Avatar Zapach Wiosny
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 2
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja rzucam bukietem i w życiu nie słyszałam o takiej tradycji jak oddawanie zaproszeń.
A mnie sie zdazyło, ze w kopercie z zaproszeniem byly pieniadze dla Młodej Pary- szczegolnie starsze osoby to praktykuja i chyba zalezy od rejonu.
Szczerze wolalabym dostac jakas fajna pamiatke slubu z zyczeniami i w niej pieniadze. Tez byloby wiadomo od kogo - jesli sie podpisze oczywiscie!
Najbardziej żenujace wydaje mi sie dawanie pustych kopert !

Rzucanie bukietem hmmm no to jak na amerykanskich filmach bardzo efektowne, ale chcialam miec bukiet na zdjeciach plenerowych... welonu nie bede miala wiec odpada, podwiazka eee...nie za bardzo frywolnie.
Ja chce miec wszystko elegancko i z klasa.
Kurcze to chyba bukiet zostaje ...ale sie zastanawiam bo moja sister miala 2 takie same bukiety , 1 ciut mniejszy) i miala go swiadkowa w kosciele a potem ona nim rzuciala i bylo dobrze...moze tak? co myslicie?
Zapach Wiosny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 11:18   #2298
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Zapach Wiosny Pokaż wiadomość
A mnie sie zdazyło, ze w kopercie z zaproszeniem byly pieniadze dla Młodej Pary- szczegolnie starsze osoby to praktykuja i chyba zalezy od rejonu.
Szczerze wolalabym dostac jakas fajna pamiatke slubu z zyczeniami i w niej pieniadze. Tez byloby wiadomo od kogo - jesli sie podpisze oczywiscie!
Najbardziej żenujace wydaje mi sie dawanie pustych kopert !

Rzucanie bukietem hmmm no to jak na amerykanskich filmach bardzo efektowne, ale chcialam miec bukiet na zdjeciach plenerowych... welonu nie bede miala wiec odpada, podwiazka eee...nie za bardzo frywolnie.
Ja chce miec wszystko elegancko i z klasa.
Kurcze to chyba bukiet zostaje ...ale sie zastanawiam bo moja sister miala 2 takie same bukiety , 1 ciut mniejszy) i miala go swiadkowa w kosciele a potem ona nim rzuciala i bylo dobrze...moze tak? co myslicie?
Rzucanie podwiązką nie kojarzy mi się frywolnie Moim zdaniem to normalne i nie ujmuje całej imprezie klasy. Fajniej jest rzucać welonem, ale jeśli go nie ma... A kwiatów byłoby mi szkoda. Rzucanie bukietem świadkowej to jest jakieś wyjście, ale moja nie będzie takowego miała jej "wolne ręce" będą mi potrzebne
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 11:55   #2299
Madzionella
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gród Króla Kraka
Wiadomości: 774
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Jeśli chodzi o rzucanie na oczepinach to ja mam swoje autorskie rozwiązanie, trochę zapożyczone od koleżanki. Z racji tego, że będę miała na ślubie welon mojej mamy, mający już ponad 25 lat, to raczej żal mi nim rzucać. A bardzo chcę rzucać welonem. Sprawa jest prosta - zrobienie najprostszego welonu kosztuje grosze - metr tiulu to ok. 9-12 zł, grzebyk kosztuje złotówkę. Dlatego stwierdziłam, że na oczepiny zrobię sobie drugi welon, który potem spokojnie mogę dać dziewczynie, która go złapie na pamiątkę. Proste, tanie i tradycyjne.

Byłam na weselu, gdzie panna młoda rzucała bukietem druchny, który złapała....druchna. A rzucania podwiązką nie uważam za frywolne, to też jest ciekawe rozwiązanie.
__________________
Pani mecenas z niebieskim żabotem - mission completed



21 lipca 2012 godz. 16

16 marca 2015 "nie widzę akcji serca" 10 tc

1 sierpnia 2016 godz. 18. Nasza Asieńka
Madzionella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-05, 10:25   #2300
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

a nie myslalas nad allegro???
jak bylam na targach slubnych to ceny w porownaniu do all byly przerazajace. w sklepach papiernicznych jest tak samo.;/
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 11:55   #2301
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez bbarbik Pokaż wiadomość
hej!! dziewczęta ten temat przewijał się pewnie z milion razy, ale może poradzicie gdzie tanio kupić sprawdzony alkohol- polecacie alti?? czy jest jakaś różnica w cenach jeśli chpdzi o kraków, ul. bajeczną (hurtownia) a np słomniki (oddziały)???? ślub już za 3 miesiące i 2 tygodnie a masa rzeczy jeszcze do załatwienia.... mam nadzieje, że bęcie mnie wspierać na tym forum i pomożecie doradzając co, jak i gdzie załatwić
W Alti jest dość drogo, przynajmniej jeżeli chodzi o wódkę, którą my kupujemy. Taniej jest na Kobierzyńskiej w Tanich Alkoholach, warto też śledzić promocje w Selgrosie, albo jeżeli chcesz kupić wódkę, która jest w ofercie Biedronki, to podobno warto ponegocjować z kierowniczką sklepu, znajomi tak kupili wino na wesele.

Cytat:
Napisane przez bliss555 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie, czy wiece gdzie w krakowie moge kupic zaproszenia slubne w przystepnej cenie i najlepiej gdzies w okolicach mistrzejowic badz nowej huty, moze tez byc centrum krakowa byle by tylko nie po drugiej stronie krakowa??
Najtaniej na Allegro, nie wiem czy znajdziesz konkurencyjne ceny gdzieś stacjonarnie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 15:13   #2302
arahjaa
Raczkowanie
 
Avatar arahjaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 103
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Jeśli chodzi o zaproszenia to polecam allegro. Naprawdę można znaleść tanio i bardzo dobrą jakość zaproszeń. Bez obaw zamawiaj z allegro.
A mam takie pytanie czy któraś z was jest może umówiona do Krystyny Zięć z Karmelickiej na makijaż i fryzurę? Lub znacie kogoś kto malował się i czesał na ślub i był zadowolony? Nie mogę znaleść żadnych ostatnich opini o niej a niestety nie robi próbnych.
arahjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 06:46   #2303
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

kolezanka sie malowala u dziewczyny ktora pracuje w ingocie w krakowiej. nazywa sie Dominika Durałek znajdz ja na facebooku. prac przykladowych nie mam /nie wiem gdzie znalesc plytke z wesela. napisz do niej na fb moze ma jakies przykladowe prace. ja sama ja wybiore bo mkijaz mlodej sie pieknie trzymal. i druhny byly swietnie wymalowane.
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 19:05   #2304
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

a moze tandeta?? nic innego w miare taniego nie przychodzi mi do głowy
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 08:26   #2305
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cześć

w ten weekend byliśmy z TŻ na naukach przedmałżeńskich. Wybraliśmy "Kurs na miłość" (przy Rynku Podgórskim). Nie byliśmy zbyt optymistycznie nastawieni, bo wcześniej nasłuchaliśmy się jakie te kursy są bez sensu i żenujące... Na szczęście ten był super Prowadzony przez pewne małżeństwo (bardzo fajne) i nowoczesnego księdza (Jacek WIOSNA Stryczek - ten, który postawił konfesjonał przed Galerią Krakowską i który wymyślił akcje: Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości ). Było bardzo konkretnie, życiowo i wesoło. Sporo przykładów, ciekawych zadań. Zero żenady. Jeśli któraś z Was jest jeszcze przed to polecamy my i nasi znajomi (byliśmy na kursie we trzy pary ).
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 20:50   #2306
wilczus
Raczkowanie
 
Avatar wilczus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez kiriii Pokaż wiadomość
Widzę na wątku znajome twarze z innego forum Dziewczyny macie namiar na fajna krawcową w Krakowie? Potrzebuje prostej ale dobrze uszytej sukienki na poprawiny?
ja słyszałam dobre opinie o krawcowej z d.h. Wanda - pani Marcie - poszukaj w necie dziewczyny o niej piszą , ul .Broniewskiego 1 ...

ja swoją suknię kupiłam używaną piękna ,szyta na mnie ...
ślub mamy 6.10.2012

zaproszenia kupiliśmy na allegro - tą sprawę załatwiliśmy w 1 tydzień , tak,ze warto - siedzisz w domku i wybierasz ...

od poniedziałku zaczynamy nauki - tylko ,ze w naszej parafii na św.Maksymiliana Kolbe ... nie mamy czasu jeździć do Dominikanów , ale mam nadzieję ,że u nas też jest w porządku

wszystko mamy już zakupione / zarezerwowane oprócz DJ'a - a poszukujemy taniego , bo mamy kameralne przyjęcie do północy góra ...

na fotografa wybraliśmy Edytę Sikorska mam nadzieję ,ze będzie ok

obrączki zamawialiśmy w Proszowicach , mieliśmy swojego złota ok 8g , obrączki ważą ponad 10g plus u mnie diament - daliśmy 11oo zł ...

wizażystę mam Magdę Wychowańską
pazury robię sobie sama :P to mój zawód
butów jeszcze nia mam ,ale słyszałam o Memburze ...

macie jakiegoś godnego polecenia , niedrogiego DJ'a ?
__________________
http://wilczy-pazoor.bloog.pl
wilczus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 19:35   #2307
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Cześć

w ten weekend byliśmy z TŻ na naukach przedmałżeńskich. Wybraliśmy "Kurs na miłość" (przy Rynku Podgórskim). Nie byliśmy zbyt optymistycznie nastawieni, bo wcześniej nasłuchaliśmy się jakie te kursy są bez sensu i żenujące... Na szczęście ten był super Prowadzony przez pewne małżeństwo (bardzo fajne) i nowoczesnego księdza (Jacek WIOSNA Stryczek - ten, który postawił konfesjonał przed Galerią Krakowską i który wymyślił akcje: Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości ). Było bardzo konkretnie, życiowo i wesoło. Sporo przykładów, ciekawych zadań. Zero żenady. Jeśli któraś z Was jest jeszcze przed to polecamy my i nasi znajomi (byliśmy na kursie we trzy pary ).
Już bardzo wiele dobrego słyszałam o tym kursie, teraz troszkę żałuję, że w ostateczności go nie wybraliśmy

Wilczus jesteś gdzieś z okolic proszowic? Co z fryzjerem?

Kochane mam nie lada problem - włosy proste, grube, niepoddatne nic a nic - a marzą mi się loki! Miałam na studniówce kręcone lokówką, spryskane toną lakieru i rozpadły się po max 3 godz, jest dla mnie jakaś nadzieja czy raczej zrezygnować? Myślałam nad wałkami na całą noc wcześniej, ale nie mam bladego pojęcia kto mógłby mi coś takiego zrobić

Kiedy się rezerwuje fryzjerkę i kwiaty? Ślub w sierpniu, aaaaaaa i suknia już jest! z ul. Filipa
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-28, 20:09   #2308
wilczus
Raczkowanie
 
Avatar wilczus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

jestem z Krakowa - tylko rodzinę mam w okolicy Proszowic ...

fryzjerkę mam z salonu "Irena" - ul.Krakowska 5 - p.Dorota - od dawna do niej chodzę i na ślub też będzie mnie czesać ...
tel.: 124305993

gratuluję zakupu sukni
__________________
http://wilczy-pazoor.bloog.pl
wilczus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 09:10   #2309
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez wilczus Pokaż wiadomość
macie jakiegoś godnego polecenia , niedrogiego DJ'a ?
Musisz się liczyć z wydatkiem rzędu 2000 zł chyba że coś utargujesz, październik to już nie 'high season', więc może być taniej.
U nas będzie grał Gregorz Guca, płacimy 1800, zszedł z ceny bo to maj. Taniej można znaleźć jakichś początkujących na gumtree ale ja się bałam brać takiego, bo jednak muzyka i wodzirej są ważne na weselu.

Cytat:
Napisane przez Grzesiowa Pokaż wiadomość
Kochane mam nie lada problem - włosy proste, grube, niepoddatne nic a nic - a marzą mi się loki! Miałam na studniówce kręcone lokówką, spryskane toną lakieru i rozpadły się po max 3 godz, jest dla mnie jakaś nadzieja czy raczej zrezygnować? Myślałam nad wałkami na całą noc wcześniej, ale nie mam bladego pojęcia kto mógłby mi coś takiego zrobić
Nie mam pojęcia, ale miałam podobnie na studniówce, wytrzymały może nieco dłużej ale potem się widocznie odkręcały. Teraz się nie porywam na kręcenie moich włosów.
Słyszałam że działa opcja kilka godzin w wałkach + lokówka, ale co jak np. będzie padał deszcz albo będzie wilgoć w powietrzu?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-29, 20:13   #2310
Grzesiowa
Raczkowanie
 
Avatar Grzesiowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
GG do Grzesiowa
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość

Nie mam pojęcia, ale miałam podobnie na studniówce, wytrzymały może nieco dłużej ale potem się widocznie odkręcały. Teraz się nie porywam na kręcenie moich włosów.
Słyszałam że działa opcja kilka godzin w wałkach + lokówka, ale co jak np. będzie padał deszcz albo będzie wilgoć w powietrzu?
Właśnie się z tym liczę i tym oto sposobem zostaje bez pomysłu na fryzurę, chciałam mieć coś lekkiego, nie wyczesane koki, ale chyba lepiej mieć coś co utrzyma się na głowie choćby pół nocy niż coś, co się rozpadnie. Nie chcę być rozczochrana na własnym weselu
Grzesiowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-01 14:48:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:11.