Uniwersytet Śląski - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-27, 13:10   #1081
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez Katashi93 Pokaż wiadomość
Znajdzie się jakiś 'pierwszak' z hiszpańskiego?

Ogólnie mam parę pytań, strasznie to wszystko pokręcone jest, więc może ułóżmy to jaśniej.

2 października jest oficjalna inauguracja - obowiązkowa czy nie?
9 października jest rozpoczęcie na wydziale filologicznym - jak to będzie wyglądało? Mamy tylko przyjść po indeksy czy co?
Na stronie wydziału jest napisane, że zajęcia dydaktyczne zaczynają się 1 października. Czyli rozumiem, że od poniedziałku już normalnie są zajęcia, jeszcze przed rozpoczęciem. Więc w takim razie co z WF, na który zapisać się można właśnie od poniedziałku? Jak zajęcia mają się odbyć, skoro jeszcze nie było zapisów?
Szkolenie BHP podobno 12 października, a kiedy biblioteczne?
I jeszcze jedno pytanie dotyczące planu: ponoć trzeba sobie wybrać jeden z dwóch przedmiotów niby 'dodatkowych'. Czy to chodzi o to prawo cywilne i coś tam z kulturą i komunikacją?
Dżizas, rok się jeszcze nie zaczął, a już tyle zamieszania, że odechciewa się iść. I wakacje jakoś za szybko zleciały xD
Kto idzie na hiszpański niech się zgłasza i pisze, w jakiej jest grupie. Ja jestem w B. Co szkodzi zapoznać się wcześniej
Znajdzie się, znajdzie
Ogólnie to:

1. Nie obowiązkowa
2. Pewnie będzie jakieś przemówienie dziekana, wykład inauguracyjny itp, w sumie to nie wiem czy indeksów nie będziemy odbierać w dziekanacie
3. W poniedziałek o 9.45 mamy spotkanie z opiekunką roku, która nam wyjaśni wszystko co i jak, nie będzie zajęć
4. Wf-u nie masz w poniedziałek rano tylko wtedy, kiedy sobie wybierzesz podczas logowania
5. Pewnie dowiemy się w poniedziałek, chociaż podejrzewam że po otwarciu CINiBA może z tym być zamieszanie
6. Tak, i wybieramy to zapewne w poniedziałek podczas spotkania.
7. Ja jestem w A, ale i tak pewnie będziemy się widywać

I jeśli masz fejsa to zapraszam - https://www.facebook.com/groups/367922299945726/
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 13:58   #1082
mmilagross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 115
Dot.: Uniwersytet Śląski

cześć!
mam pytanie, może jakieś studentki uś coś podpowiedzą..
jestem na wydziale nauk społecznych, II stopień socjologia
na stronce widnieje zapis, iż inauguracja jest 3ciego a zajęcia rozpoczynają się od 4 czyli idąc tym tokiem rozumowania dopiero 4tego - czwartek mam przyjść na zajęcia wg planu???? niby proste i logiczne ale wole się upewnić żeby nie jechać np w pon na uczelnie i nie pocałować klamki

czy na II stopniu/dzienne socjologia jest lektorat i wf? bo nie mogę nic znaleźć...
mmilagross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 14:17   #1083
Manahilette
Raczkowanie
 
Avatar Manahilette
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 31
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez mmilagross Pokaż wiadomość
cześć!
mam pytanie, może jakieś studentki uś coś podpowiedzą..
jestem na wydziale nauk społecznych, II stopień socjologia
na stronce widnieje zapis, iż inauguracja jest 3ciego a zajęcia rozpoczynają się od 4 czyli idąc tym tokiem rozumowania dopiero 4tego - czwartek mam przyjść na zajęcia wg planu???? niby proste i logiczne ale wole się upewnić żeby nie jechać np w pon na uczelnie i nie pocałować klamki

czy na II stopniu/dzienne socjologia jest lektorat i wf? bo nie mogę nic znaleźć...
Ja tez jestem na II stopniu i bardzo bylabym wdzieczna o idzielenie informacji czy magisterki (jakiekolwiek :P) maja wf
Manahilette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 14:21   #1084
cat_astrophe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 10
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez Edytka90 Pokaż wiadomość
Szukam współlokatorki, która by chciała ze mną dzielić pokój w DS2 (Ligota)
zrób casting w kolejce do kwaterowania czasu jest wystarczająco przecie
cat_astrophe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 14:28   #1085
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez Manahilette Pokaż wiadomość
Ja tez jestem na II stopniu i bardzo bylabym wdzieczna o idzielenie informacji czy magisterki (jakiekolwiek :P) maja wf
Nie ma wfu ani lektoratów
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 14:38   #1086
Dizzy1906
Zadomowienie
 
Avatar Dizzy1906
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 785
Dot.: Uniwersytet Śląski

tylko mój kierunek (wszystkie sem) nie ma planu na moim wydziale

Wiecie może co trzeba złożyć przy dochodzie utraconym...?
__________________
"Jaki mężczyzna zwróci na ciebie uwagę, skoro sama siebie nie lubisz?"

Dizzy1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 14:42   #1087
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez Dizzy1906 Pokaż wiadomość
Wiecie może co trzeba złożyć przy dochodzie utraconym...?
Jest do tego specjalny formularz + np. świadectwo pracy (i wtedy pewnie będą chcieli jakieś zaświadczenie np. z UP że ta osoba nadal pozostaje bez pracy a nie że ją zmieniła, kochane panie z dziekanatu )
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 14:43   #1088
Dizzy1906
Zadomowienie
 
Avatar Dizzy1906
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 785
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
Jest do tego specjalny formularz + np. świadectwo pracy (i wtedy pewnie będą chcieli jakieś zaświadczenie np. z UP że ta osoba nadal pozostaje bez pracy a nie że ją zmieniła, kochane panie z dziekanatu )
zaświadczenie z PUP mam. Swiadectwo też. Oglądałam te drugi. czy to znaczy, że muszą mi to wypisać w poprzednim miejscu pracy? Czy aj to wypełniam? I co wtedy z zaśw ze Skarbówki..?
__________________
"Jaki mężczyzna zwróci na ciebie uwagę, skoro sama siebie nie lubisz?"

Dizzy1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 14:54   #1089
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez Dizzy1906 Pokaż wiadomość
zaświadczenie z PUP mam. Swiadectwo też. Oglądałam te drugi. czy to znaczy, że muszą mi to wypisać w poprzednim miejscu pracy? Czy aj to wypełniam? I co wtedy z zaśw ze Skarbówki..?
Przecież świadectwo pracy się dostaje od razu po rozwiązaniu umowy, nie dostałaś czegoś takiego?
Zaświadczenie ze skarbówki i tak musisz mieć, to podstawa
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 14:54   #1090
Edytka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 18
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez cat_astrophe Pokaż wiadomość
zrób casting w kolejce do kwaterowania czasu jest wystarczająco przecie
Chyba tak zrobię bo tu tyle chętnych, że aż nie potrafię się zdecydować
Edytka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 15:01   #1091
Dizzy1906
Zadomowienie
 
Avatar Dizzy1906
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 785
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
Przecież świadectwo pracy się dostaje od razu po rozwiązaniu umowy, nie dostałaś czegoś takiego?
Zaświadczenie ze skarbówki i tak musisz mieć, to podstawa
ojj przepraszam, że się źle wyraziłam. tak oczywiście dostałam świadectwo


o to zaśw - chodziło mi o takie z tytułem:
zal5_-_zaswiadczenie_o_zarobkac h_dla_osob_zglaszajacych_ dochod_utracony_08.doc

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Edytka90 Pokaż wiadomość
Chyba tak zrobię bo tu tyle chętnych, że aż nie potrafię się zdecydować
a propo akademików. Byłam wczoraj pytać. w DS7 można jeszcze spokojnie znaleźć miejsce

W DS3 nie ma szans..
__________________
"Jaki mężczyzna zwróci na ciebie uwagę, skoro sama siebie nie lubisz?"

Dizzy1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 15:01   #1092
madziarra18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Uniwersytet Śląski

Hej Dostałam się na 1 rok germanistyki i szukam informacji odnośnie jakiegoś planu zajęć czy spotkania z opiekunem. Inne wydziały mają już podane informacje co kiedy i jak a na germanistyce nie ma nic. Może któraś z Was jest w stanie udzielić mi jakiś informacji?
madziarra18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 15:04   #1093
Dizzy1906
Zadomowienie
 
Avatar Dizzy1906
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 785
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez madziarra18 Pokaż wiadomość
Hej Dostałam się na 1 rok germanistyki i szukam informacji odnośnie jakiegoś planu zajęć czy spotkania z opiekunem. Inne wydziały mają już podane informacje co kiedy i jak a na germanistyce nie ma nic. Może któraś z Was jest w stanie udzielić mi jakiś informacji?
a to nie jest to?
http://www.fil.us.edu.pl/ifg/p7.htm
__________________
"Jaki mężczyzna zwróci na ciebie uwagę, skoro sama siebie nie lubisz?"

Dizzy1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 15:07   #1094
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez madziarra18 Pokaż wiadomość
Hej Dostałam się na 1 rok germanistyki i szukam informacji odnośnie jakiegoś planu zajęć czy spotkania z opiekunem. Inne wydziały mają już podane informacje co kiedy i jak a na germanistyce nie ma nic. Może któraś z Was jest w stanie udzielić mi jakiś informacji?
Zadzwoń do dziekanatu/sekretariatu. Ja wiem, że te panie rzadko są miłe, ale czasami jednak bywają pomocne.
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 15:11   #1095
madziarra18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Zadzwoń do dziekanatu/sekretariatu. Ja wiem, że te panie rzadko są miłe, ale czasami jednak bywają pomocne.
Chyba tak zrobię, bo nie widzę innego rozwiązania.
madziarra18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 15:11   #1096
Manahilette
Raczkowanie
 
Avatar Manahilette
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 31
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
Nie ma wfu ani lektoratów
Oh jaka super wiadomosc a orientujesz sie moze czy na lektorat z 2 jezyka tez nie trzeba bo na planie widze ze jednego dnia o tej samej godzinie jest fr, ang i wloskii zastanawiam sie na jakiej podstawie to bedzie wybierane? aha i wiesz moze co oznaczaja literki R?F?H przy przedmiotach niektorych ?
Manahilette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 15:36   #1097
Katashi93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 11
Dot.: Uniwersytet Śląski

Rarita, wiadomo już gdzie dokładnie rozpoczęcie i to spotkanie z opiekunem?
Widzę, że bloga prowadzisz - właśnie przeglądam xD Uczyłaś się hiszpańskiego już wcześniej?

Edytowane przez Katashi93
Czas edycji: 2012-09-27 o 15:40
Katashi93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 16:00   #1098
klaud0
Przyczajenie
 
Avatar klaud0
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 28
Dot.: Uniwersytet Śląski

czy ktoś wie może jak to jest z podziałem na grupy? myślałam, że będzie jakaś informacja na USOSie ale niestety nic nie ma i jak to jest z odebraniem legitymacji i indeksów ? należy je odebrac po tych spotkaniach czy już 1 października? ahh jestem na biologii I stopień
__________________
"Oszukujemy siebie tak często, że gdyby nam za to płacili, moglibyśmy się spokojnie utrzymać."
Ręka Mistrza, Stephen King


klaud0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 17:16   #1099
pietruchowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 35
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez mmilagross Pokaż wiadomość
cześć!
mam pytanie, może jakieś studentki uś coś podpowiedzą..
jestem na wydziale nauk społecznych, II stopień socjologia
na stronce widnieje zapis, iż inauguracja jest 3ciego a zajęcia rozpoczynają się od 4 czyli idąc tym tokiem rozumowania dopiero 4tego - czwartek mam przyjść na zajęcia wg planu???? niby proste i logiczne ale wole się upewnić żeby nie jechać np w pon na uczelnie i nie pocałować klamki

czy na II stopniu/dzienne socjologia jest lektorat i wf? bo nie mogę nic znaleźć...

Też idę teraz na socjologię II stopnia też właśnie nie wiem od kiedy są zajęcia, bo 1-7.102012 są zapisy na seminaria i wykłady monograficzne, więc nie wiem czy zajęcia zaczną się jak już się skończą zapisy czy jak...? Kontaktowałaś się już może z dziekanatem?
pietruchowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 17:21   #1100
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez Manahilette Pokaż wiadomość
Oh jaka super wiadomosc a orientujesz sie moze czy na lektorat z 2 jezyka tez nie trzeba bo na planie widze ze jednego dnia o tej samej godzinie jest fr, ang i wloskii zastanawiam sie na jakiej podstawie to bedzie wybierane? aha i wiesz moze co oznaczaja literki R?F?H przy przedmiotach niektorych ?
A jesteś na jakiejś filologii? Jeśli tak to po prostu wybierasz, którego języka chcesz się uczyć. Niestety nie wiem co znaczą R F H bo nie napisałaś na jakim kierunku
Cytat:
Napisane przez Katashi93 Pokaż wiadomość
Rarita, wiadomo już gdzie dokładnie rozpoczęcie i to spotkanie z opiekunem?
Widzę, że bloga prowadzisz - właśnie przeglądam xD Uczyłaś się hiszpańskiego już wcześniej?
Nie wiadomo, ja wiem o tym bo jedna z dziewczyn dzwoniła do dziekanatu i otrzymała taką informację, ma ona zostać jeszcze zamieszczona na stronie instytutu.
Zaczęłam się uczyć jakoś w połowie wakacji ale ten blog to na razie troszkę niewypał bo przez pracę i wakacyjne rozrywki nie mam czasu kompletnie na nic, może jak się zacznie rok akademicki to znajdę dla niego chwilę
Cytat:
Napisane przez klaud0 Pokaż wiadomość
czy ktoś wie może jak to jest z podziałem na grupy? myślałam, że będzie jakaś informacja na USOSie ale niestety nic nie ma i jak to jest z odebraniem legitymacji i indeksów ? należy je odebrac po tych spotkaniach czy już 1 października? ahh jestem na biologii I stopień
Na grupy zazwyczaj jest podział alfabetyczny
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 17:27   #1101
lewandaa
Raczkowanie
 
Avatar lewandaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 110
Dot.: Uniwersytet Śląski

z tym lektoratem z obcego to jak do końca jest.? wybieram sobie godzinę która pasuje mi do planu. i już.obojętnie jaką ? a co z grupą jak np mam B2. a ta grupa nie będzie mi pasować do planu to co wtedy ?

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

i wgl jak nie wiem do której grupy jestem przydzielona to jak mam się sugerować planem ?
lewandaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 17:37   #1102
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez lewandaa Pokaż wiadomość
z tym lektoratem z obcego to jak do końca jest.? wybieram sobie godzinę która pasuje mi do planu. i już.obojętnie jaką ? a co z grupą jak np mam B2. a ta grupa nie będzie mi pasować do planu to co wtedy ?
i wgl jak nie wiem do której grupy jestem przydzielona to jak mam się sugerować planem ?
Podział na grupy jest alfabetyczny, wybierasz taki poziom, jaki jest dla ciebie odpowiedni, i potem starasz się to dopasować do planu - jak nie będzie odpowiedniej grupy w odpowiednim czasie to wybierasz poziom wyższy lub niższy, sama decydujesz.
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 17:49   #1103
Manahilette
Raczkowanie
 
Avatar Manahilette
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 31
Dot.: Uniwersytet Śląski

Rarita, zaczynam II stopnia z fil. hiszp. i wlasnie nie wiem co to za literki i spac mi nie daja :P

a jeszcze co do tego II jezyka obcego to obojetnie jaki mam poziom? tzn. one sa w tym samym czasie wiec rozumiem, ze jak tak sa w planie to ja ich nigdzie nie przemiesszczam ? :P zalezy mi na wloskim a nigdy sie nie uczylam i teraz nie wiem jak to bedzie;/
Manahilette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 18:02   #1104
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez Manahilette Pokaż wiadomość
Rarita, zaczynam II stopnia z fil. hiszp. i wlasnie nie wiem co to za literki i spac mi nie daja :P

a jeszcze co do tego II jezyka obcego to obojetnie jaki mam poziom? tzn. one sa w tym samym czasie wiec rozumiem, ze jak tak sa w planie to ja ich nigdzie nie przemiesszczam ? :P zalezy mi na wloskim a nigdy sie nie uczylam i teraz nie wiem jak to bedzie;/
Ahaaa, to akurat proste przedmioty, które są oznaczone tymi literkami w planie są z bloku nauczycielskiego (pedagogika, psychologia, emisja głosu) i wykład pewnie jest dla filologii Włoskiej/Rosyjskiej/Hiszpańskiej razem

Co do poziomu to pewnie dowiesz się wszystkiego na spotkaniu w poniedziałek o 13.00
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 18:07   #1105
lewandaa
Raczkowanie
 
Avatar lewandaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 110
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
Podział na grupy jest alfabetyczny, wybierasz taki poziom, jaki jest dla ciebie odpowiedni, i potem starasz się to dopasować do planu - jak nie będzie odpowiedniej grupy w odpowiednim czasie to wybierasz poziom wyższy lub niższy, sama decydujesz.
dzięki czyli mogę się bez problemu zapisać do poziom niższej ? najpierw się zapisuje i ewentualnie potem wybieram godzinę tak ? sorkii ale zielona jestem w tym :O czarna magia jak narazie
lewandaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 18:14   #1106
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez lewandaa Pokaż wiadomość
dzięki czyli mogę się bez problemu zapisać do poziom niższej ? najpierw się zapisuje i ewentualnie potem wybieram godzinę tak ? sorkii ale zielona jestem w tym :O czarna magia jak narazie


SPNJO podaje rozpiskę, w jakich godzinach odbywają się zajęcia jakich języków i jakich grup. Wybierasz POZIOM (odpowiedni do testu, który rozwiązalaś) i GODZINĘ (która pasuje do planu). Zapisujesz się na konkretne zajęcia które mają z góry ustalony poziom i są o ustalonej godzinie, nie wiem jak to można prościej wytłumaczyć....
no w każdym razie jak się zacznie logowanie to zobaczysz o co chodzi
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 18:17   #1107
Manahilette
Raczkowanie
 
Avatar Manahilette
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 31
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
Ahaaa, to akurat proste przedmioty, które są oznaczone tymi literkami w planie są z bloku nauczycielskiego (pedagogika, psychologia, emisja głosu) i wykład pewnie jest dla filologii Włoskiej/Rosyjskiej/Hiszpańskiej razem

Co do poziomu to pewnie dowiesz się wszystkiego na spotkaniu w poniedziałek o 13.00
Jejku dzieki ) Ty wszystko wiesz ) mam jeszcze pytanka chyba ostatnie dwa

1) jak sa te literki przy Praktycznej nauce wlasnie danego jezyka to znaczy ze na zajeciah beda wymieszane osóbki?? (swoja droga to nie pomyslalabym ze to H R W sa nazwy filologi :P:P )

2) jak ja jestem na spejalizaji tlumaczeniowej to przedmioty te : wlasnie psychologia, pedagogika mnie obejmuja? (wczesniej nie studiowalam na Usiu i bylam na fil. hiszp. ogolnej a teraz zaczynam tlumaczenie na mgr )
Manahilette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 18:37   #1108
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez Manahilette Pokaż wiadomość
Jejku dzieki ) Ty wszystko wiesz ) mam jeszcze pytanka chyba ostatnie dwa

1) jak sa te literki przy Praktycznej nauce wlasnie danego jezyka to znaczy ze na zajeciah beda wymieszane osóbki?? (swoja droga to nie pomyslalabym ze to H R W sa nazwy filologi :P:P )

2) jak ja jestem na spejalizaji tlumaczeniowej to przedmioty te : wlasnie psychologia, pedagogika mnie obejmuja? (wczesniej nie studiowalam na Usiu i bylam na fil. hiszp. ogolnej a teraz zaczynam tlumaczenie na mgr )
1) Co rozumiesz przez 'wymieszane osóbki'? będą osoby z twojego roku które wybiorą dany język jako drugi

2) wiesz też mnie to trochę dziwi bo nie słyszałam żeby hiszpański był ze spec. nauczycielską, ale pewnie w poniedziałek wszystko się wyjaśni.

Ja dopiero w poniedziałek zaczynam studia na tym wydziale więc też niezbyt wiele rozumiem
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 18:42   #1109
lewandaa
Raczkowanie
 
Avatar lewandaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 110
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość


SPNJO podaje rozpiskę, w jakich godzinach odbywają się zajęcia jakich języków i jakich grup. Wybierasz POZIOM (odpowiedni do testu, który rozwiązalaś) i GODZINĘ (która pasuje do planu). Zapisujesz się na konkretne zajęcia które mają z góry ustalony poziom i są o ustalonej godzinie, nie wiem jak to można prościej wytłumaczyć....
no w każdym razie jak się zacznie logowanie to zobaczysz o co chodzi
dziękuję..
lewandaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 18:55   #1110
Manahilette
Raczkowanie
 
Avatar Manahilette
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 31
Dot.: Uniwersytet Śląski

Cytat:
Napisane przez Rarita Pokaż wiadomość
1) Co rozumiesz przez 'wymieszane osóbki'? będą osoby z twojego roku które wybiorą dany język jako drugi

2) wiesz też mnie to trochę dziwi bo nie słyszałam żeby hiszpański był ze spec. nauczycielską, ale pewnie w poniedziałek wszystko się wyjaśni.

Ja dopiero w poniedziałek zaczynam studia na tym wydziale więc też niezbyt wiele rozumiem
Wymieszane bo mowilas ze wyklad moze byc z danego przedmiotu przy ktorym sa te literki, dla kazdej filologi-czyli wl ang i hiszp. razem wiec jak mam np. w czwartek o tej samej godzinie PNJA,PNJF i PNJW i przy kazdej sa te literki to osoby np. na ang beda z fil. np. wloskiej, i hiszp. tzn. nie wiem wiem czy to mialas na mysli :P
Manahilette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-19 22:27:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.