Panny Młode z Krakowa!!! - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-15, 15:52   #2521
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez madzia_taiki Pokaż wiadomość
Mnie malować będzie Magda Moniczewska no i może czesać
przyjedzie do mnie do domu
Od kilku osób dostałam polecenie własnie na nią
Mówili, że oprócz tego , że jest naprawdę dobra w tym co robi to do tego jest bardzo sympatyczna
I na chwilę obecną - z korespondencji mailowej - mogę potwierdzić to co napisałam powyżej
A na kiedy jesteś zapisana do Magdy? Ja prosiłam o zapisanie na czerwiec 2013 i odpowiedziała mi, że jeszcze nie zapisuje na przyszły rok
Masz jakieś opinie na temat fryzur stylizowanych przez nią, bo to że świetnie maluje wiem

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mnie malowała Karolina Ciochoń, dojeżdżała do domu, ale nie poza Kraków więc musiałabyś pytać.
Maluje super, na codzień w MACu, byłam bardzo zadowolona i jakby co mogę podać numer na PW.
Bardzo proszę PW
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 18:44   #2522
madzia_taiki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 36
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

[QUOTE=sugarfree87;3708099 5]A na kiedy jesteś zapisana do Magdy? Ja prosiłam o zapisanie na czerwiec 2013 i odpowiedziała mi, że jeszcze nie zapisuje na przyszły rok
Masz jakieś opinie na temat fryzur stylizowanych przez nią, bo to że świetnie maluje wiem

To cieszę się, że kolejna osoba która mA dobrą opinię na temat Magdy
Ja mam termin jeszcze na ten rok na grudzień.
Co do fryzur to wiem tylko tyle co sama Madzia mi mówiła i jeszcze od Agi Cudak (fotograf w Naszym Dniu.
A tak to idę na żywioł Wierzę, że bedzie superDD i tyle.haha
Poza tym jest to dla mnie plus taki, że wszystko będzie w domu - nie trzeba będzie nigdzie jezdzić
Myślałam jeszcze nad Wojtkiem Kasprzykiem.

A czy ktoś doradzi jakąś "szybką" poradnię;D???
No i ciasta dobre i nie za drogie - wesele będzie w Niepołomicach
Będę wdzieczna za wszystkie informacje
madzia_taiki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 19:05   #2523
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Ciasta mają dobre w cukierni z Jankówki. nie mają strony www ale wiem, że w Wieliczce jest cukiernia.
Dobre tez sa z cukierni Szarotka przy al. Dygasińskiego w Krakowie.
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 19:54   #2524
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez zaczarowana 18 Pokaż wiadomość
do viollet87
Hej a jak tam wasze przygotowania w sensie nauki przedmalzenskich byliscie juz?Podobno od nowego roku strasza wieksza iloscia wszystkiego?MY IDZIEMY W LISTOPADZIE by miec juz zalatwione
My nauki zrobiliśmy już w marcu tego roku ale to tylko dlatego, że znajomi szli (pobrali się w tym roku) i nas wyciągnęli bo razem raźniej Przynajmniej mamy z głowy. W zimie planujemy załatwić poradnię Gdzie idziecie na te nauki?

Cytat:
Napisane przez samiramis Pokaż wiadomość
Ciasta mają dobre w cukierni z Jankówki. nie mają strony www ale wiem, że w Wieliczce jest cukiernia.
Dobre tez sa z cukierni Szarotka przy al. Dygasińskiego w Krakowie.
Gdzie w Wieliczce? Masz na myśli "Corę"?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-15, 20:21   #2525
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Nie Corę ale to chyba na tej samej ulicy jest tylko bliżej osiedla. Jak idzie się z Urządu Pracy w kierunku Paleo to powinnaś ją mieć po prawej stronie. taka malutka biała i obok chyba jest fryzjer i sklep spożywczy. Jeśli się nie mylę to ta. Mam numer do tej cukierni tylko poszukać muszę. Zamawiałam ciasta u właściciela w Jankówce-tam mają produkcję.
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 07:16   #2526
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez samiramis Pokaż wiadomość
Nie Corę ale to chyba na tej samej ulicy jest tylko bliżej osiedla. Jak idzie się z Urządu Pracy w kierunku Paleo to powinnaś ją mieć po prawej stronie. taka malutka biała i obok chyba jest fryzjer i sklep spożywczy. Jeśli się nie mylę to ta. Mam numer do tej cukierni tylko poszukać muszę. Zamawiałam ciasta u właściciela w Jankówce-tam mają produkcję.
Nie kojarzę ale przyjrzę się temu
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-16, 07:39   #2527
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę PW
Już wysyłam

Cytat:
Napisane przez madzia_taiki Pokaż wiadomość
No i ciasta dobre i nie za drogie - wesele będzie w Niepołomicach
My mieliśmy ciasta z Cukierni Red na Zaciszu, bardzo pyszne były, tak samo tort.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 21:06   #2528
La Serenissima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 15
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny, już czas zapisywać się do wizażystki i fryzjerki? Na czerwiec? Bo ja na luzie, nie myślałam o tym, a tu widzę, że już działacie w tym temacie

Wybieracie się może na listopadowe targi? Ja na pewno Liczę na jakieś rabaty na obrączki, w styczniu były

Ja ciasta polecam z cukierni Iza w Stanisławie Górnym http://www.ciastkarniaiza.pl/index.php Moja restauracja ma z nimi podpisaną umowę i ciasta muszą być stamtąd, więc na początku się strasznie zerestrsowałam, że nie mam na to wpływu itp... Od razu pojechałam sprawdzić, wzięłam każdego ciasta po trochu i ... wszystko jest przepyszne! Pieką tylko na naturalnych składnikach, ceny też moim zdaniem przystępne. A i okazało się, że wielu znajomych zna i poleca tę cukiernię. I ja także polecam
La Serenissima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 21:30   #2529
mucia18
Zakorzenienie
 
Avatar mucia18
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z pięknego miasta
Wiadomości: 30 796
GG do mucia18
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Hej mogę się "wepchać" do was do wątku?
ślub planujemy 22 czerwca 2013
__________________
WYMIANA
mucia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 08:42   #2530
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Jak sądzicie, 6 tys za kamrzyste + fotografa to bardzo dużo?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 09:04   #2531
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Jak sądzicie, 6 tys za kamrzyste + fotografa to bardzo dużo?
A co masz w pakiecie, ile zdjęć itp;-) my za video płacimy 4000;-)
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 10:11   #2532
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez extassy Pokaż wiadomość
A co masz w pakiecie, ile zdjęć itp;-) my za video płacimy 4000;-)
Filmowanie lustrzankami przez 2 kamerztstów, 300 zdjeć obrobionych i ok.2000tys nagranych na płycie + album z 70 fotkami.
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 10:19   #2533
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Filmowanie lustrzankami przez 2 kamerztstów, 300 zdjeć obrobionych i ok.2000tys nagranych na płycie + album z 70 fotkami.
warto
maja jakas stronke zeby ich ocenic?
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 10:25   #2534
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Jak sądzicie, 6 tys za kamrzyste + fotografa to bardzo dużo?
Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Filmowanie lustrzankami przez 2 kamerztstów, 300 zdjeć obrobionych i ok.2000tys nagranych na płycie + album z 70 fotkami.
Skoro na takich warunkach to cena jest ok, warto
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 13:35   #2535
fct
Raczkowanie
 
Avatar fct
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 43
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez mucia18 Pokaż wiadomość
Hej mogę się "wepchać" do was do wątku?
ślub planujemy 22 czerwca 2013

Witamy, witamy

Nawiasem - to nasza wymarzona data, ale niestety nie mogliśmy się na nią zdecydować ;(
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem.. Najważniejsze jest niewidoczne do oczu..
fct jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 20:50   #2536
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

ja płaciłam 5tyś za film i zdjęcia.
Film z 2 kamer jest bardzo fajny i o wiele ciekawszy ale my mieliśmy pierwszą wersję filmu do wyboru i nie moglismy się zdecydować które ujęcie z której kamery wybrać bo oba były fajne
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 07:40   #2537
Karolablue
Raczkowanie
 
Avatar Karolablue
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez mucia18 Pokaż wiadomość
Hej mogę się "wepchać" do was do wątku?
ślub planujemy 22 czerwca 2013
Powitać, powitać

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez zaczarowana 18 Pokaż wiadomość
do viollet87
Hej a jak tam wasze przygotowania w sensie nauki przedmalzenskich byliscie juz?Podobno od nowego roku strasza wieksza iloscia wszystkiego?MY IDZIEMY W LISTOPADZIE by miec juz zalatwione
My myśleliśmy o weekendowym kursie u św. Józefa. Ale potem się okazało, że są w zasadzie codziennie w wybranych kościołach w całym Krakowie nauki. I wtedy wystarczą 4 spotkania po 2h. Chcieliśmy iść do Franciszkanów w niedz. na 9, ale nie mogliśmy znaleźć gdzie to się tam fizycznie odbywa. W domu się okazało, że w jakiejś sali czy auli włoskiej, niestety, nie trafiliśmy, spróbujemy za tydzień tam, albo gdzieś indziej. Dla mnie to lepszy wariant, bo nie wysiedzę aż tylu godzin na miejscu słuchając, a tak to wychodzi w sumie 8h rozłożonych na 4 tyg i zostaje poradnia.
Karolablue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 15:28   #2538
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dziewczyny, może pomożecie Powiedzcie proszę, jakie są ceny w lokalach w Krakowie, a może wiecie, gdzie mogą być jeszcze terminy np. na czerwiec 2013? Szukam jakiegoś lokalu na przyjęcie weselne na ok. 50 os. ale żeby było trochę miejsca do tańczenia. Chciałam pod Krakowem, okolice Myślenic itp. ale kiepsko jest:/, już nie mam pojęcia co tu wymyślić i zaczynam brać pod uwagę sam Kraków, jeśli ceny nie będą z kosmosu. Polecicie coś?
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 15:38   #2539
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Myślę że spokojnie znajdziesz lokal i w rozsądnej cenie i z wolnymi miejscami. My rezerwowaliśmy w lutym na maj, były też terminy na czerwiec.

Wesele mieliśmy w hotelu Express by Holiday Inn, cena za talerzyk 150 zł/os. (obiad + 3 ciepłe dania) i 20 zł/os. za słodki bufet (ciasta i owoce) + tort i paczki dla gości, duża, nowoczesna i jasna sala. Korkowe chyba 200 zł za całe przyjęcie. Byliśmy bardzo zadowoleni i z sali i z jedzenia i z ceny.

Oglądaliśmy też Hotel Kazimierz, za 180 zł było bogate menu już z tortem, ciastami i lampką wina do obiadu, również mieli terminy. Tyle że tam jest stara sala i na max. 50-60 osób, no i wiadomo jak z parkowaniem na Kazimierzu w sobotę.

Rozsądne lokale, które braliśmy też pod uwagę to Restauracja Biała Róża, ceny ciut wyższe niż w HK, ale ladny lokal, tyle że nasz termin był zajęty i Hotel Galaxy (chyba tak się nazywa - 4* na Al. Jana Pawła II) gdzie były też ciekawe opcje menu w przystępnych cenach. Również za 180 zł jest menu w Restauracji Galicyjskiej.

Myślę że spokojnie znajdziesz, zwłaszcza na takie małe wesele, powinnaś przejrzeć małopolskie fora ślubne i poczytać gdzie kto robi wesele i podzwonić czy są terminy. Naprawdę można coś znaleźć nawet jak sie wydaje że juz późno, to w Krakowie lokali jest multum.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 15:54   #2540
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Myślę że spokojnie znajdziesz lokal i w rozsądnej cenie i z wolnymi miejscami. My rezerwowaliśmy w lutym na maj, były też terminy na czerwiec.

Wesele mieliśmy w hotelu Express by Holiday Inn, cena za talerzyk 150 zł/os. (obiad + 3 ciepłe dania) i 20 zł/os. za słodki bufet (ciasta i owoce) + tort i paczki dla gości, duża, nowoczesna i jasna sala. Korkowe chyba 200 zł za całe przyjęcie. Byliśmy bardzo zadowoleni i z sali i z jedzenia i z ceny.

Oglądaliśmy też Hotel Kazimierz, za 180 zł było bogate menu już z tortem, ciastami i lampką wina do obiadu, również mieli terminy. Tyle że tam jest stara sala i na max. 50-60 osób, no i wiadomo jak z parkowaniem na Kazimierzu w sobotę.

Rozsądne lokale, które braliśmy też pod uwagę to Restauracja Biała Róża, ceny ciut wyższe niż w HK, ale ladny lokal, tyle że nasz termin był zajęty i Hotel Galaxy (chyba tak się nazywa - 4* na Al. Jana Pawła II) gdzie były też ciekawe opcje menu w przystępnych cenach. Również za 180 zł jest menu w Restauracji Galicyjskiej.

Myślę że spokojnie znajdziesz, zwłaszcza na takie małe wesele, powinnaś przejrzeć małopolskie fora ślubne i poczytać gdzie kto robi wesele i podzwonić czy są terminy. Naprawdę można coś znaleźć nawet jak sie wydaje że juz późno, to w Krakowie lokali jest multum.
To mnie pocieszyłaś, bo myślałam, że tu ceny zaczynają się od 200 w górę W takim razie rozpoczynam poszukiwania. Gdyby ktoś jeszcze mógł polecić sprawdzony lokal w nowoczesnym stylu, to czekam na info
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 16:18   #2541
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może pomożecie Powiedzcie proszę, jakie są ceny w lokalach w Krakowie, a może wiecie, gdzie mogą być jeszcze terminy np. na czerwiec 2013? Szukam jakiegoś lokalu na przyjęcie weselne na ok. 50 os. ale żeby było trochę miejsca do tańczenia. Chciałam pod Krakowem, okolice Myślenic itp. ale kiepsko jest:/, już nie mam pojęcia co tu wymyślić i zaczynam brać pod uwagę sam Kraków, jeśli ceny nie będą z kosmosu. Polecicie coś?
Zadzwoń do hotelu Podzamcze w Dobczycach i do restauracji Koral w Wieliczce
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 16:54   #2542
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Zadzwoń do hotelu Podzamcze w Dobczycach i do restauracji Koral w Wieliczce
W Podzamczu nie ma miejsca w restauracji, na tyle osób, a sala bankietowa jest zajęta i za duża, wiec odpada, a szkoda, bo to miejsce pasuje idealnie.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 17:08   #2543
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może pomożecie Powiedzcie proszę, jakie są ceny w lokalach w Krakowie, a może wiecie, gdzie mogą być jeszcze terminy np. na czerwiec 2013? Szukam jakiegoś lokalu na przyjęcie weselne na ok. 50 os. ale żeby było trochę miejsca do tańczenia. Chciałam pod Krakowem, okolice Myślenic itp. ale kiepsko jest:/, już nie mam pojęcia co tu wymyślić i zaczynam brać pod uwagę sam Kraków, jeśli ceny nie będą z kosmosu. Polecicie coś?
Sprawdź sobie salę krzemieniec w wołowicach koło krakowa;-)
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 17:28   #2544
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez extassy Pokaż wiadomość
Sprawdź sobie salę krzemieniec w wołowicach koło krakowa;-)
Dzięki za info, ale ja szukam restauracji, na ok. 50 os., domy weselne odpadają, bo tam są za duże sale i takich małych przyjęć raczej nie organizują.
A może ktoś wypowie się na temat restauracji Magnifica w hotelu Farmona, jakie ceny itp.?
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 17:38   #2545
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
W Podzamczu nie ma miejsca w restauracji, na tyle osób, a sala bankietowa jest zajęta i za duża, wiec odpada, a szkoda, bo to miejsce pasuje idealnie.
Acha... myślałam że 50 osób tam wejdzie... Poleciłam Ci Podzamcze bo sama robię tam wesele na sali bankietowej. Szkoda że się nie udało. A Koral? Mają drugą salę w sam raz na 50 osób, ze sceną, jedzenie pyszne!

edit: a może restauracja Szafrantu w Niepołomicach?
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2012-10-19 o 17:39
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 17:52   #2546
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Acha... myślałam że 50 osób tam wejdzie... Poleciłam Ci Podzamcze bo sama robię tam wesele na sali bankietowej. Szkoda że się nie udało. A Koral? Mają drugą salę w sam raz na 50 osób, ze sceną, jedzenie pyszne!

edit: a może restauracja Szafrantu w Niepołomicach?
No to zazdroszczę, na pewno będzie cudnie Niepołomice niestety już za daleko, jeśli za Krakowem, to raczej w stronę Myślenic, bo ślub pewnie w tamtych stronach będzie. A tak z ciekawości, to na ile wcześniej trzeba rezerwować kościół w Krakowie?
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 18:01   #2547
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
No to zazdroszczę, na pewno będzie cudnie Niepołomice niestety już za daleko, jeśli za Krakowem, to raczej w stronę Myślenic, bo ślub pewnie w tamtych stronach będzie. A tak z ciekawości, to na ile wcześniej trzeba rezerwować kościół w Krakowie?
Nie wiem, ja biorę ślub w Dobczycach ale godzinę już mam zaklepaną

W stronę Myślenic to może restauracja Siedem Smaków? Albo Stek? (myślenicki bądź nowy - skawiński, w tym drugim byłam na weselu 2 tyg temu i wszystko było super). Albo Dworek w Skawinie? mają dwie sale. A może karczma Bida?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-19, 18:11   #2548
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Nie wiem, ja biorę ślub w Dobczycach ale godzinę już mam zaklepaną

W stronę Myślenic to może restauracja Siedem Smaków? Albo Stek? (myślenicki bądź nowy - skawiński, w tym drugim byłam na weselu 2 tyg temu i wszystko było super). Albo Dworek w Skawinie? mają dwie sale. A może karczma Bida?
Słyszałam, że w 7 Smakach mają bardzo dobre jedzenie, ale niestety wystrój jest fatalny. O Steku nic nie wiem, zaraz sprawdzę. Zależy mi na tym, żeby było dobre jedzenie, to oczywiste, ale wystrój jest bardzo ważny, mam wymagającą mamę dlatego musi być elegancko i stylowo, a jak na razie niestety tylko Podzamcze spełniało wymagania.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-20, 07:15   #2549
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Dzięki za info, ale ja szukam restauracji, na ok. 50 os., domy weselne odpadają, bo tam są za duże sale i takich małych przyjęć raczej nie organizują.
A może ktoś wypowie się na temat restauracji Magnifica w hotelu Farmona, jakie ceny itp.?
Tam są dwie salę;-) duża weselna i mała;-)
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-24, 19:47   #2550
wilczus
Raczkowanie
 
Avatar wilczus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 334
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

My już po ślubie - odbył się 6.10.2012
Przyjęcie mieliśmy w hotelu Swing - obsługa bardzo profesjonalna - lepszej nie mogliśmy sobie wymarzyć ! Menager restauracji to świetny facet - zawsze pomocny i ciągle w pobliżu , dbający o każdy szczegół ! jedzenie świetne i przepięknie podane . No nie nachwalę się

Natomiast mieliśmy mieć DJ'a na weselu - jakuba Celera - niestety facet wykazał się zupełnym brakiem profesjonalizmu - gdyby nie uprzejmość pracowników hotelu , nie mielibyśmy myzyki na przyjęciu ... na szczęście pierwszy taniec się odbył dzięku hotelowemu nagłośnieniu

z panem Jakubem Celerem niestety spotkamy się na drodze sądowej , powieważ nie chce oddać nam zliczki i nie poczuwa się do odpowiedzialności .... byliśmy już u adwokata , który sugeruje złożyć pozew o odszkodowanie ....

z osób jakie natomiast mogę polecić to nasza fotograf -Edyta Sikorska - robi niezwykle klimatyczne zdjęcia , przy tym jest tak ciepłą osobą ,że współpraca z nią to przyjemność

makijaz i fryzurę robiła mi Magda Moniczewska - któej chyba nie muszę wam polecać wyglądałam lepiej niż się spodziewałam
__________________
http://wilczy-pazoor.bloog.pl
wilczus jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-01 14:48:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.