modna młoda nauczycielka :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-19, 18:44   #1
sushi25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6

modna młoda nauczycielka :)


hej
to mój pierwszy post więc cześć wszystkim !!
jak w temacie - jestem nauczycielką matematyki ( pozdrowienia dla wszystkich niecierpiących tego przedmiotu) i mam 25 lat ( wiekowo pewnie odstaje od was - czy nie ???)Mój zawód narzuca mi pewne ramy dotyczące stroju - zero dekoltu i krótszych spódniczek - ale! daleka jestem od garsoneczek i tego typu strojów! a że nie mam zbyt wiele czasu by tropić wszelkie trendy mody - idę na łatwiznę i zwracam sie z pytaniem do Was
Wybieram sie na jesienny shoping i zaczynam od ukochanych przeze mnie butów. w zał kilka propozycji - dobre czy " badziewie" i które ew. najlepsze ?
dzięki za wszelkie sugestie
ps. gdybyście mogły mi powiedzieć jak powinien ubierać sie belfer to piszcie
ps2. - wszystkie zdjęcia z all
sushi25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 18:47   #2
RiotKitty
Rozeznanie
 
Avatar RiotKitty
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 794
Dot.: modna młoda nauczycielka :)

ach, żebym ja kiedyś spotkała nauczycielkę, która tak chętnie chce podążać za modą ... no dobra, zdarzały się wyjątki, nie powiem
pierwsze buty na pewno nie pasują do szkoły
ostatnie nawet się nadają
jeśli chodzi o ciuchy to może jakaś bluzka z żabotem, dopasowana marynarka, pastelowe sweterki, fajne jeansy, bluzka koszulowa w spokojnym kolorze, tunika we wzory ?
RiotKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 19:14   #3
olamurawska111
Raczkowanie
 
Avatar olamurawska111
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 74
Dot.: modna młoda nauczycielka :)

w mojej szkole widuję sporo młodych nauczycielek, które ubierają się bardzo fajnie, a nie wyzywająco. moim zdaniem najważniejsze jest to, żeby do skromnych klasycznych ubrań, jak np. sweterki, wszelkiego rodzaju koszule i tuniki, gładkie spodnie, czy nawet sukienki (z grubymi rajstopami), dodać mocny akcent. może to być fajna torba, obcasy, chustki czy błyszcząca biżuteria. najważniejsza jest prostota i umiarkowanie, ale też dobieranie modnych dodatków. to tyle ode mnie. życzę powodzenia na zakupach

ps. dołączam link do artykułu o jesiennych trendach. niektóre z nich będą w sam raz!!!
http://www.cogdziezaile.pl/index.php?g=115
olamurawska111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 19:43   #4
Visca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 144
Dot.: modna młoda nauczycielka :)

Ja też się przychylam ku stonowaniu i prostocie Buty na obcasach ok, tylko ze zwykłej praktyczności radzę wybrać coś niższego bo sporo się nauczyciel może nabiegać w szkole. Świetne są też koturny.
Wszystkie propozycje podały już dziewczyny wcześniej. Swoją drogą jestem przyjemnie zaskoczona że są jeszcze modne nauczycielki, mnie mają nie przyjemność uczyć 50-latki w wyciągniętych swetrach...
__________________
skrzypokrzywa-13.08.10
Visca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 20:49   #5
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie
 
Avatar KroofkaNeonoofka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 051
Dot.: modna młoda nauczycielka :)

Garsonki wcale nie muszą być sztywne - to wcale nie musi być tweedowa garsonka w czerwono zieloną kratkę
Myślę, że jeansy, obcisły, gładki t-shirt i marynarka też nadają się do nauczania. Znajdź te kilkanaście minut wieczorem, żeby przejrzeć co się dzieje w modzie i noś to. Nauczyciel jak najbardziej może nosić się modnie
KroofkaNeonoofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 21:21   #6
HelloKittyHello
Rozeznanie
 
Avatar HelloKittyHello
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 795
Dot.: modna młoda nauczycielka :)

Te drugie buty sa świetne, moge prosić o link?
HelloKittyHello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 21:46   #7
kotek180
Rozeznanie
 
Avatar kotek180
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 732
Dot.: modna młoda nauczycielka :)

Też jestem młodą nauczycielką Troszkę starszą niż autorka wątku Ja do szkoły ubieram się normalnie, tak jak wszędzie - nigdy nie noszę rzeczy wyzywających, lubię fajne jeansy, jakieś bluzki spokojne acz ładne i nie sztywno-klasyczne, buty wygodne...Wydaje mi się, że wyglądam dobrze Nie mam zestawu ciuchów "tylko do szkoły". Ważne, żeby swoim wyglądem nie odstraszać, a dla uczniów i w tym względzie stanowić jakiś wzór
__________________
Ils etaient se maries et ne s'etaient plus quittes depuis.


kotek180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 22:26   #8
Sarcoptes scabiei
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 206
Dot.: modna młoda nauczycielka :)

Cytat:
Napisane przez sushi25 Pokaż wiadomość
hej
to mój pierwszy post więc cześć wszystkim !!
jak w temacie - jestem nauczycielką matematyki ( pozdrowienia dla wszystkich niecierpiących tego przedmiotu) i mam 25 lat ( wiekowo pewnie odstaje od was - czy nie ???)Mój zawód narzuca mi pewne ramy dotyczące stroju - zero dekoltu i krótszych spódniczek - ale! daleka jestem od garsoneczek i tego typu strojów! a że nie mam zbyt wiele czasu by tropić wszelkie trendy mody - idę na łatwiznę i zwracam sie z pytaniem do Was
Wybieram sie na jesienny shoping i zaczynam od ukochanych przeze mnie butów. w zał kilka propozycji - dobre czy " badziewie" i które ew. najlepsze ?
dzięki za wszelkie sugestie
ps. gdybyście mogły mi powiedzieć jak powinien ubierać sie belfer to piszcie
ps2. - wszystkie zdjęcia z all
kocham matme
(wlasciwie pokochalam dopiero na studiach)

a tak btw to dobrze ze mlode nauczycielki chca podarzac za moda
moze zrozumieja uczennice ktore tez chca wygladac fajnie a nie jak w zakonie
__________________

P.S nie trawie tej wizażowej wyszukiwarki nic na to nie poradze ze jest beznadziejna. wujek Google rzadzi

Edytowane przez Sarcoptes scabiei
Czas edycji: 2010-08-19 o 22:27
Sarcoptes scabiei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 23:27   #9
Methe
Rozeznanie
 
Avatar Methe
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 727
Dot.: modna młoda nauczycielka :)

dla mnie te wszystkie buty są brzydkie.

u mnie w szkole jest parę fajnie ubierających się nauczycielek, ale ogólnie niewiele, może ze 3 bym znalazła. pewnie dlatego, że mamy raczej starszą kadrę ale jest jedna, która ubiera się świetnie, ekstrawagancko, ale z klasą i odpowiednio do zawodu: zero większych dekoltów i mini. nosi kolorowe sukienki, zawsze buty na obcasie, żaboty, często proste granatowe rurki, a do tego jakaś elegancka koszula. i zawsze ma jakąś ciekawą biżuterię albo torebkę, które dodają tego czegoś jej zestawom.

ale to raczej wyjątek. z reguły nauczycielki ubierają się jakoś tak buro i smutno, nie wiem czemu przecież można wyglądać kobieco, modnie i niewyzywająco i prowadzić lekcje
__________________

kobieta nigdy nie kłamie, co najwyżej wymyśla prawdę, która jest jej akurat potrzebna.


kup e-torebkę 5% taniej - 3c6c63c9

Methe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 13:10   #10
kotek180
Rozeznanie
 
Avatar kotek180
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 732
Dot.: modna młoda nauczycielka :)

Cytat:
Napisane przez Methe Pokaż wiadomość
z reguły nauczycielki ubierają się jakoś tak buro i smutno, nie wiem czemu przecież można wyglądać kobieco, modnie i niewyzywająco i prowadzić lekcje
Ja też nie rozumiem czemu - w szkołach, gdzie ja pracuję, nie zauważam tego, żeby nauczycielki ubierały się buro...I nie rozumiem tych zachwytów i zdziwienia, że nauczycielka chce podążać za modą...Nauczycielka też człowiek... A dziewczyny wybierające ten zawód są raczej normalne i chcą tak samo dobrze wyglądać jak każda inna...
__________________
Ils etaient se maries et ne s'etaient plus quittes depuis.


kotek180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 13:31   #11
cornelly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 72
Dot.: modna młoda nauczycielka :)

Wiec poza pierwszymi butami to wszystkie się nadają A mi osobiście najbardziej ostatnie
Fajnie, że jako nauczycielka chcesz wyglądać modnie i ładnie Nie wiem ,czemu tak się utarło, że belfer musi wyglądać nudnie i nieatrakcyjnie... Tylko faktycznie tez nie ma co przesadzać. Atrakcyjnie przecież nie jest równoznaczne z wyzywająco...
cornelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 13:50   #12
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: modna młoda nauczycielka :)

Wg mnie możesz zakładać wszystko, byle nie było wyzywające i "babcine".
- jeansy, spodnie w kant (co wolisz)
- spódniczki - jest duży wybór fasonów, wzorów itd.
- bluzeczki, sweterki, koszule
- marynarki
- buty nie za wysokie, bo chyba nie będzie Ci wygodnie przy tablicy w 12cm szpilkach (baletki, czółenka)
- dodatki robią 90% stroju więc pomysl też o nich.
Musisz pokombinować ze strojem by było w twoim stylu i modnie. Ogolnie to nauczycielki chyba nie mają narzuconych jakiś wymagań co do stroju więc masz wolna rekę. Uważaj jesdnak by nie wyglądać na przebraną, bo możesz stać sie łatwym celem do żartów.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 10:04   #13
Edytka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 18
Dot.: modna młoda nauczycielka :)

Witam,
Proszę nauczycieli o wypełnienie ankiety
http: //www .ankietka. pl/ankieta/129281/choroby-cywilizacyjne-otylosc.html
Z góry dziękuję za poświęcony czas
Edytka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-09, 18:40   #14
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: modna młoda nauczycielka :)

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Wg mnie możesz zakładać wszystko, byle nie było wyzywające i "babcine".
- jeansy, spodnie w kant (co wolisz)
- spódniczki - jest duży wybór fasonów, wzorów itd.
- bluzeczki, sweterki, koszule
- marynarki
- buty nie za wysokie, bo chyba nie będzie Ci wygodnie przy tablicy w 12cm szpilkach (baletki, czółenka)
- dodatki robią 90% stroju więc pomysl też o nich.
Musisz pokombinować ze strojem by było w twoim stylu i modnie. Ogolnie to nauczycielki chyba nie mają narzuconych jakiś wymagań co do stroju więc masz wolna rekę. Uważaj jesdnak by nie wyglądać na przebraną, bo możesz stać sie łatwym celem do żartów.
w zupełności się z tobą zgadzam
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.