Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-30, 09:12   #481
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez FancyDesire Pokaż wiadomość
Jaką masz opinię na temat tych kosmetyków?
Jak kazda marka- mozna znalezc fajne rzeczy, sa i gorsze. Bardzo lubie ich kolory, maja duzy wybor, kolory sa ciekawe, a jednoczesnie dosc "eleganckie". Ponadto maja swietne edycje limitowane, naprawde warto zagladac od czasu do czasu, bo mozna cos ciekawego znalezc. W tych limitowanych czesto tez pojawiaja sie jakies ciekawe rozwiazania, roze w kremie, kolorowe eyelinery, rozne kredki do oczu. Jesli chodzi o jakosc, to w zaleznosci od produktu. Lakiery sa ladne i duzy wybor, nie chce sie wypowiadac czy sie trzymaja, bo to u kazdego inaczej. Maja duzo cieni perlowych i z brokatem. Lubie ich szminki bo maja kilka typow, ktore nie wysuszaja, maja konsystencje troche jak balsam do ust. Bardzo lubie ich takie jakby cienie w kredce w kremie, takie zasychajace.

Ogolnie- warto przetestowac i sie przekonac.
__________________
Amor vincit omnia

Edytowane przez zielona hortensja
Czas edycji: 2015-01-30 o 09:27
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 09:16   #482
201607111054
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 314
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez zielona hortensja Pokaż wiadomość


Ja kazda marka- mozna znalezc fajne rzeczy, sa i gorsze. Bardzo lubie ich kolory, maja duzy wybor, kolory sa ciekawe, a jednoczesnie dosc "eleganckie". Ponadto maja swietne edycje limitowane, naprawde warto zagladac od czasu do czasu, bo mozna cos ciekawego znalezc. W tych limitowanych czesto tez pojawiaja sie jakies ciekawe rozwiazania, roze w kremie, kolorowe eyelinery, rozne kredki do oczu. Jesli chodzi o jakosc, to w zaleznosci od produktu. Lakiery sa ladne i duzy wybor, nie chce sie wypowiadac czy sie trzymaja, bo to u kazdego inaczej. Maja duzo cieni perlowych i z brokatem. Lubie ich szminki bo maja kilka typow, ktore nie wysuszaja, maja konsystencje troche jak balsam do ust. Bardzo lubie ich takie jakby cienie w kredce w kremie, takie zasychajace.

Ogolnie- warto przetestowac i sie przekonac.
Nie wiem skąd ten cytat- bo nie pytałam
Ale ok, dobrze wiedzieć
201607111054 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 09:16   #483
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez KuckaKuc Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, postanowiłam się w końcu zarejestrować i trochę poudzielać na forum. Was czytam najpilniej






Ja po tym miałam koszmary :P
Ale polecam American Horror Story - zwłaszcza sezon 1 i 3
seriooo?
ja chyba za dużo oglądałam i czytałam o zombie w swoim życiu, bo miałam już dwa podejścia do The Walking Dead i za każdym razem mnie tragicznie nudził. Ale do trzech razy sztuka
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 09:21   #484
zielona hortensja
Rozeznanie
 
Avatar zielona hortensja
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 866
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Ishya Pokaż wiadomość
Nie wiem skąd ten cytat- bo nie pytałam
Ale ok, dobrze wiedzieć
Aaa, nie wiem czemu tak sie zacytowalo Poprawilam
__________________
Amor vincit omnia
zielona hortensja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 09:23   #485
201607111054
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 314
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez zielona hortensja Pokaż wiadomość
Aaa, nie wiem czemu tak sie zacytowalo Poprawilam
Luzik
201607111054 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 09:46   #486
KuckaKuc
Raczkowanie
 
Avatar KuckaKuc
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: może dobiegnę...
Wiadomości: 118
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
seriooo?
ja chyba za dużo oglądałam i czytałam o zombie w swoim życiu, bo miałam już dwa podejścia do The Walking Dead i za każdym razem mnie tragicznie nudził. Ale do trzech razy sztuka

Serio, serio.
Mówię o pierwszych dwóch sezonach. Zaczęłam to oglądać jak tylko to weszło, więc to było ładnych kilka lat temu i zawsze śniło mi się, że zombie mnie gonią po lasach
__________________
"Za marzenia słono płaci się
Lecz życie tak niepowtarzalne jest"
KuckaKuc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 10:08   #487
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
3 sezon to mistrzostwo, warto dla niego przetrwać nudniejsze odcinki w 2. Ale nie uważam, żeby ostatni był słaby, w sumie sporo zaskakujących momentów ja o jednego bohatera tam przy każdym odcinku się tak bałam... sporo stresu
Może się jeszcze przekonam do niego, ale dla mnie jest taki naciągany chwilowo, jakby zabrakło pomysłów, ale jeszcze mam nadzieję, że zmienię zdanie

Lubicie Doncze? Mnie czasami irytuje jej sposób wysławiania się, jakby miała przerwy w dostawie sensownych myśli do mózgu, ale generalnie ją lubię. Za to moją najulubieńszą juciuberką jest Claire Marshall, kocham i ją, i jej mieszkanie, kota i styl
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-30, 10:22   #488
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Dorzucę swoje serialowe 3 grosze

Sons Of Anarchy Pomimo słabszego ostatniego sezonu .
The Killing, chociaż tu też zakończenie mniej mi się podobało. Ale serial meega!
House Of Cards
Detektyw, podobny klimat, ale nie powalił mnie. Jednak jest dobry.
Orphan Black
Suits
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 10:30   #489
FancyDesire
Rozeznanie
 
Avatar FancyDesire
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 519
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez zielona hortensja Pokaż wiadomość


Jak kazda marka- mozna znalezc fajne rzeczy, sa i gorsze. Bardzo lubie ich kolory, maja duzy wybor, kolory sa ciekawe, a jednoczesnie dosc "eleganckie". Ponadto maja swietne edycje limitowane, naprawde warto zagladac od czasu do czasu, bo mozna cos ciekawego znalezc. W tych limitowanych czesto tez pojawiaja sie jakies ciekawe rozwiazania, roze w kremie, kolorowe eyelinery, rozne kredki do oczu. Jesli chodzi o jakosc, to w zaleznosci od produktu. Lakiery sa ladne i duzy wybor, nie chce sie wypowiadac czy sie trzymaja, bo to u kazdego inaczej. Maja duzo cieni perlowych i z brokatem. Lubie ich szminki bo maja kilka typow, ktore nie wysuszaja, maja konsystencje troche jak balsam do ust. Bardzo lubie ich takie jakby cienie w kredce w kremie, takie zasychajace.

Ogolnie- warto przetestowac i sie przekonac.
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź, kuszą mnie te cienie w kredce co Hania ostatnio pokazywała
FancyDesire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 10:40   #490
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez _Summer_ Pokaż wiadomość
a polecasz jakiejś konkretnej firmy?
Najważniejsze, żeby było tłoczone na zimno, nierafinowane, wtedy zachowuje substancje odżywcze. Ja mam np. z Sunnivamed, kupiłam w EkoPomidorku, 200 g za jakieś 15 zł. Podobno fajne masło shea ma nasz Fitomed, również koszt kilkunastu złotych.
To chyba najtańszy krem pod oczy Piekielnie wydajny. Ja używam pod oczy, na stopy, dłonie i usta, rzęsy. Nie próbowałam maziać ciała, bo nie mam problemów z przesuszeniem.
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 10:52   #491
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Mi sie pojawil jakis suchar na powiekach i po jednej nocy z maslem shea (tylko ja mam wersje nilotica ze zrobsobiekrem) sytuacja jest w 80% opanowana Wiec od dzisiaj juz tylko maslo shea na oczy
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-30, 10:57   #492
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
seriooo?
ja chyba za dużo oglądałam i czytałam o zombie w swoim życiu, bo miałam już dwa podejścia do The Walking Dead i za każdym razem mnie tragicznie nudził. Ale do trzech razy sztuka
tez mialam pare podejść, ale jak sie już wciągnęłam to na amen, poza tym Daryl

dzięki dziewczyny za tytuły, niektóre widziałam, ale inne na pewno sprawdzę!

A co do sezonów AHS najlepsze 1, 2 dla mnie, 3 ujdzie, ale 4 już nie dałam rady obejrzeć nuuda

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Najważniejsze, żeby było tłoczone na zimno, nierafinowane, wtedy zachowuje substancje odżywcze. Ja mam np. z Sunnivamed, kupiłam w EkoPomidorku, 200 g za jakieś 15 zł. Podobno fajne masło shea ma nasz Fitomed, również koszt kilkunastu złotych.
To chyba najtańszy krem pod oczy Piekielnie wydajny. Ja używam pod oczy, na stopy, dłonie i usta, rzęsy. Nie próbowałam maziać ciała, bo nie mam problemów z przesuszeniem.
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 10:58   #493
201604210930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 152
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Najważniejsze, żeby było tłoczone na zimno, nierafinowane, wtedy zachowuje substancje odżywcze. Ja mam np. z Sunnivamed, kupiłam w EkoPomidorku, 200 g za jakieś 15 zł. Podobno fajne masło shea ma nasz Fitomed, również koszt kilkunastu złotych.
To chyba najtańszy krem pod oczy Piekielnie wydajny. Ja używam pod oczy, na stopy, dłonie i usta, rzęsy. Nie próbowałam maziać ciała, bo nie mam problemów z przesuszeniem.
Przekonałyście mnie.
201604210930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 11:02   #494
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Kto według Was przeszedł największą metamorfoze od początku nagrywania?

Zawsze myslałam, że PannaJoannaMakeUP, ale jak ją widzę bez makijażu to widzę w niej dawną Asie.
moim zdaniem również Panna Joanna No i Nieesia - kiedyś taka swojska dziewczyna, a teraz Księżna Kate

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=ujmyzxlC8mo
co sądzicie o tym stroju Olimpii? Niezle ja shejtowały, a mnie siew sumie ten strój bardzo podoba i sama mogłabym się tak ubrać, ale w takich chustach wyglądam, jak debil, no, az jestem pod wrazeniem, bo nie przepadam za nia itak sobie przypadkiem klinkęłam na ten stórj
potworne brwi.


Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
Oglądałam rano filmik Nieesi o pielęgnacji (https://www.youtube.com/watch?v=IACRbN55Vi8) i tak się zastanawiam czy wy też tyle tego ładujecie na twarz? Nie wiem czy jestem jakaś niedouczona czy dziwna bo zwykle myje twarz żelem, przemywam tonikiem, krem pod oczy + krem do twarzy. Wieczorem nakładam jeszcze przed kremem olejek jojoba.
Jak to oceniacie? Mało? Dużo?

Kazda skóra potrzebuje czego innego Ja rano używam żelu, toniku, kremu pod oczy, kremu z filtrem, kremu nawilżającego, czasem po toniku daję jeszcze serum z wit. C. Na wieczór też żel/peeling, płyn dwufazowy, na ewentualne resztki maskary, tonik, a potem krem pod czy i na twarz lub serum/ampułka Demogalu/jakaś maseczka
Mam 23 lata.
Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Też baaaaaardzo polecam masło shea z Biochemii Urody. Starcza na długo, nawilża pięknie, odżywia, tylko aplikacja jest dosyć uciążliwa - ale warto.

właśnie zamówiłam, przyszło do mnie przedwczoraj i jestem nim rozczarowana. Moje masło jest potwornie tępe i śmierdzi Chciałam je stosowac jako krem pod oczy, ale nie da się. Ten zapach jeszcze jakoś zniosę (choć nie lubię na wieczór smrodliwych kosmetyków, wolę kiedy ten wieczorny rytuał ładnie pachnie), ale konsystencja... Wy też tak macie? Staram się nabrać odrobinę, myślałam, że da się je rozgrzać ciepłem dłoni, ale nie bardzo się ta konsystencja zmienia. Jak widzę jak podczas nakładania napinam skórę wokół oczu, to już widzę te zmarszczki... Jest jakiś sposób na to masło, a może trafiło mi się jakies wadliwe?


Cytat:
Napisane przez Rossonera Pokaż wiadomość
Dziewczyny, orientujecie się może, czy w Hebe są dostępne małe wersje szamponów z Batiste?

są, ale nie w każdym, albo nie zawsze - te małe lubią być wykupione.

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Czy ktoś kojarzy serię Honest Trailers u Screen Junkies?
Uwieeeelbiam, zawsze mi poprawiają humor i wyłapują filmowe głupoty i naciągnięcia w idealny sposób
Jako kinomaniaczka zawsze chętnie odpalam te mini trailery,ale tylko te i tylko wyłącznie po uprzednim zobaczeniu filmu.

Ogólnie nie znoszę idei trailerów i moim zdaniem to zbrodnia filmowa, która zazwyczaj kończy się tak,że film zostaje opowiedziany z przeciągu tych nieszczęsnych dwóch minut. To powinno być zakazane

Z kolei mój facet filmu nie obejrzy jeśli najpierw nie obejrzy trailera (traileru?)..,i weź z takim żyj..

Ja akceptuje tylko te trailery u Screen Junkies właśnie. Polecam


a jeszcze takie odnośnie filmów z lat 90-tych,80-tych to już w ogóle
lubię ten kanał A co do trailerów, to też nie obejrzę filmu bez obejrzenia traileru, nie lubię tracić czasu na kiepskie kino
Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Może się jeszcze przekonam do niego, ale dla mnie jest taki naciągany chwilowo, jakby zabrakło pomysłów, ale jeszcze mam nadzieję, że zmienię zdanie

Lubicie Doncze? Mnie czasami irytuje jej sposób wysławiania się, jakby miała przerwy w dostawie sensownych myśli do mózgu, ale generalnie ją lubię. Za to moją najulubieńszą juciuberką jest Claire Marshall, kocham i ją, i jej mieszkanie, kota i styl
Mmm, Claire to moja ulubiona jutuberka na drugim miejscu są dziewczyny z LGS - na filmiki obu kanałów warto poczekać trochę dłuzej, bo zawsze są ciekawie zrobione i dają sporo śmiechu
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 11:07   #495
Amerie
Raczkowanie
 
Avatar Amerie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 179
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość

Lubicie Doncze? Mnie czasami irytuje jej sposób wysławiania się, jakby miała przerwy w dostawie sensownych myśli do mózgu, ale generalnie ją lubię.
W porównaniu z tym jakie farmazony wygadywała na początku działalności na YT, używała słów których znaczenia kompletnie nie znała, przekręcała wyrazy, a jak zwróciło się jej uwagę to obraza majestatu.
Teraz jest inaczej, w ogóle widzę że Donce dojrzała mocno, zmieniły się jej priorytety w życiu, teraz bardzo ładnie i składnie mówi, i bardzo podoba mi się jej styl i podejście do życia.
Konstruktywną krytykę przyjmuje teraz w spokoju.

Edytowane przez Amerie
Czas edycji: 2015-01-30 o 11:09
Amerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 11:15   #496
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Mi sie pojawil jakis suchar na powiekach i po jednej nocy z maslem shea (tylko ja mam wersje nilotica ze zrobsobiekrem) sytuacja jest w 80% opanowana Wiec od dzisiaj juz tylko maslo shea na oczy
Teraz macam swoją skórę pod oczami i jest gładka oraz mięciutka, taka delikatna
Z piętami też radzi sobie wyśmienicie, ja cały czas stoję w pracy, dużo chodzę, świetnie je zregenerowało, byłam w szoku.


Ulubieńcy stycznia u Nissiax:



---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

właśnie zamówiłam, przyszło do mnie przedwczoraj i jestem nim rozczarowana. Moje masło jest potwornie tępe i śmierdzi Chciałam je stosowac jako krem pod oczy, ale nie da się. Ten zapach jeszcze jakoś zniosę (choć nie lubię na wieczór smrodliwych kosmetyków, wolę kiedy ten wieczorny rytuał ładnie pachnie), ale konsystencja... Wy też tak macie? Staram się nabrać odrobinę, myślałam, że da się je rozgrzać ciepłem dłoni, ale nie bardzo się ta konsystencja zmienia. Jak widzę jak podczas nakładania napinam skórę wokół oczu, to już widzę te zmarszczki... Jest jakiś sposób na to masło, a może trafiło mi się jakies wadliwe?
Ja robiłam tak, że ułamałam kawałeczek, troszkę się ogrzał i jeździłam nim pod oczami, zostawiał gęsty olej. Moje też się trudno rozpuszcza. Dość długo je ogrzewałam między palcami.
To się też tak trochę wydaje, że masz go mało na dłoniach, a tak naprawdę nie jest, ja po smarowaniu oczu nakładam na usta, rzęsy, brwi... Zapach na początku był dla mnie dziwny, teraz go polubiłam. Taki pikantno - orzechowy.
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 11:30   #497
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość

- Girls - Seks w wielkim mieście tylko mniej kasy a więcej seksu
Jedyna wspólna cecha tych dwóch seriali to kręcenie ich w Nowym Jorku.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 11:39   #498
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Jedyna wspólna cecha tych dwóch seriali to kręcenie ich w Nowym Jorku.
Dokladnie...
O "Girls" opinie sa rozne, ale ja sie w tym serialu moglam odnalezc. Swoje zycie, problemy, rozkminy i przede wszystkim to ciagle "co ja mam zrobic ze swoim zyciem, nie mam juz 16 lat". Oczywiscie, serial jest przerysowany, ale jednak wiele mozna z niego wyciagnac, a dla mnie jest szalenie zyciowy
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 12:06   #499
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

KokosowaTecza i ULUBIEŃCY ROKU 2014 ♡ Kolorówka


_________________________ _________________
Pociągnięte z mojego małego traktora 8)
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-30, 12:14   #500
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

http://instagram.com/p/yeOqC2Bmsj/
duzo insiracji aggie ostatnio. Boogie u dentysty, Michael czuwa.

edit: właśnie zauważyłam dentystyczną dramę w komentarzach. LOL.

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2015-01-30 o 12:15
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 12:17   #501
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
http://instagram.com/p/yeOqC2Bmsj/
duzo insiracji aggie ostatnio. Boogie u dentysty, Michael czuwa.

edit: właśnie zauważyłam dentystyczną dramę w komentarzach. LOL.
Dobrze że ma Michaela.. zawsze to wsparcie i ulga w cierpieniu.. :banghead:
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 12:28   #502
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

skoro jest wymianka na temat seriali to ja dodam od siebie serial pt : House of Lies - jak ktoś lubi tematyke życia i pracy w korporacji oraz dużą dawke sarkazmu od szefa. W tle oczywiście i wątki erotyczne
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 13:00   #503
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

hej łobuzy
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 13:03   #504
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
http://instagram.com/p/yeOqC2Bmsj/
duzo insiracji aggie ostatnio. Boogie u dentysty, Michael czuwa.
.
A ja wczoraj byłam u dentysty bez Majkela, chyba muszę powtórzyć wizytę, bez zdjęcia z Korsem się nie liczy
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 13:12   #505
starliv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 77
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

SALIX, przepiękny makijaż i pięknie w nim wyglądasz Myślałam, że permanent taupe wypada dużo ciemniej, a u Ciebie tak ładnie on wygląda Muszę mu się przyjrzeć
starliv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 13:16   #506
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
A ja wczoraj byłam u dentysty bez Majkela, chyba muszę powtórzyć wizytę, bez zdjęcia z Korsem się nie liczy
natychmiast wyciagaj plombę z zęba, co ty sobie w ogóle wyobrażasz
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 13:17   #507
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
natychmiast wyciagaj plombę z zęba, co ty sobie w ogóle wyobrażasz
Plomba oczywiście MAJKEL KOOOOOORS
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 13:20   #508
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez starliv Pokaż wiadomość
SALIX, przepiękny makijaż i pięknie w nim wyglądasz Myślałam, że permanent taupe wypada dużo ciemniej, a u Ciebie tak ładnie on wygląda Muszę mu się przyjrzeć
Dzięki ja się zdziwiłam jaki on jest jasny, właściwie bardziej szary niż brązowy, taki trochę topielcowaty i półtransparentny jak się go nałoży i rozetrze.

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
natychmiast wyciagaj plombę z zęba, co ty sobie w ogóle wyobrażasz
Dobra, idę po wykałaczkę. Tylko czy to coś da? Eh, mądra wizażanka po szkodzie.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 13:23   #509
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Dzięki ja się zdziwiłam jaki on jest jasny, właściwie bardziej szary niż brązowy, taki trochę topielcowaty i półtransparentny jak się go nałoży i rozetrze.



Dobra, idę po wykałaczkę. Tylko czy to coś da? Eh, mądra wizażanka po szkodzie.
jak jest świeża to może jeszcze uda ci się wyrzeźbić logo!

ale następnym razem juz nie popełniaj takich podstawowych błędów
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-30, 13:28   #510
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
jak jest świeża to może jeszcze uda ci się wyrzeźbić logo!

ale następnym razem juz nie popełniaj takich podstawowych błędów
to teraz nie wiem, lepiej rzeźbić MK czy jednak LV - biję się z myślami
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-19 19:34:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.