Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-02, 12:50   #1141
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez WizazankaLublinianka Pokaż wiadomość
Co do ćwiczeń.
W swoim życiu stawałam a to po stronie siłowni, a to po stronie tych co nie ćwiczą.
Aleeeee
Kiedyś miałam epizod z terapią. W chwili gdy moja "sprawa" dobiegła końca polubiłyśmy się z terapeutką. Tak po prostu jak baby gadałyśmy prywatnie, po godzinach pracy i przez wiele godzin. Wtedy powiedziała mi taką rzecz:

Przychodzą do mnie kobiety otyłe ważące 100 kg, przychodzą takie "normalne" 60 kg, przychodzą szczupłe które katują się ćwiczeniami. Każda z nich chce być piękna, każda z nich w duszy pragnie być KOBIETĄ. A ja każdej mówię bez względu na to czy chce ćwiczyć czy nie, chce się odchudzać czy nie , ŻE zawsze trzeba pamiętać by tą kobietą być. Trzeba o siebie dbać nawet ważąc 100 kg i to nie oznacza diety. Najgorsze gdy duszy brak kobiecości.

Głębsza rozkmina, ale tak sobie myślę... znam kobietę 55 letnią która nie ćwiczy, nie jest na diecie, ma parę kg więcej, a bije od niej meeeeega kobiecość. Jest piękna.

takie filoLoWanie
bo kobiecosc to pewnosc siebie i roztaczanie wokol siebie aury tej pewnosci siebie, rozumienia wlasnej wartosci. oczywiscie, ze istnieja jakies kanony piekna i do nich daza kobiety, ale tak naprawde piekna kobieta to kobieta, na twarzy ktorej gosci szczery usmiech, zaraza innych swoim optymizmem, potrafi sie smiac z siebie kiedy trzeba, rozumie i akceptuje swoje wady i podkresla zalety to takie moje skromne zdanie czym dla mnie jest kobiecosc
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 12:51   #1142
paulina800
Rozeznanie
 
Avatar paulina800
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Ładna blondynka daje do sub ale myślę, że w nazwie "make up artist" to duże nadużycie :P ale chciała to napisała. ;P

Na czym polega to nadużycie wg Ciebie?
__________________
bloguję http://ive85.blogspot.com
paulina800 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:04   #1143
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez kiziamizia91 Pokaż wiadomość
bo kobiecosc to pewnosc siebie i roztaczanie wokol siebie aury tej pewnosci siebie, rozumienia wlasnej wartosci. oczywiscie, ze istnieja jakies kanony piekna i do nich daza kobiety, ale tak naprawde piekna kobieta to kobieta, na twarzy ktorej gosci szczery usmiech, zaraza innych swoim optymizmem, potrafi sie smiac z siebie kiedy trzeba, rozumie i akceptuje swoje wady i podkresla zalety to takie moje skromne zdanie czym dla mnie jest kobiecosc
z Twojej wypowiedzi też promieniuje kobiecość i świadomość tego co mówisz.. :thumbup:
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:07   #1144
201604210930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 152
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Dziewczyny, powiedzcie czy przechowywanie pędzli w takim kloszu jak na załączonym obrazku ładnie będzie wyglądało czy "wieś tańczy i śpiewa"?
Bo mam taki pomysł żeby je włożyć do ładnego szklanego pojemnika i przykryć kloszem na podobę (dostosowanym do rozmiarów pędzli, żeby nie był za duży) i to będzie stało w rogu toaletki.
201604210930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:10   #1145
apple1602
Zadomowienie
 
Avatar apple1602
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 060
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez posylwii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie czy przechowywanie pędzli w takim kloszu jak na załączonym obrazku ładnie będzie wyglądało czy "wieś tańczy i śpiewa"?
Bo mam taki pomysł żeby je włożyć do ładnego szklanego pojemnika i przykryć kloszem na podobę (dostosowanym do rozmiarów pędzli, żeby nie był za duży) i to będzie stało w rogu toaletki.
Niessia ma bardzo podobną przykrywkę, a pędzle trzyma w doniczce. Mnie się to nie podoba. Myję je na tyle często, że kurz im niestraszny, a z drugiej strony nie podchodzę do nich na zasadzie sterylności

https://www.youtube.com/watch?v=s9tZPIsoqkI

Edytowane przez apple1602
Czas edycji: 2015-02-02 o 13:13
apple1602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:16   #1146
201604210930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 152
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Niessia ma bardzo podobną przykrywkę, a pędzle trzyma w doniczce. Mnie się to nie podoba. Myję je na tyle często, że kurz im niestraszny, a z drugiej strony nie podchodzę do nich na zasadzie sterylności

https://www.youtube.com/watch?v=s9tZPIsoqkI
U niej faktycznie mi się nie podoba. Za duża ta doniczka i ten klosz, chciałabym wyższy i smuklejszy. Dziękuję za opinię
201604210930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:18   #1147
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

CO TO SIĘ DZIEJE - coś o YT: http://youtu.be/FFciHiFBbB8

Oj dzieje się dzieje..
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-02, 13:25   #1148
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
CO TO SIĘ DZIEJE - coś o YT: http://youtu.be/FFciHiFBbB8

Oj dzieje się dzieje..
prosić się o kosmetyki, dla mnie zalosne

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

ale i tak nie wiem o co chodzi, bo dziewczynę 1 raz widzę.
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:25   #1149
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez _Summer_ Pokaż wiadomość
proszenie się o kosmetyki, dla mnie zalosne
To jedna rzecz.. nie wyobrażam sobie tego. Ale jaka afera wynikła kiedy powiedziała że dziewczyny które wygrały te pędzle itd to wypisywaly że kupiły.. to też jest dziwne dla mnie i w tym ją akurat popieram hehe
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:28   #1150
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez paulina800 Pokaż wiadomość
Na czym polega to nadużycie wg Ciebie?
Aneta jest śliczna Śledzę ją na instagramie KLIK
Pracuje też z gwiazdami haha KLIK
Myślę, że nie jest samozwańczą MUA.
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:30   #1151
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
To jedna rzecz.. nie wyobrażam sobie tego. Ale jaka afera wynikła kiedy powiedziała że dziewczyny które wygrały te pędzle itd to wypisywaly że kupiły.. to też jest dziwne dla mnie i w tym ją akurat popieram hehe
ze jak? opowiedz od początku tą aferke

edit. juz wiem, zobaczylam poprzedni film. no tu ma racje, dobrze, ze sie przyznaje do wspolprac

Edytowane przez _Summer_
Czas edycji: 2015-02-02 o 13:32
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-02, 13:30   #1152
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
CO TO SIĘ DZIEJE - coś o YT: http://youtu.be/FFciHiFBbB8

Oj dzieje się dzieje..
A co ona takiego w tym poprzednim filmie powiedziała? Możesz przytoczyć?


Radzkiej inspiracje


produkt WOW u Cremedelacreme - ostatnio jakoś mniej ją oglądam...

Nowy filmik Melevis o hennie cudowny Super to zrobiłaś, czekam na dalszą część i kupuję hennę
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:30   #1153
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
CO TO SIĘ DZIEJE - coś o YT: http://youtu.be/FFciHiFBbB8

Oj dzieje się dzieje..
ale o co chodzi? zobaczylam juz 6 minut i nie mam pojecia co sie stalo
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:31   #1154
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Aneta jest śliczna Śledzę ją na instagramie KLIK
Pracuje też z gwiazdami haha KLIK
Myślę, że nie jest samozwańczą MUA.
O proszę! Świetna! Dodam do obserwowanych.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:35   #1155
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez kiziamizia91 Pokaż wiadomość
ale o co chodzi? zobaczylam juz 6 minut i nie mam pojecia co sie stalo
https://www.youtube.com/watch?v=LyC8NtQFkQs
od 1:00
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:37   #1156
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez kiziamizia91 Pokaż wiadomość
ale o co chodzi? zobaczylam juz 6 minut i nie mam pojecia co sie stalo
Powiedziała, że wygrała te pędzle i nawiązala wspólpracę z tą firmą. Po czy dodała, że pozostałe dziewczyny ktore te pędzle również wygrały zaczęly wypisywać czy ro na insta czy na fejsie nie wiem, że sobie te pędzle kupiły. I Siarka powiedziała że to jest nienormalne i bez sensu żeby tak kłać i po co tak w ogole mowic. I widocznie to są też dziewczyny z yt.. tak myślałam że ją za to zlinczują jakieś gwiazdy. No powiedziała co myśli. :thumbup:
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:39   #1157
wolfik25
Rozeznanie
 
Avatar wolfik25
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 640
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII



Cudowna ta paletka ,ciekawe kiedy bedzie dostepna w Polsce
wolfik25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:39   #1158
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

I się wszystko wyjaśniło ... bo ja po filmikach nie powiedziałabym, że to ... wiecie make up artist. Plama od ziemi egipskiej na poliku... coś się tam zmieszało na policzku z różem a jak zaznaczyła ciemniejszym cieniem załamanie powieki które 'cinko' było roztarte i wiecie jak to mogło wyglądać . Widocznie na efekt jaki widzę na filmach ma związek z posiadanym sprzętem do nagrywania a nie umiejętnościami bo teraz widocznie nie chciało mi się wklepywać w google imienia i nazwiska a instagram pokazuje, że zdolności są.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:41   #1159
wolfik25
Rozeznanie
 
Avatar wolfik25
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 640
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII



Cudna ta paletka,ciekawe kiedy będzie dostępna w Polsce
wolfik25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-02, 13:41   #1160
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Ale o czym ta Siarka gada ? 12 minut się tłumaczy, ale nie wiadomo z czego, zero konkretów.
Gdzie ta lawina komentarzy? pod tym kontrowersyjnym filmikiem raptem kilkanaście komentarzy i to nie na temat

cytat z insta Siarki
Cytat:
Zazdrość jest mi obca. Jestem za☠☠☠ista mam super figurę cudownego męża kochaną córeczkę ♥ rozwijam się dążąc do wszystkiego sama i z tego jestem dumna każdy kto myśli inaczej jest zakompleksionym czlowieczkiem którego jest mi szczerze szkoda

Edytowane przez patisia123
Czas edycji: 2015-02-02 o 13:45
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:46   #1161
starliv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 77
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Nienawidzę siłowni ani innych zajęć fitnesowych, lubię się pocić "w samotności". 2 razy dziennie wychodzę z psem na co najmniej 1,5h spacer rytmicznym, szybkim krokiem. Wśród znajomych uchodzę za niećwiczące dziwadło, które nie chce bulić stówy za karnet na trendy siłownię
Arcymistrzowskie, a najlepsze jest to, że oni w swoich myślach są poważni. Miałam taką sytuację, znajomy wiedział, że trenuję sobie w moim pokoiku, chodzę na basen i pewnego dnia wręczył mi zaproszenie na jednorazowe wejscie na siłkę *wiadomo jaką* i powiedział to ze słowami "tam trzeba się po prostu pokazać". Z tego co wiem to pokazuje się w niej raz w miesiącu, a buli nia nią sporo (warunkiem jest zakup "na zaś" na pół roku kartę członkowską i pobierana jest co miesiąc kwota z konta - czy jakoś tak).

Nadrobiłam filmiki i bez cycatów napiszę:
Obejrzałam Bogusi filmik z zakupów i co się rzuca to bardzo ładny makijaż, wydaję mi się, że bardziej jej taki kolor szminki pasuje, niż te jej ulubione korale i pomarańcze. Co do zakupów to jedyna ciekawa rzecz to ta teczka. Dalej nie rozumiem czy kobiety w pewnym wieku powinny otaczać sie karteczkami w domku i zachwycać się śmiesznymi maluneczkami na nim. To samo z serduszkodziurkaczem, nie wyobrażam sobie dziurkować nim dokumentów do pracy/faktur itp. Robiąc notatki na studia owszem a tak to do czego? Zbędny duperel do walenia się w szufladzie. A klapsa pewnie zapewni nam w każdym filmiku, to zadowolenie z jego używania jest zabójcze. <3

Nieesi pielęgnacja mnie nie dziwi, sama używam sporo kosmetyków, może nie tyle ile ona, ale myślę, że w przypadku pielęgnacji nie ma co marudzić. Oba filmiki jakoś przyjemnie mi się słuchało, tylko kwiatki rozpraszają, uwielbiam kwiaty i ciągle się na nie gapiłam Ale to nie o nie chodziło i tak mi się to gryzło.
Właśnie! Rozbawiło mnie u Bogusi historyja o sztucznym kwiatku, o booziu wielki sztuczny kwiat w domu - według mnie - to taaki kicz Ale są gusta i guściki, nie chcę rozpoczynać kolejnej burzy.
starliv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:48   #1162
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Powiedziała, że wygrała te pędzle i nawiązala wspólpracę z tą firmą. Po czy dodała, że pozostałe dziewczyny ktore te pędzle również wygrały zaczęly wypisywać czy ro na insta czy na fejsie nie wiem, że sobie te pędzle kupiły. I Siarka powiedziała że to jest nienormalne i bez sensu żeby tak kłać i po co tak w ogole mowic. I widocznie to są też dziewczyny z yt.. tak myślałam że ją za to zlinczują jakieś gwiazdy. No powiedziała co myśli. :thumbup:
aaaa no to nieladnie zrobily dziewczyny jesli to prawda
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:48   #1163
apple1602
Zadomowienie
 
Avatar apple1602
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 060
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez patisia123 Pokaż wiadomość
Ale o czym ta Siarka gada ? 12 minut się tłumaczy, ale nie wiadomo z czego, zero konkretów.
Gdzie ta lawina komentarzy? pod tym kontrowersyjnym filmikiem raptem kilkanaście komentarzy i to nie na temat

cytat z insta Siarki
Nie bardzo rozumiem rozmachu tej "afery" ani po co nagrywa się filmiki-dementi Dla mnie nie ma różnicy czy vlogerka dostała czy kupiła. Fałsz z recenzji da się wyczuć na kilometr i nie potrzebuję deklaracji na piśmie czy to kupione czy otrzymane.

Edytowane przez apple1602
Czas edycji: 2015-02-02 o 13:50
apple1602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:53   #1164
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Dokładnie nawet odrobina fałszu zwykle jest od razu wyczuwalna. Myślę że Siarka już nie dała rady nie skomentować tego. Sama nie wiem co bym zrobiła.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:55   #1165
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez starliv Pokaż wiadomość
Dalej nie rozumiem czy kobiety w pewnym wieku powinny otaczać sie karteczkami w domku i zachwycać się śmiesznymi maluneczkami na nim. To samo z serduszkodziurkaczem, nie wyobrażam sobie dziurkować nim dokumentów do pracy/faktur itp. Robiąc notatki na studia owszem a tak to do czego? Zbędny duperel do walenia się w szufladzie. A klapsa pewnie zapewni nam w każdym filmiku, to zadowolenie z jego używania jest zabójcze. <3
Jestem starsza od Bogusi i też uważam, że ten domek jest słodki. Sama bym kupiła zamiast zwykłego pliku kolorowych karteczek do urwania, który mi leży na biurku. Dziurkacz z serduszkiem można wykorzystać przy okazji robienia kartek czy prezentów. Nie dziwi mnie specjalnie, że cieszą ją takie rzeczy. Może infantylne ale urocze.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:56   #1166
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Nie bardzo rozumiem rozmachu tej "afery" ani po co nagrywa się filmiki-dementi Dla mnie nie ma różnicy czy vlogerka dostała czy kupiła. Fałsz z recenzji da się wyczuć na kilometr i nie potrzebuję deklaracji na piśmie czy to kupione czy otrzymane.
też nie rozumiem wielkości tej afery, ale jednocześnie uważam, że jak vlogerka mówi, ze coś kupiła a tak naprawdę dostała to jest po prostu kłamstwo i należy to tępić.
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 13:58   #1167
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
też nie rozumiem wielkości tej afery, ale jednocześnie uważam, że jak vlogerka mówi, ze coś kupiła a tak naprawdę dostała to jest po prostu kłamstwo i należy to tępić.
A jej powiedziano że "sr* do własnego gniazda.." aż przez chwile wpadło mi na myśl że to jakaś mafia caly ten świat yt.. :banghead:
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 14:03   #1168
WizazankaLublinianka
Rozeznanie
 
Avatar WizazankaLublinianka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kogut
Wiadomości: 524
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez posylwii Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie czy przechowywanie pędzli w takim kloszu jak na załączonym obrazku ładnie będzie wyglądało czy "wieś tańczy i śpiewa"?
Bo mam taki pomysł żeby je włożyć do ładnego szklanego pojemnika i przykryć kloszem na podobę (dostosowanym do rozmiarów pędzli, żeby nie był za duży) i to będzie stało w rogu toaletki.

Super sprawa. Jak już ktoś Ci podał powyżej Niesia ma taki.
__________________

WizazankaLublinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 14:04   #1169
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
cytat z insta Siarki
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 14:07   #1170
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez chariaaa Pokaż wiadomość
Właśnie takie opinie jak Twoja powodują, że dziewczyny mają niską samoocenę, kiedyś jak nie było fitszału otaczającego ze wszech stron ludzie nawet nie wpadliby na to, żeby mieć kompleks płaskiego tyłka, czy mało umięśnionego brzucha. Znam wiele dziewczyn z płaskim tyłkiem, "miękkim" brzuchem i wcale im to nie przeszkadza czuć się magakobieco i seksownie. Niektórzy jednak poddają się tekstom o płaskopupiu i jednym ideale piękna i to powoduje kompleksy właśnie, wierz mi, płaski tyłek i nieumięśnione ciało nie są zaniedbaniem.
Przesadzasz Dziewczynie ma prawo podobac sie taki a nie inny tylek. Kwestia gustu. Nie mowmy tez o tym ze to powoduje niska samoocena. Jak mi podobaja sie szczuple dziewczyny to co mam tego nie mowic bo wpedze te grube w kompleksy?

I fajnie ze sie czuja kobieco i seksownie. inaczej wyglada jednak sprawa jak jedza fast food, slodycze, sportu nie uprawiaja i jojcza ze "jestem taka gruba, mam celulit". Wtedy jest sie leniem. Bo chce sie wygladac inaczej ale jest sie zbyt leniwym by to zmienic.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-19 19:34:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.