Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-03, 11:56   #1351
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
niezdiagnozowana lub źle leczona cukrzyca np.
Nie cukrzyca powoduje otylosc.. a otylosc zwieksza ryzyko zachorowania na cukrzyce. Osoby ktore znam chorujace na cukrzyce od momentu diagnozy pochudly po kilkanascie kilo.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 11:57   #1352
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość

Ja rozumiem ze choroba moze sprawic ze przytyjemy, ze bedziemy miec nadwage, ale nie wierze ze przez sama chorobe mozna sie doprowadzic do otylosci.
Wszystko zależy kiedy się chorobę zdiagnozuje bo to nie jest tak, że trzaśnie cię niedoczynność i nagle masz przyrost komórek tłuszczowych Jak ktoś nie wie że jest chory to jego metabolizm będzie się rozregulowywał - zmieni się jego zapotrzebowanie na składniki pokarmowe i może się okazać że to co jadł do tej pory i mu służyło sprawi, że zacznie tyć. Wtedy albo pójdzie do lekarza albo co się zdarza częściej pociśnie jakąś dietę i metabolizm jeszcze bardziej zwolni. Pojawia się frustracja że dietujesz a nie chudniesz i znowu możesz iść do lekarza albo kombinować dalej. Ta frustracja może się zamienić w poważne problemy z samooceną tym bardziej kiedy otoczenie próbuje ci dobrotliwie uświadomić, że ostatnio się zaokrągliłaś i musisz coś ze sobą zrobić.

Czasem jak się trafi do lekarza to ma się już dobrych kilkanaście kg więcej (jeśli nie kilkadziesiąt) a to dopiero początek drogi bo trzeba jeszcze dobrać dawkę hormonów(choć leki nie pomogą ci schudnąć same z siebie) i nauczyć się prawidłowo odżywiać. Jest też tak, że niektóre osoby po prostu nie mają już siły walczyć z wagą tym bardziej że często problemy z tarczycą mają nieciekawy wpływ na całe ciało. Jesteś opuchnięta, senna, zmęczona, tracisz włosy, masz suchą skórę, czasem odczuwasz kołatanie serca i jeszcze waga, która ciągle rośnie.

Plus wkurzają mnie strasznie lekarze, którzy bagatelizują początki problemów z tarczycą - jak sama poszłam do lekarza pierwszego kontaktu bo strasznie się czułam to mi powiedziała, że wiosna jest i mam sobie witaminki kupić. Serio.

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2015-02-03 o 11:59
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:06   #1353
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Myślałam, że cukrzyca to jest już na tyle znana choroba, że nie ma co do pomyłek w jej leczeniu.
Po prostu nie wierze w to, że ktoś tyje w ciągu kilku miesiący/może nawet lat ponad 50 kilo i się tym nie przejmuje i nie szuka 'odpowiedzi' dlaczego... Na TLC raz był program o otyłości to był chłopak który miał chyba z 23 lata i ważył ponad 200 kilo -> płakał do kamery, że tyłkiem się nie może ruszyć przez to co sobie wyhodował... a Mamuśka w szpitalu mu żarcie z KFC czy McDonalda donosiła bo twierdziła, że go głodzą w szpitalu. Może ja to inaczej widzę bo nie waże wiecej niz 55 kilo ... ale ja już kiedyś ważyłam ok 65 i wyglądałam jak gruba parówa.
ja wazylam ponad 70, przy moim niskim wzroscie to duzo, "lampka" mi sie zapalila jak spodnie w rozmiarze 40 zaczynaly byc na mnie za male :P a wygladalam tak bo zwyczajnie lubilam sie obzerac slodyczami, chipsami itp dzien bez prince polo xxxl byl dniem straconym
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:17   #1354
flowersite
Raczkowanie
 
Avatar flowersite
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 84
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

https://www.youtube.com/watch?v=Un_fsVfu1TU Behind the scenes u LGS
flowersite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:22   #1355
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Myślałam, że cukrzyca to jest już na tyle znana choroba, że nie ma co do pomyłek w jej leczeniu.

to jest bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać, często jest tak że ludzie wzbraniają się przed insuliną bo to już ostateczna decyzja i próbują leczenia tabletkami, które bardzo często nie wystarczają, długi i zawiły temat.


Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Nie cukrzyca powoduje otylosc.. a otylosc zwieksza ryzyko zachorowania na cukrzyce. Osoby ktore znam chorujace na cukrzyce od momentu diagnozy pochudly po kilkanascie kilo.
A ja znam takie, które do momentu zachorowania były bardzo szczupłe a teraz borykają się z nadwagą i nie mogą schudnąć, naprawdę cukrzyca cukrzycy nierówna, do tego dochodzą choroby współtowarzyszące itd.

Edytowane przez 201604250957
Czas edycji: 2015-02-03 o 12:23
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:24   #1356
apple1602
Zadomowienie
 
Avatar apple1602
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 060
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez flowersite Pokaż wiadomość
Nie lubię tego typu filmików, ale Dziewczynom wyszło to REWELACYJNIE Bez głupich, wystudiowanych min i tekstów albo żenującego "picia kawki" w przerwie.
apple1602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:26   #1357
201604210930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 152
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Jak to jest możliwe, że kupując pędzle Zoeva na stronie Minti wychodzi taniej niż bezpośrednio ze strony producenta?
Zestaw ROSE GOLDEN LUXURY SET 65 euro +/- 271 zł
Minti ma ten sam za 259
Nie wiem czy już wiadomo po ile będą nowe zestawy?
201604210930 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 12:29   #1358
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Nie lubię tego typu filmików, ale Dziewczynom wyszło to REWELACYJNIE Bez głupich, wystudiowanych min i tekstów albo żenującego "picia kawki" w przerwie.
Bo dziewczyny sa rewelacyjne dziwie sie, ze maja tak malo subów

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:31   #1359
chariaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 200
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Bardzo ciekawa, a wręcz kontrowersyjna audycja o otyłości, dla zainteresowanych:

http://www.polskieradio.pl/9/396/Art...c-na-wakacjach

Edytowane przez chariaaa
Czas edycji: 2015-02-03 o 12:32
chariaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:33   #1360
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Myślę,że problemy zdrowotne i ich skutki są na tyle osobistym i trudnym tematem,że nie powinno się tak łatwo szufladkować ludzi z nadwagą= leniwi, żrą słodycze i się dziwią. Czasem trzeba wybierać między rozmiarem 36 a lekami niezbędnymi do poprawy zdrowia i skutkami ubocznymi np. tyciem. Często lekarze i sama osoba zainteresowana nie wie do końca co zrobić, ale wizażanki zawsze służą złotą radą: weź się za siebie
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:33   #1361
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez posylwii Pokaż wiadomość
Jak to jest możliwe, że kupując pędzle Zoeva na stronie Minti wychodzi taniej niż bezpośrednio ze strony producenta? [...]
Teraz może będzie dziwne porównanie ale zawsze myślałam, że od producenta jest taniej. Miałam krótki epizod w sklepie kosmetycznym i od producenta nie zawsze oznacza, że będzie taniej :P
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 12:35   #1362
apple1602
Zadomowienie
 
Avatar apple1602
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 060
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
Bo dziewczyny sa rewelacyjne dziwie sie, ze maja tak malo subów

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja się cieszę, że nie idą drogą popularnych juciuberek. Robią swoje, widać, że YT jest dodatkiem do życia, ale to co robią, robią porządnie i z pasją Wolę ich filmik raz na 1-2 tygodnie niż Karoline z kolejnymi kosmetykizameryki
apple1602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:36   #1363
201604210930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 152
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Teraz może będzie dziwne porównanie ale zawsze myślałam, że od producenta jest taniej. Miałam krótki epizod w sklepie kosmetycznym i od producenta nie zawsze oznacza, że będzie taniej :P
No właśnie dziwne, prawda? Gdzie tu marża dla Minti? Może dostają jakiś rabat? Teraz weszłam na holenderską stronę i ten sam zestaw 69 euro
201604210930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:38   #1364
patycek
Rozeznanie
 
Avatar patycek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 884
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Beata28Mys Pokaż wiadomość
Vlog u Kretki https://www.youtube.com/watch?v=zWwgy8NOIig
Ania narzeka na Mareczka widac,ze Kretka ma energie i zapal do roznych rzeczy a Marek jak to Marek no roznica wieku widoczna golym okiem przynajmniej dla mnie
To chyba nie jest kwestia wieku. Mój partner jest ode mnie młodszy a ma mniej energii niż ja. Najchętniej siedziałby w domu i odpoczywał a ja nie mogę usiedzieć w jednym miejscu.
W ogóle zaczęłam na nowo subskrubować Anię. Wydaje sie teraz jakaś inna, bardziej naturalna, może wynika to stąd że faktycznie zaczyna wychodzić spod panowania Mareczka.
patycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:39   #1365
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość

to jest bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać, często jest tak że ludzie wzbraniają się przed insuliną bo to już ostateczna decyzja i próbują leczenia tabletkami, które bardzo często nie wystarczają, długi i zawiły temat.




A ja znam takie, które do momentu zachorowania były bardzo szczupłe a teraz borykają się z nadwagą i nie mogą schudnąć, naprawdę cukrzyca cukrzycy nierówna, do tego dochodzą choroby współtowarzyszące itd.


Cukrzyca to jedna z najgorzej "leczonych" chorób (przynajmniej w Polsce tak jest). Choć pięknie można (tę nabytą) regulować, a nawet wyeliminować dietą, to to co zalecają specjaliści to tabletki na całe życie + odżywianie, które problem wzmaga = bilans wychodzi w najlepszym wypadku na zero, w najgorszym - tworzą się inne choroby.
W efekcie mamy osoby, które "tyją z powietrza" lub nagle i gwałtownie.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:39   #1366
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Ja się cieszę, że nie idą drogą popularnych juciuberek. Robią swoje, widać, że YT jest dodatkiem do życia, ale to co robią, robią porządnie i z pasją Wolę ich filmik raz na 1-2 tygodnie niż Karoline z kolejnymi kosmetykizameryki
Ja tez sie ciesze i tez tak wole, ale jak widze ze np. panna joanna (ktora nie wnosi absolutnie nic nowego) ma 2 razy subow niz lgs, ktore kreca i montuja na swiatowym poziomie, to nie wiem o co chodzi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:40   #1367
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez posylwii Pokaż wiadomość
Jak to jest możliwe, że kupując pędzle Zoeva na stronie Minti wychodzi taniej niż bezpośrednio ze strony producenta?
Pewnie mają rabat za zamówienie hurtowe. Tak jest też z hipermarketami, im więcej zamawiają, tym większy upust dostają i taniej mogą sprzedać.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:47   #1368
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez patycek Pokaż wiadomość
To chyba nie jest kwestia wieku. Mój partner jest ode mnie młodszy a ma mniej energii niż ja. Najchętniej siedziałby w domu i odpoczywał a ja nie mogę usiedzieć w jednym miejscu.
W ogóle zaczęłam na nowo subskrubować Anię. Wydaje sie teraz jakaś inna, bardziej naturalna, może wynika to stąd że faktycznie zaczyna wychodzić spod panowania Mareczka.
Ania nigdy nie narzeka, nie wygląda na zaszczutą, chłop z nią kręci te filmy dla zabawy - ona na tych filmach nie wygląda jakby bała się odezwać, bo on nią steruje. Charakter Marka nie musi się wszystkim podobać, ale bez przesady - nie róbcie z niego jakiegoś demona zmuszającego Anię do bycia w chorej relacji.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 12:52   #1369
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Kremik
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 12:53   #1370
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Myślę,że problemy zdrowotne i ich skutki są na tyle osobistym i trudnym tematem,że nie powinno się tak łatwo szufladkować ludzi z nadwagą= leniwi, żrą słodycze i się dziwią. Czasem trzeba wybierać między rozmiarem 36 a lekami niezbędnymi do poprawy zdrowia i skutkami ubocznymi np. tyciem. Często lekarze i sama osoba zainteresowana nie wie do końca co zrobić, ale wizażanki zawsze służą złotą radą: weź się za siebie
I jest to mega irytujące, szczególnie jak osoby totalnie nie znające sie na rzeczy będą tu rzucały swoimi mądrościami, jak to niemożliwe jest przytycie dużej liczby kilogramów jedynie ze względu na chorobę. Otóż da sie... a samo zdiagnozowanie choroby (w moim przypadku niedoczynność tarczycy) to dopiero początek, dobranie odpowiednich leków było drogą przez mękę. Dużo się ruszam, jem zdrowo i nagle zaczęłam tyć z powietrza. Zaczęłam brać leki, działały, przestałam tyć ale co z tego jak fatalnie się czułam, wiecznie zmęczona, obolała, zawroty głowy... odłożyłam leki, samopoczucie lepsze ale i automatycznie waga wyższa i teraz kolej na wypróbowanie kolejnych leków, i tak do skutku... więc uwierzcie, można sporo przytyć przez chorobę, nie tylko zaniedbanie...
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:02   #1371
WizazankaLublinianka
Rozeznanie
 
Avatar WizazankaLublinianka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kogut
Wiadomości: 524
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Ania nigdy nie narzeka, nie wygląda na zaszczutą, chłop z nią kręci te filmy dla zabawy - ona na tych filmach nie wygląda jakby bała się odezwać, bo on nią steruje. Charakter Marka nie musi się wszystkim podobać, ale bez przesady - nie róbcie z niego jakiegoś demona zmuszającego Anię do bycia w chorej relacji.
Zgadzam się z Tobą w 100 %.
__________________

WizazankaLublinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:05   #1372
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
niezdiagnozowana lub źle leczona cukrzyca np.
A nie tez towarzyszaca jej zla dieta i brak ruchu?

Edytowane przez 201607111040
Czas edycji: 2015-02-03 o 13:15
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:10   #1373
apple1602
Zadomowienie
 
Avatar apple1602
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 060
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Co powiecie na PanneJoanne w wersji krótkiej?

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/...ed&oe=55491F70


Włosy podpięła, nie obcięła. Dla mnie bardzo korzystnie, chociaż dodała sobie 5 lat.

Edytowane przez apple1602
Czas edycji: 2015-02-03 o 13:11
apple1602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:11   #1374
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Co powiecie na PanneJoanne w wersji krótkiej?

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/...ed&oe=55491F70


Włosy podpięła, nie obcięła. Dla mnie bardzo korzystnie.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:18   #1375
201607111054
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 314
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Co powiecie na PanneJoanne w wersji krótkiej?

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/...ed&oe=55491F70


Włosy podpięła, nie obcięła. Dla mnie bardzo korzystnie, chociaż dodała sobie 5 lat.
Fajnie wygląda.
201607111054 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:19   #1376
201604210930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 152
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Pięknie. Ja bym zaraz leciała tak obciąć na jej miejscu
201604210930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:20   #1377
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Co do Kretki to bardzo ją lubie, Marka mniej, ale filmiki z nim omijam
Co do Victorii to odbieram ją jako dziwne dziecko, wiecznie ze skwaszoną miną, a może nie skwaszoną, tylko ma taki wyraz twarzy, rzadko kiedy Kretka wrzuca foty, gdzie Vicki się naprawdę uśmiecha. .

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Mnie też się Panna Joanna w tym podpięciu podoba

Edytowane przez 201610310857
Czas edycji: 2015-02-03 o 13:26
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:26   #1378
thebierdonka
Raczkowanie
 
Avatar thebierdonka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 444
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Generalnie nie jestem fanką jej urody ale tutaj slicznie wyglada w takim makijazu DONCZE
thebierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:27   #1379
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Co powiecie na PanneJoanne w wersji krótkiej?

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/...ed&oe=55491F70


Włosy podpięła, nie obcięła. Dla mnie bardzo korzystnie, chociaż dodała sobie 5 lat.
Bardzo ładnie, pasuje jej takie upięcie/cięcie, ale faktycznie wygląda trochę jakby urwała się z "Seksu w wielkim mieście".

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Teraz może będzie dziwne porównanie ale zawsze myślałam, że od producenta jest taniej. Miałam krótki epizod w sklepie kosmetycznym i od producenta nie zawsze oznacza, że będzie taniej :P
Tak jest też np. z Sylveco, na stronie producenta są bardzo drogie, w innych miejcach w sieci można znaleźć 5-8 zł taniej, nawet w krakowskim Jasminie są około złotówkę tańsze.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 13:28   #1380
apple1602
Zadomowienie
 
Avatar apple1602
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 060
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Co do Kretki to bardzo ją lubie, Marka mniej, ale filmiki z nim omijam
Co do Victorii to odbieram ją jako dziwne dziecko, wiecznie ze skwaszoną miną, a może nie skwaszoną, tylko ma taki wyraz twarzy, rzadko kiedy Kretka wrzuca foty, gdzie Vicki się naprawdę uśmiecha. .

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Mnie też się Panna Joanna w tym podpięciu podoba
Dziecko to dziecko, wiadomo, że dla rodziców jest najcudowniejsze. Ja tę dziewczynkę odbieram jako... mało kontaktującą


Doncze wyrosła na przepiękną kobietę! <3

Edytowane przez apple1602
Czas edycji: 2015-02-03 o 13:29
apple1602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-19 19:34:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.