Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-02-04, 10:13   #1591
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Nie mam insta, życie jest łatwiejsze
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 10:17   #1592
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

btw to jestem w tym ciemna jak tabaka za rowem.. przeciez mnie oswiecalyscie jak na szaro pisac :banghead:

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Nie mam insta, życie jest łatwiejsze
w pewnym momencie byłam pochlonięta przez insta.. i wlasnie zobaczylam jak moj insta jest nudny foty jedzenia u mnie jedzenia jedzenia... mojej geby jakies kosmetyki i jedzenie...
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 10:18   #1593
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez posylwii Pokaż wiadomość
Ja dużo w życiu widziałam dziwnie ubranych ludzi itd, ale chyba nie widziałam osoby, która by w takim stopniu była... noszona przez swoje ubrania. Ona nie ma tego czegoś, co pozwala się niektórym dziwnie ubrać i mimo wszystko wyglądać spoko. Wtedy wiesz, że to ich styl itd.Ciasteczko w ogóle nie jest typem osoby, która może się tak ubierać, a z uporem maniaka prezentuje udziwnione stylizacje w których wygląda jak małe dziecko bawiące się w przymierzanie ubrań mamy.
Chociaż w sumie ostatnio mam wrażenie, że ona strasznie zgłupiała i żyje jakimiś złudzeniami i iluzjami. Albo chce wmówić innym, że jej życie jest ciekawsze niż w rzeczywistości.
Te memy, które o niej kiedyś ktoś zrobił niestety zaczynają coraz bardziej do niej pasować.
Ona właśnie nie ma stylu, a po drugie, chodzi też o jej wygląd- ta fryzura wymodelowana i makijaż robią z niej panią sekretarkę.
Albo ma się gust albo nie:
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 10:19   #1594
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Oh, bo wkurza mnie takie zachowanie. "Coś powiem, ale jednak nie". Albo niech te laski trzymają swoją prywatę dla siebie (według mnie mistrzynią w tym jest Maxi i Katosu), albo niech nie bawią się w kotka i myszkę. Bardzo lubię Hanie, ale z jednej strony mówi, że nie będzie opowiadać o diecie i ćwiczeniach, a z drugiej na insta wstawia jakieś foty, które potem usuwa... Prowokuje widzów, a potem wielkie oburzenie, że to jej prywatna sprawa...
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 10:20   #1595
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
btw. dzieki za polecenie My Mad Fat Diary
Kreca 3 sezon

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 10:21   #1596
201604210930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 152
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Ona właśnie nie ma stylu, a po drugie, chodzi też o jej wygląd- ta fryzura wymodelowana i makijaż robią z niej panią sekretarkę.
Albo ma się gust albo nie:
Plus dodaj do tego kompletny brak uroku osobistego. Chyba, że kogoś kręcą dorosłe kobiety zachowujące się jak dzieci.
201604210930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 10:33   #1597
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez posylwii Pokaż wiadomość
Plus dodaj do tego kompletny brak uroku osobistego. Chyba, że kogoś kręcą dorosłe kobiety zachowujące się jak dzieci.

Brak uroku osobistego ? Nie przesadzajmy...
Nie znam jej osobiscie, ale w filmikach sprawia wrazenie osoby pozytywnej i miłej, co do wyglądu to u każdego mozna sie do czegoś doczepić.

Co do ubioru się zgodzę, mało ktore jej stylizacje mi się podobają, pasują bardziej do 18 latki, chociaż z drugiej strony nie popadajmy w skrajność, Kasia nie ma 40 lat i tez czasami moze poszaleć
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 10:37   #1598
apple1602
Zadomowienie
 
Avatar apple1602
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 060
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
Brak uroku osobistego ? Nie przesadzajmy...
Nie znam jej osobiscie, ale w filmikach sprawia wrazenie osoby pozytywnej i miłej, co do wyglądu to u każdego mozna sie do czegoś doczepić.

Co do ubioru się zgodzę, mało ktore jej stylizacje mi się podobają, pasują bardziej do 18 latki, chociaż z drugiej strony nie popadajmy w skrajność, Kasia nie ma 40 lat i tez czasami moze poszaleć
Zawsze ZAWSZE od pierwszego filmiku uważałam, że Ciacho ma specyficzny gust. Taki typ z wielkimi złotymi kolczykami z koła, szerokim pasem w talii i białych kozaczkach. I nawet jak się moda zmieniła, a Ciacho wymieniła garderobę, to cały czas tak ją odbieram, dla mnie te wszystkie stylizacje wyglądają na niej źle, niezależnie czy ma na sobie drogie rzeczy czy "szinsajd".
apple1602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 10:40   #1599
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Hej, podczytuje od początku, rzadko piszę, ale będę wpadac częściej.
Na instagramie wpadłam na profil belladune. Pomyślałam "po co photoshop, skoro można tak wykonturowac sobie wszystko, po co chirurgia plastyczna"
Ps: ogląda ktoś nudziare? Weszłam na jej profil po przeczytaniu konkursowego komentarza pod filmem maxineczki. Zastanawiam się, po co ktoś, kto ma wszystkie pędzle Zoevy, większość palet, które są do wygrania, bierze udział w konkursie?
Dla sprawdzenia się / satysfakcji / zawsze można zostawić na później albo sprzedać?
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 10:42   #1600
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
Brak uroku osobistego ? Nie przesadzajmy...
Nie znam jej osobiscie, ale w filmikach sprawia wrazenie osoby pozytywnej i miłej, co do wyglądu to u każdego mozna sie do czegoś doczepić.

Co do ubioru się zgodzę, mało ktore jej stylizacje mi się podobają, pasują bardziej do 18 latki, chociaż z drugiej strony nie popadajmy w skrajność, Kasia nie ma 40 lat i tez czasami moze poszaleć
jak sie dobrze czuje w tym co nosi, to czemu nie :P wkurza mnie takie gadanie, ze ktos sie przebiera, a nie ubiera itp. co komu do tego. jak lubi to niech nosi i pidzamy do obcasow i fryzure na sekretarke. whatever... a co do tego, ze nie ma uroku osobistego to sie totalnie nie zgadzam. na pewno nie jest osoba nijaka. a jaka jest kazdy widzi i albo sie to komus podoba, albo nie, grunt ze ona sie taka lubi

zakonczylam dzis sesje, moge umrzec w spokoju
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 10:45   #1601
201604210930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 152
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
Brak uroku osobistego ? Nie przesadzajmy...
Nie znam jej osobiscie, ale w filmikach sprawia wrazenie osoby pozytywnej i miłej, co do wyglądu to u każdego mozna sie do czegoś doczepić.

Co do ubioru się zgodzę, mało ktore jej stylizacje mi się podobają, pasują bardziej do 18 latki, chociaż z drugiej strony nie popadajmy w skrajność, Kasia nie ma 40 lat i tez czasami moze poszaleć
Dla mnie jej zachowania są kompletnie pozbawione uroku i irytujące. Aczkolwiek zapewnia dość duża porcję rozrywki. :P
I tu nie chodzi o wiek i jakieś szaleństwo tylko to, że nie umie się ubrać, nie ma gustu i robi z siebie przebrane dziecko. Są osoby, które nawet w wieku 60 lat się tak ubiorą i wyglądają spoko.
Oczywiście ma prawo do wszystkiego. A mi ma prawo się to nie podobać.

@kiziamizia91 - na tym polega forum plotkowe, a takim tekstem "co komu do tego" możesz tu wszystkie poruszane tematy określić.

Edytowane przez 201604210930
Czas edycji: 2015-02-04 o 10:49
201604210930 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 10:45   #1602
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
ja ostatnio odkryłam maseczkę z błota z morza martwego z Bingospa. wyciąga to wszystko co tylko się da. Zaskórników otwartych zero po 5 tygodniowej kuracji. ale może podrażniać bo to dość "ostre" mazidło.
a ile razy w tygodniu ją nakładałaś i na ile?
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 10:45   #1603
koainka_
Czekoladożerca
 
Avatar koainka_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 790
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Dla sprawdzenia się / satysfakcji / zawsze można zostawić na później albo sprzedać?
Dokładnie, przecież w regulaminie nie ma, że udział mogą brać osoby, które danych kosmetyków nie mają.
koainka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 10:46   #1604
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez apple1602 Pokaż wiadomość
Zawsze ZAWSZE od pierwszego filmiku uważałam, że Ciacho ma specyficzny gust. Taki typ z wielkimi złotymi kolczykami z koła, szerokim pasem w talii i białych kozaczkach. I nawet jak się moda zmieniła, a Ciacho wymieniła garderobę, to cały czas tak ją odbieram, dla mnie te wszystkie stylizacje wyglądają na niej źle, niezależnie czy ma na sobie drogie rzeczy czy "szinsajd".
Tak, masz rację

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kiziamizia91 Pokaż wiadomość
jak sie dobrze czuje w tym co nosi, to czemu nie :P wkurza mnie takie gadanie, ze ktos sie przebiera, a nie ubiera itp. co komu do tego. jak lubi to niech nosi i pidzamy do obcasow i fryzure na sekretarke. whatever... a co do tego, ze nie ma uroku osobistego to sie totalnie nie zgadzam. na pewno nie jest osoba nijaka. a jaka jest kazdy widzi i albo sie to komus podoba, albo nie, grunt ze ona sie taka lubi

zakonczylam dzis sesje, moge umrzec w spokoju
Niby tak, niech sobie każdy nosi co chce...tylko po co się na siłę oszpecać ? nie wiem jak to nazwać ? Nie jest brzydką kobietą a ładnie ubrana wyglądała by po prostu jeszcze lepiej a chyba o to chodzi
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 10:46   #1605
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
ja ostatnio odkryłam maseczkę z błota z morza martwego z Bingospa. wyciąga to wszystko co tylko się da. Zaskórników otwartych zero po 5 tygodniowej kuracji. ale może podrażniać bo to dość "ostre" mazidło.

O której konkretnie rozmawiasz? Bo nabyłam kilka dni temu tę błotną - pilingową, z kwasami owocowymi i kwasem mlekowym i jest cudna (moja twarz nienawidzi kwasów pod żadną postacią, a tu się chyba pokochamy).
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 10:48   #1606
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Któraś z Was ostatnio pytała o Neti Aneti co o niej myślimy.

Aneta- ma swoje zdanie na wiele tematów, jej filmiki sa ciekawe, zazwyczaj w tle jej słucham jak czytam forum, odpisuje na komentarze. Wiecie kim ona jest z zawodu?

Patryk- OMG nie moje poczucie humoru( bloopersy) w innych filmikach nie jestem w stanie go oglądać. zasypiam przy nim na stojąco. Bardzo zamula.

Ogólnie kanał o ciekawej tematyce. O treści tych filmików się raczej nie będę wypowiadać, bo sie nie znam na tym.
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 10:49   #1607
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Nie mam tu nigdzie edit.. jedynie moge zacytować swoj post i wtedy zmienic.. ale jak chce zatwierdzic to moj magiczny tel mowi "this post has been already posted"..
Uzywasz przeglądarki, czy aplikacji?
Wysyłam to teraz z telefonu. Wszystko wygląda tak jak komputerowo - laptopowo.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 10:52   #1608
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Któraś z Was ostatnio pytała o Neti Aneti co o niej myślimy.

Aneta- ma swoje zdanie na wiele tematów, jej filmiki sa ciekawe, zazwyczaj w tle jej słucham jak czytam forum, odpisuje na komentarze. Wiecie kim ona jest z zawodu?

Patryk- OMG nie moje poczucie humoru( bloopersy) w innych filmikach nie jestem w stanie go oglądać. zasypiam przy nim na stojąco. Bardzo zamula.

Ogólnie kanał o ciekawej tematyce. O treści tych filmików się raczej nie będę wypowiadać, bo sie nie znam na tym.
nie wiem kim jest z wyksztalcenie, ale moim zdaniem ma bardzo przydatne filmiki. sama sie kiedys do niej zwrocilam z problemem natury osobistej i odpisala mi rzeczowo i nie na odczepke
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 10:59   #1609
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
Oh, bo wkurza mnie takie zachowanie. "Coś powiem, ale jednak nie". Albo niech te laski trzymają swoją prywatę dla siebie (według mnie mistrzynią w tym jest Maxi i Katosu), albo niech nie bawią się w kotka i myszkę. Bardzo lubię Hanie, ale z jednej strony mówi, że nie będzie opowiadać o diecie i ćwiczeniach, a z drugiej na insta wstawia jakieś foty, które potem usuwa... Prowokuje widzów, a potem wielkie oburzenie, że to jej prywatna sprawa...
z tym, że w tym momencie jest to inna sprawa niz te cwiczenia (których tez juz nie pokazuje, btw), bo męża nigdy wczesniej w yt nie wplątywała.
A tutaj niektórzy widzą fote kota i dorabiają jakies dziwne scenariusze
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 11:00   #1610
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
z tym, że w tym momencie jest to inna sprawa niz te cwiczenia (których tez juz nie pokazuje, btw), bo męża nigdy wczesniej w yt nie wplątywała.
A tutaj niektórzy widzą fote kota i dorabiają jakies dziwne scenariusze
Rozumiem, że męza na yt nie było. Ale Hania specjalnie prowokuje
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 11:02   #1611
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
Rozumiem, że męza na yt nie było. Ale Hania specjalnie prowokuje


jak cie to tak ciekawi to napisz do Hani na PW czy zdjęcie z kotem ma jakieś głębsze znaczenie
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 11:03   #1612
Rossonera
Rozeznanie
 
Avatar Rossonera
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 851
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez mamdwaoka Pokaż wiadomość
Rozumiem, że męza na yt nie było. Ale Hania specjalnie prowokuje
Serio? Ja tu nie widzę żadnej prowokacji, raczej zwykły żart
Rossonera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 11:07   #1613
201607111017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 624
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Rossonera Pokaż wiadomość
Serio? Ja tu nie widzę żadnej prowokacji, raczej zwykły żart
Nie chodzi mi tylko o ten przypadek... Może odnoszę mylne wrażenie, ale moim zdaniem ona serio lubi prowokować. Coś powie, ale nie do końca i lubi jak ludzie się zastanawiają...
201607111017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 11:08   #1614
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Rossonera Pokaż wiadomość
Serio? Ja tu nie widzę żadnej prowokacji, raczej zwykły żart
No dokladnie, ile to ja slysze dookola "milosc mojego zycia" adresowane do zwierząt, mimo, ze ma sie druga polowke
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 11:10   #1615
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez _Summer_ Pokaż wiadomość
a ile razy w tygodniu ją nakładałaś i na ile?


przez 5 tygodni 2 razy i zaczęłam od 6 minut i powoli zwiększałam do 12. teraz stosuje raz w tygodniu na 12 min. tylko potem obowiązkowo jakiś nawilżacz. ja teraz stosuje maske potem olej jojoba a na koniec krem z BioliQ regenerujący i... praktycznie trądzik mi zniknął, pory czyste, cera nawilżona

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość

O której konkretnie rozmawiasz? Bo nabyłam kilka dni temu tę błotną - pilingową, z kwasami owocowymi i kwasem mlekowym i jest cudna (moja twarz nienawidzi kwasów pod żadną postacią, a tu się chyba pokochamy).
dokładnie o tą --> http://www.bingosklep.com/bloto-redu...ospa-p-35.html
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 11:10   #1616
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Uzywasz przeglądarki, czy aplikacji?
Wysyłam to teraz z telefonu. Wszystko wygląda tak jak komputerowo - laptopowo.
Właśnie aplikacji.. i tu jest wszystko jakoś okrojone.. nawet "uśmiechow" mniej.. ale dla mnie wygodniej.. jak ktoras coś pisze to mi jak sms przychodzi i mam od razu wiadomosci prywatne anonsowane itd..
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 11:11   #1617
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Zobaczcie jak Marta piękne wygląda wystylizowana, gdzie tam jakiejś Siwiec zoperowanej na maxa do niej:
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 11:12   #1618
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
z tym, że w tym momencie jest to inna sprawa niz te cwiczenia (których tez juz nie pokazuje, btw), bo męża nigdy wczesniej w yt nie wplątywała.
A tutaj niektórzy widzą fote kota i dorabiają jakies dziwne scenariusze
Tak zaraz dopiski... rozwod.. separacja..
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 11:12   #1619
apple1602
Zadomowienie
 
Avatar apple1602
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 060
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
No dokladnie, ile to ja slysze dookola "milosc mojego zycia" adresowane do zwierząt, mimo, ze ma sie druga polowke
Z TŻ mówimy o naszym kocie SYNU. Chyba też prowokuję
apple1602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 11:12   #1620
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXII

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
No dokladnie, ile to ja slysze dookola "milosc mojego zycia" adresowane do zwierząt, mimo, ze ma sie druga polowke
Ja tez tak mowie.. bo to inny rodzaj miłosci
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-19 19:34:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.