Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-10, 09:47   #4081
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
ja mam prawie 24 lata, już od dawna pilnuję żeby się nie marszczyć i nie mrużę oczu mimo że nie zawsze zakładam okulary (mam małą wadę) i mam już lekkie zmarszczki NO NIEWIARYGODNE.

dziołszki, które mają beauty blendera gdzie go kupić żeby nie bać się że podróba i nie przepłacić?
Ja kupowałam na mintshop duopack i to chyba jest najlepsza opcja, jeżeli się znajdzie drugiego chętnego
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 09:48   #4082
201604210930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 152
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Jestem czarownicą
Dbam o skórę ale mam paskudne geny i w wieku 25 lat mam siatkę kurzych łap pod jednym okiem i bruzdę wokół ust z drugiej strony. Taką mam mimikę a dziubków nie robię
No genów nie oszukasz. Nie mówię o genach tylko sytuacjach gdzie młode dziewczyny same to sobie robią. W sensie zmarszczki, których normalnie by nie miały. Siedź codziennie przez cały wykład z ciągle zmarszczonym czołem. A wykłady masz 4 albo 5. Przez to, że mi mama jak byłam nastolatką ciągle zwracała uwagę, widzę to u innych i jest dużo dziewczyn, które tak non stop marszczą czoło albo mrużą oczy. Parę stron wcześniej ktoś wrzucał:
https://instagram.com/p/z0MWG2NDDV/?modal=true
Często to widzę na insta też. Nie wiem co one z tym marszczeniem czoła do zdjęć paskudne to jest :P

Cytat:
Napisane przez oh! Pokaż wiadomość
Jestem czarownicą
Dbam o skórę ale mam paskudne geny i w wieku 25 lat mam siatkę kurzych łap pod jednym okiem i bruzdę wokół ust z drugiej strony. Taką mam mimikę a dziubków nie robię
Jak wyżej

Edytowane przez 201604210930
Czas edycji: 2015-03-10 o 09:50
201604210930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:03   #4083
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

wyjątkowo kiepskich genów nie oszukasz, ale jesli juz ktos nie ma wyjątkowo kiepskich takie rzeczy zawsze będą kombinacją wielu czynników, a cała zabawa polega na tym, że słabo da się roztrzygnąć czy u konrektnej osoby przeważyły geny, ekspozycja na słońce czy pielęgnacja.

ja mam 25 lat i nie mam zmarszczek mimicznych, często mrużę oczy, mam bogatą mimikę, kobiety zwracają na to uwagę, dziwią się że nic mi się nie załamuje jak się uśmiecham . Pewnie będę miała tak jak moja mama - jak była nastolatką wyglądała na starszą, w wieku 20kilku na swój wiek, a potem się coraz bardziej oddalała od metrykalnego i w wieku np. 35 lat na pewno było jej dużo bliżej do nissiax niż do Kasi D.
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:04   #4084
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez _Summer_ Pokaż wiadomość
juz bylo o niej tu. te krechy strasznie grube i krzywe, serio chce sie jej codziennie przyklejac sztuszne rzeczy? i troche szok jak widzi sie ja bez makijazu, dwie rozne osoby
https://www.youtube.com/watch?v=YI6bQk3HQKI

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

i w życiu bym jej nie dała 20 lat...

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:09 ----------

https://www.youtube.com/watch?v=11Q24Qy-KZ8
Bez makijazu wyglada zupelnie inaczej, ze jej sie chce codziennie przyklejac rzesy. Na poczatku myslalam ze ona wcale nie ma rzes.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:06   #4085
201604210930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 152
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII


Aleksandra Moon. Jej oczy wyglądają bardzo dziwnie... Kojarzą mi się z The Walking Dead
201604210930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:09   #4086
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
O nie, niech ona tego nie używa. To będzie straszne
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:11   #4087
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Dziewczyny, szukam juciuberki.Blondynka, jest teraz w ciąży, zwiazana z czarnoskórym mężczyzną, takim mega sympatycznym. Kanał trochę fit
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 10:12   #4088
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam juciuberki.Blondynka, jest teraz w ciąży, zwiazana z czarnoskórym mężczyzną, takim mega sympatycznym. Kanał trochę fit
Magda Pegowska?
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:13   #4089
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Mam! Magda Pegowska

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

dziękuję Kustraczku.Tak, to ona
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:14   #4090
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez madzik230390 Pokaż wiadomość
Ćwiczę 6 razy w tygodniu - 4 razy na siłowni,2 razy w domu. Biegam wtedy kiedy mogę - jak mam siłe. To tak wychodzi,że raz na tydzien biegam te 5 km i wcale nie szybko tylko --> Bieg ->spacer-->Bieg spacer itd . Na razie na więcej nie mam siły. Ważne,że idę,spaceruje - nie siedzę na kanapie tylko walcze.
Dzięki Madzik za odp
Odpocznij czasem, nie przetrenuj się w tym ferworze
Ten karnet od radia to spora motywacja. Mają z Tobą przeprowadzić wywiad po 3 miesiącach?
Dasz radę , to sporo czasu. Fajnie też że trenerka na siłowni ma na Ciebie oko i można ją podpytać rożne rzeczy.

A tak w ogóle to nagrywaj częściej jakis tydzień z Madzikiem czy coś.
My z Czocherem miałybyśmy święto
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:19   #4091
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

mnie ta rozrastająca się przeciwstarzeniowa gadka drażni. "zmarchy czarownicy", nie mruż oczu itd. A Kornela wygląda staro i o siebie nie dba, bo jej owal twarzy zaczyna opadać.

ja na razie z tych woskowych, ale zdaje sobie sprawę, że wystarczy zły okres, jakaś życiowa tragedia, stres, zmiany hormonalne i mogę nagle wyglądać jak owe "młode dziewczyny z nadmiernymi zmarszczami", jak każda z nas. Jeszcze argument z nienoszenia szkieł rozumiem (głupota, wzrok się psuje), ale już mówienie o tej mimice, dziubkach to dla mnie jakaś abstrakcja.

Różne ludzie mają priorytety, różnie do tego podchodzą. Dla mnie skrajności skrajnościami (Kasia D od francuskich kwasów i nakładania wszystkiego, czego nie powinna i 8-letnich cieni), ale takie przypatrywanie się zmarszczkom mimicznym od dziubków to gruba przesada.
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 10:20   #4092
madzik230390
Raczkowanie
 
Avatar madzik230390
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 142
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Dzięki Madzik za odp
Odpocznij czasem, nie przetrenuj się w tym ferworze
Ten karnet od radia to spora motywacja. Mają z Tobą przeprowadzić wywiad po 3 miesiącach?
Dasz radę , to sporo czasu. Fajnie też że trenerka na siłowni ma na Ciebie oko i można ją podpytać rożne rzeczy.

A tak w ogóle to nagrywaj częściej jakis tydzień z Madzikiem czy coś.
My z Czocherem miałybyśmy święto
Staram się wrzucać codziennie filmy,ale nie wiem czy mi to wyjdzie.Dzisiaj będzie kolejny vlog Co do wywiadu to radio jest 2 razy w tygodniu ok.10:35 można w radiu Koszalin albo w radiu Słupsk mnie usłyszeć Dzisiaj np mamy spotkanie z naszym dietetykiem i tam też będzie radio. Motywacja wielka,ludzie czekają na zdjęcia Ludzie czekają na efekty Więc nie mogę ich zawieść. Mogę zdradzić iż jest nas 5. Ja jestem największa i najgrubsza z całej ekipy, mam najciężej więc walczę jeszcze w domu

Pozdrawiam
madzik230390 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:23   #4093
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam juciuberki.Blondynka, jest teraz w ciąży, zwiazana z czarnoskórym mężczyzną, takim mega sympatycznym. Kanał trochę fit
nie lubię za bardzo fit części, ale ale
Magda i Wesley dla mnie najfajniejsza para juciuba. I fajnie mi się ogląda serję ciążową, chociaż temat mnie na razie nie dotyczy. Ale bije od niej taka radość, nienachalna i szczera, daleka od pańciowatości niesi, że ahhhhh
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:26   #4094
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Ja jej fit części nie znam, poznalam ja właśnie z filmów ciążowych.

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Nie zamierza szczepic dziecka
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:29   #4095
201604210930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 152
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
mnie ta rozrastająca się przeciwstarzeniowa gadka drażni. "zmarchy czarownicy", nie mruż oczu itd. A Kornela wygląda staro i o siebie nie dba, bo jej owal twarzy zaczyna opadać.

ja na razie z tych woskowych, ale zdaje sobie sprawę, że wystarczy zły okres, jakaś życiowa tragedia, stres, zmiany hormonalne i mogę nagle wyglądać jak owe "młode dziewczyny z nadmiernymi zmarszczami", jak każda z nas. Jeszcze argument z nienoszenia szkieł rozumiem (głupota, wzrok się psuje), ale już mówienie o tej mimice, dziubkach to dla mnie jakaś abstrakcja.

Różne ludzie mają priorytety, różnie do tego podchodzą. Dla mnie skrajności skrajnościami (Kasia D od francuskich kwasów i nakładania wszystkiego, czego nie powinna i 8-letnich cieni), ale takie przypatrywanie się zmarszczkom mimicznym od dziubków to gruba przesada.
Ale masz pożywkę. Poza tym ciebie wszystko drażni Nigdzie nie pisałam o mimice.Przecież nie chodzi tu o uśmiechanie się i mimikę podczas rozmowy, nawet nie o zrobienie raz na jakiś czas miny do zdjęcia, tylko o siedzenie ze zmarszczonym czołem, podczas robienia czynności, która tego nie wymaga. Jak czytasz książkę to po co ci zmarszczone czoło? Jedziesz autobusem z nikim nie gadasz a brwi ciągle uniesione, no po co. Głupich nawyków można się oduczyć i tyle. Tak samo pozowanie do zdjęć ze zmarszczonym czołem. Laska, której instagrama wklejałam w poprzednim poście ma tak na co drugim zdjęciu. Dużo dziewczyn może sobie nie zdawać sprawę z tego, że to robi. Wygląda to głupio i zostawia brzydkie bruzdy, których łatwo można uniknąć. Lepiej zrobić coś tak łatwego jak kontrolowanie takich zachowań niż później inwestować grubą kasę w kremy przeciwzmarszczkowe i słuchać, że koleżanki wyglądają młodziej.
201604210930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:38   #4096
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez posylwii Pokaż wiadomość
Ja też jestem w tym samym wieku i mam tylko jedną mikro zmarszczkę (od spania na tym samym boku ciągle) a tak to ani jednej. Mi się wydaje, że dziewczyny teraz właśnie mają nadmierne zmarszczki. Ale co się dziwić jak często mają takie kretyńskie maniery robienia ciągle min i marszczenia czoła. Jak widzę selfie ze zmarszczonym czołem to Mnie mama strasznie tyrała jak np czytałam książkę ze zmarszczonym czołem i mnie tego oduczyła. Ciągle mi zwracała uwagę żebym tego nie robiła i się w końcu nauczyłam trzymać twarz zawsze odprężoną. Sporo zmienia, pewnie już bym miała bruzdy, gdyby nie to.
Albo laski, które powinny nosić okulary a tego nie robią ze względów czysto narcystycznych (szkieł też sobie nie kupią, bo torebka z Zary lepsza). Potem ciągle mrużą oczy, bo nie widzą i w wieku 22 lat zmarchy jak u czarownicy.

Ja nie potrafie nie marszczyć czoła jak tuszuje rzęsy wrrr

---------- Dopisano o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Ja jej fit części nie znam, poznalam ja właśnie z filmów ciążowych.

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Nie zamierza szczepic dziecka
Z tego co pamiętam, to jeszcze będzie sie zastanawiać czy szczepić czy nie. Decyzji jeszcze nie podjeła
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:38   #4097
201604210930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 152
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
Ja nie potrafie nie marszczyć czoła jak tuszuje rzęsy wrrr
Ja nie mam z tym problemu, ale ust zamkniętych się nie da utrzymać
201604210930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:52   #4098
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Ja kupowałam na mintshop duopack i to chyba jest najlepsza opcja, jeżeli się znajdzie drugiego chętnego
Niestety producent wycofał duopacki (info z ofocjalnej strony BB).





Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
mnie ta rozrastająca się przeciwstarzeniowa gadka drażni. "zmarchy czarownicy", nie mruż oczu itd. A Kornela wygląda staro i o siebie nie dba, bo jej owal twarzy zaczyna opadać.

ja na razie z tych woskowych, ale zdaje sobie sprawę, że wystarczy zły okres, jakaś życiowa tragedia, stres, zmiany hormonalne i mogę nagle wyglądać jak owe "młode dziewczyny z nadmiernymi zmarszczami", jak każda z nas. Jeszcze argument z nienoszenia szkieł rozumiem (głupota, wzrok się psuje), ale już mówienie o tej mimice, dziubkach to dla mnie jakaś abstrakcja.

Różne ludzie mają priorytety, różnie do tego podchodzą. Dla mnie skrajności skrajnościami (Kasia D od francuskich kwasów i nakładania wszystkiego, czego nie powinna i 8-letnich cieni), ale takie przypatrywanie się zmarszczkom mimicznym od dziubków to gruba przesada.

100% zgody, czasem gdy czytam wątek to mi ręce opadaja...
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 10:56   #4099
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez Jouvencelle Pokaż wiadomość
Dokładnie wkurza mnie powtarzanie przez ileś minut tego samego. Gdyby faktycznie jej to nie ruszyło to darowałaby sobie nagrywanie całego filmu o tym, ewentualnie skomentowałaby to przy jakiejś okazji jednym zdaniem jak bardzo ją to śmieszy i przeszła do porządku dziennego. W ogóle dziwnie dziewczyna mówi, jakby szczękościsk miała.



https://www.youtube.com/watch?v=qBDrr8ESQss

Ostatnio nie zjechałyście zbyt bardzo mojego chłopaka to pozwolę sobie wstawić nowy filmik Moim zdaniem ciekawiej wypadają odcinki w terenie.


Nie wiem czemu nie pojawiają mi się miniaturki z yt w postach. Muszę wstawiać zwykłe linki...
Podoba mi się filmik.
I końcowa wstawka jak najbardziej do przyjęcia - rozumiem, że trzeba uświadamiać społeczeństwu, że prawnicy mają też ludzką twarz i czasem się śmieją.
Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Madzik,Ty trenujesz 3 razy dziennie 4 razy w tygodniu i 2 razy dziennie 3 razy w tygodniu? Dobrze zrozumiałam?

Masz w ogóle jakieś dni wolne od treningów (od siłowni,biegania i treningu domowego? )
I przyznaj się, serio te 5-6 kilosów biegasz dzień w dzień? Bieg ciągły bez zatrzymania?

Nie no, superwoman,po prostu.

You know, i love you Madzik


( serialowo abstrachując.."You know i love you Donna" do tej pory dzwoni mi w uszach )
Właśnie obejrzałam i mam jeszcze mokre oczy ze wzruszenia.
Cytat:
Napisane przez posylwii Pokaż wiadomość


Ja nie mam z tym problemu, ale ust zamkniętych się nie da utrzymać
A ja to potrafię.
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-10, 11:07   #4100
lookbutdonttouch333
Raczkowanie
 
Avatar lookbutdonttouch333
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 95
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

https://m.youtube.com/watch?v=q5T2Re5ggKM

2:25 - jest i znowu Pipetka :-D
lookbutdonttouch333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 11:07   #4101
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Niestety producent wycofał duopacki (info z ofocjalnej strony BB).
to dlatego już tylko czarne zostały na stronie bb
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 11:07   #4102
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez posylwii Pokaż wiadomość
Ale masz pożywkę. Poza tym ciebie wszystko drażni Nigdzie nie pisałam o mimice.Przecież nie chodzi tu o uśmiechanie się i mimikę podczas rozmowy, nawet nie o zrobienie raz na jakiś czas miny do zdjęcia, tylko o siedzenie ze zmarszczonym czołem, podczas robienia czynności, która tego nie wymaga. Jak czytasz książkę to po co ci zmarszczone czoło? Jedziesz autobusem z nikim nie gadasz a brwi ciągle uniesione, no po co. Głupich nawyków można się oduczyć i tyle. Tak samo pozowanie do zdjęć ze zmarszczonym czołem. Laska, której instagrama wklejałam w poprzednim poście ma tak na co drugim zdjęciu. Dużo dziewczyn może sobie nie zdawać sprawę z tego, że to robi. Wygląda to głupio i zostawia brzydkie bruzdy, których łatwo można uniknąć. Lepiej zrobić coś tak łatwego jak kontrolowanie takich zachowań niż później inwestować grubą kasę w kremy przeciwzmarszczkowe i słuchać, że koleżanki wyglądają młodziej.
Ile masz lat? Przyznam szczerze, ale szkoda mi życia na kontrolowanie mimiki, a juz tym bardziej na wchodzenie w temat, czy koleżanki wyglądają młodziej...:-D jakaś okrutnie dziwna jestem.
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 11:13   #4103
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
aaa ok,przed chwilą dosłuchałam.
Czyli to takie bieganie w stylu Boogie i Aggie,ok.
Też się trochę zdziwiłam jak usłyszałam, że tyle biega, no ale jeśli to marszobiegi, to, jak najbardziej, wierzę.
Sama biegam 5x w tygodniu po 4-5 km (na bieżni) bez zatrzymywania, po uprzednim zarzynaniu się na godzinnym fitnessie i jest to spoory wysiłek i nie wyobrażam sobie kogoś, kto ze sportem miał wcześniej niewiele wspólnego, by nagle wstał z kanapy i ot tak sobie tyle pobiegł
Chociaż madzik to jeszcze młoda dziołcha jest, to może by i dała radę
Poza tym bardzo dopinguję madzikowi-jest taka fajna, swojska, nie udaje...
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 11:16   #4104
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Tak bardzo piękna. Aż do znudzenia.
https://instagram.com/p/0Cp4JUkG5S/?modal=true

Spojrzenie godne kota Kesencji.
https://instagram.com/p/0A4PWcueIp/?modal=true

Nie wiem, po jakiemu to i o czym...
https://instagram.com/p/0BA2hGjYDc/?modal=true
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 11:20   #4105
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
wyjątkowo kiepskich genów nie oszukasz, ale jesli juz ktos nie ma wyjątkowo kiepskich takie rzeczy zawsze będą kombinacją wielu czynników, a cała zabawa polega na tym, że słabo da się roztrzygnąć czy u konrektnej osoby przeważyły geny, ekspozycja na słońce czy pielęgnacja.

ja mam 25 lat i nie mam zmarszczek mimicznych, często mrużę oczy, mam bogatą mimikę, kobiety zwracają na to uwagę, dziwią się że nic mi się nie załamuje jak się uśmiecham . Pewnie będę miała tak jak moja mama - jak była nastolatką wyglądała na starszą, w wieku 20kilku na swój wiek, a potem się coraz bardziej oddalała od metrykalnego i w wieku np. 35 lat na pewno było jej dużo bliżej do nissiax niż do Kasi D.
to ja z kolei mam wieczny poker face, moze dlatego jeszcze sie nie pomarszczylam
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 11:22   #4106
lookbutdonttouch333
Raczkowanie
 
Avatar lookbutdonttouch333
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 95
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

http://youtu.be/pl_jOTb0KlM

Rozmarzona też będzie #fit :-D

Ćwiczy, nawilża, nawilża :-D
lookbutdonttouch333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 11:24   #4107
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez lookbutdonttouch333 Pokaż wiadomość
http://youtu.be/pl_jOTb0KlM

Rozmarzona też będzie #fit :-D

Ćwiczy, nawilża, nawilża :-D
a czy ona nie miala konczyc z youtube?;p
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 11:25   #4108
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Co Asia ashplumplum studiuje?
__________________
"Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś."
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 11:25   #4109
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez posylwii Pokaż wiadomość
Ja też jestem w tym samym wieku i mam tylko jedną mikro zmarszczkę (od spania na tym samym boku ciągle) a tak to ani jednej. Mi się wydaje, że dziewczyny teraz właśnie mają nadmierne zmarszczki. Ale co się dziwić jak często mają takie kretyńskie maniery robienia ciągle min i marszczenia czoła. Jak widzę selfie ze zmarszczonym czołem to Mnie mama strasznie tyrała jak np czytałam książkę ze zmarszczonym czołem i mnie tego oduczyła. Ciągle mi zwracała uwagę żebym tego nie robiła i się w końcu nauczyłam trzymać twarz zawsze odprężoną. Sporo zmienia, pewnie już bym miała bruzdy, gdyby nie to.
Albo laski, które powinny nosić okulary a tego nie robią ze względów czysto narcystycznych (szkieł też sobie nie kupią, bo torebka z Zary lepsza). Potem ciągle mrużą oczy, bo nie widzą i w wieku 22 lat zmarchy jak u czarownicy.
Jakbym widziała swoją. Też wiecznie słyszałam "Nie marszcz czoła!"
Ale rzeczywiście w wieku 31 lat wyglądam na 24. Tak przynajmniej słyszę, chociaż myślę, że to w dużej mierze sprawa genów.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 11:26   #4110
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXIII

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Co Asia ashplumplum studiuje?
wzornictwo
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-15 14:24:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.