Dziwna żona Hollywood - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-07, 11:17   #1
201604210930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 152

Dziwna żona Hollywood


Kojarzycie z tego programu Iwonę Burnat?
W dużym skrócie - twórcy programu przedstawiają ją jako kobietę sukcesu mieszkającą w Hollywood i szyjącą ubrania dla zwierząt.

Z ciekawości parę dni temu wrzuciłam jej nazwisko w Google, bo chciałam zobaczyć te ubranka dla psów, które fundują taką wypasioną chatę, samochody, prywatnego kierowcę (który zachowuje się jak niania dla dorosłych). Warto dodać, że to wszystko w niezbyt taniej okolicy.
Do tego kobieta zdaje się... najdelikatniej mówiąc niezbyt rozgarnięta. Może udaje na potrzeby programu, a może po prostu jest figurantką.
W internecie jest o niej mało informacji, tak samo o tej firmie. Natrafiłam na artykuł Faktu (wiem, że źródło poraża, ale serio prawie nic o niej nie ma).
– Wśród naszych klientów jest wiele gwiazd. Dbamy o anonimowość tych największych, które nie chcą by wymieniać publicznie ich nazwiska.
Ale jest kilka dużych osobistości ze świata show-biznesu, o których możemy powiedzieć oficjalnie: wokalista Eric Benet, aktor Larry Thomas z serialu „Kroniki Seinfelda", sławna i bogata bizneswoman Adrienne Maloof, aktor Christopher Knight, znany z serialu „The Brady Bunch", Jacob Busch, Hiltonowie i wiele innych. Zajmuję się głównie projektowaniem garderoby dla psów, strzyżeniem, czesaniem oraz opieką nad nimi. Niektóre gwiazdy chcą, żebym też czytała ich pupilom. To właśnie skłoniło mnie do wydania książki o przygodach moich psów - Tobby’ego i Pucciego.

Czym ona się zajmuję, że tak musi dbać o anonimowość? Odnośnie tego kto szyje ubrania zwierzętom? Raczej zawsze odnosiłam wrażenie, że w Hollywood takie rzeczy jak wydawanie setek dolarów za ubranie dla psa to norma, więc po co ta anonimowość? Nie robi przecież jakichś wstydliwych operacji plastycznych, tylko ubiera i strzyże psy!
Wiecie, ja w pracy też spotykam WIELKIE gwiazdy, ale OCZYWIŚCIE nie mogę wam powiedzieć jakie, bo one chcą zachować anonimowość, ale serio wielkie gwiazdy!

Do tego zastanawia mnie, że część wyników wyszukiwania nazwiska tej pani jest usunięte przez Google na mocy orzeczenia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w sprawie prawa do bycia zapomnianym. Zwykle usuwa się wyniki na wniosek osoby zainteresowanej.Dziwne.

Jej strona internetowa wygląda tragicznie jak na stronę "kobiety sukcesu z Hollywood", która ponoć zarabia doskonale na tym biznesie, a ten sklep oferuje do kupienia, uwaga aż 9 modeli ubranek dla psa w cenach 16-35 dolców. Luksusowa linia według TVN.
Dla porównania pierwsza strona wyników google po wpisaniu frazy "luxury dog clothes" prezentuje ubrania w cenach w okolicach nawet do 250 dolarów. Jak dla mnie ceny w sklepiku Iwony i wygląd ubrań nie wskazują na żaden luksus. Rozumiem, że nawet przy takich cenach można z takiego biznesu żyć, ale TVN określa ją mianem milionerki, która odniosła oszałamiający sukces w Hollywood :P
Co do książki, o której wspomina w artykule, znalazłam info o jednej książce o psach w Hollywood, która nie jest napisana przez nią. Iwona jest wydawcą razem ze swoim partnerem. Według ich strony internetowej książka jeszcze się nie ukazała. Można znaleźć zdjęcia Iwony z inną książką, ale także na ten temat więcej informacji nie udało mi się znaleźć.

Generalnie dziwna dla mnie sprawa. Może ktoś o niej wie więcej?
Kiedy TVN przestanie nam wciskać taki kit?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg picart20060330175525.jpg (54,9 KB, 184 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg picart20060330175412.jpg (44,2 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg picart20060330175439.jpg (30,0 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg artpic220060408204152.jpg (65,9 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg toby.jpg (224,2 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg toby2.jpg (97,4 KB, 113 załadowań)
201604210930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 11:23   #2
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Dot.: Dziwna żona Hollywood

Może to aktorzy :p
__________________
You are not alone dear loneliness.
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 11:59   #3
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Dziwna żona Hollywood

ale napisałaś rozprawkę
jeżeli jest taka tajemnicza, to możne w inny sposób sie dorobiła, a ubranka dla psów, to tylko przykrycie
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 12:07   #4
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Dziwna żona Hollywood

Ogólnie za każdym razem bawi mnie (tak, czasem oglądam ) początek, w którym lektor wymienia wspaniałe Żony i ich dokonania i chyba czasem sam nie wytrzymuje i ma niezłą polewkę To że TVN przedstawia te panie jako ah i oh, które czasem są tylko utrzymankami, jako kobiety sukcesu, bardzo mnie bawi
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 12:07   #5
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dziwna żona Hollywood

http://www.tobyandpucci.com/ - chodzi Ci o tą stronę? Normalna, szybko się ładująca, bez wodotrysków, nowoczesna strona (pewnie dobrze wyświetlająca się na smartphonach). A że niezbyt piękna? Zapewne taki gust zleceniodawczyni. Ważne, że regularnie aktualizowana.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 12:12   #6
201604210930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 152
Dot.: Dziwna żona Hollywood

Wejdź w zakładkę Toby i Pucci go to Hollywood. Do tego jakość zdjęć. Jak dla mnie nie jest to poziom luksusowej linii ubrań dla psów.
201604210930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 12:18   #7
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Dziwna żona Hollywood

Przecież pani jest żoną/partnerką dość słynnego chyba celebryty. https://en.wikipedia.org/wiki/Reggie_Benjamin Naiwnie jest wierzyć, że na wszystkie luksusy zarobiła sama na sklepie internetowym. Pewnie partner trochę zarabia, ona trochę mniej i żyją sobie razem tak, jak ich stać we dwoje.
Zupełnie nie widzę w tym nic dziwnego.
A to, że niektóre gwiazdy nie chcą, by media wiedziały, że korzystają z jej usług to już nie jest jej wina. Może nie chcą, by tłumy fanów czy paparazzi zbierali się w pobliżu?

Ale ja programu nie widziałam, być może tam mówią, że jej partner za nic nie płacił, mają rozdzielność majątkową i osobne budżety. Wtedy - no fakt, naciągane.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-07, 12:23   #8
201604210930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 152
Dot.: Dziwna żona Hollywood

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Przecież pani jest żoną/partnerką dość słynnego chyba celebryty. https://en.wikipedia.org/wiki/Reggie_Benjamin Naiwnie jest wierzyć, że na wszystkie luksusy zarobiła sama na sklepie internetowym.
Powiedz to tym z TVN, którzy takie bajki rozpowszechniają.
Tak samo z Piotrem K. gdzie media się rozpisywały jaki przystojny młody milioner.
201604210930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 12:34   #9
Daisy8989
Raczkowanie
 
Avatar Daisy8989
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 245
Dot.: Dziwna żona Hollywood

Ja to lubie czasem oglądać bo to taki inny świat,i te ich problemy
a kim one są? lektor na poczatu przedstawia prawie wszystkie jako :modelki,fotomodelki,miss foto gdzieś tam tia
ogólnie wszystko co maja to zasługa ich partnerów nie oszukujmy sie.
Pozatym masz racje,tvn wciska nam kit!Kreuja na gwiazdy jakieś..byle co..Krupe,teraz te całe ''żony'' .Iwona zajmowała sie wczesniej nie wiadomo czym, ale mozna sie domyslic,skoro wstydzila sie tego i zostalo to usunięte. Teraz wciska kit z tymi ubrankami,dobre sobie
jedynie ta Eva z tym swoim mężem wydają sie w miare normalni,nie sztuczni w zachowaniu,widać że sie kochaja, szanuja i nie maja poprzewracane w głowach.Jakoś tak miło sie na nich patrzy
a sztuczna jest ta Kinga,tak sie pieści jak coś mówi zgrywa taką słodką,a ma takie jędzowate spojrzenie,i tylko zakupy i zakupy! ojej.

Edytowane przez Daisy8989
Czas edycji: 2015-10-08 o 14:13
Daisy8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 12:41   #10
201604210930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 152
Dot.: Dziwna żona Hollywood

Cytat:
Napisane przez Daisy8989 Pokaż wiadomość
Ja to lubie czasem oglądać bo to taki inny świat,i te ich problemy
a kim one są? lektor na poczatu przedstawia prawie wszystkie jako :modelki,fotomodelki,miss foto gdzieś tam tia
ogólnie wszystko co maja to zasługa ich partnerów nie oszukujmy sie.
Hmm są różne rodzaje modelingu, jeśli wiesz co mam na myśli. :P
201604210930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 12:43   #11
Oro_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 18
Dot.: Dziwna żona Hollywood

Na pierwszym zdjęciu wygląda jak wczesna Doda, tylko majtki nie pasują.

Pani na jednej ze stron pisze, że jest modelką i promotorką również.
Oro_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-07, 13:00   #12
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Dziwna żona Hollywood

mnie ta jej dyskrecja o klientach nie dziwi szczerze mowiac.

gdybym była holiłud selebirti star tez bym nie chciala, ze moj prywatny masazysta kota, podawacz drinkow czy seksowny ogrodnik rozpowiadali o tym na prawo i lewo.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 13:10   #13
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Dziwna żona Hollywood

Cytat:
Napisane przez Daisy8989 Pokaż wiadomość
Iwona zajmowała sie wczesniej nie wiadomo czym, ale mozna sie domyslic,skoro wstydzila sie tego i zostalo to usunięte.
Na stronie tego programu jest napisane, że zajmowała się promocją restauracji i klubów w Chicago. W pracy poznała tego celebrytę, zaczęli się spotykać, on dostał pracę w Kalifornii, więc się przeprowadzili. Wkręciła się w szoł-biznes dzięki partnerowi, no i sobie otworzyła biznes, a znajomości jej faceta z celebrytami pewnie pomagają jej znaleźć klientów. I się kręci.

Ja tam nie wiem, ale nie widzę w tym nic nieprawdopodobnego.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 13:24   #14
201604210930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 152
Dot.: Dziwna żona Hollywood

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość
Na stronie tego programu jest napisane, że zajmowała się promocją restauracji i klubów w Chicago. W pracy poznała tego celebrytę, zaczęli się spotykać, on dostał pracę w Kalifornii, więc się przeprowadzili. Wkręciła się w szoł-biznes dzięki partnerowi, no i sobie otworzyła biznes, a znajomości jej faceta z celebrytami pewnie pomagają jej znaleźć klientów. I się kręci.

Ja tam nie wiem, ale nie widzę w tym nic nieprawdopodobnego.
Nie o to chodzi, że to tak nie może wyglądać jak napisałaś, bo pewnie tak było.
Niestety dla mnie opisywanie jej jako właścicielki odnoszącej sukcesy marki ubrań dla zwierząt gwiazd jest obrazą dla ludzi, którzy naprawdę ciężko pracują nad swoim biznesem. :P Na przykład moja fryzjerka, którą ledwo stać żeby opłacić sobie lokal i ZUS. Nie nadstawia tyłka bogatym facetom, sama bardzo ciężko pracuje i powoli zaczyna odnosić sukcesy.
Gdyby TVN opisał Iwonę jako partnerkę bogatego piosenkarza, która ROZKRĘCA biznes z psimi ubraniami to bym nie miała problemu. Ja tam nie widzę żadnego wielkiego biznesu, zwłaszcza w porównaniu do państwa Kołodziej. To też śmieszne, że tacy ludzie są postawieni w jednym rzędzie z taką kobietą.
TVN już tak odmienia rzeczywistość, że to zakrawa na jakiś absurd. Ona i jej mąż w Hollywood są jakimiś płotkami, ale TVN i tak powie, że to wielkie amerykańskie gwiazdy, ciężko pracujące (kiedy?) odnoszące sukcesy bla bla bla. I teraz promują się na tym, że TVN bezczelnie kłamie na ich temat. Większość ludzi w Polsce to łyknie i nam wyrosną nowe celebrytki.
Tamta, która była króliczkiem Playboya przynajmniej nikogo nie udawała.
201604210930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 14:14   #15
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Dziwna żona Hollywood

Rany. Wy naprawdę wierzycie, że te programy opowiadają o rzeczywistości?

Nigdy nie przyuważyliście, że zapraszani goście u Gesslerowej po metamorfozie to aktorzy? A bałagan dla perfekcyjnej pani domu robiony jest na zamówienie? I goście u Drzyzgi odstawiają cyrk za kasę.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 14:56   #16
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Dziwna żona Hollywood

Cytat:
Napisane przez posylwii Pokaż wiadomość
Niestety dla mnie opisywanie jej jako właścicielki odnoszącej sukcesy marki ubrań dla zwierząt gwiazd jest obrazą dla ludzi, którzy naprawdę ciężko pracują nad swoim biznesem. :P Na przykład moja fryzjerka, którą ledwo stać żeby opłacić sobie lokal i ZUS. Nie nadstawia tyłka bogatym facetom, sama bardzo ciężko pracuje i powoli zaczyna odnosić sukcesy.

Omatkobosko, co tu się odwaliło?
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 14:57   #17
mirka1025
Raczkowanie
 
Avatar mirka1025
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 108
Dot.: Dziwna żona Hollywood

Ona mnie wkurza, ale Toby jest słodziutki <3 A od siebie jeszcze chciałam dodać, że sądzę, że ten jej dom w tym programie, to nie jest jej dom. Oni tam nei mieszkają, bo tam nie ma w ogóle bałaganu, bibelotów... No pusto tam, jest... Nie zauważyliście tego? Przyjrzyjcie się dzisiaj.
mirka1025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 15:08   #18
201604210930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 152
Dot.: Dziwna żona Hollywood

Cytat:
Napisane przez coffee Pokaż wiadomość

Omatkobosko, co tu się odwaliło?
A co się w twojej głowie odwaliło, że wyskakujesz z takim tekstem, bo nie bardzo rozumiem?



@mirka1025 dom faktycznie jest pusty jak wynajęty. Może mieszkają tam tylko na potrzeby programu.
201604210930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 15:10   #19
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Dziwna żona Hollywood

Cytat:
Napisane przez mirka1025 Pokaż wiadomość
Oni tam nei mieszkają, bo tam nie ma w ogóle bałaganu, bibelotów... No pusto tam, jest... Nie zauważyliście tego? Przyjrzyjcie się dzisiaj.
To zupelnie jak u mnie w mieszkaniu, cholera, wiedzialam, ze zostalam stworzona do zycia w slonocznej Kalifornii
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-07, 15:43   #20
Psychiczna91
Raczkowanie
 
Avatar Psychiczna91
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 141
Dot.: Dziwna żona Hollywood

Jest już wątek o tym programie w dziale Kulturalnym
A co do Iwony to nie wiem kim jest ale wolałabym żeby nie było jej w tym programie, nie podpasowała mi To jak pcha tego Tobiego w jakieś przyciasne ubranka gdy na dworze gorąco, brrr...
Psychiczna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 15:55   #21
Daisy8989
Raczkowanie
 
Avatar Daisy8989
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 245
Dot.: Dziwna żona Hollywood

Cytat:
Napisane przez posylwii Pokaż wiadomość
Nie o to chodzi, że to tak nie może wyglądać jak napisałaś, bo pewnie tak było.
Niestety dla mnie opisywanie jej jako właścicielki odnoszącej sukcesy marki ubrań dla zwierząt gwiazd jest obrazą dla ludzi, którzy naprawdę ciężko pracują nad swoim biznesem. :P Na przykład moja fryzjerka, którą ledwo stać żeby opłacić sobie lokal i ZUS. Nie nadstawia tyłka bogatym facetom, sama bardzo ciężko pracuje i powoli zaczyna odnosić sukcesy.
Gdyby TVN opisał Iwonę jako partnerkę bogatego piosenkarza, która ROZKRĘCA biznes z psimi ubraniami to bym nie miała problemu. Ja tam nie widzę żadnego wielkiego biznesu, zwłaszcza w porównaniu do państwa Kołodziej. To też śmieszne, że tacy ludzie są postawieni w jednym rzędzie z taką kobietą.
TVN już tak odmienia rzeczywistość, że to zakrawa na jakiś absurd. Ona i jej mąż w Hollywood są jakimiś płotkami, ale TVN i tak powie, że to wielkie amerykańskie gwiazdy, ciężko pracujące (kiedy?) odnoszące sukcesy bla bla bla. I teraz promują się na tym, że TVN bezczelnie kłamie na ich temat. Większość ludzi w Polsce to łyknie i nam wyrosną nowe celebrytki.
Tamta, która była króliczkiem Playboya przynajmniej nikogo nie udawała.

dokładnie
Daisy8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 15:56   #22
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Dziwna żona Hollywood

Cytat:
Napisane przez posylwii Pokaż wiadomość
Wejdź w zakładkę Toby i Pucci go to Hollywood. Do tego jakość zdjęć. Jak dla mnie nie jest to poziom luksusowej linii ubrań dla psów.
Aż się boję zapytać od jakiego projektanta ubranka nosi twój pies.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 16:33   #23
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Dziwna żona Hollywood

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Rany. Wy naprawdę wierzycie, że te programy opowiadają o rzeczywistości?

Nigdy nie przyuważyliście, że zapraszani goście u Gesslerowej po metamorfozie to aktorzy?
serio, ci co jedza kolacje to aktorzy? myslalam, ze prawdziwi ludzie, moze nie wszyscy, no ale...
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 17:01   #24
Psychiczna91
Raczkowanie
 
Avatar Psychiczna91
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 141
Dot.: Dziwna żona Hollywood

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
serio, ci co jedza kolacje to aktorzy? myslalam, ze prawdziwi ludzie, moze nie wszyscy, no ale...
Może niekoniecznie aktorzy, ale statyści. Widać, że to ustawka. Wszyscy zawsze wchodzą tłumem, eleganccy, wygadani.
Moja kumpela robiła za statystkę w Piekielnym hotelu, zadzwonili do niej z tv, udawała gościa Pewnie dostała za to jakieś wynagrodzenie.
Sorry za offtopic.
Psychiczna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 18:24   #25
Daisy8989
Raczkowanie
 
Avatar Daisy8989
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 245
Dot.: Dziwna żona Hollywood

no i w ''hell's kitchen'' tak samo goście to statyści,nawet ogłoszenie chyba na gumtree widzialam, że szukaja osób którzy wystapią jako goście.Nagranie trwa ok.10h a wynagrodzenie 35 zł
Daisy8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 18:31   #26
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Dziwna żona Hollywood

Hmm.
Ból wiadomej części ciała?
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 18:47   #27
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Dziwna żona Hollywood

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
serio, ci co jedza kolacje to aktorzy? myslalam, ze prawdziwi ludzie, moze nie wszyscy, no ale...

Występują u Wesołowskiej, w trudnych sprawach. Niekiedy powtarzają się nawet w restauracjach.
Przecież gdyby zaprosili realnych ludzi, ci mogli by odwalić wiochę i powiedzieć, że jedzenie jest obrzydliwe.

Jedynym wyjątkiem jest burmistrz miasteczka i jego rodzina lub jacyś inni urzędnicy czy dziennikarz lokalnej gazetki.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 19:06   #28
Psychiczna91
Raczkowanie
 
Avatar Psychiczna91
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 141
Dot.: Dziwna żona Hollywood

Cytat:
Napisane przez Daisy8989 Pokaż wiadomość
no i w ''hell's kitchen'' tak samo goście to statyści,nawet ogłoszenie chyba na gumtree widzialam, że szukaja osób którzy wystapią jako goście.Nagranie trwa ok.10h a wynagrodzenie 35 zł
Oj, ja w Mam Talent kiedyś siedziałam na widowni jako statystka, nagranie trwało jakieś 8 godzin bodajże, zarobiłam 45 zł
Psychiczna91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 19:09   #29
Daisy8989
Raczkowanie
 
Avatar Daisy8989
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 245
Dot.: Dziwna żona Hollywood

Cytat:
Napisane przez Psychiczna91 Pokaż wiadomość
Oj, ja w Mam Talent kiedyś siedziałam na widowni jako statystka, nagranie trwało jakieś 8 godzin bodajże, zarobiłam 45 zł
ja byłam statystka na filmie, 70zł . ale mnóstwo godzin,ok. 10 plus sceny na dworzu a to zima była

carolina662 czemu ból? chodzi o to ,że bez snesu jest kreowanie na kobiete sukcesu oh i ah kiedy prawda jest całkiem inna
ale Toby słodki i sprawia wrażenie że nawet lubi byc ubierany

Edytowane przez Daisy8989
Czas edycji: 2015-10-07 o 19:11
Daisy8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 19:15   #30
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Dziwna żona Hollywood

Cytat:
Napisane przez Psychiczna91 Pokaż wiadomość
Może niekoniecznie aktorzy, ale statyści. Widać, że to ustawka. Wszyscy zawsze wchodzą tłumem, eleganccy, wygadani.
Moja kumpela robiła za statystkę w Piekielnym hotelu, zadzwonili do niej z tv, udawała gościa Pewnie dostała za to jakieś wynagrodzenie.
Sorry za offtopic.
We Wrocku na kolacji z Gessler byli np: dziennikarze Gazety Wroclawskiej
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-09 20:58:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.