6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-01, 07:11   #91
Inesis
Rozeznanie
 
Avatar Inesis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: gdzies po drugiej stronie nieba
Wiadomości: 613
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Cytat:
Napisane przez justyna2639 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj mam 4 dzien, ale bylam wczesniej na tej diecie, jest skuteczna nawet moja mama po niecalym tygodniu zrzucila 2 kg, ja tak samo wiec polecam
pierwszy dzien za mną ciekaw jestemjak pójdzie dalej musze poczytać trochę wątków na ten temat żeby nie wpaść w monotonie posilków bo od tego już tylko krok do zawalenia diety

aha a co jesli uda mi się już na 1 fazie zejść do tylu kg ilu chce? czy wtedy moge pezejść odrazu do III fazy czy lepiej by było chociaz na chwile być na 2 ??
__________________
"żyj tak jakby ten dzień byl ostatnim. Jutro nie pewne, wczoraj nie do Ciebie nalezy, dziś tylko jest twoim" św M Kolbe
Inesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 07:24   #92
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Inesis Pokaż wiadomość
pierwszy dzien za mną ciekaw jestemjak pójdzie dalej musze poczytać trochę wątków na ten temat żeby nie wpaść w monotonie posilków bo od tego już tylko krok do zawalenia diety

aha a co jesli uda mi się już na 1 fazie zejść do tylu kg ilu chce? czy wtedy moge pezejść odrazu do III fazy czy lepiej by było chociaz na chwile być na 2 ??
zrob sobie tak z tydzien II fazy a potem III, zeby nie bylo jojo
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 08:36   #93
miss no nick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 459
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Jak sie pozbyc pokusy na slodycze ?

(zazdroszcze wszystkim 3majacym sie dietki )
__________________
Zawsze nadzieja. Zawsze ta k**wa w zielonej sukience.
miss no nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 09:39   #94
megalon
Raczkowanie
 
Avatar megalon
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 39
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Hej! Jestem całkiem nowa na forum, a to będzie mój pierwszy pościk. Bardzo chciałabym się do Was dołączyć! Chcę schudnąć, ale brakuje mi motywacji. Mam też wrażenie, że wszystkie dziewczyny dookoła mnie są szczupłe i piekne i naprawdę wstydzę się nawet mówić o tym, że jestem na diecie, bo wydaje mi się, że i tak nigdy nie będę wyglądać ładnie i że tylko narażę się na śmieszność ;( A potrzebuję z kimś o tym porozmawiać, bo naprawdę ciężko jest radzić sobie samemu ze słodyczami i niezdrowym jedzeniem, tym bardziej jeśli się ma taka "niezdrową" karierę za sobą jak ja.
Teraz mam 66 kg, już od dwóch tygodni jestem na diecie (na początku było 69). Bardzo chcę schudnąć do 60 kg. Przynajmniej na początek.
Staram się też ćwiczyć. Na stepperze i takie ogólne ćwiczenia, które były dołączone do czerwcowego Shape'a w takiej małej książeczce. Niestety wstydzę się iść pobiegać do parku, albo iść na basen, więc zawsze ćwiczę w domu. Ale myślę, że dobre i to.
Co do diety, to jem węgle (owsianka, otręby, mleko 0,5 i owoce) na śniadanie, na obiad zazwyczaj chudą rybę/mięso z warzywami, a na kolację ser chudy z warzywami. Piję duże herbat i wody, ale nie mogę się nistety powstrzymać przed Cola light. Oczywiście nie jem słodyczy.
Znacie już więc mniej więcej moje założenia dietowe.
Czy mogę się do Was dołączyć???
megalon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 10:02   #95
vanilia1
Raczkowanie
 
Avatar vanilia1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 420
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Cześ Megalon Na pewno uda ci się schudnąć ćwiczysz w domu a to najważniejsze - każdy ruch jest bardzo dobry. Mam pytanie do ciebie - jakie ćwiczenia wykonujesz, na jakie partie ciała ? czy mogłabyś podać kilka takich ćw. Jeżeli najdzie cię ochota na oś słodkiego to nie odmawiaj sobie, przecież jak zjesz mały kawałeczek to od razu nie przytyjesz a dostarczysz sobie troszkę cukru, który też jest potrzebny. Z colą to bym uważała - to najmniej zdrowy napój, od czasu do czasu nie zaszkodzi ale lepiej nie pij
vanilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 11:35   #96
nicepsycho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 15
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Hej! Chciałabym się przyłączyć,mogę? Teraz waże 56 kg, ale chciałabym zejść tak do 50-52. Nie słodzę herbat już od kilku miesięcy, pieczywo zwykłe jem średnio raz na miesiąc jak jestem w domu,a tak to pieczywo chrupkie. Nie pije juz czarnej herbaty,kawę tez bardzo ograniczyłam - raz na jakiś czas. Piję zieloną,czerwoną herbate i kawę zbożową. Słodyczy aż tak dużo nie jem - ale postanowiłam z nich zrezygnować... Tylko nie wiem czy dam radę No i cóż zrobić - moim głównym problemem jest mało ćwiczeń. Od maja jednak chodzę na uczelnię pieszo, więc parę razy dziennie mam ok. 25 minutowe spacery. Ale brak i motywacji do ćwiczeń - brzuszki itp. eh... a wiem ze powinnam,lato coraz bliżej... i jest coś z czego ciężko mi zrezygnować - makaron i ryż... Co zrbic - uwielbiam Pozdrawiam!
nicepsycho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 11:40   #97
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

czesc mogę się do Was przyłączyć dziewczyny?
już raz udało mi się zrzucić około 12 kg ale teraz znów to przybrałam myślę że jak schudnę 6 to będzie w sam raz
to nie od jutra ale od teraz
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-01, 17:08   #98
vanilia1
Raczkowanie
 
Avatar vanilia1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 420
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Gdzie jesteście ! A ! zapomniałam dzisiaj jest Dzień dziecka i dlatego tutaj taka cisza Dzisiaj od rana miałam biegunkę nie wiem co mi zaszkodziło a może to takie działanie herbatki czerwonej nie wiem jak wy dajecie radę w taki upał ćwiczyć ja po 15 minutach nie daje rady, słabo mi. Zaraz idę zrobi troszkę brzuszków, zobaczymy jak mi pójdzie z moją kondycją
vanilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 17:27   #99
megalon
Raczkowanie
 
Avatar megalon
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 39
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Hej! Ja dzisiaj nie świętuję Dnia Dziecka, a ostro walczę! Rano zaszalałam na stepperku 40 minut, a potem 20 minut siłowego. Ładnie jem i za niedługo wybieram się jeszcze na spacer po parku
Pozdrawiam dietujące!
vanilia1, ta cola light to naprawdę jedyna niedobra rzeczy, którą serwuję mojemu organizmowi. Jest ona też moją odskocznią od palenia! Rzuciłam już prawie rok temu, a niestety ochota nadal jest Nie wiem dlaczego, ale po Coli ochota maleje. Mam nadzieję, że kiedyś przejdzie, bo tak nie chcę się już truć!
megalon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 17:47   #100
vanilia1
Raczkowanie
 
Avatar vanilia1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 420
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

pięknie Megalon, tyle ćwiczeń - jak ty to robisz, ze masz siłę w taki upał szaleć na steperku? ja właśnie skończyłam ćwiczyć brzuszki i powiem ci szczerze, ze dużo to się nie na ćwiczyłam Gratuluję rzucenia palenia - ja tez rzuciłam 2 lata temu i czasami tez nachodzi mnie ochota na zapalenie ale nie popełnię tego błędu, to była by głupota. trzymam kciuki za twoje dalsze postępy w odchudzaniu
vanilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 19:10   #101
Julkaaa777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 135
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

witam
cieszę się, że w końcu znalazłam tak wątek
do zrzucenia mam co prawda 5kg, ale mam nadzieję, że mnie przyjmiecie.
nie mogę się zebrać w sobie, codziennie mówię od jutra i od kolejnego jutra, ale myślę, że wiecie o czym mówię.
razem damy radę.

przyjmiecie mnie?
__________________

szczęście wchłaniam z powietrzem


Julkaaa777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-01, 20:37   #102
SailorMoon
Zadomowienie
 
Avatar SailorMoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 1 779
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Witam sliczne Panie Ja radosnie melduje, ze udalo mi sie isc pobiegac juz 7 dzien ;d W planach mialam jeszcze poranna jazde na rowerze, ale sprobowalam tylko raz - wczoraj. Byl to o jeden raz za duzo ;d teraz z rana sa takie upaly, ze nie warto marnowac sil na rower.. Poza tym, mysle ze i tak zbytnio przeciazalam organizm, bo wczoraj az krecilo mi sie w glowie;/ Dzisiaj odezwal sie we mnie moj dzieciecy pierwiastek i caly dzien przesladowaly mnie lody bananowe ;d po przebiezce ochota od razu zniknela gdzies w lesie, wraz z wylanym potem... Pamietajcie, ze 3mam za Was kciuczki ) *
__________________
62-60-54
SailorMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 21:32   #103
oczko
Raczkowanie
 
Avatar oczko
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: woj śląskie
Wiadomości: 88
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

dziewczyny, postanowione od jutra maksymalnie 1 raz dziennie jakas mala slodka przekaska. dzisiaj znowu ciasto bylo - nie wypada odmowic tesciowej ale za to bylo a6w i cwiczonko na uda.
oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 09:18   #104
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

ja na diecie już 6 dzień, nie wiem ile i czy schudłam,będę się ważyć/mierzyć za ok tydzień,za to jestem zadowolona z tego jak therm line na mnie działa,naprawdę hamuje apetyt,dziś na śniadanie zrobiłam sobie fitelle z wkrojonym bananem i mlekiem,zjadłam pół miseczki i dalej nie dało rady
do pracy śmigam na piechotę jakies 4 km w 1 stronę,akurat dziś taki spacerek to sama przyjemność.
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 09:24   #105
Inesis
Rozeznanie
 
Avatar Inesis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: gdzies po drugiej stronie nieba
Wiadomości: 613
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Cytat:
Napisane przez megalon Pokaż wiadomość
Hej! Jestem całkiem nowa na forum, a to będzie mój pierwszy pościk. Bardzo chciałabym się do Was dołączyć! Chcę schudnąć, ale brakuje mi motywacji. Mam też wrażenie, że wszystkie dziewczyny dookoła mnie są szczupłe i piekne i naprawdę wstydzę się nawet mówić o tym, że jestem na diecie, bo wydaje mi się, że i tak nigdy nie będę wyglądać ładnie i że tylko narażę się na śmieszność ;( A potrzebuję z kimś o tym porozmawiać, bo naprawdę ciężko jest radzić sobie samemu ze słodyczami i niezdrowym jedzeniem, tym bardziej jeśli się ma taka "niezdrową" karierę za sobą jak ja.
Teraz mam 66 kg, już od dwóch tygodni jestem na diecie (na początku było 69). Bardzo chcę schudnąć do 60 kg. Przynajmniej na początek.
Staram się też ćwiczyć. Na stepperze i takie ogólne ćwiczenia, które były dołączone do czerwcowego Shape'a w takiej małej książeczce. Niestety wstydzę się iść pobiegać do parku, albo iść na basen, więc zawsze ćwiczę w domu. Ale myślę, że dobre i to.
Co do diety, to jem węgle (owsianka, otręby, mleko 0,5 i owoce) na śniadanie, na obiad zazwyczaj chudą rybę/mięso z warzywami, a na kolację ser chudy z warzywami. Piję duże herbat i wody, ale nie mogę się nistety powstrzymać przed Cola light. Oczywiście nie jem słodyczy.
Znacie już więc mniej więcej moje założenia dietowe.
Czy mogę się do Was dołączyć???
witamy co do motywacji to ja a odnalazłam właśnie tutaj na forum zobaczysz że jeśli naprawde chcesz wszystko pójdzie dobrze a w chwilach zwątpienia wskakuj na wizaz zawsze się znajdzie tu jakaś dobra duszka

Cytat:
Napisane przez nicepsycho Pokaż wiadomość
Hej! Chciałabym się przyłączyć,mogę? Teraz waże 56 kg, ale chciałabym zejść tak do 50-52. Nie słodzę herbat już od kilku miesięcy, pieczywo zwykłe jem średnio raz na miesiąc jak jestem w domu,a tak to pieczywo chrupkie. Nie pije juz czarnej herbaty,kawę tez bardzo ograniczyłam - raz na jakiś czas. Piję zieloną,czerwoną herbate i kawę zbożową. Słodyczy aż tak dużo nie jem - ale postanowiłam z nich zrezygnować... Tylko nie wiem czy dam radę No i cóż zrobić - moim głównym problemem jest mało ćwiczeń. Od maja jednak chodzę na uczelnię pieszo, więc parę razy dziennie mam ok. 25 minutowe spacery. Ale brak i motywacji do ćwiczeń - brzuszki itp. eh... a wiem ze powinnam,lato coraz bliżej... i jest coś z czego ciężko mi zrezygnować - makaron i ryż... Co zrbic - uwielbiam Pozdrawiam!
nie musisz rezygnować ani z makaronu ani z ryżu jedz go mniej np ryż pół szklanki do obiadu <miara przed ugotowaniem> najlepiej jakby był brazowy a makaron pełnoziarnisty i np. nie musi być codziennie
Cytat:
Napisane przez vanilia1 Pokaż wiadomość
pięknie Megalon, tyle ćwiczeń - jak ty to robisz, ze masz siłę w taki upał szaleć na steperku? ja właśnie skończyłam ćwiczyć brzuszki i powiem ci szczerze, ze dużo to się nie na ćwiczyłam Gratuluję rzucenia palenia - ja tez rzuciłam 2 lata temu i czasami tez nachodzi mnie ochota na zapalenie ale nie popełnię tego błędu, to była by głupota. trzymam kciuki za twoje dalsze postępy w odchudzaniu
ja też rzuciłam 2 lata temu i teraz nie wyobrażam sobie żebym mogła wrócic
Cytat:
Napisane przez Julkaaa777 Pokaż wiadomość
witam

przyjmiecie mnie?
Pewnie że tak i powodzenia w dnietkowaniu
. dziś jestem pełna nadziei że wszystko się uda tylko mc i na wakacje jade ... musi się udac
__________________
"żyj tak jakby ten dzień byl ostatnim. Jutro nie pewne, wczoraj nie do Ciebie nalezy, dziś tylko jest twoim" św M Kolbe
Inesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 15:39   #106
cherryprincess
Przyczajenie
 
Avatar cherryprincess
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 20
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Dzisiaj 6. dzień diety kapuścianej, czuje sie b. dobrze, nie chce mi sie jeść słodyczy itp. i kilka osób zauważyło już że schudłam! <jupi>
cherryprincess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 16:14   #107
megalon
Raczkowanie
 
Avatar megalon
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 39
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Cześć słońca Dzisiaj w ogóle nie chce mi się jeść. Myślę, że to wpływ tej okropnej temperatury i stresu przedsesyjnego W przyszlym tygodniu mam codziennie jakiś egzamin i naprawdę nie wiem jak to przeżyję. Bardzo się zawsze denerwuję i rezultatem jest pusty brzuś. Tylko zawsze do tej pory opychałam się po zakończeniu egzaminów, a tym razem trzeba będzie się jakoś powstrzymać...
No nic... upał upałem, a ćwiczyć trzeba! Zaraz wskakuję więc na stepperek i wio!
megalon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 17:39   #108
Delus
Raczkowanie
 
Avatar Delus
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 34
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Hej dziewczynki Wróciłam i widze, że nasze grono się powiększa SUper!

justyna2639 w jakim czasie te 4 kg schudłaś? No i słyszałam, że ta zupka jest paskudna i ciężko wytrzymać... Ile w tym prawdy?
Jakie składniki ty dawałaś do zupki?
__________________
Delus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 19:00   #109
vanilia1
Raczkowanie
 
Avatar vanilia1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 420
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Dzisiaj jestem załamana O wiele za dużo dzisiaj zjadłam przez cały dzień - 4 kawałki chleba z serem żółtym, 2 banany, garstkę truskawek, dużą miseczkę lodów, troszkę cukierków, marsa, zupę, ziemniaki z koperkiem - całą miseczkę. Poza tym zdołowałam się swoją wagą więcej ważę o 1,5 kg. Jak tak dalej pójdzie to będę miała więcej do zrzucenia. Za szybko się cieszyłam - wszystko na nic nie wiem co dalej zrobić, żeby nie było tego co dzisiaj
vanilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-02, 19:59   #110
megalon
Raczkowanie
 
Avatar megalon
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 39
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

vanilia1, no faktycznie zaszalało Ci się trochę, ale lepiej niż to rozpamiętywać jest po prostu nie powtarzać zbyt często takich szaleństw Jak już zjadłaś sobie, to przynajmniej nie dręcz się! Co się wszamało, to się nie odstanie, a dobre pewnie było
A z wagą to się nie martw. ja wypiłam ostatnio trochę więcej płynów i też mi waga poszła w górę, a po kilka dniach znowu spadła. Tak to już jest.
megalon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 22:30   #111
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Unhappy Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

dziewczyny co ja mam zrobic nie mam czasu na ćwiczenie (całe dnie w pracy)ale postanowiłam schudnac a wiec spadło juz 6 kg ale jak????? Ja sie głodze i wiem że źle robie bo jak przestane to bedzie jojo a wtedy to dopiero bedzie tragedia tyle wyrzeczeń na NIC!!!!! potrzebuje schudnąc jeszcze ze 20 kg .......jak to zrobić ???? Dodam jeszcze że próbowałam już wiele diet i sposobów - zawsze kończyło sie to kilkoma kilogramami do przoduPOMOCY!!! !!
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 05:01   #112
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Delus Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki Wróciłam i widze, że nasze grono się powiększa SUper!

justyna2639 w jakim czasie te 4 kg schudłaś? No i słyszałam, że ta zupka jest paskudna i ciężko wytrzymać... Ile w tym prawdy?
Jakie składniki ty dawałaś do zupki?
no po tygodniu, na samej kapusciance schudlam 4 kg. jak pierwszy raz jadlam zupe to tak sobie pomyslalam ze nie jest wcale tak zle, za drugim razem bylo gorzej, ale po 3 dniach juz nauczylam sie ja jakos przyswajac nie lubie selera naciowego, ktory byl jednym ze skladnikow i moze przez to tak bylo, powiem tak-zupa nie jest najlepsza ale jesli chce sie schudnac to mozna na niej tydzien wyzyc
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 06:38   #113
Delus
Raczkowanie
 
Avatar Delus
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 34
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Justynko sorry, ze Cię tak męcze tymi pytaniami, ale jeszcze jedno Jakie skladniki do tej zupy? Wiem, że jest tego pelno w necie ale kazdy przepis to jakies inne skladniki
__________________
Delus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 07:46   #114
Inesis
Rozeznanie
 
Avatar Inesis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: gdzies po drugiej stronie nieba
Wiadomości: 613
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Cytat:
Napisane przez justyna2639 Pokaż wiadomość
zrob sobie tak z tydzien II fazy a potem III, zeby nie bylo jojo
dziekuje wiec tak zrobie ale i tak wątie żeby po 2 tyg zleciało mi wszystko co chce a wychodzenie z diety jest najtrudniejsze w tym wszystkim

Cytat:
Napisane przez monika21121984 Pokaż wiadomość
dziewczyny co ja mam zrobic nie mam czasu na ćwiczenie (całe dnie w pracy)ale postanowiłam schudnac a wiec spadło juz 6 kg ale jak????? Ja sie głodze i wiem że źle robie bo jak przestane to bedzie jojo a wtedy to dopiero bedzie tragedia tyle wyrzeczeń na NIC!!!!! potrzebuje schudnąc jeszcze ze 20 kg .......jak to zrobić ???? Dodam jeszcze że próbowałam już wiele diet i sposobów - zawsze kończyło sie to kilkoma kilogramami do przoduPOMOCY!!! !!
albo dobrałaś nie własciwe diety alb nie umiałaś z nich prawidłowo wyjśc czyli dodawać pomału po trochu jedzenie i nie wracać do złych nawyków żywieniowych sprzed diety....to tak w teori w praktyce wiem że jest cięzko szczególnie że kazdy organizm jest inny. ale jak się chce to się uda a z tych diet co próbowałaś być. Była tam dieta SB? jesli nie to mom zdaniem warto...nie głodzisz się nie liczysz kalori jesz 5-6 posiłków dziennie a chudniesz ja mam dziś dopiero 4 dzień a już widze różnice przede wszystkim spłaszcza mi sie brzuch co było moim największym problemem oprócz tysiąca innych szkoda że nie masz kiedy ćwiczyć ? na pewno nigdzie ich nie wepchniesz tych ćwiczeń?? to bardzo dużo pomaga no i ujędrnia ciało, itp... zalet ćwiczeń jest zbyt dużo żebym o nich tu pisała ale jest 1000 watków gdzie możesz o nich poczyta
__________________
"żyj tak jakby ten dzień byl ostatnim. Jutro nie pewne, wczoraj nie do Ciebie nalezy, dziś tylko jest twoim" św M Kolbe
Inesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 08:52   #115
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

wiem wiem ja to wszystko wiem tylko nie potrafie zastosowac a jesli chodzi o SB to nie bardzo bo tam trzeba czesto a ja całe dnie w pracy i przekładałabym kombinowała jadła cos <zamiast> najlepiej to sie ograniczyc i tyle i narazie to robie i skutkuje zobaczymy jak długo dam rade
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 09:41   #116
a_girl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 54
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Janiestety muszę zacząć od nowa :/ W sobotę byłam na grillu no i przesadziłam. Od dzisiaj ostro
a_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 10:00   #117
Catarina71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dębICa/NaPolI
Wiadomości: 289
GG do Catarina71
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

A ja wczoraj zjadłam jeden baton pyszny był !A juz słodycze myslałam ,ze mam za sobą
__________________
Catarina71 Życie jest piękne jak żyć się umie Pięć kilo mniej------i prawo jazdy------mój cel
Catarina71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 10:13   #118
Inesis
Rozeznanie
 
Avatar Inesis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: gdzies po drugiej stronie nieba
Wiadomości: 613
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Cytat:
Napisane przez monika21121984 Pokaż wiadomość
wiem wiem ja to wszystko wiem tylko nie potrafie zastosowac a jesli chodzi o SB to nie bardzo bo tam trzeba czesto a ja całe dnie w pracy i przekładałabym kombinowała jadła cos <zamiast> najlepiej to sie ograniczyc i tyle i narazie to robie i skutkuje zobaczymy jak długo dam rade
ok ale proszę nie rób głodówek ;* ja rozumiem że czasem jest bardzo ciężko ale wierze że ci się uda. jedz jak najcześciej w małych ilościach i zachęcam do przegladniecia wątku nasze codzienne jadłospisy fajne i zdrowe propozycje jadłospisów sa a co do ruchu dużo daje nawet sam spacer itp. zamiast windy schody itd.
__________________
"żyj tak jakby ten dzień byl ostatnim. Jutro nie pewne, wczoraj nie do Ciebie nalezy, dziś tylko jest twoim" św M Kolbe
Inesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 11:36   #119
monika21121984
Rozeznanie
 
Avatar monika21121984
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zach-pom
Wiadomości: 915
GG do monika21121984
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

ale ja nie głoduje - ja sobie wmawiam ze nie jestem głodnaa potem to juz głodu nie czuje a jak wypijam kilka litrów wody dziennie to nawet nie czuje ze trzeba jesc....ale obiadek zjadam normalnie
__________________
MAMA STASIA
27.05.2011
monika21121984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 12:13   #120
SailorMoon
Zadomowienie
 
Avatar SailorMoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 1 779
Dot.: 6 kg do zrzucenia - kto sie przyłączy?

Witam Sliczne Ja osobiscie nie stosuje sie do zadnej konkretnej diety, nie bawie sie w calkowite porzucanie tego co lubie.. Za to duzo sie ruszam... ale zeby miec sile na cwiczenia naprawde nie mozna sobie odmowiac jedzenia i nie chodzi mi tu wcale o to , ze naklaniam do obzerania sie.. Chcemy byc piekne, ale tez szczesliwe, a niewątpliwie dobre jedzenie dostarcza nam troche radosci Radze poprostu zjesc sobie dobre sniadanko, pozniej obiad podobny jak reszta rodziny, ale w mniejszej ilosci i ewentualnie eliminujac lub zamieniajac niektore skladniki, a pore kolacji przesunac o kilka godzin i zjesc sobie cos lekkiego... w miedzyczasie popic czerwona herbata i woda.. od czasu do czasu mysle, ze mozna sobie pozwolic na cos slodkiego (oczywiscie w granicach odchudzonego rozsadku;d), jesli mamy nieokielznana ochote, bo najwidoczniej nasz organizm potrzebuje jakiegos elementu, ktorego mu nie dostarczamy.. Chociaz powiem szczerze, ze od 2 tygodni nie zjadlam nic poza kilkoma zelkami ) Teraz wieczorem jest sliczna pogoda, jogging czy dluzszy spacer na pewno umozliwia zrzucenie tych kilku zbednych kilogramow.. ponadto warto np podczas ogladania telewizji wskoczyc na steper i nawet nie zauwazamy, gdy 200 kcal gdzies zniknelo... Moze moj sposob nie nalezy to tych najczesciej prezentowanych wsrod efektywnych diet, ale od daty ostatniej matury (13 maja) mam juz o ponad 3 kg mniej, a to dopiero poczatek dlugiej drogi... Mysle jednak, ze ta droga sie oplaci; nie przezyje szoku probujac przejsc stopniowo do starych nawykow zywieniowych, nie przezyje tych kilku awantur w gronie rodziny, ktora zajada sie schabowym w moim towarzystwie (jedzacej jalowe gotowane mieso), a przede wszystkim moje nastawienie psychiczne prawie wcale nie daje mi do odczucia, ze sie odchudzam.. Chcialabym jeszcze poradzic Wam wspanialy pomysl na ujedrnienie ciala, pozbycie sie cellulitu. Sposob ten zreszta zaczerpnelam z tego forum; po kapieli nalezy uzyc zelu majacego wlasciwosci wyszczuplajace, czy tez antycellulitowe, nastepnie wmasowac go energicznie za pomoca szczotki lub innego przyrzadu do masazu.. czynnosc wykonywac do momentu, az zel sie wchlonie a nam sie jeszcze to nie znudzi.. Efekty sa naprawde powalajace, ale mysle, ze przede wszystkim dzieki systematycznosci.. No nic, ide ugotowac obiadek a Wam zycze dalszych sukcesow
__________________
62-60-54
SailorMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.