Zawiercie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-22, 14:50   #1
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182

Zawiercie :)


Witam
W wątku '' woj. śląskie '' gadamy o Zawierciu, sklepach, Starej Bawełnie, Rossmannie etc

myślę, że oddzielny wątek jest lepszym rozwiązaniem

Zapraszam
Eais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 16:40   #2
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Zawiercie :)

Witam serdecznie wszystkie Zawiercianki !
Będę się się wypowiadać na pewno
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 17:02   #3
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Zawiercie :)

o, super, że ktoś się odezwał
mam nadzieję, że coś się tu rozkręci
Eais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 17:07   #4
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
o, super, że ktoś się odezwał
mam nadzieję, że coś się tu rozkręci
Też mam taką nadzieję
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 17:12   #5
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Zawiercie :)

Orientuje się ktoś ile w Sealu kosztuje farbowanie
Eais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 21:09   #6
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Zawiercie :)

witam ; ) ja juz taka niezbyt zawiercianka, bo na emigracji w poznaniu jestem, ale wiadomo - miasto rodzinne ; ) chociaz w sumie jak bywam raz na 1,5 miesiaca to i tak sie nic nie zmienia ; D w temacie 'woj. slaskie' ktos pytal o ulubiona drogerie, jak dla mnie to jest taka na ryneczku w alejce gdzie glownie sa warzywa i owoce, strasznie sympatyczna babka tam sprzedaje, taka brunetka, zawsze pomoze, doradzi ; )

Co do ceny farbowania w seal'u to nie mam pojecia, ja tam zawsze mame do tego zatrudniam ; D

a orientuje sie ktos moze jak sie klaruja ceny na bawelnie miedzy 1 lutego a 14? : >

eh msuze sie zabrac za nauke, sesja

Edytowane przez lm77
Czas edycji: 2010-01-22 o 21:12
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 08:51   #7
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez lm77 Pokaż wiadomość
witam ; ) ja juz taka niezbyt zawiercianka, bo na emigracji w poznaniu jestem, ale wiadomo - miasto rodzinne ; ) chociaz w sumie jak bywam raz na 1,5 miesiaca to i tak sie nic nie zmienia ; D w temacie 'woj. slaskie' ktos pytal o ulubiona drogerie, jak dla mnie to jest taka na ryneczku w alejce gdzie glownie sa warzywa i owoce, strasznie sympatyczna babka tam sprzedaje, taka brunetka, zawsze pomoze, doradzi ; )

Co do ceny farbowania w seal'u to nie mam pojecia, ja tam zawsze mame do tego zatrudniam ; D

a orientuje sie ktos moze jak sie klaruja ceny na bawelnie miedzy 1 lutego a 14? : >

eh msuze sie zabrac za nauke, sesja
o, super, że dołączyłaś
co do tej drogerii- byłam tam jakieś 2 razy i ta babka bardzo sympatyczna, ale ja chyba wolę sama pochodzić i podotykać, poczytać składy
a na starej bawełnie... sama jestem ciekawa, jak jest od pon, jak nikt nie napisze to zadzwonię do nich w przyszłym tygodniu i wklepię info

Edytowane przez Eais
Czas edycji: 2010-01-23 o 08:54
Eais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 09:54   #8
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Zawiercie :)

Tam na ryneczku sprzedaje pani Wiola Baaardzo sympatyczna babka

I ponawiam moje pytania

I pytanie do Zawiercianek Gdzie można kupić najtaniej L'Oreal Glam Shine tą podstawową wersję, nie 6h ? I jeszcze żeby wybór był Bo jak wchodzę do niektorych drogerii to załamka.. Parę kolorów, jeszcze jakiś powyszarpywane, resztki..
A kupujecie czasem w takim kosmetycznym za Biedronką, na żabkach, jak sie idzie w strone starego OSiRu ? Tam taka blondynka sprzedaje Moim zdaniem nawet przystępne ceny ma i wszystko zadbane.
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 11:16   #9
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
o, super, że dołączyłaś
co do tej drogerii- byłam tam jakieś 2 razy i ta babka bardzo sympatyczna, ale ja chyba wolę sama pochodzić i podotykać, poczytać składy
a na starej bawełnie... sama jestem ciekawa, jak jest od pon, jak nikt nie napisze to zadzwonię do nich w przyszłym tygodniu i wklepię info
też tak wole w sumie, chociaz ost nie wiem kiedy bylam na zakupach kosmetycznych, bo kasa mi ciągle leci na co innego A z tym info o bawełnie byłoby miło, w końcu pójdę na porządne łowy jak wrócę do domu, tylko ta 6 godzinna podróż

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Tam na ryneczku sprzedaje pani Wiola Baaardzo sympatyczna babka

I ponawiam moje pytania

I pytanie do Zawiercianek Gdzie można kupić najtaniej L'Oreal Glam Shine tą podstawową wersję, nie 6h ? I jeszcze żeby wybór był Bo jak wchodzę do niektorych drogerii to załamka.. Parę kolorów, jeszcze jakiś powyszarpywane, resztki..
A kupujecie czasem w takim kosmetycznym za Biedronką, na żabkach, jak sie idzie w strone starego OSiRu ? Tam taka blondynka sprzedaje Moim zdaniem nawet przystępne ceny ma i wszystko zadbane.
ja niestety nie wiem, to nie pomogę. W tych drogeriach nigdy nie byłam, bo ile razy tam szłam, to albo była kartka 'jestem gdzieś tam' albo stały babki przed sklepem i gadały ;F
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 18:43   #10
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Tam na ryneczku sprzedaje pani Wiola Baaardzo sympatyczna babka

I ponawiam moje pytania

I pytanie do Zawiercianek Gdzie można kupić najtaniej L'Oreal Glam Shine tą podstawową wersję, nie 6h ? I jeszcze żeby wybór był Bo jak wchodzę do niektorych drogerii to załamka.. Parę kolorów, jeszcze jakiś powyszarpywane, resztki..
A kupujecie czasem w takim kosmetycznym za Biedronką, na żabkach, jak sie idzie w strone starego OSiRu ? Tam taka blondynka sprzedaje Moim zdaniem nawet przystępne ceny ma i wszystko zadbane.
nie pomogę bo nie używam takich rzeczy

byłam w jednym sklepik koło OSIRu ale jak zobaczyłam cenę za kallosa 40 coś...to wyszłam ( na allegro po 12 ).

Cytat:
Napisane przez lm77 Pokaż wiadomość
też tak wole w sumie, chociaz ost nie wiem kiedy bylam na zakupach kosmetycznych, bo kasa mi ciągle leci na co innego A z tym info o bawełnie byłoby miło, w końcu pójdę na porządne łowy jak wrócę do domu, tylko ta 6 godzinna podróż
ja mam nadzieję, że w piątek będzie po 1zł albo 75 %

6 godzin...hm spoko z Katowic teraz często wraca się ok. 3
Eais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 19:29   #11
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
nie pomogę bo nie używam takich rzeczy

byłam w jednym sklepik koło OSIRu ale jak zobaczyłam cenę za kallosa 40 coś...to wyszłam ( na allegro po 12 ).



ja mam nadzieję, że w piątek będzie po 1zł albo 75 %

6 godzin...hm spoko z Katowic teraz często wraca się ok. 3
ja ostatnio miałam wspaniałą przygodę z pkp. wracałam do Poznania 2 stycznia, z zawiercia muszę dojechać do katowic i stamtąd dopiero mam pociąg. Miałam jechac interregio, najpierw miał opóźnienie 30 min, a potem 2 godziny wiec dzwonilam po znajomych, żeby sprawdzili mi inne pociągi, okazalo się ze za pol godziny mam TLK, wiec bieg z torbą, udalo mi się kupić bilet. Ten pociąg akurat przyjechał na czas, ale był tak napchany, że wsiadłam, przeszłam 2 metry i już musiałam stać/siedzieć na torbie. Koło mnie jakaś kobieta zaczęła się wykłócać o miejsce, ogólnie było bardzo nieprzyjemnie. Pozniej dziwnym trafem udało mi sie zdobyć miejsce siedzące, ale wtedy okazało się, że mój pociąg we wrocławiu dzieli się na 2 części,, jedna jedzie do poznania, druga do zielonej gory, niestety byłam w tej niewłaściwej więc wysiadłam, pobiegałam na koniec a tam znów do samo - 0 miejsca, jak w wagonie bydlęcym. Ale od tej pory już zrobiło się miło, bo poznałam jakiegoś młodego Belga, z którym przegadałam po angielsku całą resztę podróży, poczęstowałam go domowym sernikiem a on w zamian ostatnio przysłał mi przepyszną belgijską czekoladę ; D W ogóle śmiał się, że jak w belgii wsiądzie się w pociąg i jedzie min. 2 godziny to już się wyjeżdza z kraju, a u nas w Polsce z długością jazdy do koszmar ; D eh takie przygody to tylko z pkp ;]
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 20:22   #12
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez lm77 Pokaż wiadomość
ja ostatnio miałam wspaniałą przygodę z pkp. wracałam do Poznania 2 stycznia, z zawiercia muszę dojechać do katowic i stamtąd dopiero mam pociąg. Miałam jechac interregio, najpierw miał opóźnienie 30 min, a potem 2 godziny wiec dzwonilam po znajomych, żeby sprawdzili mi inne pociągi, okazalo się ze za pol godziny mam TLK, wiec bieg z torbą, udalo mi się kupić bilet. Ten pociąg akurat przyjechał na czas, ale był tak napchany, że wsiadłam, przeszłam 2 metry i już musiałam stać/siedzieć na torbie. Koło mnie jakaś kobieta zaczęła się wykłócać o miejsce, ogólnie było bardzo nieprzyjemnie. Pozniej dziwnym trafem udało mi sie zdobyć miejsce siedzące, ale wtedy okazało się, że mój pociąg we wrocławiu dzieli się na 2 części,, jedna jedzie do poznania, druga do zielonej gory, niestety byłam w tej niewłaściwej więc wysiadłam, pobiegałam na koniec a tam znów do samo - 0 miejsca, jak w wagonie bydlęcym. Ale od tej pory już zrobiło się miło, bo poznałam jakiegoś młodego Belga, z którym przegadałam po angielsku całą resztę podróży, poczęstowałam go domowym sernikiem a on w zamian ostatnio przysłał mi przepyszną belgijską czekoladę ; D W ogóle śmiał się, że jak w belgii wsiądzie się w pociąg i jedzie min. 2 godziny to już się wyjeżdza z kraju, a u nas w Polsce z długością jazdy do koszmar ; D eh takie przygody to tylko z pkp ;]

ło matko ale historia współczuję

hm a w ogóle ktoś wie, co działo się w Zawierciu na sylwka ? ( jakie '' gwiazdy '' były )
Eais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 20:44   #13
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
ło matko ale historia współczuję

hm a w ogóle ktoś wie, co działo się w Zawierciu na sylwka ? ( jakie '' gwiazdy '' były )
przynajmniej mam co opowiadac ;d w zawierciu co bylo, to sama jestem ciekawa. bo ja bylam w krakowie i mielismy nieziemska bekę z chylińskiej, ale neistety na rynek nie dotarliśmy ;D a na wośp to co bylo?
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 21:52   #14
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Zawiercie :)

No proszę, moje rodzinne miasto ma swój wątek.

Ja już tylko czasem bywam w Zawierciu, ale wiadomo -sentymenty zostały. Tylko muszę zawsze ludziom tłumaczyć, że nasze miasto, chociaż w woj. śląskim, nie leży na Śląsku
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 22:23   #15
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
No proszę, moje rodzinne miasto ma swój wątek.

Ja już tylko czasem bywam w Zawierciu, ale wiadomo -sentymenty zostały. Tylko muszę zawsze ludziom tłumaczyć, że nasze miasto, chociaż w woj. śląskim, nie leży na Śląsku
mam dokładnie to samo! ;D moja standardowa formułka na pytanie 'skąd jesteś?' > 'zagłębie dąbrowskie, woj śląskie ale nie śląsk' ale i tak ludzie nie rozumieją i muszę się bardziej w to zagłębiać ; D a gdzie teraz mieszkasz?
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 10:14   #16
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez lm77 Pokaż wiadomość
przynajmniej mam co opowiadac ;d w zawierciu co bylo, to sama jestem ciekawa. bo ja bylam w krakowie i mielismy nieziemska bekę z chylińskiej, ale neistety na rynek nie dotarliśmy ;D a na wośp to co bylo?
chylińska

na wośp też nie wiem co było ;D

btw. też chcemy z TŻ wyskoczyć do Krakowa na jakiegoś sylwka, no ale drogo

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
No proszę, moje rodzinne miasto ma swój wątek.

Ja już tylko czasem bywam w Zawierciu, ale wiadomo -sentymenty zostały. Tylko muszę zawsze ludziom tłumaczyć, że nasze miasto, chociaż w woj. śląskim, nie leży na Śląsku
Witamy
Eais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 10:17   #17
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
chylińska

na wośp też nie wiem co było ;D

btw. też chcemy z TŻ wyskoczyć do Krakowa na jakiegoś sylwka, no ale drogo



Witamy

ja byłam u znajomych, którzy tam teraz studiują, więc cała impreza nie wyszła mnie więcej niż zapłaciłam za 3 ruskie szampany i jakieś jedzenie taki plus tego, ze moi znajomi są teraz rozjechani po całej Polsce :F
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 11:18   #18
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Zawiercie :)

Jak to.. Zawiercie nie jest w woj. Śląskim ?!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 11:52   #19
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Jak to.. Zawiercie nie jest w woj. Śląskim ?!
źle zrozumiałaś. Zawiercie leży w woj. śląskim, ale nie na śląsku jako 'krainie geograficznej' przynależymy do zagłębia dąbrowskiego. A ślązacy z zagłębiakami jakoś nigdy przyjaciółmi nie byli i różnica jest dość spora
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 12:47   #20
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez lm77 Pokaż wiadomość
źle zrozumiałaś. Zawiercie leży w woj. śląskim, ale nie na śląsku jako 'krainie geograficznej' przynależymy do zagłębia dąbrowskiego. A ślązacy z zagłębiakami jakoś nigdy przyjaciółmi nie byli i różnica jest dość spora

Dziękuję za wytłumaczenie
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 14:15   #21
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez lm77 Pokaż wiadomość
ja byłam u znajomych, którzy tam teraz studiują, więc cała impreza nie wyszła mnie więcej niż zapłaciłam za 3 ruskie szampany i jakieś jedzenie taki plus tego, ze moi znajomi są teraz rozjechani po całej Polsce :F

no to tak, ale jeśli chcemy jechać we dwoje to nie do znajomych
a z moich znajomych do Krakowa wyjechali ci, którym życzę by zostali tam na długo i jeszcze dłużej
Eais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 14:32   #22
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
no to tak, ale jeśli chcemy jechać we dwoje to nie do znajomych
a z moich znajomych do Krakowa wyjechali ci, którym życzę by zostali tam na długo i jeszcze dłużej
dla chcącego nic trudnego ja nie miałam problemu z pogodzeniem dwóch rzeczy. A co do krk to siedzi tam teraz jeden bardzo ważny dla mnie człowieczek i moje 2 przyjaciółki, więc dla mnie to teraz częste miejsce odwiedzin. Jade tam za 2 tyg na koncert i niezmierenie się z tego faktu cieszę
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 20:05   #23
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez lm77 Pokaż wiadomość
źle zrozumiałaś. Zawiercie leży w woj. śląskim, ale nie na śląsku jako 'krainie geograficznej' przynależymy do zagłębia dąbrowskiego. A ślązacy z zagłębiakami jakoś nigdy przyjaciółmi nie byli i różnica jest dość spora
Ja mówię, że Jura Krakowsko - Częstochowska w sumie w naszym rejonie nic się nie wydobywa, tylko skały wokól...

A teraz mieszkam we Wrocławiu, już od paru ładnych lat
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 20:10   #24
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Ja mówię, że Jura Krakowsko - Częstochowska w sumie w naszym rejonie nic się nie wydobywa, tylko skały wokól...

A teraz mieszkam we Wrocławiu, już od paru ładnych lat
o, Wrocław : ) byłam tam ostatnio na koncercie i mnie zauroczył, nawet dworzec mi się bardzo podobał :F ale niestety nie miałam czasu na zwiedzanie, mam nadzieję, że przy najbliższej okazji to nadrobie ; )
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 07:56   #25
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Zawiercie :)

znacie dobrą kosmetyczkę która przyjmuje gdzieś w Zawierciu ?
Eais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 21:11   #26
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
znacie dobrą kosmetyczkę która przyjmuje gdzieś w Zawierciu ?
niestety ja nie wiem : (

a wie ktoras z was gdzie w zawierciu sa sklepy zielarskie?
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 14:47   #27
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Zawiercie :)

dziś na lumpie było -25%

zielarski- na marszałkowskiej i koło flinstona , ale zależy co chcesz kupić
Eais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 14:59   #28
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
dziś na lumpie było -25%

zielarski- na marszałkowskiej i koło flinstona , ale zależy co chcesz kupić
czyli w srode 3 lutego bedzie -75%?

chciałam kupić zioła w tabletkach, ewentualnie do zaparzania + olejki eteryczne. Raczej w obu do znajde?
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 16:46   #29
Eais
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 182
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez lm77 Pokaż wiadomość
czyli w srode 3 lutego bedzie -75%?

chciałam kupić zioła w tabletkach, ewentualnie do zaparzania + olejki eteryczne. Raczej w obu do znajde?
tak, tak dokładnie od 3 -75%, ale po pracy nie będzie mi się tam chciało targać, więc jutro uderzam na lumpy w Katowicach

hm a co do zielarskiego, trudno mi doradzić jednak, bo ja w tym na marszałkowskiej kupowałam olejek kokosowy, raz był, kupiłam bez problemu, za drugim razem usłyszałam : a co to? a za trzecim znów kupiłam
a tam koło flinstona byłam raz i jak spytałam o olejek kokosowy, babka powiedziała, że może mi go zamówić, nie ma problemu, więc gdyby tych ziół nie było to wydaje mi się, że zamówi
Eais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 17:59   #30
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Zawiercie :)

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
tak, tak dokładnie od 3 -75%, ale po pracy nie będzie mi się tam chciało targać, więc jutro uderzam na lumpy w Katowicach

hm a co do zielarskiego, trudno mi doradzić jednak, bo ja w tym na marszałkowskiej kupowałam olejek kokosowy, raz był, kupiłam bez problemu, za drugim razem usłyszałam : a co to? a za trzecim znów kupiłam
a tam koło flinstona byłam raz i jak spytałam o olejek kokosowy, babka powiedziała, że może mi go zamówić, nie ma problemu, więc gdyby tych ziół nie było to wydaje mi się, że zamówi
dzięki za inormacje : ) Juz sie nie moge doczekac na łowy na bawełnie, bo tu w Poznaniu ost byłam z koleżanką chyba w 10 lumpach i bida z nędzą :<
Pewnie przejdę się do zielarskiego koło flinstona, bo mam bliżej. A gdzie pracujesz? Ja teraz chciałabym pracę znaleźć, ale bardzo ciężko. Niby sa małe robotki ale 5 zł za godzine to co to za pieniądze.. a poza tym boje się, że nie pogodzę tego z moimi studiami, które są bardzo wymagające. Nawet myślałam, czy nie dawać jakiemuś dzieciakowi korków z j.angielskiego, ale to chyba nie na moje nerwy.
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-22 12:45:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.