Sportowym samochodem do ślubu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-27, 13:19   #1
callanthee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7

Sportowym samochodem do ślubu?


Witam wszystkie Wizażanki

Jestem nowa na forum, ale mam Wielki problem. Otóż planujemy z moim narzeczonym wesele i wkradł się pomiędzy Nas konflikt.
Mój narzeczony jest wielkim fanem rajdów samochodowych, właściwie to poświęca samochodom każda wolną chwilę. I bardzo nalega żebyśmy pojechali czymś takim do ślubu:

http://samochodnaokazje.pl/oferta?na...06'&id=184

Osobiście uważam, że ten pomysł jest wybitnie głupi, ale jak mój narzeczony się uprze to ciężko go do czegokolwiek przekonać

Co byście zrobiły na moim miejscu? Może to auto nie jest tak beznadziejne jak mi się wydaję?

Edytowane przez callanthee
Czas edycji: 2011-09-03 o 20:06
callanthee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 13:38   #2
Ona.
Raczkowanie
 
Avatar Ona.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 319
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

Ja uwielbiam Subaru i dla mnie ten samochód jest piękny natomiast w ogóle nie pasują do niego te kwiaty i wstążki, lepiej by wyglądał normalnie, bez ślubnych gadżetów
__________________
"Kochać kogoś - znaczy widzieć w nim cuda dla innych niedostrzegalne." Mauriac Francois.

KOCHAM książki Harlana Cobena...

"Kiedy się kogoś naprawdę kocha, to wierność nie jest żadną zasługą."

Ona. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 13:40   #3
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

Zawsze możesz mu powiedzieć, że się do takiego małego autka z suknią nie zmieścisz i musicie poszukać czegoś innego :P

A jakim samochodem Ty byś chciała jechać?
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 13:46   #4
evoonia86
Zakorzenienie
 
Avatar evoonia86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 589
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

samochód sportowy jako taki nie jest zły ale jeśli Tobie się ten model nie podoba, to może poszukajcie jakiegoś innego modelu sportowego? czy Tobie w ogóle żaden sportowy się nie podoba?
__________________
Jako mąż i żona
evoonia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 13:52   #5
callanthee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

Mnie się ten samochód osobiście nie podoba. Emanuję taką agresywnością, ale to połączenie niebieskiego i złotego - jestem na nie. Nie wiem jak dużo miejsca jest w tym samochodzie, ale podejrzewam, że nie za wiele .
Jeśli miałby być akcent sportowy to raczej jakiś Jaguar czyli coś bardziej luksusowego jak np.
http://samochodnaokazje.pl/oferta?na...uar%20XF&id=51

callanthee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 15:35   #6
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

A ja się tak tylko zapytam, ile do powiedzenia w sprawie wszelkich innych dodatków miał narzeczony?

Uważam, że samochód jest niezły. A jeśli to jest Jego pasja i bardzo, bardzo mu zależy to bym się szczególnie nie opierała.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 15:41   #7
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

szczerze to mi tez to subaru sie strasznie nie podoba jako auto slubne:/
my chcemy autko retro bo mamy sale w stylu palacowym itd. ale gdyby cala koncepcja byla nowoczesna to pewnie tez wybralibysmy cos sportowego podobaja mi sie czerwone i czarne kabriolety do slubu
cos w stylu porshe carrera ale tego auta to chyba nikt do slubu nie wypozycza - zejdzmy na ziemie o cos takiego mi chodzi:
http://www.mgemotions.pl/index.php?page=galeria
http://www.fruitymusic.org/content/view/90/32/
http://moto.allegro.pl/nissan-350z-k...775439369.html
http://otomoto.pl/fiat-barchetta-sup...C20233263.html
http://moto.money.pl/galerie_aut/aud...,1000,0,1.html
ja kocham audi pod kazda postacia wiec bym wybrala audi
ale reszta tez jest fajna - takie typowo sportowe tylko wlasnie czarne lub czerwone
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 16:00   #8
Paoloo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

Moim zdaniem Subaru jak i samochody cabrio do ślubu się nie nadają są to kiepskie pomysły.
Paoloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 16:16   #9
callanthee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

Oczywiście, że wszystko jest ustalone drogą kompromisu, czyli wybieramy te lepsze pomysły, czyli moje . Niektóre samochody retro delikatnie mówiąć mnie urzekają. Ale mój Narzeczony tak strasznie się upiera . Subaru jest po prostu brzydkie według mnie.
callanthee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 19:09   #10
__Paulinka__
Zakorzenienie
 
Avatar __Paulinka__
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 764
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

Ja bym przystla na tym samochodzie Skoro to jego pasja, to pewnie mu zależy Ty pewnie wybralas kolor przewodni, wzor zaproszen itp, to niech sie chlopak ucieszy, ze liczysz sie z Jego zdaniem Mi poza tym sie ten samochod podoba
__Paulinka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 20:22   #11
muminek82
Wtajemniczenie
 
Avatar muminek82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 192
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

ja też bym ustąpiła,jeżeli Twojemu narzeczonemu tak bardzo na tym zależy i to jego pasja,a auto jest fajne tylko zmieniłabym ozdoby
muminek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 20:29   #12
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

Cytat:
Napisane przez callanthee Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki

Jestem nowa na forum, ale mam Wielki problem. Otóż planujemy z moim narzeczonym wesele i wkradł się pomiędzy Nas konflikt.
Mój narzeczony jest wielkim fanem rajdów samochodowych, właściwie to poświęca samochodom każda wolną chwilę. I bardzo nalega żebyśmy pojechali czymś takim do ślubu:

www.samochodnaokazje.pl

Osobiście uważam, że ten pomysł jest wybitnie głupi, ale jak mój narzeczony się uprze to ciężko go do czegokolwiek przekonać

Co byście zrobiły na moim miejscu? Może to auto nie jest tak beznadziejne jak mi się wydaję?
Daj się facetowi czymś pocieszyć! To też jego dzień i niech czuje, że jest coś tak jak on coś chce, wyłącznie on. A samochód nie jest zły. Z resztą podczas całego ślubu spędzisz w nim 20 minut. Pomyśl o ilu rzeczach na ślub Ty zadecydowałaś a on powiedział ok, choć może mu się do końca nie podobają, ale chce, żebyś była szczęśliwa.
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 21:42   #13
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

a ja ma wrażenie że pachnie mi tu nieopłaconą reklama
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 22:50   #14
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
a ja ma wrażenie że pachnie mi tu nieopłaconą reklama
cos w tym jest po autorka napisala tylko 2 posty i w obu jest link do tej samej stronki.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 23:17   #15
callanthee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

Mój poprzedni post utknał gdzieś. Pisało coś o akceptacji przez administracje czy coś w tym stylu . Nie wiem co to za reklama. Stronkę podrzucił mi narzeczony, żebym obejrzała to konkretne subaru, które chce wynająć. Poprzednio pisałam, że zamierzam się zgodzić na to Jego subaru . Odpowiedziałam też Linaewen. Napisałam, że decyzje podejmujemy wspólnie na zasadzie kompromisu, gdzie zazwyczaj i tak wygrywa pomysl lepszy, czyli mój :P. Pisałam też, że jeszcze troszkę się wstrzymam, zanim powiem narzeczonemu "tak" odnośnie subaru i poczekam na więcej opinii .
callanthee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 07:49   #16
KICIA222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 30
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

Szczerze? Masz świętą rację - jaguar 1000 razy lepszy od subaru !!! Widać kto w Waszym związku ma lepszy gust Jaguar jest elegancki, dostojny, z klasą tak jak chyba Wasze święto prawda?
W ogóle nie rozumiem jak takie coś jak subaru może się podobać, ale to już inna kwestia... Na ślub zdecydowanie NIE ! Na odpust jak najbardziej )) W dodatku paskudny kolor jak sama przyznałaś... Trzymaj się swojego zdania... Chyba, że chcecie zaszokować gości...

I żeby nie było, że nie lubię sportowych samochodów - jak najbardziej Jeśli on bardzo upiera się przy sportowym to oglądajcie ich więcej a napewno coś Wam przypadnie do gustu - zdecydowanie lepszym pomysłem jest - jak koleżanka gdzieś wyżej pisała - jakiś cabriolet.

Melleczka jak też kocham Audi
__________________
Razem od 06.08.2009r.
Zaręczyny 19.12.2012r.
Jestem najszczęśliwszą kobietą pod słońcem .
KICIA222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 12:39   #17
anuleczek19
Zadomowienie
 
Avatar anuleczek19
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 354
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

Nie chce cie urazic ale wg. mnie ten samochód jest juz bardzo oklepany.;/ Widzialam juz mnóstwo młodych jak jechali takim samochodem. Ja bym takim nie chciała jechac. My jedziemy samochodem ktore moj brat wynajmuje do slubu, jest oryginalny i nie oklepany www.cytrynkadoslubu.pl ( zeby nie było, nie chcę robic reklamy)
__________________
NASZ DZIEŃ PM 2013
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo,którego żona.., nie wypowiedziała.

A.H


anuleczek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 13:30   #18
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

Cytat:
Napisane przez anuleczek19 Pokaż wiadomość
Nie chce cie urazic ale wg. mnie ten samochód jest juz bardzo oklepany.;/ Widzialam juz mnóstwo młodych jak jechali takim samochodem. Ja bym takim nie chciała jechac. My jedziemy samochodem ktore moj brat wynajmuje do slubu, jest oryginalny i nie oklepany www.cytrynkadoslubu.pl ( zeby nie było, nie chcę robic reklamy)
A to trzeba być jakimś super-oryginalnym?
Jeżeli narzeczonemu bardzo zależy na jakimś elemencie, to mam mu odmówić, bo to oklepane?
Oczepiny z rzucaniem welonem i krawatem/musza/czymś-podszyjnym też jest oklepane i jakoś ludzie wciąż je robią...
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 16:42   #19
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

Cytat:
Napisane przez callanthee Pokaż wiadomość
Mój poprzedni post utknał gdzieś. Pisało coś o akceptacji przez administracje czy coś w tym stylu . Nie wiem co to za reklama. Stronkę podrzucił mi narzeczony, żebym obejrzała to konkretne subaru, które chce wynająć. Poprzednio pisałam, że zamierzam się zgodzić na to Jego subaru . Odpowiedziałam też Linaewen. Napisałam, że decyzje podejmujemy wspólnie na zasadzie kompromisu, gdzie zazwyczaj i tak wygrywa pomysl lepszy, czyli mój :P. Pisałam też, że jeszcze troszkę się wstrzymam, zanim powiem narzeczonemu "tak" odnośnie subaru i poczekam na więcej opinii .
Czyli przyznajesz, że praktycznie większość rzeczy ty wybrałaś. Facet też ma prawo wybrać to co jemu się podoba. To, że tobie się samochód nie podoba. Jemu też może się nie spodobać twoja suknia, fryzura, dekoracja.
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 18:15   #20
iwoncia8
Raczkowanie
 
Avatar iwoncia8
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 387
GG do iwoncia8
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

Ja też bym się nie zgodziła na TO subaru.Na Twoim miejscu poszłabym na kompromis. Samochód sportowy TAK, ale inny, tzn taki, który ja będę w stanie zaakceptować.
Hmm... może wystarczyłoby żeby było czarne. Od razu inaczej będzie się prezentować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2247927150_18d0ef8705_o.jpg (86,7 KB, 50 załadowań)
iwoncia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 20:12   #21
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

Cytat:
Napisane przez anuleczek19 Pokaż wiadomość
Nie chce cie urazic ale wg. mnie ten samochód jest juz bardzo oklepany.;/ Widzialam juz mnóstwo młodych jak jechali takim samochodem. Ja bym takim nie chciała jechac. My jedziemy samochodem ktore moj brat wynajmuje do slubu, jest oryginalny i nie oklepany www.cytrynkadoslubu.pl ( zeby nie było, nie chcę robic reklamy)
my chcemy dokaldnie taki do slubu ale jasny
i samochod nie musi byc orygianlny... u nas wlasnie auto retro nie jest oryginalne i widzialam juz mnostwo par ktore takim jechaly ale NAM sie podoba a to jest nasz dzien i to wlasnie nam sie ma podobac. goscie niech mysla co chca. znam tez pary ktore jechaly do slubu swoim wlasnym samochodem i to wcale nie jakas super bryka tylko normalnym autkiem takim na jaki ich stac bylo.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 09:41   #22
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

Też uważam, że jeśli narzeczonemu tak zależy, to ani chwili bym się nie zastanawiała, bo tak jak kasia_kuku zauważyła będziesz w tym aucie tylko przez chwilkę. Poza tym jaguar to typowa limuzyna ja tam nie widzę akcentów sportowych.... Na prawdę tak strasznie ważne jest jakim autem pojedziesz do ślubu? Choć to prawda, że jeśli masz dość dużą suknię i koło, to wtedy może być problem...
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 10:39   #23
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

My tez jechaliśmy sportowym samochodem - Mustang GT chcieliśmy żółtego, nie udało się, ale pojechaliśmy czerwoniutkim

Samochód do ślubu to nie jest jakiś bardzo ważny element, nawet jeśli tobie nie bardzo się podoba pozwól narzeczonemu zdecydować. To tez jego dzień niech się cieszy chociaż z jednej rzeczy, która wybrał sam
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 16:10   #24
Sandra86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 434
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

Taki sobie ten samochód. Poszukaj wspólnie z narzeczonym czegoś innego, czegoś co Wam obojgu się spodoba.
__________________
Aby kobieta była szczęśliwa, nie może zmieniać mężczyzn, tak jak się zmienia koszule.
http://www.kameja.pl
Sandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 19:53   #25
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

Mój Tż też kocha rajdy i samochody. Na początku była mowa tylko o białej długiej limuzynie ale wiedząc jak bardzo mu się te rajdowe samochody podobają stwierdziłam, że co mi szkodzi. Był nawet pomysł żebyśmy jechali tylko we dwójkę samochodem z klatką (tak jak w rajdach jeżdżą) ale chyba będzie ciężko go wypożyczyć na wesele wiec zostaje nam biały lancer

http://motoallegro.pl/show_item.php?...cf77d00be2ff62
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 13:33   #26
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

Osobiście uważam podobnie jak dziewczyny że powinnaś się zgodzić skoro mu tak zależy, ewentualnie może inny kolor.
My mieliśmy samochodzik sportowy, dwu osobowy, i tak zmiesciłam sie tam w sukni z dwoma kołami tylko przy wysiadaniu musiał mi narzeczony/mąż pomagać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg samochód.jpg (93,8 KB, 35 załadowań)
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 21:52   #27
callanthee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

Cytat:
Napisane przez Ifwka Pokaż wiadomość
Osobiście uważam podobnie jak dziewczyny że powinnaś się zgodzić skoro mu tak zależy, ewentualnie może inny kolor.
My mieliśmy samochodzik sportowy, dwu osobowy, i tak zmiesciłam sie tam w sukni z dwoma kołami tylko przy wysiadaniu musiał mi narzeczony/mąż pomagać.
Widziałam, gdzieś białe subaru i dużo bardziej mi się podoba:
link
Może przekonam mojego najdroższego byśmy wzieli te białe . Co prawda on się upiera przy tamtym konkretnym, bo to samochód jego znajomego :/.
Rozumiem, że tym sportowym BWM jechaliście tylko Ty i mąż. Kto wam taki wypożyczył?
callanthee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 06:58   #28
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

Cytat:
Napisane przez callanthee Pokaż wiadomość
Widziałam, gdzieś białe subaru i dużo bardziej mi się podoba:
link
Może przekonam mojego najdroższego byśmy wzieli te białe . Co prawda on się upiera przy tamtym konkretnym, bo to samochód jego znajomego :/.
Rozumiem, że tym sportowym BWM jechaliście tylko Ty i mąż. Kto wam taki wypożyczył?
Tak jechalismy we dwoje co jednocześnie rozwiązało nasz problem-kto ma kierować naszym samochodem: świadek, starosta czy jeszcze ktoś inny.
Pożyczaliśmy od kolegi który tez był na weselu więc na drugi dzień po prostu nim wrócił. Na nieszczęście przed śłubem jak chłopcy poszli przestawiać samochód rozbili delikatnie zderzak (widac na zdjęciu), ale kumpel kazał się nie przejmować. Jest lakiernikiem i szybko sobie to naprawił. Oczywiście pokryliśmy koszty ale były niewielkie więc i tak się opłacało porzyczyć. A samochód robił furore na drodze.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 13:53   #29
paskudas
Zadomowienie
 
Avatar paskudas
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 355
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

Heh mój ma tak samo i też się uparł na TEN samochód. Dla mnie on jest tak cholernie brzydki, że aż na coś mi się zbiera:/

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Cytat:
Napisane przez callanthee Pokaż wiadomość
Oczywiście, że wszystko jest ustalone drogą kompromisu, czyli wybieramy te lepsze pomysły, czyli moje . Niektóre samochody retro delikatnie mówiąć mnie urzekają. Ale mój Narzeczony tak strasznie się upiera . Subaru jest po prostu brzydkie według mnie.
Jesteś the best!

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Daj się facetowi czymś pocieszyć! To też jego dzień i niech czuje, że jest coś tak jak on coś chce, wyłącznie on. A samochód nie jest zły. Z resztą podczas całego ślubu spędzisz w nim 20 minut. Pomyśl o ilu rzeczach na ślub Ty zadecydowałaś a on powiedział ok, choć może mu się do końca nie podobają, ale chce, żebyś była szczęśliwa.
Z drugiej strony to i racja.... Niech może i ma tą swoją jedną radochę...
__________________
She believed she could....
paskudas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-14, 07:40   #30
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Sportowym samochodem do ślubu?

Samochód powinien wybrać pan młody, w końcu niech też ma coś na głowie- będzie z tego dumny Ale fakt- średni wybór, te kolory są straszne, inne dziewczyny wkleiły lepsze autka
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.