Odchudzanie starszej i leniwej kobietki, która szuka wsparcia innych, podobnych osób - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-13, 19:59   #1
azira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1

Odchudzanie starszej i leniwej kobietki, która szuka wsparcia innych, podobnych osób


Witam
Po wielu latach zbierania kilogramów, w końcu dojrzałam, by tu na forum szukać wsparcia i rozpocząć walkę z nadwagą.
Mam 48 lat i 20 kg nadwagi. Przy 164cm wzrostu moja waga wynosi 79-80kg.
Może ktoś powie, że to nie dużo...że przesadzam, ale dla mnie to problem, bo wśród moich znajomych akurat są same szczupłe kobitki od 45-60 kg i ja wyglądam na ich tle nadzwyczaj dziwnie...już nie wspomnę o innych negatywnych aspektach jak np. zakup ubrań, plaża i inne niemiłe sytuacje.
Ostatnio aby zakupić kieckę na wesele, straciłam na to 4 bite dni a zdobyłam jedynie przeciętną zasłonkę moich upasionych ud i odciski. Na weselu przy wielu, wielu laskach myślałam tylko o tym by się schować lub uciec.


Dlatego tu m.in jestem.
Myślę tu na wątku o odchudzaniu przy małym wysiłku, ale ze wsparciem innych osób.
Nie za wszelką cenę, małymi krokami z ciekawostkami, nowinkami i pomysłami, aby tą męczarnię przejść w sposób jak najbardziej przyjemny i mało inwazyjny.

Kochane, jeżeli myślicie i macie tak jak ja....przybywajcie!!!!
azira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-13 20:59:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.