Lysanel czy Kiss My Face?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-23, 14:49   #1
K.o.l.a.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: southern PL
Wiadomości: 227
GG do K.o.l.a. Send a message via Skype™ to K.o.l.a.
Smile

Lysanel czy Kiss My Face??


Mam taki problem: w tamtym roku stosowalam serię Iwostin (zawiera ona AHA, niestety nie wiem w jakich ilościach bo to nie jest napisane na opakowaniu), niestety stosowalam to przez cale lato (o zgrozo!!!) bo dermatolog polecając mi to nic nie wspomniała o flitrach. Efekty były super ale prawdopodobnie przez to ma dziwne przebarwienia na czole, oprócz tego mam mase pryszczy (takich guzów pod skóra) i zaskórników i rozszerzone pory Bardzo chcialabym od jesieni znow stosowac kwasy oczywiscie juz z filtrami i chce zapasy zrobi juz niedlugo. zastanawiam się jaki wybrac: szukalam na KWC i znalzalm takie: Lysanel active krem lub emulsja matująca i jeszcze Kiss My Face (8%AHA). Znajoma wylatuje jutro do USA imoglaby ewentualnie kupić mi ten Kiss My Face, tylkko nie wiem czy nie bedzie za mocny. Niby to bedzie moj drugi raz z kwasami, ale czy nie za ostro potraktuje cere? czy moze lepiej ktorys Lysanel?
ehhh ależ się rozpisałam! wybaczcie
K.o.l.a. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 14:56   #2
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Lysanel czy Kiss My Face??

Tak zajrzałam w Twoj profil i piszesz, że masz tłustą cerę - generalnie przy tłustej cerze lepiej sprawują sie kwasy BHA, a nie AHa - więc chyba lepiej wybrać Lysanel - z drugiej strony piszesz też, ze masz skłonność do alergii i podrażnień - może, skoro znajoma będzie w Stanach, lepiej bedzie sie szarpnąć na 2% Lotion BHA Paula'S Choice (albo Liquid)...?? Bo Lysanel jest dość drażniący- nie odradzam, bo sama używała - przy swojej atopowej skórze - ale coś z samymi BHA na pewno cie nie podrażni tak jak mix AHA i BHA.
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 15:39   #3
K.o.l.a.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: southern PL
Wiadomości: 227
GG do K.o.l.a. Send a message via Skype™ to K.o.l.a.
Dot.: Lysanel czy Kiss My Face??

Cytat:
Napisane przez alraune
Tak zajrzałam w Twoj profil i piszesz, że masz tłustą cerę - generalnie przy tłustej cerze lepiej sprawują sie kwasy BHA, a nie AHa - więc chyba lepiej wybrać Lysanel - z drugiej strony piszesz też, ze masz skłonność do alergii i podrażnień - może, skoro znajoma będzie w Stanach, lepiej bedzie sie szarpnąć na 2% Lotion BHA Paula'S Choice (albo Liquid)...?? Bo Lysanel jest dość drażniący- nie odradzam, bo sama używała - przy swojej atopowej skórze - ale coś z samymi BHA na pewno cie nie podrażni tak jak mix AHA i BHA.
Dzięki wielkie za odp!! Chyba faktycznie masz rację co do wyboru tych kwasów. Czytam i czytam ciagle i dla mojej skóry lepsze bedą chyba BHA. Co do kwasów Pauli to faktycznie musialabym się szarpnąć ale może warto zaryzykować? Spróbuje jej wytłumaczyć o co chodzi, a jeżel się nie uda, to może się zastanowie nad tym Lysanel.
dzięki
K.o.l.a. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 16:55   #4
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Lysanel czy Kiss My Face??

Moim zdaniem Kiss my face nie warto sobie glowy zawracac,to taka bardzo dziwna firma sprzedajaca swoje kosmetyki w sklepie z odzieza Ja bym im nie zaufala.Lepiej zainwestuja w dobry krem apteczny lub jesli masz mozliwosc to kwasy Pauli
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 16:57   #5
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Lysanel czy Kiss My Face??

Jezeli masz tlusta cere to Kiss my face nie bedzie dobry bo on nawilza-dla suchej cery za to w sam raz.Bardzo lubie ten krem.

Co do kwasow Paulii-to najlepiej jak bys miala probki-mnie te kwasy strasznie podraznialy.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 17:05   #6
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 281
GG do alraune
Dot.: Lysanel czy Kiss My Face??

Elfiku - a czego używałaś - bo ja miałam kilka probek Liquid 2% BHA i był super - zero szczypania, skóra gładka, zwężone pory...
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 17:21   #7
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Lysanel czy Kiss My Face??

Cytat:
Napisane przez alraune
Elfiku - a czego używałaś - bo ja miałam kilka probek Liquid 2% BHA i był super - zero szczypania, skóra gładka, zwężone pory...
Mialam 3 probki-2 % BHA-liquid lotion i 1% gel-po wszytkich twarz strasznie mnie szczypala,byla wysuszona,a po zelu mialam najgorzej-po pierwsze nie znosilam jego konsystencji i mialam okropne wypryski.Niestety mam sucha cere i te kwasy nie dla mnie,wole AHA,kusi mnie zeby sprobowac 8% AHA Paulii -moze bedzie lepszy.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-23, 17:47   #8
K.o.l.a.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: southern PL
Wiadomości: 227
GG do K.o.l.a. Send a message via Skype™ to K.o.l.a.
Dot.: Lysanel czy Kiss My Face??

Sunapee dzieki, swoją drogą to faktyczne dziwne w tymi ubraniami, myślalam, że to coś takiego właśnie aptecznego. ale jednak nie w takim razie pomyslę nad czymś innym, a jak się uda to paula

CzarnyElf tak mam tłustą skóre wiec faktycznie chyba sobie odpuszczę Kiss my face


A mam jeszcze takie pytanie, czy Acne Derm też by się nadawał do mojej cery? bo z tego co się sie zorientowałam to jest to całkiem inny kwas, tylko nie wiem czy jeżeli o chodzi o rodzaj cery to nadaje sie do tlustej, z przebarwieniami i wypryskami?
K.o.l.a. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 18:31   #9
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Lysanel czy Kiss My Face??

Cytat:
Napisane przez K.o.l.a.
A mam jeszcze takie pytanie, czy Acne Derm też by się nadawał do mojej cery? bo z tego co się sie zorientowałam to jest to całkiem inny kwas, tylko nie wiem czy jeżeli o chodzi o rodzaj cery to nadaje sie do tlustej, z przebarwieniami i wypryskami?
Acne Derm to kwas azelinowy i jak najbardziej nadaje się do cery tłustej. Jest to kwas polecany przy trądziku i przebarwieniach .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 18:35   #10
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Lysanel czy Kiss My Face??

DZiewczyny-a co możecie polecić z kosmetyków amerykańskich - do średnio-suchej skóry twarzy z małymi śladami po dawnym trądziku na policzkach i wągrami na nosie i brodzie?
Acne derm działał na mnie za silnie
Dzuiękuję
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 18:41   #11
K.o.l.a.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: southern PL
Wiadomości: 227
GG do K.o.l.a. Send a message via Skype™ to K.o.l.a.
Dot.: Lysanel czy Kiss My Face??

Paula07 dziekuje za info w takim razie może ten wypróbuje, bo cena chyba przyzwoita jest. Zastanawiam sie jeszcze nad tym Lysanel bo on ma też BHA....teraz to już sama nie wiem, chyba jeszcze roche poczytam o lysanel i Acne derm. Moze sie w koncu zdecyduję
K.o.l.a. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-23, 19:05   #12
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Lysanel czy Kiss My Face??

Cytat:
Napisane przez K.o.l.a.
Paula07 dziekuje za info w takim razie może ten wypróbuje, bo cena chyba przyzwoita jest. Zastanawiam sie jeszcze nad tym Lysanel bo on ma też BHA....teraz to już sama nie wiem, chyba jeszcze roche poczytam o lysanel i Acne derm. Moze sie w koncu zdecyduję

To ja proponuje Ci taka pielegnacja jaka sama sobie zaaplikowalam i efekt byl rewelacyjny .Najpierw kuracja acne Derm w celu przyzwyczajenia cery do kwasow,a pozniej po okolo 1,5 miesiaca zaaplikowalam sobie mocniejszy Lysanel Juz teraz wiem,ze na jesieni wroce do lysanelu,bo jako jedyny poradzil sobie z zaskornikami i malymi podskornymi grudkami
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-23, 22:34   #13
K.o.l.a.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: southern PL
Wiadomości: 227
GG do K.o.l.a. Send a message via Skype™ to K.o.l.a.
Dot.: Lysanel czy Kiss My Face??

Cytat:
Napisane przez sunapee
To ja proponuje Ci taka pielegnacja jaka sama sobie zaaplikowalam i efekt byl rewelacyjny .Najpierw kuracja acne Derm w celu przyzwyczajenia cery do kwasow,a pozniej po okolo 1,5 miesiaca zaaplikowalam sobie mocniejszy Lysanel Juz teraz wiem,ze na jesieni wroce do lysanelu,bo jako jedyny poradzil sobie z zaskornikami i malymi podskornymi grudkami
Sunapee dziękuję Ci bardzo, jesteś boska!! na pewno tak zrobię, już nawet nie mogę się doczekać jesieni żeby to wypróbować
__________________
"...i temu jednemu mężczyźnie byłabym oczywiście absolutnie wierna. W ten sposób, w ten chyba jedyny sposób byłabym też sobie wierna. Byłabym taka, jaka chcę być i jaka naprawdę jestem. Ja to wiem. Ja to czuję..."
K.o.l.a. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 18:48   #14
Kasia12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Lysanel czy Kiss My Face??

Witam. Ja zamówiłam sobie lysanel przez inernet. Jestem bardzo zawiedziona bo ten krem mi nic nie pomogł. Nie mam az tak bardzo tradzikowej cery i myslalam ze chociaz cos mi pomoze. a tu wrecz przeciwnie. Nic. Odstawilam ten krem. Mozecie polecic jakis inny dobry krem. Bardzo prosze. Moje gg12291928
Kasia12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 20:42   #15
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Lysanel czy Kiss My Face??

A który lysanel miałaś mat czy active? Między nimi jest bardzo duza różnica. Mat jest na dzień, zawiera malutko kwasów, a active jest do stosowania na noc i ma spore steżenie kwasów o ile pamiętam to 12% i jest kombinacja kawsów aha i bha, chociaż przeważa kwas glikolowy.
Raczej trudno nie odczuc działania lysnelu active, nawet jeśli nie osiągnie się nim odpowiedniego stanu cery.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 18:49   #16
Kasia12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Lysanel czy Kiss My Face??

Zamowilam lysanel aktiv a do tego zamowienia dostalam probki iwostin mat(tez ponoć dobre) .Stosowalam obydwa kremy. Aktiv na noc a mat na dzień. juz nie uzywam tych kremow. podczas stosowania lysanel aktiv jak mialam jakas mala krostke to ona nie znikala jak niektóre osoby to opisywały tylko cały czas byla. Podczas nie stosowania tych kremow to takie krostki schodzily po paru dniach a ten krem jak by ja zatrzymal. Masakra. Szkoda kasy na ten krem. Ale coz kazdy ma inna cere. do mojej widocznie ten krem sie nie daje.
Kasia12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 19:23   #17
sylwek
Raczkowanie
 
Avatar sylwek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 70
Dot.: Lysanel czy Kiss My Face??

Lysanel activ to rewelacja-killer poprostu!
sylwek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 13:45   #18
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Lysanel czy Kiss My Face??

od jakiegos czasu uzyawm differinu w jedynie w okolicach brody i nosa, bo jedynie tam mnie wysypuje. czy moge teraz na przemian z differinem sprobowac Lysanel activ ?
nie bedzie za mocny dla skory ?
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 21:11   #19
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Lysanel czy Kiss My Face??

czy to prawda ze cieżko jest lysanel active dostac w aptekach? pytam bo mieszkam za granica i tutaj niestety nie ma tej firmy i nie wiem czy poprosic kogos zeby poszukał go aptekach, czy najlepiej od razu zamówic go na allegro??
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.