MASSIMO DUTTI cz.XII - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-10-04, 22:51   #3361
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Widziałyście u siebie płaszcz w jodełkę? Czy on jest bardzo długi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-27, 21:13   #3362
Morn
Zakorzenienie
 
Avatar Morn
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5 409
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Sprawa z paczkami zakończyła się tak, ze paczki jakimś cudem się odnalazły (były wydane zupełnie komuś innemu). Paczki były otwarte i tez na paczkach była etykieta kuriera podwójnie zaślepiona - tak jakby ktoś odesłał te rzeczy do sklepu po tej awanturze. Otrzymałam telefon ze sklepu aby odebrać paczki. Pojechałam bo były tam buty mojego męża, ale nie usłyszałam nawet słowa przepraszam za te cała sytuacje. Niesmak pozostał ogromny i od tej pory już nic nie zamawiam z MD, gdzie wcześniej robiłam po 2-3 zamówienia miesięcznie.

Ponadto odrzucili reklamacje kurtki męża, z której wychodzi pierze i odrzucili reklamacje mojej sukienki z której po jednym praniu zaczęła wychodzić podszewka.

Jednym słowem żenada.

Dzisiaj postanowiłam napisać do rzecznika praw konsumenta bo jako niegdyś staly klient czuje się wręcz oszukana.

Generalnie odradzam wszystkim zakupy w MD.
__________________
Morn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-28, 00:08   #3363
Natalia 1
Zakorzenienie
 
Avatar Natalia 1
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 689
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Morn Pokaż wiadomość
Sprawa z paczkami zakończyła się tak, ze paczki jakimś cudem się odnalazły (były wydane zupełnie komuś innemu). Paczki były otwarte i tez na paczkach była etykieta kuriera podwójnie zaślepiona - tak jakby ktoś odesłał te rzeczy do sklepu po tej awanturze. Otrzymałam telefon ze sklepu aby odebrać paczki. Pojechałam bo były tam buty mojego męża, ale nie usłyszałam nawet słowa przepraszam za te cała sytuacje. Niesmak pozostał ogromny i od tej pory już nic nie zamawiam z MD, gdzie wcześniej robiłam po 2-3 zamówienia miesięcznie.

Ponadto odrzucili reklamacje kurtki męża, z której wychodzi pierze i odrzucili reklamacje mojej sukienki z której po jednym praniu zaczęła wychodzić podszewka.


mogłabyś wkleić , co napisali odrzucając reklamację kurtki sukienki

Edytowane przez Natalia 1
Czas edycji: 2022-10-28 o 00:10
Natalia 1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-28, 05:09   #3364
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Natalia 1 Pokaż wiadomość
mogłabyś wkleić , co napisali odrzucając reklamację kurtki sukienki
Obstawiam, że co do sukienki napisali, że była źle prana.


Niestety w ostatnich latach sukienki z wiskozy z podszewką z poliestru po praniu, nawet ręcznym, mają tendencję do wyłażenia, bo wierzchnia część się kurczy jest to koszmarny dramat, dlatego zakupiłam kilka starszych modeli, bo aktualna wiskoza to jakaś porażka krawiecka
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-28, 12:52   #3365
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Straszna lipa w taki razie w tym Massimo, jesli chodzi o reklamacje, tym bardziej przy takich cenach ciuchów W zarze, jak z kurtki wylazi puch, czy podszewka w sukience to zawsze uznawali, a tu Inditex i tu widac cena robi roznice, jesli chodzi o reklamacje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-28, 13:38   #3366
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Massimo bardzo podskoczyło z cenami. Wiem że wszystko drożeje ale u nich to aż nadto widoczne. W poprzednim roku kupiłam fajną spódnicę przed kolano z naturalnej skóry za 599 zł. Teraz takie miniówy w pół uda ledwie zakrywające tyłek są odpowiednio po 749 i 799 zł. Płaszcze w tamtym roku po 899 ,999 zł -teraz często 1390 zł.
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-28, 19:56   #3367
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Straszna lipa w taki razie w tym Massimo, jesli chodzi o reklamacje, tym bardziej przy takich cenach ciuchów W zarze, jak z kurtki wylazi puch, czy podszewka w sukience to zawsze uznawali, a tu Inditex i tu widac cena robi roznice, jesli chodzi o reklamacje
W Zarze też niedługo będzie podobnie. Już te doliczane koszty wysyłki to zapowiadają.


Cytat:
Napisane przez jola1000 Pokaż wiadomość
Massimo bardzo podskoczyło z cenami. Wiem że wszystko drożeje ale u nich to aż nadto widoczne. W poprzednim roku kupiłam fajną spódnicę przed kolano z naturalnej skóry za 599 zł. Teraz takie miniówy w pół uda ledwie zakrywające tyłek są odpowiednio po 749 i 799 zł. Płaszcze w tamtym roku po 899 ,999 zł -teraz często 1390 zł.
No niestety ceny w górę, a jakość w dół
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-09, 05:54   #3368
Laurowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 57
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Hejka!

Orientujecie się może czy jak np dany płaszcz jest w danym rozmiarze niedostępny na stronie to jest opcja,ze będzie stacjonarnie? Albo ze rozmiar powróci ze zwrotów?

Upatrzyła fajny płaszcz,ale tylko L
__________________
Dam radę być idealna
15.01.2011-30.06.2011
Laurowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-09, 08:01   #3369
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Laurowa Pokaż wiadomość
Hejka!

Orientujecie się może czy jak np dany płaszcz jest w danym rozmiarze niedostępny na stronie to jest opcja,ze będzie stacjonarnie? Albo ze rozmiar powróci ze zwrotów?

Upatrzyła fajny płaszcz,ale tylko L
Na stronie możesz sprawdzić czy jest dostępny stacjonarnie
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-09, 14:19   #3370
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No niestety ceny w górę, a jakość w dół
Niestety prawda
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-09, 19:16   #3371
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Laurowa Pokaż wiadomość
Hejka!

Orientujecie się może czy jak np dany płaszcz jest w danym rozmiarze niedostępny na stronie to jest opcja,ze będzie stacjonarnie? Albo ze rozmiar powróci ze zwrotów?

Upatrzyła fajny płaszcz,ale tylko L
Poza tym, że można sprawdzić dostępność to on line dorzucają tylko nie wiadomo kiedy i jaki rozmiar.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Niestety prawda
Wszędzie takie, sorki, szmaty, że szok
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-09, 19:44   #3372
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Wszędzie takie, sorki, szmaty, że szok
Tu nie ma co przepraszać za dosadność, bo to akurat prawda, ale w sumie może to i lepiej, mało rzeczy kusi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-12, 21:49   #3373
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Warto kupić pasek skórzany z massimo dutti? Jak z jakością?
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-12, 22:16   #3374
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
Warto kupić pasek skórzany z massimo dutti? Jak z jakością?
Paski polecam z H&M! Serio
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-27, 23:37   #3375
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Paski polecam z H&M! Serio
dziękuję
Tylko nie wiem jaki rozmiar
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-28, 15:53   #3376
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
dziękuję
Tylko nie wiem jaki rozmiar
Ja z ubrań noszę 36 i pasek z HM mam XS
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 16:40   #3377
Leia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 59
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Chyba czas zacząć zapytanie: kiedy wyprzedaż w MD?
Rok temu stacjonarnie była 15 grudnia (środa) to chyba online ruszyła 14. W związku z tym obstawiam wtorek za tydzień online (13.12) i 14.12 w sklepach. Na niewiele poluję, ale zawsze.
Leia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-06, 21:05   #3378
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Pewnie będzie, jak piszesz, zawsze jakoś w połowie miesiąca.
Niestety na nic nie poluję, w płaszczu puchowym S się utopiłam, a mam dodatkowe +5 kg dodam, że z sukienek massimo muszę brać M.
Czy leci z nami pilot i to kontroluje jakoś?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-07, 09:39   #3379
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
Warto kupić pasek skórzany z massimo dutti? Jak z jakością?
Moim zdaniem nie warto. Zamówiłam na wyprzedaży i byłam zawiedziona jakością. O wiele lepsze i znacznie tańsze paski są w Wojasie, mam dwa i noszę je regularnie a wyglądają wciąż jak nowe.
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-07, 18:42   #3380
Leia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 59
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez izusek Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie warto. Zamówiłam na wyprzedaży i byłam zawiedziona jakością. O wiele lepsze i znacznie tańsze paski są w Wojasie, mam dwa i noszę je regularnie a wyglądają wciąż jak nowe.
A moim zdaniem warto. Mam większość pasków Massimo. Niektóre mają po 5 lat i nadal wyglądają jak nowe.

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Pewnie będzie, jak piszesz, zawsze jakoś w połowie miesiąca.
Niestety na nic nie poluję, w płaszczu puchowym S się utopiłam, a mam dodatkowe +5 kg dodam, że z sukienek massimo muszę brać M.
Czy leci z nami pilot i to kontroluje jakoś?
Nie wiem, czy to nie wynika z trendów na lokk oversize. Oglądam sporo na youtube fashionistek z UK. Większość nosi mocno (bardzo mocno!) oversizowe ubrania. Ja też topię się w większości kurtek puchowych, ale ostatnio stwierdziłam, że po pierwsze to nie wygląda tak źle, po drugie jest ciepluchno a po trzecie i najważniejsze, można pod spód założyć ubrania na cebulkę i najstraszniejsze mrozy są już niegroźne. Chyba się skuszę. Kupię na wyprzedaży, poprzymierzam w domu i zobaczę czy zostawię.
Leia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-08, 07:34   #3381
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Leia18 Pokaż wiadomość
A moim zdaniem warto. Mam większość pasków Massimo. Niektóre mają po 5 lat i nadal wyglądają jak nowe.

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------



Nie wiem, czy to nie wynika z trendów na lokk oversize. Oglądam sporo na youtube fashionistek z UK. Większość nosi mocno (bardzo mocno!) oversizowe ubrania. Ja też topię się w większości kurtek puchowych, ale ostatnio stwierdziłam, że po pierwsze to nie wygląda tak źle, po drugie jest ciepluchno a po trzecie i najważniejsze, można pod spód założyć ubrania na cebulkę i najstraszniejsze mrozy są już niegroźne. Chyba się skuszę. Kupię na wyprzedaży, poprzymierzam w domu i zobaczę czy zostawię.
Może być. Kupiłam sobie jakiś czas temu kurtkę puchową, rozmiar L. Przyszła dość spora, ale stwierdziłam, że spoko, założe pod nią chunky sweter i nie bedzie krępować ruchów. Kurtkę zobaczyła moja mama i zachciała takiej samej. Kupiłam jej S. Utopiła się w niej. Sama całkowicie na luzie wchodziłam w to S (a mój standardowy rozmiar to tak 42/44), dalej grubszy sweter by pod nią wszedł. Jedyne czym się róznila od Lki to chyba długością rękawów, bo w Sce były bardzo krótkie...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-13, 08:43   #3382
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Podziwiam z kurtkami oversize, ja wygladam tragicznie plus co wazniejsze czuje sie w nich fatalnie. Tym bardziej, ze musze miec plaszcze z paskiem, wiec z oversize to sie jakby wyklucza ;-)

Dzis dostalam maila i jutro juz wyprzedaz.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 16:59   #3383
Leia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 59
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Podziwiam z kurtkami oversize, ja wygladam tragicznie plus co wazniejsze czuje sie w nich fatalnie. Tym bardziej, ze musze miec plaszcze z paskiem, wiec z oversize to sie jakby wyklucza ;-)

Dzis dostalam maila i jutro juz wyprzedaz.
Kwestia przyzwyczajenia. Ale oczywiście, że w dopasowanym kroju wygląda się lepiej. Ja osobiście wolę taliowane płaszcze lub kurtki (najlepiej bez paska), ale da się dobrze wyglądać w oversizowym też, trzeba to umieć ograć i ja to podpatrzyłam . Zamierzam spróbować.
A wyprzedaż faktycznie już dziś a jutro w sklepach stacjonarnych, dokładnie jak rok temu.
Leia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-14, 18:40   #3384
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Leia18 Pokaż wiadomość
Kwestia przyzwyczajenia. Ale oczywiście, że w dopasowanym kroju wygląda się lepiej. Ja osobiście wolę taliowane płaszcze lub kurtki (najlepiej bez paska), ale da się dobrze wyglądać w oversizowym też, trzeba to umieć ograć i ja to podpatrzyłam . Zamierzam spróbować.
A wyprzedaż faktycznie już dziś a jutro w sklepach stacjonarnych, dokładnie jak rok temu.
Ale to nie chodzi o przyzwyczajenie przecież, tylko o to, że nie każdemu taki fason pasuje. Ja wyglądam w takim fatalnie, jestem niska i to na pewno ma przełożenie, no i plus to, że nie jest to mój styl takie oversizowe rzeczy, a wręcz przeciwnie. W płaszczu o którym piszę ramiona miałam niżej niż moje, płaszcz zrobił mi mega biust i tyłek, jakbym nagle w płaszczu stała się panią shrekową nie, nie jest to ani korzystne ani ładne, ani też nie czuję się w czymś takim dobrze
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-15, 18:32   #3385
Leia18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 59
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ale to nie chodzi o przyzwyczajenie przecież, tylko o to, że nie każdemu taki fason pasuje. Ja wyglądam w takim fatalnie, jestem niska i to na pewno ma przełożenie, no i plus to, że nie jest to mój styl takie oversizowe rzeczy, a wręcz przeciwnie. W płaszczu o którym piszę ramiona miałam niżej niż moje, płaszcz zrobił mi mega biust i tyłek, jakbym nagle w płaszczu stała się panią shrekową nie, nie jest to ani korzystne ani ładne, ani też nie czuję się w czymś takim dobrze
Spokojnie, nie ma przecież przymusu nosić oversize'u
Wyraziłam tylko swoją opinię i to że ja spróbuję, chociaż też wolę fasony dopasowane. Polecam kanał Lydia Tomlinson na YouTubie, która świetnie potrafi 'ograć' oversize.
Leia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-15, 20:24   #3386
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Leia18 Pokaż wiadomość
Spokojnie, nie ma przecież przymusu nosić oversize'u
Wyraziłam tylko swoją opinię i to że ja spróbuję, chociaż też wolę fasony dopasowane. Polecam kanał Lydia Tomlinson na YouTubie, która świetnie potrafi 'ograć' oversize.
Nie oglądam takich filmików szkoda mi czasu, a może i za stara jestem
Jeśli komuś pasuje taki krój i styl to ok, mnie nie pasuje i nie planuję zmiany stylu
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-20, 07:36   #3387
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Girls!
Przychodzę z małą ostrzegajką. Sprawdzajcie uważnie swoje zakupy.
Wczoraj dostałam kurtkę puchową z pozostawionym luzem tym ostrym elementem od zabezpieczeń sklepowych. Element był zakrzywiony, więc pewnie komuś nie chciało się tego wyjać.
Po pierwsze jest to bardzo niebezpiecznie (ten gwózdek wystawał z rękawa) - można było pokaleczyć siebie jak i bardzo łatwo zniszczyć kurtkę np. machając ręką przy przymierzaniu.

Wkurzylo mnie to tez o tyle, że niedawno zamawiałam mamie puchówkę w innym sklepie i przyszła rozdarta na klatce piersiowej. Kto wie czy nie w całkiem podobny sposób....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 321D96A8-671F-4F99-9772-558B04215299.jpg (66,9 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9437B85C-68E7-428D-B491-D3AF1983D48D.jpg (53,4 KB, 72 załadowań)
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-20, 10:22   #3388
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Girls!
Przychodzę z małą ostrzegajką. Sprawdzajcie uważnie swoje zakupy.
Wczoraj dostałam kurtkę puchową z pozostawionym luzem tym ostrym elementem od zabezpieczeń sklepowych. Element był zakrzywiony, więc pewnie komuś nie chciało się tego wyjać.
Po pierwsze jest to bardzo niebezpiecznie (ten gwózdek wystawał z rękawa) - można było pokaleczyć siebie jak i bardzo łatwo zniszczyć kurtkę np. machając ręką przy przymierzaniu.

Wkurzylo mnie to tez o tyle, że niedawno zamawiałam mamie puchówkę w innym sklepie i przyszła rozdarta na klatce piersiowej. Kto wie czy nie w całkiem podobny sposób....
Masakra! Ile rzeczy przez takie coś się zniszczy

A może wklej fotki na ich tablicy na FB?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-20, 10:53   #3389
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Masakra! Ile rzeczy przez takie coś się zniszczy

A może wklej fotki na ich tablicy na FB?
Ooo dobra myśl. Wrzuciłam te fotki w stories na Instagramie i ich oznaczyłam, ale wątpię by to przeczytali...
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-20, 11:09   #3390
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: MASSIMO DUTTI cz.XII

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Ooo dobra myśl. Wrzuciłam te fotki w stories na Instagramie i ich oznaczyłam, ale wątpię by to przeczytali...
FB często pomaga.
Mają takie ceny, że takie rzeczy w ogóle nie powinny mieć miejsca tym bardziej, że teraz wszędzie trąbią o eko, a tu ubrania po takim czymś do utylizacji
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-10 18:00:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.