problem z dobraniem ubioru na siłownię - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-10, 22:02   #31
kajunia25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 26
Dot.: problem z dobraniem ubioru na siłownię

Cytat:
Napisane przez Izma56O Pokaż wiadomość
ocieplane legginsy są dobre na bieganie po dworze, ale na siłowni na pewno będzie ci w nich za ciepło.
Dlatego najlepsza jest bielizna termoaktywna.
kajunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 12:26   #32
bulkacebulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 45
Dot.: problem z dobraniem ubioru na siłownię

teraz idzie sezon juz wiosenny szukam dobrych legginsów do biegania, właśnie termoaktywnych

Cytat:
Napisane przez Izma56O Pokaż wiadomość
ocieplane legginsy są dobre na bieganie po dworze, ale na siłowni na pewno będzie ci w nich za ciepło.
te od srodka podszyte jakims futerkiem są tragiczne... nie lubie w nich chodzić nawet po miescie ...

Cytat:
Napisane przez Marmu Pokaż wiadomość
A co uważasz za szpan? Dedykowaną odzież termiczną?
myślę,że chodziło o to ,że znane i reklamowane marki typu adidias. a fakt jest taki ,że są to mocno sredniej jakości ciuchy termo.
bulkacebulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 13:46   #33
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: problem z dobraniem ubioru na siłownię

Termo na wiosnę? Ja od dawna biegam w normalnych leginsach - za ciepło na termo
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 16:22   #34
kajunia25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 26
Dot.: problem z dobraniem ubioru na siłownię

Cytat:
Napisane przez bulkacebulka Pokaż wiadomość
teraz idzie sezon juz wiosenny szukam dobrych legginsów do biegania, właśnie termoaktywnych


te od srodka podszyte jakims futerkiem są tragiczne... nie lubie w nich chodzić nawet po miescie ...


myślę,że chodziło o to ,że znane i reklamowane marki typu adidias. a fakt jest taki ,że są to mocno sredniej jakości ciuchy termo.
Są lepsze ciuchy na pewno np fjord nansen ale te adidasy itp też są ok. Tylko tam płacisz 3/4 ceny za markę

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
Termo na wiosnę? Ja od dawna biegam w normalnych leginsach - za ciepło na termo
nie wiem gdzie mieszkasz ale Ci zazdroszczę! U mnie na dolnym śląsku ciągła zima. Nawet jak jest ładna pogoda to i tak jest bardzo zimno :/
kajunia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 16:40   #35
Antosia1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: problem z dobraniem ubioru na siłownię

Ja mam stanik sportowy jeden a dziś miałam zamiar kupić drugi Za 25 zł w Auchan w markach ale w końcu jakoś się nie zdecydowałam. Co do dołu to ja ćwiczę w spodenkach 3/4. A bluzka oby oddychająca i taka w miarę przylegająca do ciała. Buty z siateczki typowo sportowe do biegania kupiłam.
Antosia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 16:48   #36
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: problem z dobraniem ubioru na siłownię

W Warszawie biegam w bluzie do biegania + leginsy zwykle
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 21:13   #37
Happy_Wonderland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 31
Dot.: problem z dobraniem ubioru na siłownię

Ja zazwyczaj ubieram luźną bluzę dresową i leginsy. Kupiłam fajny zestaw w New Yorkerze. Łącznie zapłaciłam może z 100 zł. Do tego kupiłam super opaskę do włosów (<reklama>) - idealnie ogarnia moje kosmyki, czasami zakładam ją nawet do sprzątania

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2016-03-22 o 10:46 Powód: Reklama
Happy_Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 09:56   #38
DianaXY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 62
Dot.: problem z dobraniem ubioru na siłownię

Je zawsze kupuję cały strój w Decathlonie jestem zadowolona
A najważniejsze żeby strój był wygodny i za rozsądną cenę
DianaXY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 08:47   #39
nemmy106
Raczkowanie
 
Avatar nemmy106
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 38
Dot.: problem z dobraniem ubioru na siłownię

Ja swój strój kompletuje w różnych sklepach
BUTY- tylko w decathlonie duży wybór można znaleźć naprawdę mega wygodne

KOSZULKA- tutaj nie kombinuję, na siłownię kupiłam sobie kilka zwykłych siwych koszulek bawełnianych. Cierpię na nadmierną potliwość pach, pleców, brzucha, tak więc dla mnie sprawą priorytetową jest to by pot który się dosłownie ze mnie leje (już po rozgrzewce mam ogromne plamy ) w miarę szybko odparowywał, bawełna moim zdaniem spełnia tę rolę bardzo dobrze

BIUSTONOSZ- Dla mnie ze względu na obfity biust tylko sportowy się nadaje, kupuję go... to zależy czasami w decathlonie czasami dobieram u bra-fitterki

SPODENKI- tutaj też nie wybrzydzam, zaopatruję się w zwykłe krótkie spodenki z hipermarketu
nemmy106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 08:03   #40
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: problem z dobraniem ubioru na siłownię

Cytat:
Napisane przez nemmy106 Pokaż wiadomość
Ja swój strój kompletuje w różnych sklepach

BUTY- tylko w decathlonie duży wybór można znaleźć naprawdę mega wygodne



KOSZULKA- tutaj nie kombinuję, na siłownię kupiłam sobie kilka zwykłych siwych koszulek bawełnianych. Cierpię na nadmierną potliwość pach, pleców, brzucha, tak więc dla mnie sprawą priorytetową jest to by pot który się dosłownie ze mnie leje (już po rozgrzewce mam ogromne plamy ) w miarę szybko odparowywał, bawełna moim zdaniem spełnia tę rolę bardzo dobrze



BIUSTONOSZ- Dla mnie ze względu na obfity biust tylko sportowy się nadaje, kupuję go... to zależy czasami w decathlonie czasami dobieram u bra-fitterki



SPODENKI- tutaj też nie wybrzydzam, zaopatruję się w zwykłe krótkie spodenki z hipermarketu

Spróbuj koszulek funkcyjnych - na nich nie widac potu, a ma bawełnianej, jeszcze szarej to bardzo
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 08:10   #41
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: problem z dobraniem ubioru na siłownię

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
Spróbuj koszulek funkcyjnych - na nich nie widac potu, a ma bawełnianej, jeszcze szarej to bardzo

Miałam to samo podpowiedzieć.
Bawełna ma najgorsze właściwości. Pot w nią wsiąka, mało ze nie odparowuje tylko w materiale tkwi, to jeszcze daje uczucie mokrości i widać plamy.

W Decu mają funkcyjne bokserki po 20 zł . Nie są złe, są trwałe, a za tą cenę to naprawdę nie ma co ich sie czepiać.


Przy nadpotliwości jednak celowałabym w lepszą jakość, można opowiadac bajki ze nie ma różnicy i płaci się za znaczek, ale niestety różnica jest.
Dobra funkcyjna koszulka z Nike, Adidasa z serii ClimaCool, czy NB jakaś dedykowana biegaczom, to jest niebotyczny komfort użytkowania.
Te ciuchy odciągają wilgoć od ciała i wyrzucają ja na zewnątrz.
Mam np. koszylkę nike, w której jak się intensywnie pocę, to od spodu jest suchutka a na zewnątrz woda wychodzi kroplami które można strząsnąć i jest się suchutkim z obu stron.


BTW- żeby materiał spełniał swoje zadanie odprowadzania wilgoci od ciała, musi do niego ściśle _przylegać_
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2016-03-24 o 08:16
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-24, 13:34   #42
nemmy106
Raczkowanie
 
Avatar nemmy106
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 38
Dot.: problem z dobraniem ubioru na siłownię

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Miałam to samo podpowiedzieć.
Bawełna ma najgorsze właściwości. Pot w nią wsiąka, mało ze nie odparowuje tylko w materiale tkwi, to jeszcze daje uczucie mokrości i widać plamy.

W Decu mają funkcyjne bokserki po 20 zł . Nie są złe, są trwałe, a za tą cenę to naprawdę nie ma co ich sie czepiać.


Przy nadpotliwości jednak celowałabym w lepszą jakość, można opowiadac bajki ze nie ma różnicy i płaci się za znaczek, ale niestety różnica jest.
Dobra funkcyjna koszulka z Nike, Adidasa z serii ClimaCool, czy NB jakaś dedykowana biegaczom, to jest niebotyczny komfort użytkowania.
Te ciuchy odciągają wilgoć od ciała i wyrzucają ja na zewnątrz.
Mam np. koszylkę nike, w której jak się intensywnie pocę, to od spodu jest suchutka a na zewnątrz woda wychodzi kroplami które można strząsnąć i jest się suchutkim z obu stron.


BTW- żeby materiał spełniał swoje zadanie odprowadzania wilgoci od ciała, musi do niego ściśle _przylegać_
Dzięki za odpowiedź i za radę, wiesz plamy potu to dla mnie akurat najmniejsze zmartwienie na siłowni (tam to przecież nie wstyd, co innego w towarzystwie), ale rzeczywiście może pomyślę nad innymi koszulkami, w przyszłym tygodniu się rozejrzę, do tej pory nie wiedziałam że są w ogóle alternatywy dla bawełny dzięki waszym komentarzom widzę że jednak są, bo bawełna już kilka razy na intensywnym treningu mnie zawiodła, plecy spociły mi się tak bardzo że koszulka już chyba przestała przyjmować wilgoć i miałam nawet spodenki prawie całe mokre, muszę koniecznie rozejrzeć się za koszulkami o których mówicie, jeszcze raz dzięki za radę
nemmy106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:12   #43
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: problem z dobraniem ubioru na siłownię

Cava ma racje - ja mam wszystkie kolory bokserek z Decathlonu
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 18:43   #44
Pinqua
Raczkowanie
 
Avatar Pinqua
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 48
Dot.: problem z dobraniem ubioru na siłownię

Cytat:
Napisane przez kajunia25 Pokaż wiadomość
Polecam gorąco SPAIO. Nie mają jakichś mega dużych cen a jakością przebijają wiele marek.
na pewno lepsze od tej "odzieży termo" z dyskontów

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez nemmy106 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź i za radę, wiesz plamy potu to dla mnie akurat najmniejsze zmartwienie na siłowni (tam to przecież nie wstyd, co innego w towarzystwie), ale rzeczywiście może pomyślę nad innymi koszulkami, w przyszłym tygodniu się rozejrzę, do tej pory nie wiedziałam że są w ogóle alternatywy dla bawełny dzięki waszym komentarzom widzę że jednak są, bo bawełna już kilka razy na intensywnym treningu mnie zawiodła, plecy spociły mi się tak bardzo że koszulka już chyba przestała przyjmować wilgoć i miałam nawet spodenki prawie całe mokre, muszę koniecznie rozejrzeć się za koszulkami o których mówicie, jeszcze raz dzięki za radę
daj znać jak się udały zakupy

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez DianaXY Pokaż wiadomość
Je zawsze kupuję cały strój w Decathlonie jestem zadowolona
A najważniejsze żeby strój był wygodny i za rozsądną cenę
najważniedla mnie sze żeby był wygodny i funkcjonalny, o do ceny to taki strój kupuje się raz na długi czas więc mogę więcej zapłacić za dobra jakość
Pinqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 09:58   #45
Agnesia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 4
Dot.: problem z dobraniem ubioru na siłownię

Buty do biegania mają lepszą amortyzację ale przy szybkich zajęciach można czuć za miękka podeszwę i za duży drop (spadek z pięty na palec) co może przyczynić się do skręcenia kostki. Z mega praktyczengo podejścia buty do biegania mogą i muszą być śmiało używane na zzewnątrz a buty fitness tylko i wyłącznie wewnątrz pomieszczenia, jak fitnessówki się zniszczą na dworze to możesz mieć odrzucone zgłoszenie reklamacyjne, a ciuchy? Ważne żeby były oddychające i wyodne, nie musisz wydawać majątku na koszulki i leginsy...
Agnesia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 10:40   #46
OPaulina
Przyczajenie
 
Avatar OPaulina
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: problem z dobraniem ubioru na siłownię

nie ma sensu wydawać dużo kasy na ciuchy na silownie, ale warto kupić sobie taką oddychającą bluzkę,a nie bawełnianą. Lepiej się ćwiczy
__________________
Cieszcie się każdą chwilą
OPaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 10:50   #47
Beatka670
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 52
Dot.: problem z dobraniem ubioru na siłownię

Dla mnie wazne sa tez spodnie. Lubie cwiczyc w elastycznych leginsach, ale wazne, zeby mialy taki sliski material, a nie bawelniany.
Beatka670 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 20:16   #48
Marmu
Raczkowanie
 
Avatar Marmu
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 152
Dot.: problem z dobraniem ubioru na siłownię

Cytat:
Napisane przez Pudel123 Pokaż wiadomość
Termo na wiosnę? Ja od dawna biegam w normalnych leginsach - za ciepło na termo
A właśnie nie, bo termo nie oznacza ocieplane. Odzież termo to taka która zapewnia dobrą termoregulację temperatury, czyli np. odprowadza pot. Idealne na cały rok!

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez OPaulina Pokaż wiadomość
nie ma sensu wydawać dużo kasy na ciuchy na silownie, ale warto kupić sobie taką oddychającą bluzkę,a nie bawełnianą. Lepiej się ćwiczy
I spodnie i bluzka nie powinny być bawełniane choć masz rację kwestia jest taka z jakiej półki cenowej wybierzesz model.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez bulkacebulka Pokaż wiadomość
myślę,że chodziło o to ,że znane i reklamowane marki typu adidias. a fakt jest taki ,że są to mocno sredniej jakości ciuchy termo.
Ne zgodzę się. Dobra odzież termo np. Under Armour albo Coumbia jest droga, ale są to też najlepsze ciuchy na rynku. I jak ktoś szuka czegoś z wyższej półki to musi wydać więcej kasy.
__________________
Zapuszczam włosy 45 ->>> 65
Marmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 21:16:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:47.