Tarnowskie Panny Młode cz. VI - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-03, 16:57   #1921
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Justuus Pokaż wiadomość
U nas kręcili jego współpracownicy.
Ja też sądziłam jak Ty ale dowiedzialam się w czwartek że będzie inaczej. Mnie to nie przeszkadzało. Miło z nimi spędziłam czas







Ja też myślałam że wszystko ustalone bo dzwonione i omawiane i ze mną i z skrzypaczka no ale cóż.
Podobno często robi problemy


Zapomniałam napisać o ciastach z piekarni Anka z Ciężkowic. Wiec tak... ja jestem fanka sernikow i dobrze ze Zamowilam do domu i odebrałam w piątek bo był pycha. Niestety na weselu nie spróbowałam ciast w ogóle. W niedziele Zjadłam jeszcze dwa inne rodzaje i babeczką wszystko bardzo dobre.
Tort wyszedł genialny. Taki jak chciałam. Skromny prosty itp. Wcale nie słodki - ale może my wybraliśmy taki smak. Z Pania która zajmuje się weselami od nich rozmawialam tylko przez tel i e-mail.

W ogóle chyba miałam szczęście. Spotkałam podczas planowania ludzi bardzo ugodowych. Wszystko zalatwialam z odległości 2.5 tys km czyli tylko telefon i e-mail. Także ja Jestem mega zadowolona. Szkoda ze to juz za nami.
Tak mi się od początku wydawało, że też mieszkasz w NO przyznaj się gdzie dokładnie ? Bo ja z Bergen nadaje i też wszystko zdalnie organizuje Z jednej strony fajnie bo nie wiem czy zniosłabym "dobre rady" otoczenia, a z drugiej wszystko załatwiamy zdalnie, ale za to jak na weekend byliśmy w PL, posłuchać, wybrać jakąś muzykę i podpisać umowę, również z kamerzystą/fotografem to wszystko mieliśmy zaplanowane co do 15 minut gdzie i kiedy mamy być na prawdę wzrasta efektywność działań bo mieszkając w PL to rozciągalibyśmy to na miesiąc, a takto szybka piłka

Mam pytanie dziewczyny, które brały ostatnio ślub, czy miałyście ozdoby na samochód ? Bo myślę, że nie ma sensu kupować nowych na 1 raz i może wy miałyście i chciałybyście je sprzedać ? Jeszcze nie pytałam, ale wątpie żeby możnabyło u mnie wypożyczyć ozdoby w kwiaciarni
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 21:54   #1922
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Tak mi się od początku wydawało, że też mieszkasz w NO przyznaj się gdzie dokładnie ? Bo ja z Bergen nadaje i też wszystko zdalnie organizuje Z jednej strony fajnie bo nie wiem czy zniosłabym "dobre rady" otoczenia, a z drugiej wszystko załatwiamy zdalnie, ale za to jak na weekend byliśmy w PL, posłuchać, wybrać jakąś muzykę i podpisać umowę, również z kamerzystą/fotografem to wszystko mieliśmy zaplanowane co do 15 minut gdzie i kiedy mamy być na prawdę wzrasta efektywność działań bo mieszkając w PL to rozciągalibyśmy to na miesiąc, a takto szybka piłka

Mam pytanie dziewczyny, które brały ostatnio ślub, czy miałyście ozdoby na samochód ? Bo myślę, że nie ma sensu kupować nowych na 1 raz i może wy miałyście i chciałybyście je sprzedać ? Jeszcze nie pytałam, ale wątpie żeby możnabyło u mnie wypożyczyć ozdoby w kwiaciarni
Ja w Kristiansund

Co do dekoracji ja kupowalam z allegro chyba 35zl. Była ok.

A i było pytanie o tort (Przepraszam ze nie cytuje ale internet to jest kiepski) my mieliśmy straciatella:jasny biszkopt, masa śmietanowa z czekolada, jasny biszkopt, mus truskawkowy, jasny biszkopt.
Dekoracja marcepanu w kolorze białym i jasno-fioletowym
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 22:02   #1923
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dzięki zastanawiam się właśnie nad smakiem tortu i dobrze wiedzieć, że ten jest godny polecenia Ale z racji, że uwielbiam słodycze to chyba nie będę sobie w stanie odmówić popróbowania innych:P
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 22:59   #1924
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez niunia568 Pokaż wiadomość
Kochane! Może któraś z Was miała na swoim weselu barmana lub opłaconą osobę do robienia drinków ? Obecnie przebywamy za granicą i za grosze kupujemy alkohol. Mój narzeczony stwierdził, że dobrze byłoby przygotować gotową listę drinków... ale ja zupełnie nie mam pojęcia czy się to sprawdzi i jakie drinki wybrać
My mieliśmy na weselu barmana Macka, który robił drinki. Wszyscy bardzo chwalili , kolejka była ogromna, a drinki przepyszne . Polecił nam jakie drinki są fajne, podał listę, my wszystko kupilismy, a on na miejscu zajął sie cała reszta. Chciałam podesłać wiadomość prywatna do Ciebie, ale masz zablokowana. Jakbyś chciała namiary, daj znac


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 06:28   #1925
bauli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

do wiolka21:
mogę polecić Jowitę Bartnik - malowałam się u niej na ślub i na sesję i obydwa makijaże super - bez przesady, ale z pazurem i najważniejsze - nic nie trzeba było poprawiać - na sesję malowała mnie o 6 rano, a zdjęcia trwały do 17 i były w bardzo upalny dzień więc ode mnie wielki plus.

Edytowane przez bauli
Czas edycji: 2015-10-05 o 06:32
bauli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 19:11   #1926
wiolka21
Raczkowanie
 
Avatar wiolka21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 135
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez bauli Pokaż wiadomość
do wiolka21:
mogę polecić Jowitę Bartnik - malowałam się u niej na ślub i na sesję i obydwa makijaże super - bez przesady, ale z pazurem i najważniejsze - nic nie trzeba było poprawiać - na sesję malowała mnie o 6 rano, a zdjęcia trwały do 17 i były w bardzo upalny dzień więc ode mnie wielki plus.
Dzięki, napisałam juz do niej
__________________

wiolka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 13:21   #1927
zuzka171015
Raczkowanie
 
Avatar zuzka171015
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: trn
Wiadomości: 205
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny pomozcie szukam miejsca na wieczór panieński i kawalerski. Razem robimy. Pomozcie
zuzka171015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-11, 12:40   #1928
malgo_16
Raczkowanie
 
Avatar malgo_16
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 85
GG do malgo_16 Wyślij wiadomość przez Yahoo do malgo_16
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny czy któraś z was może polecić kogoś od fontanny czekoladowej?? Zależy mi na tym by czekolada była dobrej jakośći
__________________
Nasz dzień : 18.06.2016
malgo_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 18:10   #1929
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Na targach próbowałam z via regia - była dobra Więcej powiedzieć nie umiem, bo sami nie bierzemy fontanny.
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 10:33   #1930
Migusiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

witam serdecznie dziewczyny mam gorącą prośbę, mianowicie odnośnie informacji o lokalu Warszawska 91 w Brzozówce??
Jedzenie ?
Ogólna ocena ?
Migusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 15:52   #1931
Nowiutka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 7
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Witam Czy któraś z Was była na weselu nowym Domu Weselnym w Otfinowie? i może podzielić sie opinią na jego temat.
Nowiutka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-12, 17:40   #1932
Nutkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Nutkaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 387
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

ostatnio próbowałam Rydza, sami też mieliśmy i nam smakowała
__________________
Zakochani 1.01.2010r.
Zaręczeni 1.06.2011r.

Nasz Najszczęśliwszy Dzień 7.06.2012r.

Nasze Najdroższe Serduszko
MICHAŁEK 18.09.2013

Nutkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 18:09   #1933
asiaaa001
Przyczajenie
 
Avatar asiaaa001
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 25
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Migusiaa Pokaż wiadomość
witam serdecznie dziewczyny mam gorącą prośbę, mianowicie odnośnie informacji o lokalu Warszawska 91 w Brzozówce??
Jedzenie ?
Ogólna ocena ?
Osobiście nie byłam, ale sama brałam go pod uwage i rozmawiałąm z jedna dziewczyną, która miała tam swoje wesele ogólnie mi odradziła, było u niej tak ze o godz 18 własciciel przyszedł i powiedział ze napoje sie skonczyły (w umowie miała 1l na osobe ) i ze jak chca to postawi ale w cenie 6zl za 0,5l. jedzenie podobno ok, obłsuga nie ładnie sie zachowywała jak goscie zaczeli wychodzic bo zbyt nachalnie zaczeli sprzatać
To było jakies dwa lata temu i tak jak pisałam nie wiem tego z własnego doświadczenia

Gdzie dziewczyna z opinia o Brzozowym Dworku ? juz sie nie moge doczekać
__________________
27 sierpień 2016
asiaaa001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 20:30   #1934
Strzykawa93
Raczkowanie
 
Avatar Strzykawa93
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 41
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Witam serdecznie! Jestem tu nowa Rozpoczynam właśnie powoooli organizację swojego Wielkiego Dnia W styczniu planujemy rozpocząć wycieczki po lokalach, fotografach oraz orkiestrach. Szukałam ciekawych lokali ale jakoś nic nie wpadło mi w oko. Zabieram się za przeszukiwanie forum by odkryć jakieś wyjątkowe miejsce oraz orkiestrę "z jajem" Gdybyście mogły Kochane Panie coś polecić to będę szalenie wdzięczna

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaaa001 Pokaż wiadomość
Osobiście nie byłam, ale sama brałam go pod uwage i rozmawiałąm z jedna dziewczyną, która miała tam swoje wesele ogólnie mi odradziła, było u niej tak ze o godz 18 własciciel przyszedł i powiedział ze napoje sie skonczyły (w umowie miała 1l na osobe ) i ze jak chca to postawi ale w cenie 6zl za 0,5l. jedzenie podobno ok, obłsuga nie ładnie sie zachowywała jak goscie zaczeli wychodzic bo zbyt nachalnie zaczeli sprzatać
To było jakies dwa lata temu i tak jak pisałam nie wiem tego z własnego doświadczenia

Gdzie dziewczyna z opinia o Brzozowym Dworku ? juz sie nie moge doczekać
W ten weekend byłam na weselu w Brzozowym Lokal piękny!! Cudowny mały park ślicznie oświetlony, fajny parking, piękny w środku!!! Zakochałam się w tym miejscu Obsługa świetna! Kelnerzy uwijają się jak mróweczki, są bardzo grzeczni i uśmiechnięci. Jedzenie jakoś mi nie podeszło osobiście. Smaczne, ale jadłam lepsze Może to kwestia menu? nie wiem, tak czy inaczej piękne miejsce, akustyka super, i ogólnie bardzo mi się podobało
Strzykawa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 20:45   #1935
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Strzykawa, a jakie masz (macie ) preferencje co do lokalu, usługodawców?
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 21:05   #1936
Strzykawa93
Raczkowanie
 
Avatar Strzykawa93
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 41
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Zależy mi na lokalu który pomieści co najmniej 150 osób, dobra akustyka, właściciel/ manager z którym można się po ludzku dogadać a nie użerać, oczywiście dobre jedzonko, parking obowiązkowy oraz pokoje do wynajęcia mój brat będzie miał wesele w Brzozowym Dworku i nie chcemy w tym samym miejscu chociaż się zakochałam w tym miejscu Ale chciałabym, by lokal miał "to coś" w sobie, by miał fajny klimat Aaaa przydałby się jeszcze jakiś mały plac zabaw dla dzieci ale to nie jest jakoś szalenie ważne jeszcze do końca nie wiem na co zwracać szczególną uwagę gdyż dopiero zaczynam się rozglądać i dopiero muszę się nauczyć co jest bardziej a co mniej ważne co do orkiestry to fajnie by to byli wyluzowani ludzie (oczywiście nie za bardzo żeby się luzowali bo miał kto grać do rana ), którzy potrafią rozbawić i przyciągnąć ludzi. Bardzo mile widziana perkusja oraz gitara elektryczna Jeśli jest coś, na co powinnam zwrócić szczególną uwagę, proszę o rady by nie podjąć złej decyzji z góry baaaardzo dziękuję
Strzykawa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 21:15   #1937
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Strzykawa93 Pokaż wiadomość
Zależy mi na lokalu który pomieści co najmniej 150 osób, dobra akustyka, właściciel/ manager z którym można się po ludzku dogadać a nie użerać, oczywiście dobre jedzonko, parking obowiązkowy oraz pokoje do wynajęcia mój brat będzie miał wesele w Brzozowym Dworku i nie chcemy w tym samym miejscu chociaż się zakochałam w tym miejscu Ale chciałabym, by lokal miał "to coś" w sobie, by miał fajny klimat Aaaa przydałby się jeszcze jakiś mały plac zabaw dla dzieci ale to nie jest jakoś szalenie ważne jeszcze do końca nie wiem na co zwracać szczególną uwagę gdyż dopiero zaczynam się rozglądać i dopiero muszę się nauczyć co jest bardziej a co mniej ważne co do orkiestry to fajnie by to byli wyluzowani ludzie (oczywiście nie za bardzo żeby się luzowali bo miał kto grać do rana ), którzy potrafią rozbawić i przyciągnąć ludzi. Bardzo mile widziana perkusja oraz gitara elektryczna Jeśli jest coś, na co powinnam zwrócić szczególną uwagę, proszę o rady by nie podjąć złej decyzji z góry baaaardzo dziękuję
Polecam Taurus w Ładnej , a poza tym bardzo (wizualnie przynajmniej) podoba mi się Jodłowy Dwór w Jodłowej (nie wiem jak reszta kwestii, nigdy tam nie byłam, ale na zdjęciach mega wygląda), Soprano nowa sala cudna (jedzenie smaczne, obsługa ok, ale nie wiem jak z menagerstwem czy placem zabaw itp.). Fajny też jest Sezam w Machowej (moja Siostra tam miała wesele, była zadowolona, ale potem się chyba menager zmienił, więc nie wiem, jak teraz). Zdecydowanie odradzam za to Agawę w Dębnie- lokal świetny wewnątrz, ale menagerka/ właścicielka straszna.
Zespół- tu za wielkiego rozeznania nie mam, ale Geminix mogę z ręką na sercu polecić . Liczę, że kiedyś jako gość uda mi się jeszcze bawić na weselu z nimi, bo jako panna młoda bawiłam się mega, całość poprowadzili genialnie. I tu już całkiem poza moją opinią- każdy z gości, który coś o zespole nam mówił, mówił że zespół genialny i namiary chcieli .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 21:28   #1938
Strzykawa93
Raczkowanie
 
Avatar Strzykawa93
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 41
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Jodłowy Dwór jest śliczny! Bardzo mi się podoba ale jest daleko bo 50 km od naszej miejscowości a dla gości to będzie problem
Strzykawa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 21:32   #1939
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Strzykawa93 Pokaż wiadomość
Jodłowy Dwór jest śliczny! Bardzo mi się podoba ale jest daleko bo 50 km od naszej miejscowości a dla gości to będzie problem
Z której strony Trn mieszkasz? PS. Taurus jest teraz odnowiony, jest cudny <3
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-12, 21:38   #1940
Strzykawa93
Raczkowanie
 
Avatar Strzykawa93
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 41
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Mieszkam w okolicach Wierzchosławic
Strzykawa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 21:44   #1941
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Strzykawa93 Pokaż wiadomość
Mieszkam w okolicach Wierzchosławic
O a Dwudniaki u Kowalskiego? Joasia miała tam wesele i bardzo chwaliła . Ponoć też niedawno odświeżyli lokal .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 21:54   #1942
Strzykawa93
Raczkowanie
 
Avatar Strzykawa93
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 41
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Bardzo podoba mi się ten lokal (miałam nawet okazję być tam kelnerką przez krótki okres i bardzo miło to wspominam!) ale dla gości są przeznaczone dwie sale i to nie odpowiada mi za bardzo... Nie chcę dzielić gości na starszych i młodszych lub na moją rodzinę i rodzinę G zastanawiam się nad lokalem U Władeczki. Jest po remoncie, podobno jest pięknie i jedzenie świetne, a mają w planach również miejsca noclegowe i plac zabaw dla dzieci Bankowo w pierwszej kolejności odwiedzę to miejsce
Strzykawa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 21:58   #1943
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Strzykawa93 Pokaż wiadomość
Bardzo podoba mi się ten lokal (miałam nawet okazję być tam kelnerką przez krótki okres i bardzo miło to wspominam!) ale dla gości są przeznaczone dwie sale i to nie odpowiada mi za bardzo... Nie chcę dzielić gości na starszych i młodszych lub na moją rodzinę i rodzinę G zastanawiam się nad lokalem U Władeczki. Jest po remoncie, podobno jest pięknie i jedzenie świetne, a mają w planach również miejsca noclegowe i plac zabaw dla dzieci Bankowo w pierwszej kolejności odwiedzę to miejsce
Niestety nie znam i nic nie słyszałam . Miałam mówić, że Brzozowy to dla Was całkiem druga strona miasta, ale przecież autostrada teraz jest, to minuta pięć i już jesteście na miejscu .
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 22:10   #1944
Strzykawa93
Raczkowanie
 
Avatar Strzykawa93
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 41
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

dokładnie Rety, to dopiero początek początku poszukiwań a ja już mam dość jeszcze tyle czasu do Wielkiego Dnia, a ja na starcie się martwię czy każdemu będzie wszystko odpowiadało (chociaż wiadomo że nie będzie ;p), żeby lokalizacja dla gości nie była problemem, żeby było wyjątkowo, a mój G bez żadnego stresu śpi. ;p a za sukienką kiedy zaczęłaś chodzić? Były jakieś trudności? Problem z rozmiarami? trzeba się umówić wcześniej?
Strzykawa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 22:43   #1945
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

A kiedy Wasz wielki dzień w ogóle, bo nawet nie wiem? Powiedz coś o Was
Ja w lipcu 2014 zaczęłam szukać sukni, ale w sumie się nie nastawiałam, bo chciałam poczekać, aż wejdą nowe kolekcje. Jako, że na stałe mieszkam za granicą, to będąc w Trn w październiku 2014 już zamówiłam (1 dzień nowej kolekcji ). Poszło bardzo gładko, choć w kilku salonach byłam i wiele sukni mierzyłam . Moją suknię wciąż kocham , ale z żalem wkrótce ją wystawię na sprzedaż . Bardzo, ale to bardzo polecam salon Miss Cherie
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 06:49   #1946
myszata6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Strzykawa93 Pokaż wiadomość
Zależy mi na lokalu który pomieści co najmniej 150 osób, dobra akustyka, właściciel/ manager z którym można się po ludzku dogadać a nie użerać, oczywiście dobre jedzonko, parking obowiązkowy oraz pokoje do wynajęcia mój brat będzie miał wesele w Brzozowym Dworku i nie chcemy w tym samym miejscu chociaż się zakochałam w tym miejscu Ale chciałabym, by lokal miał "to coś" w sobie, by miał fajny klimat Aaaa przydałby się jeszcze jakiś mały plac zabaw dla dzieci ale to nie jest jakoś szalenie ważne jeszcze do końca nie wiem na co zwracać szczególną uwagę gdyż dopiero zaczynam się rozglądać i dopiero muszę się nauczyć co jest bardziej a co mniej ważne co do orkiestry to fajnie by to byli wyluzowani ludzie (oczywiście nie za bardzo żeby się luzowali bo miał kto grać do rana ), którzy potrafią rozbawić i przyciągnąć ludzi. Bardzo mile widziana perkusja oraz gitara elektryczna Jeśli jest coś, na co powinnam zwrócić szczególną uwagę, proszę o rady by nie podjąć złej decyzji z góry baaaardzo dziękuję
Jeśli chodzi o zespół - bardzo polecam Ci Iluzję ze Szczucina muzycznailuzja.pl. Będziemy mieć ich u siebie, ostatnio grali u znajomej - wszyscy byli zachwyceni, łącznie z obsługą w Soprano robią próby w Szczucinie, można podjechać i posłuchać na żywo. Są bardzo wyluzowani, na próbie bardzo się z nimi uśmialiśmy i cena też nie jest wygórowana, przynajmniej moim zdaniem. A, co ważne - sami przyznają, że nie piją alkoholu kiedy są w pracy. Ewentualnie Kasia lampkę wina, a chłopaki po piwku, jeżeli takie trunki na weselu są i faktycznie tak też wg moich znajomych było.

A co do lokalu niestety nie pomogę, bo my robimy wesele przez pół w porównaniu do Ciebie
myszata6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 11:19   #1947
Strzykawa93
Raczkowanie
 
Avatar Strzykawa93
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 41
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Planujemy ślub 26.05.2018 Razem z G jesteśmy od marca 2013, a zaręczyliśmy się w czerwcu tego roku Początki były trudne ale teraz z dnia na dzień zależy Nam na Sobie coraz bardziej Dlatego też zdecydowaliśmy się na ustalenie daty, a w styczniu załatwiamy wszystko co jest do załatwienia w pierwszej kolejności ale mój G na razie woli nie myśleć o wszystkich wydatkach i koniecznych wyjazdach więc ja się za to zabrałam Bardzo lubię planować i wiedzieć na czym stoję więc do stycznia muszę być ekspertem w dziedzinie organizacji ślubu i wesela

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Bardzo dziękuję za odpowiedź! Właśnie słucham utworów w wykonaniu zespołu i zakochałam się w "Niech żyje bal" na 100% odwiedzimy ten zespół dziękuję jeszcze raz
Strzykawa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 11:25   #1948
myszata6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Strzykawa93 Pokaż wiadomość
Planujemy ślub 26.05.2018 Razem z G jesteśmy od marca 2013, a zaręczyliśmy się w czerwcu tego roku Początki były trudne ale teraz z dnia na dzień zależy Nam na Sobie coraz bardziej Dlatego też zdecydowaliśmy się na ustalenie daty, a w styczniu załatwiamy wszystko co jest do załatwienia w pierwszej kolejności ale mój G na razie woli nie myśleć o wszystkich wydatkach i koniecznych wyjazdach więc ja się za to zabrałam Bardzo lubię planować i wiedzieć na czym stoję więc do stycznia muszę być ekspertem w dziedzinie organizacji ślubu i wesela

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Bardzo dziękuję za odpowiedź! Właśnie słucham utworów w wykonaniu zespołu i zakochałam się w "Niech żyje bal" na 100% odwiedzimy ten zespół dziękuję jeszcze raz
cieszę się, że się spodobało

podziwiam Cię za cierpliwość! ja bym nie wytrzymała ponad 2 lat czekania my zaręczyliśmy się w lutym, a wesele 21 maja w przyszłym roku a zazdroszczę zapału, bo ja nie mogę się zmobilizować do jakichś konkretnych przygotowań, nawet jeszcze nie byliśmy u księdza ani nie przymierzyłam żadnej sukni ;-) ale powtarzam sobie, że jeszcze czas!
myszata6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 12:25   #1949
Strzykawa93
Raczkowanie
 
Avatar Strzykawa93
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 41
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

To się tak wydaje że jeszcze dużo czasu ale obecnie robię magistra dziennie więc czas leci mi bardzo szybko A skoro studiuję to nie pracuję więc przyda się trochę więcej czasu na znalezienie pracy i odłożenie trochę grosza
Strzykawa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 15:54   #1950
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

My mieliśmy Spectrum II - 4 chłopaków z lisiej góry.
Moje wszelkie obawy minęły gdy zaczęli grać. Grali do 5 i parkiet był pełny (często przy stolikach zostało max 5 osób).
Nie tchneli alkoholu mimo że ktoś postawił im na stole.
Także ja polecam.

Cytat:
Napisane przez myszata6 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o zespół - bardzo polecam Ci Iluzję ze Szczucina muzycznailuzja.pl. Będziemy mieć ich u siebie, ostatnio grali u znajomej - wszyscy byli zachwyceni, łącznie z obsługą w Soprano robią próby w Szczucinie, można podjechać i posłuchać na żywo. Są bardzo wyluzowani, na próbie bardzo się z nimi uśmialiśmy i cena też nie jest wygórowana, przynajmniej moim zdaniem. A, co ważne - sami przyznają, że nie piją alkoholu kiedy są w pracy. Ewentualnie Kasia lampkę wina, a chłopaki po piwku, jeżeli takie trunki na weselu są i faktycznie tak też wg moich znajomych było.

A co do lokalu niestety nie pomogę, bo my robimy wesele przez pół w porównaniu do Ciebie
Byłam z tym zespołem na sylwestrze 2 lata temu. Wokalistka ma kawał głosu. My już nie szukaliśmy wtedy ale pewnie braliśmy ich pod uwagę
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 10:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:47.