CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-03, 22:00   #661
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
GG do dolare
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Lenciu

Moje gg:
6853074 -napisz do mnie i zrealizuj paczkę, bo inaczej oddaję sprawę na policję (jeśli się nie odezwiesz do piątku ). Koniec i basta. Czy jesteś dużą czy małą dziewczynką spaprana kartoteka nie powinna być pożądana przez Ciebie (w cenie 3 podkładów...?). Chyba, że de facto chcesz spieprz*yć opinie o sobie i Twojej rodzince. I moja "smarkula" to pieszczotliwe określonko jeśli by porównywać z
"K-r-y-m-i-n-a-l-i-s-t-k-a"...
Your choice.

PS: zaległe paczki... nie wydaje mi się, żebyś 25.09 (kiedy to umówilyśmy się na wysłanie paczek) miała zablokowane konto i nie mogła mi wysłać- chyba, że nadal oszukujesz ludzi!!!
dolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 15:30   #662
ewapawliszyn
Zadomowienie
 
Avatar ewapawliszyn
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 490
Przekupka: 73 pkt / 99% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Ja niestety mam nieprzyjemna sprawe z Mariola 13 ,wymienialam sie z nia moje Pola Elizejskie w dekoracyjne butelce ,zaplacilam za nie 239 zl + roz najnowszy Max Factora zuzycie okolo 10% ,mialam od niej dostac Lacoste i cien Gosha ,wyslalam swoja przesylke ubezpieczona bo byla dla mnie wartosciowa ale ona wyslala zwykla ,ja sie denerwowala ale one nie bardzo i wiadomo dalczego bo wyslala mi podrobiona wode i nie zalezalo jej jakby zginela bo nie jest warta 110zl jakie wyplaca poczta ,czyje sie naciagnieta i oszukana bo dobrze wiedziala ,ze woda nie ma zapachu Lacoste i flakon sie rozni ,w srodku jest bialy kolonsko dziwnie pachnacy plyn ,no coz kiedys wyslalam jej kosmetyki znacznej wartosci a ona mi niby raz uzty biustonisz Triumpha ale chyba on nowy byl jak ko kupowala a nie kiedy mi oddala,myslalam,ze to incydent jednorazowy ale nie ,dolacze pozniej zdjecia rzekomej wody i mam nadzieje,ze pokryje mi wszystkie koszty przesylek bo to jest swinstwo wedlug mnie tak postepowac ,bazarkowa podroba.czekam az mi natychmiast odesle moje kosmetyki przesylka pirytetowa bo chce miec gwarancje ,ze paczka do mnie dotrze ,niestety byla swiadoma tego ,ze woda jest podrobiona bo wystarczylo pojsc do sklepu gdzie chodzi testowac perfumy ,szkoda nerow ,mam nadzieje,ze inne osoby nie bea tak postepowac .
ewapawliszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 16:28   #663
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez ewapawliszyn Pokaż wiadomość
Ja niestety mam nieprzyjemna sprawe z Mariola 13 ,wymienialam sie z nia moje Pola Elizejskie w dekoracyjne butelce ,zaplacilam za nie 239 zl + roz najnowszy Max Factora zuzycie okolo 10% ,mialam od niej dostac Lacoste i cien Gosha ,wyslalam swoja przesylke ubezpieczona bo byla dla mnie wartosciowa ale ona wyslala zwykla ,ja sie denerwowala ale one nie bardzo i wiadomo dalczego bo wyslala mi podrobiona wode i nie zalezalo jej jakby zginela bo nie jest warta 110zl jakie wyplaca poczta ,czyje sie naciagnieta i oszukana bo dobrze wiedziala ,ze woda nie ma zapachu Lacoste i flakon sie rozni ,w srodku jest bialy kolonsko dziwnie pachnacy plyn ,no coz kiedys wyslalam jej kosmetyki znacznej wartosci a ona mi niby raz uzty biustonisz Triumpha ale chyba on nowy byl jak ko kupowala a nie kiedy mi oddala,myslalam,ze to incydent jednorazowy ale nie ,dolacze pozniej zdjecia rzekomej wody i mam nadzieje,ze pokryje mi wszystkie koszty przesylek bo to jest swinstwo wedlug mnie tak postepowac ,bazarkowa podroba.czekam az mi natychmiast odesle moje kosmetyki przesylka pirytetowa bo chce miec gwarancje ,ze paczka do mnie dotrze ,niestety byla swiadoma tego ,ze woda jest podrobiona bo wystarczylo pojsc do sklepu gdzie chodzi testowac perfumy ,szkoda nerow ,mam nadzieje,ze inne osoby nie bea tak postepowac .
nie mila sytuacja, ale do załatwienia. Proponuje, żeby się kosmetykami odmienić. Jesli Mariola ma dobre chęci , tak zrobi
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 16:34   #664
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Przekupka: 164 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Być może Mariola13 nie wiedziała, że woda jest podrobiona. Moim zdaniem powinnyście po prostu odesłac sobie kosmetyki.Jednak uważam, że jeśli ktoś nie jest 100% pewny oryginalności swoich kosmetyków powinien przed wystawieniem ich dokładnie sprawdzić.
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 16:39   #665
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Przekupka: 195 pkt / 99% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez ewapawliszyn Pokaż wiadomość
Ja niestety mam nieprzyjemna sprawe z Mariola 13 ,wymienialam sie z nia moje Pola Elizejskie w dekoracyjne butelce ,zaplacilam za nie 239 zl + roz najnowszy Max Factora zuzycie okolo 10% ,mialam od niej dostac Lacoste i cien Gosha ,wyslalam swoja przesylke ubezpieczona bo byla dla mnie wartosciowa ale ona wyslala zwykla ,ja sie denerwowala ale one nie bardzo i wiadomo dalczego bo wyslala mi podrobiona wode i nie zalezalo jej jakby zginela bo nie jest warta 110zl jakie wyplaca poczta ,czyje sie naciagnieta i oszukana bo dobrze wiedziala ,ze woda nie ma zapachu Lacoste i flakon sie rozni ,w srodku jest bialy kolonsko dziwnie pachnacy plyn ,no coz kiedys wyslalam jej kosmetyki znacznej wartosci a ona mi niby raz uzty biustonisz Triumpha ale chyba on nowy byl jak ko kupowala a nie kiedy mi oddala,myslalam,ze to incydent jednorazowy ale nie ,dolacze pozniej zdjecia rzekomej wody i mam nadzieje,ze pokryje mi wszystkie koszty przesylek bo to jest swinstwo wedlug mnie tak postepowac ,bazarkowa podroba.czekam az mi natychmiast odesle moje kosmetyki przesylka pirytetowa bo chce miec gwarancje ,ze paczka do mnie dotrze ,niestety byla swiadoma tego ,ze woda jest podrobiona bo wystarczylo pojsc do sklepu gdzie chodzi testowac perfumy ,szkoda nerow ,mam nadzieje,ze inne osoby nie bea tak postepowac .

Wa takiej sytuacji należy sie kosmetykami odmienić
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 16:57   #666
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez ewapawliszyn Pokaż wiadomość
Ja niestety mam nieprzyjemna sprawe z Mariola 13 ,wymienialam sie z nia moje Pola Elizejskie w dekoracyjne butelce ,zaplacilam za nie 239 zl + roz najnowszy Max Factora zuzycie okolo 10% ,mialam od niej dostac Lacoste i cien Gosha ,wyslalam swoja przesylke ubezpieczona bo byla dla mnie wartosciowa ale ona wyslala zwykla ,ja sie denerwowala ale one nie bardzo i wiadomo dalczego bo wyslala mi podrobiona wode i nie zalezalo jej jakby zginela bo nie jest warta 110zl jakie wyplaca poczta ,czyje sie naciagnieta i oszukana bo dobrze wiedziala ,ze woda nie ma zapachu Lacoste i flakon sie rozni ,w srodku jest bialy kolonsko dziwnie pachnacy plyn ,no coz kiedys wyslalam jej kosmetyki znacznej wartosci a ona mi niby raz uzty biustonisz Triumpha ale chyba on nowy byl jak ko kupowala a nie kiedy mi oddala,myslalam,ze to incydent jednorazowy ale nie ,dolacze pozniej zdjecia rzekomej wody i mam nadzieje,ze pokryje mi wszystkie koszty przesylek bo to jest swinstwo wedlug mnie tak postepowac ,bazarkowa podroba.czekam az mi natychmiast odesle moje kosmetyki przesylka pirytetowa bo chce miec gwarancje ,ze paczka do mnie dotrze ,niestety byla swiadoma tego ,ze woda jest podrobiona bo wystarczylo pojsc do sklepu gdzie chodzi testowac perfumy ,szkoda nerow ,mam nadzieje,ze inne osoby nie bea tak postepowac .
Pytałam na PW, ale muszę zadać pytanie jeszcze tutaj- może WAM odpowie. Czy ty jestś pijana ? W kółko powtarza, że ją drugi raz oszukałam, chociaż wymieniałyśmy się PO RAZ PIERWSZY !!!
Pytam, bo dziewczyna od kilku dni mnie molestuje obraźliwie na PW.

Wymieniałyśmy się na perfumy+ kosmetyk.
Najpierw dotarła jej przesyłka do mnie. Na moje grzeczne zapytanie, że zapach pachnie inaczej niż ten, który dostałam w Sephorze strasznie i niemiło się obruszyła, że nie odbierze mojej paczki itd. itp.
Później nerwowo się dopytywała czy wysłałam do niej paczkę i czy dobrze wpisałam adres. Na odpowiedz, że tak i że chętnie przeslę dowód nadania brak odpowiedzi. A PISZE WAM W RELACJI, ŻE WYSŁAŁAM ZWYKŁYM LISTEM !!!Później, że jednak nie przyszła i ona pójdzie na pocztę. Powiedziałam, że złożę reklamację.
Dzisiaj napisała już obraźliwie, że paczka przyszła, oszukałam ją, to podróba i JA O TYM WIEDZIAŁAM. Fakt, że wysłałam poleconym, a nie priorytetem to wg niej dowód na to, że chciałam ją oszukac i chciałam, żeby paczka zaginęła. Absurd za absurdem. Żąda zwrotów kosztów itd. Dodaje jeszcze, że już 2-gi raz ją oszukuję, chociaż to nasza 1-sza wymiana !!!
Napisałam jej, że skoro jest niezadowolona i ja również to możemy się odmienić, ale ona dalej coś kombinuje. Nie mam siły na takie kręcenie.
Mi podaje, że za swój perfum zapłaciła 280 zł, tutaj już widzę cenę opuściła. To nie ma znaczenia, ale dziewczyna najwyraźniej jest albo napita, albo naćp....a. tak nie zachowują się normali ludzie. Skoro jesteśmy obie niezadowolone z wymiany to dlaczego jesteśmy w tym miejscu ?!? Bo ewapawliszyn ma ochotę na zadymę. Ja zawsze i z każdym jestem chętna na odmianę, jeżeli ktoś jest niezadowolony z kosmetyków, które dostał. Ja nie robię nigy problemów. Zawsze u mnie jest to możliwe, a tym bardziej teraz, gdy obie jesteśmy niezadowolone z wymiany.
Obrażanie mnie przez nią jest brakiem kultury. Ja, chociaż uważam jej perfum za podrobiony nie twierdzę, że specjalnie i świadomie mi go wysłała, bo może o tym nie wiedziała. Ewapalwiszyn najwyraźniej jest "Duchem Św." i wie lepiej, kto co wiedział i że specjalnie ją oszukał.
Przydałyby się z twojej strony przeprosiny, bo w tym całym twoim rozjuszeniu nie zauważyłaś, że nigdy wczesniej się nie wymieniałyśmy, ale ty jak widzę nie panujesz nad tym z kim się wymieniasz.... Przykre to.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 17:01   #667
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Wa takiej sytuacji należy sie kosmetykami odmienić

Dziękuję. Ja jestem za odmianą.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 18:04   #668
ewapawliszyn
Zadomowienie
 
Avatar ewapawliszyn
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 490
Przekupka: 73 pkt / 99% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Marola oszukalas mnie wcisnelas bazarkowa wode i zapewnialas ,ze jest ona orginalna,i dodatkowo klamiesz wymienialas sie ze ma na cien brazowy Clinigue w sztyfcie ,cien Isadory w sztycie lila ,cien nowy gosaha w sztyfcie rozowy ,roz nowy Vipery i dodatkowo byla chyba jakas kredka lub lakier nie pamietam juz ,cos zlotego ,ostatno wymienialas jeszcz ten roz niedawno w swich zbiorach ,masz krotka pamiec a wcisnelas mi do wyrzucenia biustonosz malinowy ,odesle Co go ,mial byc raz ubrany i niby nowy triumpha ,niestety to nie wszyskto bo moznazamiescic twoja korespondencje na forum z Pw jak umawiasz sie ze mna na paczke a pozniej jej nie wysylasz ,sprawdzilam daty na kopercie a informujesz,ze wyslalas a ja chodze i szukam po poczcie czegos czego jeszcze ne ma ,dopiero jak Dostalas moja przesyke w sobote to wyslas doiero swoja ,niestety dla mnie jestes oszuska bo klamalas od pczatku od orginalnosci wody i nawt o terminie wysylki sie nie przyznalas i ze jest to list ekonomiczny ,szkoda ,ze tylko klamstaw z twojej strony a jakbys chcial byc uczciwa od poczatku wiedzialas ,ze jest to woda bazarkowa i terminy wysylki podawane przez Ciebie sie nie zgadzaja ,poszukiwanie przeze mnie przesylki bo matwilam sie,ze zaginela a ty dobrze wiedzials co robisz mnie nie jest wstyd ale ty sie powinasz wtydzic bo caly czas oszukiwalas przy wymianie. I zapomnialas ,ze wymienialas sie ze ma na nowe kosmertki a dals mi 2 biustonosze z tego jeden do wyrzucenia ,masz naprawde krotka pamiec co czegokolwiek aby tylko wymina byla z korzyscia dla ciebie ,wiem bo z innymi tez tak postepowalas po pisalay do mnie na PW ,prosze mi zwrocic koszty wysylek bo czuje sie przez Ciebie naciagnieta i caly czas klamalas,gdyby nie ja to kto inny byly oszukany na ta wystawiona wode ,ze paczke wyslalas w umowionym terminie i najpierw mi kazalas wyslac i t tez idziesz a to bylo klamstwo ,przytocze twoj wpisy na Pw ,jak tego chcesz nie ma sprawy jak sie deklarujesz a co innego bylo ale sie nie przyznalas.Po co to wszystko oszukals mnie ze wszyskim od orginalnosc po wysylke ,termin i teraz nie wieszjak z tych kmastw wybrnac ,tylkopo co to wszysko takie ogolne pytanie jak trzbabylo byc uczciwa od poczatku do konca. szkoda,ze zadna z was nie biegala za przesylka przez prawie tydzien a ktos Was oklamal,ze wyslana i jeszcze takie cudo a wczesniej zarzekanie sie o orginalnosci bez zdjecia oczywiscie poza forum ,bo ja zdhecie wody zamiescilam oficjalnie,natomiast Mariola zapomnialas wpisac wymiane. I ta sama wode oferowala Lalesi ,szkoda slow .Moze nauczylabys ie uczciwie opisywac produkty,daty wysylki bo to sa fakty i to najbardziej boli ,ze mnie oklamywalas.
ewapawliszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 18:08   #669
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
GG do dolare
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

o matko.. cieszcie sie, ze macie kontakt ze soba
nie mniej jednak jesli ma sie watpliwosci co do oryginalnosci- to najlepiej zaznaczyc to w wątku.

LENCIA20 - jeśli tu zajrzysz- chcialabym bys odeslala mi MOJE KOSMETYKI.
nie chce juz nic od Ciebie.
dolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 19:11   #670
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez ewapawliszyn Pokaż wiadomość
Marola oszukalas mnie wcisnelas bazarkowa wode i zapewnialas ,ze jest ona orginalna,i dodatkowo klamiesz wymienialas sie ze ma na cien brazowy Clinigue w sztyfcie ,cien Isadory w sztycie lila ,cien nowy gosaha w sztyfcie rozowy ,roz nowy Vipery i dodatkowo byla chyba jakas kredka lub lakier nie pamietam juz ,cos zlotego ,ostatno wymienialas jeszcz ten roz niedawno w swich zbiorach ,masz krotka pamiec a wcisnelas mi do wyrzucenia biustonosz malinowy ,odesle Co go ,mial byc raz ubrany i niby nowy triumpha ,niestety to nie wszyskto bo moznazamiescic twoja korespondencje na forum z Pw jak umawiasz sie ze mna na paczke a pozniej jej nie wysylasz ,sprawdzilam daty na kopercie a informujesz,ze wyslalas a ja chodze i szukam po poczcie czegos czego jeszcze ne ma ,dopiero jak Dostalas moja przesyke w sobote to wyslas doiero swoja ,niestety dla mnie jestes oszuska bo klamalas od pczatku od orginalnosci wody i nawt o terminie wysylki sie nie przyznalas i ze jest to list ekonomiczny ,szkoda ,ze tylko klamstaw z twojej strony a jakbys chcial byc uczciwa od poczatku wiedzialas ,ze jest to woda bazarkowa i terminy wysylki podawane przez Ciebie sie nie zgadzaja ,poszukiwanie przeze mnie przesylki bo matwilam sie,ze zaginela a ty dobrze wiedzials co robisz mnie nie jest wstyd ale ty sie powinasz wtydzic bo caly czas oszukiwalas przy wymianie. I zapomnialas ,ze wymienialas sie ze ma na nowe kosmertki a dals mi 2 biustonosze z tego jeden do wyrzucenia ,masz naprawde krotka pamiec co czegokolwiek aby tylko wymina byla z korzyscia dla ciebie ,wiem bo z innymi tez tak postepowalas po pisalay do mnie na PW ,prosze mi zwrocic koszty wysylek bo czuje sie przez Ciebie naciagnieta i caly czas klamalas,gdyby nie ja to kto inny byly oszukany na ta wystawiona wode ,ze paczke wyslalas w umowionym terminie i najpierw mi kazalas wyslac i t tez idziesz a to bylo klamstwo ,przytocze twoj wpisy na Pw ,jak tego chcesz nie ma sprawy jak sie deklarujesz a co innego bylo ale sie nie przyznalas.Po co to wszystko oszukals mnie ze wszyskim od orginalnosc po wysylke ,termin i teraz nie wieszjak z tych kmastw wybrnac ,tylkopo co to wszysko takie ogolne pytanie jak trzbabylo byc uczciwa od poczatku do konca. szkoda,ze zadna z was nie biegala za przesylka przez prawie tydzien a ktos Was oklamal,ze wyslana i jeszcze takie cudo a wczesniej zarzekanie sie o orginalnosci bez zdjecia oczywiscie poza forum ,bo ja zdhecie wody zamiescilam oficjalnie,natomiast Mariola zapomnialas wpisac wymiane. I ta sama wode oferowala Lalesi ,szkoda slow .Moze nauczylabys ie uczciwie opisywac produkty,daty wysylki bo to sa fakty i to najbardziej boli ,ze mnie oklamywalas.

Wiesz, mam cie już po dziurki w nosie. Oszukałaś mnie swoją wodą, o czym ci tylko delikatnie wspomniałam ma PW, bo nie twierdziłam, że zrobiłas to specjalnie. Ty ciągle mnie nazywasz oszustką chociaz sama nią jestes. Piszesz tak haotycznie i nieskładnie, że trudno wprost czytać.

Żeby było jasne. Nie umawiałyśmy się, jaka ma być przesyłka. Jeżeli nie ma umowy czy szczególnych zyczeń, wtedy wysyłam POLECONYM EKONOMICZNYM, zabezpieczonym w kopercie bąbelkowej. To, że ty swój wsadziłąś do kartonu, to nie znaczy, że ja miałam zrobić tak samo. Gdybyś jednak to zaznaczyła to wsadziłabym go w karton.

PO drugie. Piszesz wyżej bezczelnie, że ja wysłałam do ciebie przesyłkę w sobotę, po tym niby jak dostałam od ciebie. Proszę, załączam dowód nadania przesyłki, gdzie jak byk stoi 27.09 CZYLI CZWARTEK !!!!!
Przestań więc kłamać, bo już mnie zaczynasz denerwować !

Co do Sephory, że ja mam gdzie sprawdzać zapachy, to też muszę Cię zmartwić. Niestety nie biegam do niej. A czemu ???? BO MAM DO NAJBLIZSZEJ BAGATELA 140 KM jak nie wierzysz czy w moim malutkim mieście jest Sephora czy jakakolwiek perfumeria z markowymi perfumami to możesz sprawdzić, bierzesz książkę telefiniczną i sprawdzasz.

A-ha i żeby była jasność. Uważam, że również jestem przez ciebie oszukana, skoro wolisz tym językiem się posługiwać. Wodę twoją uważam za nieoryginalną. Skoro obie jesteśmy niezadowolone z wymiany za sugestią Moderatora jestem za odmianą naszych rzeczy. Nie jesteś tutaj na specjalnych prawach, więc wymiana będzie równoczesna, a nie ja najpierw tobie, bo niby czemu..... ? Bo krzyczysz tutaj i wymachujesz rękami?. Nie zamierzam równiez zwracać ci jakichś kosztów ?! Bo niby jakich ? No chyba, że Ty chcesz zwrócić moje.

Wymiana równoczesna+ załączenie tutaj dowodu nadania. Po tym jak tutaj szafujesz oskarżeniami nie ufam Ci. Jeżeli ma być polecony priorytet to ma to być tutaj ustalone i zachowane.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  dowód nadania 002.jpg
Wyświetleń: 107
Rozmiar:  52,4 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez virtual_reality
Czas edycji: 2007-10-10 o 19:11
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 19:16   #671
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Qrcze mogłabyś podesłać link do tego forum- z chęcią bym poczytała-nie znam fenomenu panny Hill-a widze że warto znać.
Co do Marioli-może powinnaś być bardziej skrupulatna w wymianach-to już 2 sprawa na BL w krótkim czasie.

Skrupulatna ? A może trafiam na rozgorączkowane osoby ? Może biorą przykład z polityków ? Gdybym każdą sprawę, która mi się nie spodobała miałą od razu walić tutaj to pewnie mało kto by tutaj nie gościł. Od tego jest PW i dogadanie się jak się coś komuś nie podoba. I ja jestem za. To nie ja wywlekłąm kłutnię na tym forum.

Może jakieś kary za zadużywanie tego forum byłoby przestrogą przed pochopnym umieszczaniem osób lub miejscem dla prowadzenia sporów.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 19:20   #672
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
Przekupka: 87 pkt / 99% pozyt.
GG do mamamichałka
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Skrupulatna ? A może trafiam na rozgorączkowane osoby ? Może biorą przykład z polityków ? Gdybym każdą sprawę, która mi się nie spodobała miałą od razu walić tutaj to pewnie mało kto by tutaj nie gościł. Od tego jest PW i dogadanie się jak się coś komuś nie podoba. I ja jestem za. To nie ja wywlekłąm kłutnię na tym forum.

Może jakieś kary za zadużywanie tego forum byłoby przestrogą przed pochopnym umieszczaniem osób lub miejscem dla prowadzenia sporów.
Właśnie o to mi chodzi-dla świętego spokoju umawiaj się kropka po kropce-żeby nie było niespodzianek..Nie rozumien czemu wogóle ta sprawa ma tu miejsce-skoro coś jest nie tak-rozmawiacie na pw o tym i wspólnie szukacie rozwiązania.Skoro ewa chce odmiany-ty tu też piszesz że chcesz-to nie potrzebna ta cała kłotnia-odmieńcie się i już-bez krzyku i psucia sobie opinii..
Nie wiem czy dobrze zrobiłaś umieszczajac dowód nadania na forum gdzie istnieją wasze adresy-moze lepiej jakbyś zostawiła nazwiska a adresy zamazała?
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 19:20   #673
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Przekupka: 12 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Proszę bardzo
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...340880&v=2&s=0

I mail od forumki:
"wprawdzie napisalam juz na forum ale napisze
jeszcze na wszelki wypadek w mailu;-) Fiolek11 wystepuje tez pod
nickiem milkyways a teraz na straganiku pod baby63. Ostrzeglam juz
.............. ktora chciala robic z nia jakas wymiane.
Dziewczyna nazywa sie Agata Jurkowska, mieszka w Gerlachowie."

I niech Was nie zmyli nazwisko - zbieżność miejscowości nie jest przypadkowa
__________________
Poglądy trzeba mieć tak ciasne,
By cenić zdanie tylko własne.
Na ciasne łby. Jan Sztaudynger
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 19:29   #674
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Przekupka: 107 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Właśnie o to mi chodzi-dla świętego spokoju umawiaj się kropka po kropce-żeby nie było niespodzianek..Nie rozumien czemu wogóle ta sprawa ma tu miejsce-skoro coś jest nie tak-rozmawiacie na pw o tym i wspólnie szukacie rozwiązania.Skoro ewa chce odmiany-ty tu też piszesz że chcesz-to nie potrzebna ta cała kłotnia-odmieńcie się i już-bez krzyku i psucia sobie opinii..
Nie wiem czy dobrze zrobiłaś umieszczajac dowód nadania na forum gdzie istnieją wasze adresy-moze lepiej jakbyś zostawiła nazwiska a adresy zamazała?
wychodze z tego samego założenia, na B.L powinny trafiać sprawy, które nie udało się załatwić na PW. W tym wypadku widzę, że dziewczyny są zgodne, że trzeba się odmienić. Nie rozumiem, dlaczego ta sprawa trafiła na B.L. nie powinna..............
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 19:32   #675
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Właśnie o to mi chodzi-dla świętego spokoju umawiaj się kropka po kropce-żeby nie było niespodzianek..Nie rozumien czemu wogóle ta sprawa ma tu miejsce-skoro coś jest nie tak-rozmawiacie na pw o tym i wspólnie szukacie rozwiązania.Skoro ewa chce odmiany-ty tu też piszesz że chcesz-to nie potrzebna ta cała kłotnia-odmieńcie się i już-bez krzyku i psucia sobie opinii..
Nie wiem czy dobrze zrobiłaś umieszczajac dowód nadania na forum gdzie istnieją wasze adresy-moze lepiej jakbyś zostawiła nazwiska a adresy zamazała?

Nie miałam wpływu na to, że sprawa jest tutaj. Dziewczyna napisała nieprzyjemne PW i w nim od razu krzyczała, że sprawę tutaj już opsuje. ja od razu na PW zaproponowałam jej odmianę, ale jak widać jej to nie wystarczyło. Widać ten typ tak ma.

Skoro nazwałą mnie oszustką, to dane "oszusta" można podać publicznie.
Nie mam czego ukrywać. Jestem pewna, że gdybym cokolwiek zamazałą był by to kolejny dowód na moje "oszustwo". A tak jest wszystko jasne KTO KŁAMAŁ.

DOSTAŁAM PW OD ewapawliszyn.
Nie chcę z nią już korespondować na PW, tym bardziej, że nia ma czego omawiać. Zostało odesłanie sobie rzeczy. Chcę zatem, żeby nie było niejasności, aby ona tutaj napisała na kiedy się umawiamy na odesłanie i jaka ma być przesyłka.
Później proszę o umieszczenie tutaj dowodu nadania.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 19:35   #676
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Przekupka: 192 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez vilandra Pokaż wiadomość
wychodze z tego samego założenia, na B.L powinny trafiać sprawy, które nie udało się załatwić na PW. W tym wypadku widzę, że dziewczyny są zgodne, że trzeba się odmienić. Nie rozumiem, dlaczego ta sprawa trafiła na B.L. nie powinna..............

Bo nie ma kar za to, że z tego miejsca robi się przysłowiowe "targowisko"
Gdyby były ostrożniej by podchodzono i byliby tu umieszczeni przejrzyście tylko oszuści, a nie przenosiłoby się w to miejsce pyskówki.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 19:54   #677
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Przekupka: 75 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Czy podawanie do wiadomości publicznej dokładnej treści PW (na zasadzie kopiuj - wklej) nie jest zabronione ?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 19:58   #678
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Czegoś nie rozumiem. Kto kogo pierwszy oskarżył, że perfumy są nieoryginalne? (Mariola13 vs ewapawliszyn)
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 20:06   #679
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Przekupka: 75 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Czegoś nie rozumiem. Kto kogo pierwszy oskarżył, że perfumy są nieoryginalne? (Mariola13 vs ewapawliszyn)
Z tego co zrozumiałam to zarówno Lacoste Marioli jak i Champs-Elysees ewypawliszyn ma być nieorginalne
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 20:11   #680
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
Przekupka: 87 pkt / 99% pozyt.
GG do mamamichałka
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie miałam wpływu na to, że sprawa jest tutaj. Dziewczyna napisała nieprzyjemne PW i w nim od razu krzyczała, że sprawę tutaj już opsuje. ja od razu na PW zaproponowałam jej odmianę, ale jak widać jej to nie wystarczyło. Widać ten typ tak ma.

Skoro nazwałą mnie oszustką, to dane "oszusta" można podać publicznie.
Nie mam czego ukrywać. Jestem pewna, że gdybym cokolwiek zamazałą był by to kolejny dowód na moje "oszustwo". A tak jest wszystko jasne KTO KŁAMAŁ.

DOSTAŁAM PW OD ewapawliszyn.
Nie chcę z nią już korespondować na PW, tym bardziej, że nia ma czego omawiać. Zostało odesłanie sobie rzeczy. Chcę zatem, żeby nie było niejasności, aby ona tutaj napisała na kiedy się umawiamy na odesłanie i jaka ma być przesyłka.
Później proszę o umieszczenie tutaj dowodu nadania.
To może powinny zacząć być stosowane kary wobec osób ,,nadużywających,,BL...to miejsce już ostateczne-kiedy strony konfliktu nie potrafią się porozumieć...
Niepotrzebnie jedna drugiej mimochodem psuje reputację-a tak jest-bo jak się zbyt pochopnie opowie tu kilkakrotnie o jakiejś tam osobie-wtedy ew.osoby,ktore by chciały się z nią wymieniać będą ostrożniejsz,żeby nie napisać ze się będą bały.
Nie zamieszczaj tu danych osobowych.
Życze rozwiązania konfliktu.
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 20:31   #681
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
GG do dolare
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

słuchajcie skoro ta złodziejka Hill podaje adres pod który tyle osob wysłało już paczki czy nie ma mozliwości by ktoś się tam wybrał z kolegami z rusycystyki z zamiłowaniami kulturystycznymi? hihihi
cóż- mi proponowala ciekawe perfumy- odlewki...
niby ze sprowadzane z ameryki, bo na polskim rynku niedostepne...
heh mnie ta jej bezkarnosc poprostu bawi. no bawi. czuje sie arcy rozbawiona.
potem sie dziwic ze takich nasladowcow Panny Hill jest coraz to wiecej...

dolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 23:15   #682
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Przekupka: 62 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Z tego co zrozumiałam to zarówno Lacoste Marioli jak i Champs-Elysees ewypawliszyn ma być nieorginalne
a może niech dziewczyny wkleją fotki tych perfum?
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 06:49   #683
ewapawliszyn
Zadomowienie
 
Avatar ewapawliszyn
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 490
Przekupka: 73 pkt / 99% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Zdjecia Lacoste to typowa woda bazarowa ,dla porwnania wkleilam orginaly ,az wstyd cos takiego komus wysylac i klamac tym bardziej,ze Maila sprawdza perfumy w perfumeri i dobrze wiedziala co to jest pomijajac inne aspekty tej sprawy,mozna sie pomylic ale to juz jet przegiecie z jej strony nie poraz pierwszy,pierwsza na zdjeciu jest orginalna woda ,moje Pola Elzejskie sa orginalne ,kuowane w salonie Guerlaina i jestem w porzadku a tu jest definitywne naciaganie ,jest to tandetne szko ,w srodku o nie okreslonym zapachu biala woda ,tantedy atomizer ,zle odlane szklo ,sama zawartos jest o zapachu jakies wody kolonskiej .Nie ma nawet co dyskutowac jak ktos chce byc uczciwy to przynajmniej zlatwia sprawe i pokrywa koszty w takiej sytuacji .



Tu dla porownania link do wod Guerlaina w tych opakowaniach


http://www.sorea.pl/index.php/cPath/...t_order/page/4
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Lacoste.jpg
Wyświetleń: 241
Rozmiar:  97,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Lacoste5.jpg
Wyświetleń: 202
Rozmiar:  35,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Lacoste6.jpg
Wyświetleń: 136
Rozmiar:  22,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Lacoste7.jpg
Wyświetleń: 117
Rozmiar:  22,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  elizejskie.jpg
Wyświetleń: 122
Rozmiar:  12,6 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  lacoste1.jpg
Wyświetleń: 134
Rozmiar:  30,5 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
ewapawliszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 07:06   #684
ewapawliszyn
Zadomowienie
 
Avatar ewapawliszyn
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 490
Przekupka: 73 pkt / 99% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Tu jeszcze jest zdjecie podrobionego korka do butelki bo w niczym nie przypomina orginalu tez
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  korek.jpg
Wyświetleń: 116
Rozmiar:  20,1 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
ewapawliszyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 07:55   #685
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Przekupka: 75 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Dziewczyny, wkleiłam link do podglądu posta z zamieszczonymi zdjęciami perfum na forum perfumeryjne do wątku, gdzie weryfikujemy oryginalność perfum. Tam wypowiedzą się autorytety w kwestii perfumeryjnej Klik!

Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że Champs-Elysees Guerlaina to na 100% oryginał w limitowanym, kolekcjonerskim flakonie Co do Lacoste Pour Femme nie chcę się wypowiadać, bo nigdy nie posiadałam perfum tej marki.
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 08:11   #686
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
GG do tymena
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Ozdobny flakon Guerlain jest jak najbardziej oryginalny

Sama miałam taki wprawdzie był w nim Shalimar ale Guerlain pakuje różne zapachy do tych metalowych futerałów. Na Lacoste się nie znam
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 09:04   #687
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
Przekupka: 87 pkt / 99% pozyt.
GG do mamamichałka
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Tak offtop-sssstrasznie podoba mi się to opakowanie Guerlain.
Co do weryfikacji-myśle ze na perfumiarskim w mig to rozwiążą..
Ja tam swoje już wiem
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 09:44   #688
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Przekupka: 30 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

mam oryginalna lacoste pou femme i moja jest troche inna przedewszystkim korek jest inny moim zdaniem to co wysłała mariola to podrobka zreszta wystarczy jechac do perfumerii wiele razy widzialam ja w douglasie i sephorze i rozni sie wygladem niz ta na zdjeciu nawet pudelko ma inne niz moje
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 09:55   #689
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
GG do astronomiczna.ania
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Metalowy flakon Champs Elysees to nie jest limitowanka.
To standardowe opakowanie na wkłady wymienne EDT o pojemności 93 ml.
Nie słyszałam nigdy, żeby ktoś podrabiał ten zapach w tej pojemności, a temat swego czasu dość intensywnie rozpracowywałam.
Natomiast kwestia, która może się tu okazać kluczowa, to kwestia świeżości zapachu.
Champs Elysees to zapach, który został wylansowany około 10 lat temu.
No i jest to wersja EDT.
Jeśli flakon został otwarty dawno, dawno temu i był do tego przechowywany w niewłaściwych warunkach, to odbiór zapachu może być faktycznie zupełnie inny niż odbiór pachnidła, które przed chwilą "zeszło z linii produkcyjnej".
Ja w ramach jednej z targowiskowych wymian otrzymałam Champs Elysees niewątpliwie oryginalne, ale - co udało mi się rozszyfrować dzięki pomocy pracownika DIPARLUXa - wyprodukowane w 1997 roku, czyli krótko po tym, kiedy Pola zostały w ogóle wprowadzone na rynek!
Zawartość flakonika pozostawiała baaardzo wiele do życzenia: zamiast nuty głowy był aceton, nuta serca - no nawet zbliżona do koncepcji zapachu, ale utrzymująca się przez jakieś półtorej godziny, po pótorej godziny na skórze nie pozostawał nawet cień zapachu.
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 10:08   #690
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
Przekupka: 1 pkt / 100% pozyt.
GG do tymena
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez astronomiczna.ania Pokaż wiadomość
Metalowy flakon Champs Elysees to nie jest limitowanka.
To standardowe opakowanie na wkłady wymienne EDT o pojemności 93 ml.
.
Nie tylko. Mój wkład miał 50ml w wersji edp Za Guerlainem ciężko nadążyć - te metalowe futerały tez zmieniały kształty i pojemności na przestrzestrzeni lat


Można sprawdzić kod z dna flakonu, wrzucić na tą stronę i macie datę produkcji

http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage
tymena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-23 11:05:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.