Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-07, 13:46   #3001
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość

i przy okazji cofam to co napisalam o Lancome Teint Ultra, ze lepszy od Spectacularki HR....oj duzo gorszy, nie wiem, czy to kwestia ostrzejszego klimatu nad morzem i bardziej ekstremalnych warunków, ale po 2h zero fluidu, a moje naczynka i niespodzianki na nosie - mega widoczne..
wiec poszukuje 20 Vanilli aby sie zaopatrzyc na zapas, i dalej szukam swojego KWC w podkladach do cery mieszanej/tlustej z problemami i naczynkami i do tego wrazliwej
dlaczego ta kolorystyka HR taka mi nieprzyjazna?
he, he przerabiam ten ekstremalny klimat nadmorski na okrągło
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 13:50   #3002
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziewczyny która to paletka do brwi Smashboxa? Mogłybyście link podesłać
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 13:51   #3003
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
To musiało go przez chwilę nie być. Teraz faktycznie jest I co ja mam zrobic?? Fajny on jest??
Boski ja już nie wyobrazam bez niego makijazu ale jest jasny dla blondynek
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 13:59   #3004
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, rozminęłam się właśnie z listonoszem. Najprawdopodobniej przyszło serum Lancome. Jesli tak, powiem Wam, jaka data dopiero po 18-tej...
Nienawidze rozmijania sie z listonoszem! Bo paczke moge odebrac dopiero nastepnego dnia! Teraz codziennie bede warowac na niego, bo kupilam na ebay sporo kosmetykow i czekam chyba na 6 paczek. Dzisiaj doszedl tylko cien Lancome.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 14:02   #3005
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
he, he przerabiam ten ekstremalny klimat nadmorski na okrągło
no wlasnie Jaz ja chyba powinnam Ciebie się słuchać, Shiseido na dzień mi pasuje ...chyba spróbuję iść z całą pielegnacją w Twoje ślady..

a klimatu morskiego na co dzień szczerze i pozytywnie zazdroszczę
eh, wygrałabym w totka to kupiłabym dom nad morzem... (btw wtedy co upolowałam sunkissed tę 1 sztukę - wysłałam totka i nic)
wiec moje szczeście ogranicza się widocznie do tru

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
To musiało go przez chwilę nie być. Teraz faktycznie jest I co ja mam zrobic?? Fajny on jest??
Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
Boski ja już nie wyobrazam bez niego makijazu ale jest jasny dla blondynek
Serenite, to możesz długo myśleć, poczytać opinie-polecam 1 część wątku, tam o bamboo było sporo...jest ich dużo na tru, zdążysz
ja też go używam i uważam za superowy, ale pamiętam jak zamówiłyśmy obie z Kasiaoli i dla niej był za jasny
no i chyba Reese wypatrzyła w nim ciut pomarańczowy odcień...ja dlatego też aby się przekonac kupiłam Sunkissed...ale jeszcze nie porównywałam, bo dopiero wczoraj odebrałam go z poczty - czekał bidulek całą majóweczkę
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 14:10   #3006
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
a mi wychodzi ze maja ponad 2600 sztuk bamboo !!!!
dla wszystkich spóźnialskich...

przy okazji witam po majówce..i nadrabiam czytanie zaległych stron, uff
jestescie niemozliwe, nie moge doslownie przebrnac przez to...pomiedzy praniami , suszeniem i rozpakowywaniem...


i przy okazji cofam to co napisalam o Lancome Teint Ultra, ze lepszy od Spectacularki HR....oj duzo gorszy, nie wiem, czy to kwestia ostrzejszego klimatu nad morzem i bardziej ekstremalnych warunków, ale po 2h zero fluidu, a moje naczynka i niespodzianki na nosie - mega widoczne..
wiec poszukuje 20 Vanilli aby sie zaopatrzyc na zapas, i dalej szukam swojego KWC w podkladach do cery mieszanej/tlustej z problemami i naczynkami i do tego wrazliwej
dlaczego ta kolorystyka HR taka mi nieprzyjazna?

aha, Kamisio...kupilam Teint Ultra po twoich achach i ochach (byl jak pamietam No.1 na twojej liscie)...i teraz pomyslalam,ze moze Ty jako wizazysta widzisz najczesciej ten pierwszy efekt - i tu Teint Ultra Super, aksamitne-satynowe wykonczenie, kolorystyka tez bajkowa....potem klientka wychodzi umalowana..i po 3-4 h to efekt widzi juz tylko ona...a moze lancome jest dla idealnych cer?
zuzyje tak czy inaczej, ale potem chyba wracam do HR...no chyba, ze cos innego mi dogodzi...
to co mi sie podoba, ze teint ultra mozna dawkowac na kilka razy i nie tworzy zadnych plam, wiec duza latwosc w nakladaniu..no i ten booooski zapach...

aha - sztyft Biothermu pierwsza klasa..tez stestowany na maxa dzieki za namowe na jego kupienie

Ja natomiast doceniłam z czasem Teint Idole Ultra. Wykończenie satynowe, naturalne-to prawda. Twarz idealna. Nie kryje wyjątkowo mocno, ale wystarczająco. Po kilku godzinach faktycznie zaczyna sie twarz świecić, ale jednak na mojej utrzymuje się cały dzień. Tylko koloru nie ma idealnego dla mnie 03 jest w porządku, ale odrobinę pomarańczowy. Na Spectacular mam ogromną ochotę, ale ktoś mi sprzątnął z Truskawy mój kolor Biscuit
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 14:12   #3007
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Serenite ja tez czekam na Twoja relacje z serum Lancome. Pamietasz, ze juz kiedys rozmawialysmy na ten temat , chyba nawet na tym watku. Trzymam kciuki, aby nie bylo ono stare.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 14:13   #3008
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Może nie dałas mu szansy Na poczatku nie jest łatwo pomalować sie Fatale. Ja po pierwszym podejściu uzyskałam efekt taki, jak Ty, więc szybko się go pozbyłam. Ale potem dostałam w prezencie miniaturkę i po kilku użyciach było super. Na poczatku na grzebyk nabiera się za dużo tuszu, wtedy lepiej zetrzec trochę chusteczką. Potem tusz troszkę gęstnieje i nie ma problemów ze sklejonymi rzęsami.
Zrobilam dokladnie dwie proby i wyprowadzil mnie z rownowagi Moze jeszcze kiedys dam mu szanse...
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 14:30   #3009
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
Boski ja już nie wyobrazam bez niego makijazu ale jest jasny dla blondynek

Ja nie blondynka...


Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Nienawidze rozmijania sie z listonoszem! Bo paczke moge odebrac dopiero nastepnego dnia! Teraz codziennie bede warowac na niego, bo kupilam na ebay sporo kosmetykow i czekam chyba na 6 paczek. Dzisiaj doszedl tylko cien Lancome.

Ja tez nie znoszę Ale ja odbiorę na szczęście jeszcze dziś.

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
no wlasnie Jaz ja chyba powinnam Ciebie się słuchać, Shiseido na dzień mi pasuje ...chyba spróbuję iść z całą pielegnacją w Twoje ślady..

a klimatu morskiego na co dzień szczerze i pozytywnie zazdroszczę
eh, wygrałabym w totka to kupiłabym dom nad morzem... (btw wtedy co upolowałam sunkissed tę 1 sztukę - wysłałam totka i nic)
wiec moje szczeście ogranicza się widocznie do tru





Serenite, to możesz długo myśleć, poczytać opinie-polecam 1 część wątku, tam o bamboo było sporo...jest ich dużo na tru, zdążysz
ja też go używam i uważam za superowy, ale pamiętam jak zamówiłyśmy obie z Kasiaoli i dla niej był za jasny
no i chyba Reese wypatrzyła w nim ciut pomarańczowy odcień...ja dlatego też aby się przekonac kupiłam Sunkissed...ale jeszcze nie porównywałam, bo dopiero wczoraj odebrałam go z poczty - czekał bidulek całą majóweczkę

Ja całą Bambusową Historię znam od podszewki Ale się zastanawiam, czy byłby dla mnie dobry i czy ja go potrzebuję Boję się pomarańczowych nutek w kosmetykach, bo mi bardzo nie pasują...
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 14:33   #3010
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja całą Bambusową Historię znam od podszewki Ale się zastanawiam, czy byłby dla mnie dobry i czy ja go potrzebuję Boję się pomarańczowych nutek w kosmetykach, bo mi bardzo nie pasują...
Dla mnie Bambus jest super, na mojej twarzy nie jest pomarańczowy i trudno z nim przesadzić.Bardzo go lubię
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 14:36   #3011
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
no wlasnie Jaz ja chyba powinnam Ciebie się słuchać, Shiseido na dzień mi pasuje ...chyba spróbuję iść z całą pielegnacją w Twoje ślady..

a klimatu morskiego na co dzień szczerze i pozytywnie zazdroszczę
eh, wygrałabym w totka to kupiłabym dom nad morzem... (btw wtedy co upolowałam sunkissed tę 1 sztukę - wysłałam totka i nic)
wiec moje szczeście ogranicza się widocznie do tru


tak, klimat jest dobry dla skóry po względem wilgotności, ale juz wiatr i ta wilgoć zimą nie są przyjemne w zimie bez podkładu ani rusz...dlatego moze własnie pasuje mi shiseido... sprawdziłam typ klimatu i w skali polskiego wybrzeza , klimat jest właśnie taki jak jeden z trzech rodzajów klimatu japońskiego
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 14:37   #3012
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Serenite ja tez czekam na Twoja relacje z serum Lancome. Pamietasz, ze juz kiedys rozmawialysmy na ten temat , chyba nawet na tym watku. Trzymam kciuki, aby nie bylo ono stare.
Jasne, jak tylko odbiorę. Oj, mam nadzieję...



Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Zrobilam dokladnie dwie proby i wyprowadzil mnie z rownowagi Moze jeszcze kiedys dam mu szanse...

Dwie to za mało


Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Dla mnie Bambus jest super, na mojej twarzy nie jest pomarańczowy i trudno z nim przesadzić.Bardzo go lubię

O nie... No to myslę nad nim intensywnie...
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 14:42   #3013
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

dziwczyny z HR jaki jest lepshi tush HR - Mascara - Lash Queen Mascara czy HR - Mascara - Surrealist Mascara???? bo chce zestaw kupić i niewiem jaki lepszy
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 14:50   #3014
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Surrealist to na moje rzęsy dziadostwo jakich mało, zdecydowanie nie polecam
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 14:57   #3015
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
dziwczyny z HR jaki jest lepshi tush HR - Mascara - Lash Queen Mascara czy HR - Mascara - Surrealist Mascara???? bo chce zestaw kupić i niewiem jaki lepszy
Queen daje u mnie fajne wydluzenie, ale za bardzo oblepiala rzesy. a Surrealist ladnie je rozdziela, ale nie ma teatralnego efektu. Mialam ladny odcien brazu
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 15:14   #3016
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

no to dostalam laurke od UC... no ale dobrze ze przynajmniej cos przyszlo i dosyc szybko musze to zalatwic jak najszybciej zeby dostac moja Laure wreszcie niestety laurka przyszla na moj domowy adres i nwiem skad i co i jak, dopiero w piatek bede to zalatwiac... mam nadzieje ze szybko pojdzie to wszystko! i ze nie bedzie problemow ze zwrotem cla przez Tru, bo moze to byc pare zl:/


Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
Boski ja już nie wyobrazam bez niego makijazu ale jest jasny dla blondynek
hmm czyli dla lekko sniadej cery raczej sie nie nada? powiedzcie ze nie jest taki sliczny i kusi a mam juz brazerek...
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 15:26   #3017
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziewczyny (i chlopaki)pomocy Czy ktoś miał/testował te odcienie podkładu? MAm na niego ochotę ale nie mogę sie zdecydować który kolor wziąć Skin Tonic Givenchy
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 15:32   #3018
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
no to dostalam laurke od UC... no ale dobrze ze przynajmniej cos przyszlo i dosyc szybko musze to zalatwic jak najszybciej zeby dostac moja Laure wreszcie niestety laurka przyszla na moj domowy adres i nwiem skad i co i jak, dopiero w piatek bede to zalatwiac... mam nadzieje ze szybko pojdzie to wszystko! i ze nie bedzie problemow ze zwrotem cla przez Tru, bo moze to byc pare zl:/




hmm czyli dla lekko sniadej cery raczej sie nie nada? powiedzcie ze nie jest taki sliczny i kusi a mam juz brazerek...

A co tam jeszcze zamówiłaś oprócz Laury?



Mnie też już kusi ten bambus, a ja niestety nie mam brązerka...
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 15:40   #3019
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
A co tam jeszcze zamówiłaś oprócz Laury?



Mnie też już kusi ten bambus, a ja niestety nie mam brązerka...
oprocz Laury jest tam kremik Primordiale pod oczka (ten przez Ciebie polecony ), rozswietlacz pod oczy Smashbox oraz tuszyk Lancome dla mamy

takze podatek moze wyniesc nawet 60zl z tego co wyliczylam:/ moga byc jakies problemy z Tru z oddaniem czy raczej nie?


ja mam brazerek Rimmel, bardzo mi odpowiada jego kolorek ale mysle ze na lato moglabym sobie cos sprawic jeszcze, ale zeby nie byl za jasny, zwlaszcza ze na pewno sie troche opale
__________________





Edytowane przez *nulka*
Czas edycji: 2008-05-07 o 15:40 Powód: pomylka
*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 15:40   #3020
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
no to dostalam laurke od UC... mam nadzieje ze szybko pojdzie to wszystko! i ze nie bedzie problemow ze zwrotem cla przez Tru, bo moze to byc pare zl:/
Potwierdzam, ze tru zwraca...na mojego pierwszego maila z kwitkami odpowiedz w ciagu 2h, ze zwróca..i w ciagu tygodnia kasa na karcie - nawet o 1zł wiecej (pewnie znow róznica kursu USD, moze oni placa w dacie z maila, no a banku kurs kupna później), nie wiem...kwitki wyslalam w PLN oczywiscie bez przeliczania na USD...
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 15:43   #3021
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
Potwierdzam, ze tru zwraca...na mojego pierwszego maila z kwitkami odpowiedz w ciagu 2h, ze zwróca..i w ciagu tygodnia kasa na karcie - nawet o 1zł wiecej (pewnie znow róznica kursu USD, moze oni placa w dacie z maila, no a banku kurs kupna później), nie wiem...kwitki wyslalam w PLN oczywiscie bez przeliczania na USD...
rozumiem ze trzeba przeslac te kwitki od UC faxem lub zeskanowane na mejla, tak? czy kaske oddaja na konto z ktorego sie placilo? czy mozna podac im inne konto? (placilam karta brata...)
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 15:46   #3022
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
rozumiem ze trzeba przeslac te kwitki od UC faxem lub zeskanowane na mejla, tak? czy kaske oddaja na konto z ktorego sie placilo? czy mozna podac im inne konto? (placilam karta brata...)
Ja wysłałam im zdjęcia kwitów z UC, napisałam co i jak, że proszę o zwrot, jaka kwota w PLN i to wszystko- oni zwrócą na kartę którą było płacone.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 15:46   #3023
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Dla mnie Bambus jest super, na mojej twarzy nie jest pomarańczowy i trudno z nim przesadzić.Bardzo go lubię
Też go uwielbiam, używam codziennie.

Dostałam dzisiaj swojego Cristobala zakupionego 21 kwietnia. Jestem happy.
Pachnie ślicznie.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 15:52   #3024
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
rozumiem ze trzeba przeslac te kwitki od UC faxem lub zeskanowane na mejla, tak? czy kaske oddaja na konto z ktorego sie placilo? czy mozna podac im inne konto? (placilam karta brata...)
tak, ja scanowałam i na maila, zwrot na karte, ktora tru ma w systemie i ktora placilas za to zamowienie ktorego dotyczy clo, wiec chyba nie da sie inaczej
zreszta korespondencja z nimi jest czasem utrudniona...pamietamy wszystkie/wszyscy te slynne historie z CVV

edit:

kochane, proszę te które zamawiały Shiseido i miały zakrzyzykowane kody czy dotyczyło to może tego kremu - mam wersje na dzien - swieza-wazna do 2012 roku, ale teraz chce wziac na noc:
Shiseido The Skincare Night Moisture Recharge Light ( For Normal to Oily Skin ) 75ml
http://eu.strawberrynet.com/productD...x?ProdId=66394

czy te akurat sa swieze, brała któraś?
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 15:55   #3025
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja całą Bambusową Historię znam od podszewki Ale się zastanawiam, czy byłby dla mnie dobry i czy ja go potrzebuję Boję się pomarańczowych nutek w kosmetykach, bo mi bardzo nie pasują...

Też bambusa kupiłam w ciemno z opisu na wizaż i ...... jestem super szczęśliwa że go mam. Daje bardzo naturalny efekt na twarzy - często zbieram pochwały, że fajnie wyglądam, że wypoczęta, że promieniejąca itd itp. Ale nikt nie zauważył ze to do końca nie tylko natura lecz też wspomożenie pudrem brązującym. No i nie wyprowadzam ich z nieświadomości
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 16:10   #3026
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ja wysłałam im zdjęcia kwitów z UC, napisałam co i jak, że proszę o zwrot, jaka kwota w PLN i to wszystko- oni zwrócą na kartę którą było płacone.
Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
tak, ja scanowałam i na maila, zwrot na karte, ktora tru ma w systemie i ktora placilas za to zamowienie ktorego dotyczy clo, wiec chyba nie da sie inaczej
zreszta korespondencja z nimi jest czasem utrudniona...pamietamy wszystkie/wszyscy te slynne historie z CVV

dziekuje za odp to mam nadzieje ze z moim zwrotem tez nie bedzie problemow
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 16:27   #3027
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość



Mnie też już kusi ten bambus, a ja niestety nie mam brązerka...
Jestes rozgrzeszona i usprawiedliwiona. Kupuj smialo.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 16:30   #3028
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Jestes rozgrzeszona i usprawiedliwiona. Kupuj smialo.

Dokładnie.

Serenite - do dzieła więc...
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 16:32   #3029
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

wlasnie kupuj kupuj
pozniej bedzie sie do kogo zwracac z radamy moje guru
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-07, 17:21   #3030
KatarzynaD
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaD
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 315
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
nulka, zrobiłam zdjęcie Laury Mercier na buzi


Laura Mercier, Shimmer Bloc, Golden Mosaic
Efekt przepiękny!
KatarzynaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.