Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-23, 13:40   #151
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Witam
czy któraś z Was chodzi może do fit in w Zabrzu? zamierzam wykupić karnet i troche tam drogo bo 165zł za miesiac - 2 gimnastyki i sauna i siłownia do woli.
Czy może znacie jakiś lepszy klub? bede wdzieczna za opinie
Pozdrawiam
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 17:45   #152
MniamNieczka
Raczkowanie
 
Avatar MniamNieczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Częstochowa / Poznań (?)
Wiadomości: 255
GG do MniamNieczka Wyślij wiadomość przez MSN do MniamNieczka Send a message via Skype™ to MniamNieczka
Cool Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Ja chodzę na siłownie "TKKF Samson - Częstochowa". Super siłownia, i trenerzy (chociaż sławny Zenek mnie wkurza ), dużo fajnych ludzi, tanie karnety no i dojazd jest całkiem dogodny. Polecam, jeśli ktoś z Częstochowy jest
__________________
---------
„Nie możesz się poddać, musisz do przodu iść,
Pamiętaj te chwile, dla których warto żyć,
Bez tego nie masz nic, dlatego uwierz w te słowo,
By z każdej sytuacji wyjść z podniesioną głową!”
MniamNieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 11:21   #153
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

podbijam watek....

ja kilka ladnych lat chodzilam w Lodzi do RYTMU na Retkinii, wtedy mial on tylko 2 lokalizacje, teraz juz chyba 4...zawsze uwazalam,ze moze nie jest najlepiej wyposazony (pamietam jego poczatki) ale nadrabial to atmosfera tam panujaca oraz rewelacyjnymi i oddanymi instruktorkami/instruktorami przy ktorych az chcialo sie z siebie dawac wszystko

z uwagi na ciaze i dziecko troche sie zapuscilam i tak jak kiedys biegalam na zajecia step/step-body-sculpt i inne 2-3 x w tygodniu, tak teraz od prawie 4 lat ZERO ruchu

oczywiscie skutki takiego przestawienia z wysportowanej dziewczyny na zasiedziala w cwiczeniach zonę i mamusie...odczulam juz po ciazy i mialam zaliczonych kilka wizyt u ortopedy...zle sie z tym czuje i chcialabym zaczac od nowa

do RYTMU mam teraz za daleko, no i chcialabym wybrac miejsce gdzie i moj TZ pocwiczy...w sporterze mialabym znaczna znizke z uwagi na wykupienie karnetu w czesci przez pracodawce
tylko od czego zaczac, która z instruktorek jest teraz tam najsympatyczniejsza i jakie zajecia grupowe najciekawsze (bo silownia nie dla mnie)?
dzieki za odp
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 14:09   #154
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

ja chodze na silownie do fitness clubu na Biskupinie. Nie jest ona duza,ale jak narazie mi wystarcza.I finansowo nie jest zle .
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 19:30   #155
Mmmartix
Raczkowanie
 
Avatar Mmmartix
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 80
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Witajcie!
Mam do Was 2 pytania odnośnie Sportery w Łodzi.
Czy jest tam możliwość ułożenia diety dla siebie przez specjalistę?
Czy na jesieni i w zimie trzeba ustawiac sie w kolejkach, np na bieżnie. I jak dlugo zazwyczaj trzeba czekać?
Z góry wiekie dzieki
Mmmartix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 20:14   #156
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 579
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Hej dziewczyny
A co z Olsztynem? Polecacie jakąś siłownię albo fitness club?
Przeczytałam wątek i jak na razie żadna się nie odpowiedziała
sylwusia3688 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 20:06   #157
agata_wwl
Raczkowanie
 
Avatar agata_wwl
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wołomin
Wiadomości: 363
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

A Warszawianki to już nie chodzą do fitnessclubów? Szukam jakiegoś fajnego miejsca, w którym można sobie poćwiczyć
agata_wwl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 15:00   #158
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Jeśli chodzi o Wrocław to bardzo fajnie jest w bodyfit na Pretficza. Wcześniej chodziłam na Powstańców Śląskich ale bodyfit ma lepszą kadrę. Zajęcia na rowerach stacjonarnych uwielbiam poprostu!
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 08:34   #159
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Hejka a jest tu ktoś może z Poznania gdzie chodzicie na siłownie albo aerobik bo szukam czegoś żeby schudnąć troszkę, wyszczuplić brzuch i nogi. i w sumie to nie wiem na co si zdecydować może mi coś poradzicie ja zastanawiam się nad siłownią na Janickiego ale sama nie wiem jeśli chodzi o koszt to jak kiedyś dzwoniłam było 50-60 zl za miesiąc i można przychodzić kiedy się chce i na ile sie chce tylko tak jakos samej mi sie nie chce może tam ktos chodzi bo bym sie przyłączyła
darietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 13:33   #160
M-lenka
Raczkowanie
 
Avatar M-lenka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Chodzą Warszawianki a chodzą . Kiedyś chodziłam do fitness klubu Calypso w Wola Parku przy ul. Górczewskiej. Bardzo fajny klubik, duży, duży wybór zajęć. Karnet Open kosztuje 150zł ( 100zł wpisowe)- za 2 x w tygodniu aerobic i siłownia do oporu.
Teraz przerzucam się na fitness klub Zdrofit http://www.zdro*******/. Wygląda na fajny. Jak się zapiszę to dam znać.
__________________
Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo, odleci,
jeśli ją ściśniesz za mocno, umrze.
Oto jedna z zagadek.

Tom T. Hall
M-lenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 16:27   #161
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..


Edytowane przez anniaa
Czas edycji: 2012-09-13 o 12:34
anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 21:19   #162
paryska
Raczkowanie
 
Avatar paryska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 111
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

hej dziewczyny, mozecie mi powiedziec jak wygladaja te zajecia grupowe w gymnasionie - na stronie jest napisane ze np na joge jest limit 30 osob na zajecia - sa jakies zapisy albo cos w tym stylu? co jak przyjdzie wiecej osob niz 30?
paryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 18:09   #163
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Cytat:
Napisane przez paryska Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, mozecie mi powiedziec jak wygladaja te zajecia grupowe w gymnasionie - na stronie jest napisane ze np na joge jest limit 30 osob na zajecia - sa jakies zapisy albo cos w tym stylu? co jak przyjdzie wiecej osob niz 30?
mówie jak jest u mnie na siłowni: zapisujesz sie w recepci i iles tam osób ta pani zapisuje , mozna bez zapisu równiez przyjśc i jesli bedzie powyżej 30 osób to wtedy niestety osoby które nie zapisały sie nie moge uczestniczyc w danych zajęciach,
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 19:39   #164
paryska
Raczkowanie
 
Avatar paryska
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 111
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
mówie jak jest u mnie na siłowni: zapisujesz sie w recepci i iles tam osób ta pani zapisuje , mozna bez zapisu równiez przyjśc i jesli bedzie powyżej 30 osób to wtedy niestety osoby które nie zapisały sie nie moge uczestniczyc w danych zajęciach,
aha, dzieki za odpowiedz
paryska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 10:21   #165
M-lenka
Raczkowanie
 
Avatar M-lenka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Cytat:
Napisane przez M-lenka Pokaż wiadomość
Chodzą Warszawianki a chodzą . Kiedyś chodziłam do fitness klubu Calypso w Wola Parku przy ul. Górczewskiej. Bardzo fajny klubik, duży, duży wybór zajęć. Karnet Open kosztuje 150zł ( 100zł wpisowe)- za 2 x w tygodniu aerobic i siłownia do oporu.
Teraz przerzucam się na fitness klub Zdrofit http://www.zdro*******/. Wygląda na fajny. Jak się zapiszę to dam znać.
Hej! Jestem po 2 zajęciach w Zdroficie na Woli w Warszawie i muszę powiedzieć, ze jest bardzo fajnie. Profesjonalny sprzęt na sali do fitnessu, profesjonale instruktorki. Tak dały czadu, że chodzić nie mogłam od zakwasów .
__________________
Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo, odleci,
jeśli ją ściśniesz za mocno, umrze.
Oto jedna z zagadek.

Tom T. Hall
M-lenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 14:56   #166
urocza so
Raczkowanie
 
Avatar urocza so
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 81
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Ja chodzę do Maniac Gym w Białymstoku. Super rewelacyjnie nie jest - tragiczne szatnie i ogólnie mało miejsca, ale uwielbiam zajęcia jogi p. Iwonki i pozostałe na maszynach jest bardzo mało miejsca, ale sprzęt jest bardzo dobry, tylko ta atmosfera, nie wiem ale czegoś mi tam brakuje, nie czuję się tam komfortowo i dlatego ostatnio nie mogę sie zmusić do samodzielnego ćwiczenia a tylko na grupowych zajęciach, może jakby któraś z Wizażanek chciała ze mną poćwiczyć? we 2 na pewno byłoby milej bo moja towarzyszka wyjechała zagranicę
urocza so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 11:09   #167
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
mówie jak jest u mnie na siłowni: zapisujesz sie w recepci i iles tam osób ta pani zapisuje , mozna bez zapisu równiez przyjśc i jesli bedzie powyżej 30 osób to wtedy niestety osoby które nie zapisały sie nie moge uczestniczyc w danych zajęciach,
A mnie w Gymnasionie powiedziano w recepcji, że nie ma żadnych zapisów, przychodzi kto chce i liczy się kolejność wejść, jeśli będzie nadmiar. Ale podobno to się raczej nie zdarza, żeby było za dużo osób, taka sytuacja się przytrafiła raz w tym klubie (piszę o tym na Targówku)
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 20:46   #168
joann19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
GG do joann19
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Czesc
a ja chodze do pure w Warszawie, w Blue City. W koncu po latach roznych doswiadczen ( w tym zajecia fitness na UW) znalazlam fajne miejsce. Klub jest duzy, nie ma scisku i za fajna cene (140zl na miesiac) mam wszystko oprocz solarium. Nie musze wyliczac ilosci wejsc (jak w przypadku osiedlowych klubow) ani nie ograniczac swojej aktywnosci do zajec opisanych na karnecie. Maja fajny sprzet firmy LifeFitness, tv na biezniach.... Ahh moglabym opowiadac, bo sie bardzo wkrecilam w ten klub, ale naprawde fajne miejsce i ciesze sie, ze w koncu znalazlam fitness idealny dla siebie.
joann19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 00:51   #169
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Cytat:
Napisane przez M-lenka Pokaż wiadomość
Kiedyś chodziłam do fitness klubu Calypso w Wola Parku przy ul. Górczewskiej. Bardzo fajny klubik, duży, duży wybór zajęć. Karnet Open kosztuje 150zł ( 100zł wpisowe)- za 2 x w tygodniu aerobic i siłownia do oporu.
Chodzę do Calypso, ale w Europleksie i generalnie się z Tobą zgadzam Podoba mi się zwłaszcza oferta fitness- jest szeroki wybór zajęć i fajni, kreatywni instruktorzy. Jeśli chodzi o samą siłownię to drażni mnie trochę mały wybór urządzeń typu kardio- popołudniami, gdy klub jest najbardziej oblegany, trzeba odstać swoje, żeby dostać się na bieżnię lub orbitrek. Poza tym więcej zastrzeżeń nie mam i klub mogę z czystym sercem polecić
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-07, 14:06   #170
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Cytat:
Napisane przez joann19 Pokaż wiadomość
Czesc
a ja chodze do pure w Warszawie, w Blue City. W koncu po latach roznych doswiadczen ( w tym zajecia fitness na UW) znalazlam fajne miejsce. Klub jest duzy, nie ma scisku i za fajna cene (140zl na miesiac) mam wszystko oprocz solarium. Nie musze wyliczac ilosci wejsc (jak w przypadku osiedlowych klubow) ani nie ograniczac swojej aktywnosci do zajec opisanych na karnecie. Maja fajny sprzet firmy LifeFitness, tv na biezniach.... Ahh moglabym opowiadac, bo sie bardzo wkrecilam w ten klub, ale naprawde fajne miejsce i ciesze sie, ze w koncu znalazlam fitness idealny dla siebie.
W Gymnasionie warunki są podobne, a w ramach promocji zapisałam się za 100zl/miesiąc Do końca października trwała promocja, gdy zapisywały się dwie osoby płacąc za rok z góry 1200 zl. No więc zapisałam się z TŻtem .

Jedyna wada, to trochę tłoku wieczorami, między 20 a 21.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 20:11   #171
kajtecek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 175
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Ja w weekend ude pierwszy raz z TZtem do world class w katowickim monopolu.Trochę jestem przerażona ceną,mam nadzieję że będzie warto.Wykupiliśmy miesiąc na próbę zanim zobowiążemy się na rok.Ogólnie to już strasznie mi sie chce coś ze sobą zrobic
kajtecek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 20:20   #172
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Czy są tu jakieś amatorki siłowni ze Szczecina?
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 18:44   #173
kajtecek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 175
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Po pierwszym razie w world class jestem bardzo zadowolona-miła atmosfera niewiele osób,super miła trenerka.Jutro ciąg dalszy,zobaczymy co to będzie
kajtecek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 20:40   #174
Trah
Rozeznanie
 
Avatar Trah
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 539
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

mam pytanie do dziewczyn z Łodzi.czy któraś z Was chodzi na zajęcia aerobowe do Sportery?
jeżeli tak to jakiego instruktora lubicie najbardziej?
fajnie byłoby wymienić się spostrzeżeniami.
pozdrawiam ;-)
Trah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 12:23   #175
Toxi
Raczkowanie
 
Avatar Toxi
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z Piekła ;)
Wiadomości: 146
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

kto poleci cos typowo dla kobiet ( jakis fitness nie silownia na ogierow )- w gdansku? zeby nie bylo zbyt drogo ( "tajger" ) ale i bylo warto sie tam pojawic ...
zalezy mi na zrzuceniu nadmiaru tluszczyku i uformowaniu cialka - chociaz w minimalnym stopniu, najlepiej z pomoca Pani trener
ktora wie co i jak w trawie piszczy
__________________
dokąd zmierzasz Polsko????W PISSSS-du..
cielsko won!podejście nr.3/2011 DUKANKOSTART-->90,0 META--> 64 kg
90->89->88->87->86->85->84->83->82->81->80->
79->78->77->76->75->74->73->72->71->70->
69->68->67->66

Toxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 17:26   #176
kitkan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Od dwóch tygodni chodzę do Zdrofitu na Woli i jestem bardzo zadowolona. Ogromny wybór zajęć fitness (trzeba zapisywać się na nie wcześniej, ale nie jest to uciążliwe), trenerki fantastyczne i wymagające, atmosfera bardzo miła. Wadą jest bardzo słabo wyposażona "siłownia", a właściwie sala do ćwiczeń kardio (dwa rowerki, dwa orbitreki, dwie bieżnie, zestaw ciężarków + ławeczka, ławeczka do brzuszków i ćwiczenia mięśni grzbietu, a do tego jeden body shaker) - przydałby się chociaż jeden atlas, żeby uzupełnić ćwiczenie aerobowe treningiem siłowym... No ale cóż, widać nie można mieć wszystkiego. Wolski Zdrofit otworzyli niedawno, więc wszystko jest nowe (także sprzęt!) i śliczne, a sala do fitnessu jest bardzo bogato wyposażona. Do tego gustownie urządzone wnętrza i porządek - widać, że klub ten stworzony został z myślą o kobietach. Ceny są raczej umiarkowane, ale przynajmniej nie ma limitu zajęć fitness przy karnecie open. Do tego korzystne zniżki dla studentów (20% na każdy karnet!). Generalnie polecam.
kitkan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 21:46   #177
ANI@
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 23
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

Dziewczyny podajcie jakiś dobry fitnessclub w Chorzowie, nie chodzi mi o cenę tylko dobrą atmosferę, pomoc i rady co i jak ćwiczyć żeby zrzucić brzuszek
ANI@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 09:45   #178
odi87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 84
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

dziewczyny potrzebuję ceny klubów fitness w katowicach i okolicach, chodzi mi głównie o siłownie i o ceny za miesięczny karnet.
odi87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 09:49   #179
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

bardzo tania siłownia jest w spodku bo 40 zł za miesiac ( ale jest mała i ogólnie nie podoba mi sie , mam tam w-f i szczerze nie polecam) bodajrze 45 zł na słowianie.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..


Edytowane przez anniaa
Czas edycji: 2012-09-13 o 12:35
anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 11:23   #180
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Wasze siłownie do ktorych chodzicie i fitnesscluby

jak to jest z zapisaniem sie na fitness? dolaczam do juz istniejacej grupy czy sa terminy kiedy nowa grupa zaczyna?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-13 21:35:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.