PARTY FEET Scholla - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-26, 17:02   #1
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362

PARTY FEET Scholla


W dziale "Newsy" znalazlam poduszeczki PARTY FEEL fimrmy Scholl. Czy ktoras z Was uzywala ich moze? jak to wyglada w praktyce? rzeczywiscie stopy nie przesuwaja sie (nawet delikatnie) w wysokich bucikach?

pozdrawiam
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-26, 18:11   #2
*Sylvia*
Raczkowanie
 
Avatar *Sylvia*
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: woj.pomorskie
Wiadomości: 175
GG do *Sylvia* Wyślij wiadomość przez MSN do *Sylvia*
Re: PARTY FEET Scholla

Hello!

Rowniez zaciekawila mnie ta nowoscciekaw jestem czy podtrzymuja one stope nawet jesli ktos ma sklonnosci do nadmiernej potliwosci...bo juz sama nie wiem co robic,mam zawsze chodzic w rajstopach zeby naga nie "klapala" w sandalkach?a lato juz nas zastalo...pozdrawiam!
__________________
Błagamy o jakąkolwiek pomoc - http://nadzieja-dobermana.pl/
*Sylvia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-26, 20:52   #3
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: PARTY FEET Scholla

Mnie też te wkładki zainteresowały. Tym bardziej, że czeka mnie wesele niedługo. Zresztą na co dzień do biegania też by się przydały.
Ktoś już kupił może?
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-14, 10:43   #4
Taida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 12
Re: PARTY FEET Scholla

no własnie,kupił ktos moze?
Taida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-21, 09:22   #5
anitra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 197
Re: PARTY FEET Scholla

up
anitra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-21, 11:55   #6
charlotta1
Raczkowanie
 
Avatar charlotta1
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 397
Re: PARTY FEET Scholla

hej!
kupiłam te wkładki na sylwestra. Noga faktycznie lepiej trzyma się buta tzn. nie ślizga się. Jeśli chodzi o tańce to trudno powiedzieć czy zapobiegają zmęczeniu stóp bo impreza była taka sobie, więc nie przetestowałam ich pod tym kątem. Teraz noszę je dość często w pantofelkach bo mi bo mi noga "latała" i świetnie się sprawdzają. Nie zauważyłam nadmiernego pocenia się stóp. Cena nie jest wygórowana więc warto spróbować.

pozdr
lotta
charlotta1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-21, 12:06   #7
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Re: PARTY FEET Scholla

hej, ja jako maniaczka wysokich obcasów, kupiłam sobie to pseudocudo juz kawał czasu temu i oto moje wnioski:
stopa trzyma sie stabilniej w bucie, nie slizga się więc to zdecydowany plus
ale moim zdaniem nie mają one najmniejszego wpływu na zmniejszenie ewentualnego bólu stóp - a wręcz przeciwnie, raz zdarzyło mi się trochę nierówno położyć w szpilce (względem ułożenia w drugim bucie) i stopa mnie tak bolała, że w końcu wyjęłam i resztę wieczoru szalałam bez nich i wcale nie uważam, żeby było gorzej

Przydadza się osobom z wąska stopa, która lata we wszelkim obuwiu i zdecydowanie do wysokich obcasów - ale bez efektów terapetycznych dla stóp
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-21, 12:14   #8
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Re: PARTY FEET Scholla

Nie noszę często wysokich obcasów, ale jeśli już- to są naprawdę wysokie Te wkładki kupiłam po to, by zapobiec bólowi stóp, który często mi dokucza po kilku godzinach biegania na szpilkach. I tu się zawiodłam, bo stopy i tak bolą- może tylko później, ale jednak. Natomiast pod względem zapewniania stabilności są ok. Liczyłam na więcej.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-21, 12:16   #9
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Re: PARTY FEET Scholla

Aha, nazwa "poduszeczki" jest mylna... to cienki silikon, myślałam że będzie trochę grubszy..no, taki "poduszeczkowaty" - może wtedy by się sprawdziły.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-21, 12:24   #10
Floe
Raczkowanie
 
Avatar Floe
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 209
Re: PARTY FEET Scholla

Ja kupiłam je rok temu w Niemczech, no i ja z nich zadowolona nie jestem Nosiłam do klapeczek na wysokim obcasie z odkrytymi palcami, no i po pierwsze wkładki mi sie przesuwały i pare razy nawet wyszły z butów co mnie bardzo denerwowało. Po drugie na początku może i było wygodniej, ale przy dłuższym chodzeniu te wkładki wręcz mnie odparzały, a brzegi wkładek powodowały odciski. Po trzecie już po pierwszym użyciu silikon zrobił sie mętny i brzydki, stracił swoją przeźroczystość. A zatem polecić ich nie mogę, chociaż być może w pełnych butach i w rajstopkach się sprawdzą, ale latem na bose nogi i odkryte buty niestety nie....
__________________
Jestem adopcyjną mamą 9-letniej Elizabeth z Zambii,
Ty też możesz pomóc potrzebującym dzieciom!

Misja w Zambii
Floe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-21, 12:27   #11
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Re: PARTY FEET Scholla

ja tez uzywałam tych "poduszek". Kupiłam na 100dniowke no i tez spodziewalam sie lepszych efektów na poczatku jest pozytywne odczucie, stopa miekko leży, lecz pozniej to wręcz przeszkadzaly mi odciskały mnie no i musiałam je wyrzucić i sie wcale tak dobrze nie trzymały buta... wg mnie nie nadają sie do butów z paseczkami (takie jak na reklamie) bo wyłaziły mi bokami bardziej do krytych czubów wg mnie pasują, moze na goła stope w lecie lepiej by sie spisywały pod tym względem bo na rajstopce to słabo było... ale na krotszy okres niz cała noc pewnie spisują sie lepiej
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-04-21, 12:29   #12
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Re: PARTY FEET Scholla

oh nie zauważyłam, że floe napisała ze na gołą stópke sie nie nadają, wiec ja pisze tez ze na rajstope sie nie nadają, bo wyłażą bokami, wiec chyba na nic sie nie nadają
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-21, 12:35   #13
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: PARTY FEET Scholla

A ja nosze te wkładki do moich superwysokich kozaków i się sprawdzają. Nie liczyłam, ze sprawią, ze nogi kompletni enie będa bolały- przeciez to raczej nie możliwe. Moje kozaki sa bardzo wysokie- tak jakbym chodziłą na palcach i zawsze bardzo bolały mnie te poduszeczki na stopie (tam pod palcami), dzięki Patry Feet mogę tańczyć o wiele dłużej i spokojnie wracać do domu po imrezie Nie próbowałam do sandałów, bo wydaje mi się, że to byłoby niewykonalne, ale w "zamkniętych" butach jest ok.
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-23, 11:13   #14
anitra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 197
Re: PARTY FEET Scholla

Dziękuję za odpowiedzi
Widzę,że większość z Was jest na 'nie',czyli chyba dobrze zrobiłam,że jednak wstrzymałam się z ich zakupem.25zł to nie jest majątek,ale szkoda wyrzucać pieniążki Może kiedyś spróbuję i wtedy sama napiszę o swoich odczuciach

Pozdrawiam
anitra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.