Trądzik - cz. 2 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-23, 18:53   #601
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez bojestemtegowarta Pokaż wiadomość
dziękuję
eh, czasami gdy mam już dośc zastanawiam sie czy nie lepiej by bylo wziąsc hormonów i miec chociaz na jakis czas spokój...;/ ale to, co dzieje sie z cera bo ich odtswieniu mnie skutecznie odstrasza...
andziuchna - a brałas cos przy stosowaniu differinu? jakis antybiotyk? Myślicie, że powinno sie coś brac, żeby załagodzic to pole bitwy ?
ja mam jeszcze clindacne ale wydaje mi sie że juz na mnie nie działa.
ja biore hormonalne- syndi35, teraz jestem w polowie 3 opakowania a antybiotyki doustne tez bralam od poczatku grudnia ale juz nazwy nie pamietam a ogolnie w "karierze leczenia tradziku" juz kilka kuracji antybiotykowych przeszlam
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 18:55   #602
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez bojestemtegowarta Pokaż wiadomość
dziękuję
eh, czasami gdy mam już dośc zastanawiam sie czy nie lepiej by bylo wziąsc hormonów i miec chociaz na jakis czas spokój...;/ ale to, co dzieje sie z cera bo ich odtswieniu mnie skutecznie odstrasza...
andziuchna - a brałas cos przy stosowaniu differinu? jakis antybiotyk? Myślicie, że powinno sie coś brac, żeby załagodzic to pole bitwy ?
ja mam jeszcze clindacne ale wydaje mi sie że juz na mnie nie działa.
Brałam hormony i po odstawieniu nie było tragedii - po prostu wrócił trądzik obecnie wróciłam do hormonów.
W ogóle to witamy na naszym fajnym forum bojestemtegowarta (ufff jakie długie ) Ja też walczę z trądzikiem od 13 roku życia (jakoś tak), czyli prawie 1/2 mojego życia Pozdrowionka
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 19:20   #603
bojestemtegowarta
Rozeznanie
 
Avatar bojestemtegowarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.
Wiadomości: 583
Dot.: Trądzik - cz. 2

andziuchna i jak - pomaga Ci coś?
ja mialam jedno opakowanie Tetralysalu (kiedyś miałam dwukrotnie Unidox), dermatolog w 'trosce' o moja wątrobę wspanialomyslnie przepisala mi tylko jedna tabletke dziennie na wyleczenie ropnych (do tego clindacne) po tygodniu mialam sie u niej pokazac i dostac 'maśc na wysuszenie', która okazał się differin własnie.
Mam jeszcze jakis robiony płyn za 5 zł.
Do nawilzania poleciła mi physiogel, ale boje sie go stosowac, bo może zatykac, ale fakt, nawilża swietnie (stosowałam na ciało). Poza tym dalej robie swoje - czyli staram sie zdrowo odzywiac, łykam drożdże i pije zioła. Nie wiem, co jeszcze mogłabym zrobic. Moja mama mowi, ze może dobrze by było gdybym dostała jakies hormony w małych dawkach...? co o tym myślicie? czy to wogole jest sens i czy cos pomoze? Boje sie że po odstawieniu będę tak rozregulowana że to już będzie kompletna masakra.
Kurde, za tydzien mam wycieczke a tu akurat wysyp
marikko dziękuję
__________________
uparcie i skrycie
Ah,życie,kocham cię,
kocham cię,kocham cię nad życie![B][COLOR=Blue]
bojestemtegowarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 19:41   #604
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez marika22 Pokaż wiadomość
nie wiem czemu on sobie upatrzył to miejsce - bardzo często mam przy nosie
A ja przy ustach i to dla mnie jest okropne
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 20:05   #605
holiday
Raczkowanie
 
Avatar holiday
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 59
Dot.: Trądzik - cz. 2

Dawno mnie tu nie było!

Izoteku nie dostałam. Dermatolog popatrzył na mnie jak na wariatkę gdy mu o tym powiedziałam.
Przepisała mi Skinoren i Zineryt. Czy ktoś go stosował? Jakie wrażenia. Nie będe mówić co jest u mnie, ponieważ nie chce zapeszyć. Bo wiem jak to jest. Najpierw radość, że coś przynosi upragnione skutki, a później wiele rozczarowanie, gdy przestaje działać i wraca to samo. Ale z kolejnym razem jest coraz gorzej psychicznie. Niestety. Ale nie chce tu wprowadzać pesymistycznego nastroju. Cieszmy się życiem!

Wiecie co jest śmieszne. Gdy widze kogoś z trądzikiem to wogłóle nie przeszkadza mi to. Uważam to za normalną rzecz. A nawet (wstyd się przyznać, no i może to grzech) ale się ciesze. Bo sobie myśli: "Dobrze, że nie jestem sama. Wiem co czuje i rozumiem!" Taką osobe jeszcze bardziej szanuje i wiecej się uśmiecham. Nie myślcie, że to chamskie.
Ale jeżeli chodzi o mnie to jets koszmar. Moi bliscy mówią, żebym się nie przejmowała. Jasne łatwo im mówić. Najwięcej gadam o tym z mamą, która do dziś dnia ma wysypy. A ja się wtedy .śmieje z niej. Wiem, wiem to podłe!

3majcie się! Głowy do góry! Chce też dodać: "Bestia ma szczęście w miłości, a piękna jej tego zazdrości.", "Każda potwora znajdzie swego amatora."
JA tu oczywiście nie chce dać do zrozumienia że jesteśmy jakieś brzydkie, trędowate. Nie!!!
holiday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 20:19   #606
bojestemtegowarta
Rozeznanie
 
Avatar bojestemtegowarta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: -"Tam, gdzie..." Cholera. "Tam, gdzie..." - ''Dobranoc'' - powiedział Diabeł.
Wiadomości: 583
Dot.: Trądzik - cz. 2

holiday - ja stosowałam oba. No i jak widac jestem na tym forum. Nie pomogło. Ale mam nadzieję, że Tobie pomoże...



Ja jestem bliska załamania ( a u mnie to juz naprawde źle) bo jest tragicznie... to jet naprawdę wysyp...wygladam, jak jeden wielki pryszcz...az boję się jutra bo czuje ze kolejne pryszcze mi rosna pod skórą masakra... błagam, powiedzcie ile ten differinowy wysyp trwa ?!

__________________
uparcie i skrycie
Ah,życie,kocham cię,
kocham cię,kocham cię nad życie![B][COLOR=Blue]
bojestemtegowarta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 20:29   #607
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik - cz. 2

aktualnie zineryt stosuję na plecy, oj oj dwno ja go nie używałam. Na twarzy nie przynosił efektów, niegdyś go stosowałam, ale na plecach działa, jak się wszystko ładnie wysusza, no nie powiem nawet jestem zadowolona. Mam nadzieję, że i z buźką dojdę do ładu... te przebarwienia... no i ropnych już nie chcę, a od wczoraj mi się znów chyba zaczynają pojawiać
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 20:37   #608
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Trądzik - cz. 2

bojestemtegowarta wlasnie ja tez unidox stosowalam ;p (jak zobaczylam nazwe to mi sie przypomniala;p) i plyn taki robiony tez mam- zuzylam 2 opakowania ale jak dla mnie za mocno mnie wysuszyl chociaz mama krzyczy ze ma "swietny" sklad bo i lek i witaminy...
a jesli chodzi o hormonalne to na pewno mniej sie swieci buzia ale dermatolog mi powiedziala ze na efekty sie czeka ok 6 miesiecy :| takze jeszcze troche musze wytrzymac... chociaz na pewno w porownaniu z tym co bylo 3 miesiace wczesniej jest duzo lepiej i jeszcze jedna rzecz- zmien nastawienie- mialam takie jak Ty i codziennie wyskakiwalo mi 1000000 pryszczy a przynajmniej takie mialam wrazenie, teraz staram sie myslec pozytywnie i to moze smieszne ale naprawde pomaga- po przeczytaniu jakiegos tam tekstu ze wiekszosc z przypadkow tradzikow to nie choroby skory ale choroby psychiki i zauwazylam ze tak faktycznie jest... chociaz nadal mam srednia ochote na wychodzenie z domu jak nie musze to myslenie pozytywne naprawde pomaga!!
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 20:39   #609
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Trądzik - cz. 2

holiday tez stosowalam oba ale w innych zestawieniach... no i dalej tu jestem a po skinorenie strasznie mnie skora swedziala i musialam odstawic bo nie wytrzymywalam
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 20:48   #610
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Jeden dzień, a naprodukowaliście tyle odpowiedzi, że szok!

Ja byłam dzisiaj (jak w każde święta) u dziadków. Oczywiście zwaliła się także cała rodzina. Za każdym razem obiecuję sobie, że nigdy w święta już tam nie pojadę, a potem i tak jadę, żeby nie robić rodzicom przykrości. Zawsze te spotkania dołują mnie na kilka dni. Przyjeżdżają moje prześliczne kuzynki, co to pryszcze widziały na oczy tylko na mojej gębie i zaczynają się pogawędki w stylu: "O! Jaka ty Kasiu (Martynko, XXX) śliczna jesteś! Zbierajcie na posag, bo o taką świetną dziewczynę to się już chłopcy na pewno biją!". Super... A do mnie zawsze "Olgo", "Olgo, zrobiłabyś herbaty? Wujek już nie ma. A ty coś studiujesz? W Warszawie? Taa... to dobrze..." Normalnie w łeb sobie można strzelić.. Ładna = świetna, brzydka = do dupy.

Cytat:
Napisane przez Sebek91 Pokaż wiadomość
Hmm u mnie nie jest najlepiej, ale bywało o wiele gorzej... muszę się wam pochwalić moje piękne, że mimo moich problemów z cerą spotkałem na swojej drodze kogoś kogo mogę pokochac ponad wszystko rozmawialismy duzo na ten temat i chcemy spróbować życia we dwoje Nawet z takimi problemami jest ktoś komu na nas zależy
Ja w to nie wierzę. Sorry, ale nie wierzę i nigdy nie uwierzę. Nawet jeśli jakiś chłopak by mnie lubił to i tak w życiu nie zdecyduje się na śmiechy i komentarze ze strony innych.

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
(Olka,trzymam za Ciebie kciuki cholero Ty :P ) ja sie tu jednak nie odnajde.
To do mnie? Nieładnie.
NADAJESZ SIĘ. Jak ty nie, to ja tym bardziej nie.

Cytat:
Napisane przez holiday Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było!

Izoteku nie dostałam. Dermatolog popatrzył na mnie jak na wariatkę gdy mu o tym powiedziałam.
Przepisała mi Skinoren i Zineryt. Czy ktoś go stosował? Jakie wrażenia.
Nie wiem jak będzie u ciebie, ale u mnie nie działało.
W ogóle mam wrażenie, że wszystkie nazwy lekarstw na trądzik wypróbowałam. Co pojawia się tutaj jakaś nazwa to myślę sobie - "mam nadzieję, że tobie pomoże, bo mnie nic nie pomogło" (a jeśli już to na króciutko). Dlatego jeśli nie napiszę opinii o jakichś specyfikach to wiedzcie, że to stosowałam i nie pomogło (mówię oczywiście subiektywnie). Jeśli zaś pojawi się jakaś nowa nazwa lekarstwa to na pewno się nim zainteresuję, bo jak głupia chwytam się każdej deski ratunku.

Trochę smutna ta moja świąteczna wypowiedź, ale... bywa.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 20:55   #611
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Bo powodem trądziku jest tłusta skóra, która właśnie sprawia, że zmarszczki pojawiają się później
Bzdura.Ja mam skórę sucha jak wiór.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 22:27   #612
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Bzdura.Ja mam skórę sucha jak wiór.
Może przez środki przeciwtrądzikowe?

Ja słyszałam o tym już wiele razy. No ale być może to nie jest jednak prawda.
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 22:36   #613
DIVINA87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 52
Dot.: Trądzik - cz. 2

ja tez, łuszcze sie cała. suma sumarum mam cere wrazliwą, suchą, odwodnioną ale i tlusta i tradzikową ja osttanio sie łamie i uzywam praktycznie tylko tych rybek tlustych, nie wiem czy to nie za krotko ale jakos srednio na mnie dziala, owszem jak posmaruje to buzia nawilzona ale jak zmyje to znow pustynia. czy to sie zmieni z czasem po tym dermogalu?

zineryt
ja stosowalam, cudo , mialam wtedy najlepsza cere, ale wrocilo niestety
ale polecam baaaaardzo. pamietam ze uzywalam wtedy na twarz tylko ten plyn, rano buzie mylam sama wodą a na miejsca wysuszone krem bambino.
eh ile bym oddala za tamten stan...

mnie podniosla troche na duchu wypowiedz jednej tu osoby ze jej brat mial duuuzy tradzik i SAMO zeszlo! my musimy w to wierzyc! zejdzie! czytalam na roznych forach ze wlasnie bardzo czesto sie to dzieje!
marne pocieszenie , ale wierzmy!

stan twarzy u mnie taki sobie. co z tego ze krost mniej, w dotyku gladka jak mam pelno zaskornikow , rozrzerzone pory i przebarwienia
gdyby tego nie bylo to te krostki nie byly by w ogóle dla mnie problemem
DIVINA87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 22:54   #614
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Może przez środki przeciwtrądzikowe?

Ja słyszałam o tym już wiele razy. No ale być może to nie jest jednak prawda.
raz jakimś badziewiem przesuszyłam i od 2 lat z normalnej mam suchą.
Dziwne to jakieś.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 23:01   #615
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Trądzik - cz. 2

U mnie niestety zle zaczęlam brac tabletki yasmin ale narazie nie widze zeby cos pomagalo, a wrecz przeciwnie mam wysyp:/
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-23, 23:07   #616
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

DIVINA87 ale ktoś tu też pisał, że jej mama ma do dzisiaj wysypy! Czyli wcale nie musi przejść od tak sobie
--Olka-- dobrze że mam mało kuzynek, niekoniecznie piękne, a poza tym nie obchodzę świąt czyli jeden problem z głowy!
holiday cieszę się, że zaczynasz kurację mam nadzieję, że w Twoim przypadku pomoże, albo przynajmniej poprawi wygląd buźki.
bojestemtegowarta o hormonach warto porozmawiać z ginekologiem, przedstawiając mu całą sytuację. Ja ogólnie jestem zadowolona z yasminelle, kiedyś brałam Diane35 (ponoć takie świństwo, a jakoś po odstawieniu miałam małe nieregularności, ale po 3 miesiącach wszystko wróciło do normy). Hormony to bardzo indywidualna sprawa. Ja szukałam odpowiednich przez rok, już miałam się poddać (po wszystkich czułam się okropnie), a tu yasminelle
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 07:51   #617
kainka_92
Raczkowanie
 
Avatar kainka_92
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 120
Dot.: Trądzik - cz. 2

marika22 ale ktoś tu też pisał, że jej mama ma do dzisiaj wysypy! Czyli wcale nie musi przejść od tak sobie

to miało być pocieszenie?
kainka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 08:36   #618
tissae
Raczkowanie
 
Avatar tissae
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 347
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez prowokacja17 Pokaż wiadomość
U mnie niestety zle zaczęlam brac tabletki yasmin ale narazie nie widze zeby cos pomagalo, a wrecz przeciwnie mam wysyp:/
Na początku brania tabletek antykoncepcyjnych może pojawić się wysyp, ale po 3 miesiącach powinno się wszystko unormować. Nie licz oczywiście na to, że żadna krostka ci juz nie wyjdzie, bo ja np. biorę Yasminelle juz 4. miesiac i nie jest idealnie, chociaż na pewno lepiej.
__________________
Tissae


tissae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 09:06   #619
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik - cz. 2

Ehh wyskoczyły mi dwie gule na nosie ;/ <załamka>
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-24, 09:17   #620
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez DIVINA87 Pokaż wiadomość
zineryt
ja stosowalam, cudo , mialam wtedy najlepsza cere, ale wrocilo niestety
Mi też bardzo pomógł tylko, że podobnie jak u Ciebie wszystko wrociło.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 09:29   #621
nicegirl
Zadomowienie
 
Avatar nicegirl
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 496
Dot.: Trądzik - cz. 2

u mnie dzis niezaciekawie;/ tym razem prawy policzek, dziewczyny, ktore uzywaly skinorenu i isotrexinu po jakim czasie widzialyscie jakies polepszenie? bo mi sie wydaje, ze blizny sa juz mniej widoczne i ogolnie buzia zaczyna byc gladsza... ale nowe niespodzianki jak sie pojawialy, tak sie pojawiaja...i tyle uzywam juz tych masci 4 tydzien... tak jak wiem ze nie mozna liczyc na poprawe tak od razu ale myslalam, ze po tym prawie miesiacu bedzie jednak lepiej;/
nicegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 10:03   #622
andziuchna
Zakorzenienie
 
Avatar andziuchna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 273
Dot.: Trądzik - cz. 2

u mnie po nocy "tylko" jeden nowy syfek czyli kolejny piekny dzien z bactrobanem na twarzy :
__________________
nowa świeżutka wymianka:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post61735726
andziuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 10:37   #623
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kainka_92 Pokaż wiadomość
marika22 ale ktoś tu też pisał, że jej mama ma do dzisiaj wysypy! Czyli wcale nie musi przejść od tak sobie

to miało być pocieszenie?
No właśnie nie miało być... niestety
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 10:54   #624
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
raz jakimś badziewiem przesuszyłam i od 2 lat z normalnej mam suchą.
Dziwne to jakieś.
Ja kiedyś też miałam jakiś szajs, co mi okropnie przesuszał skórę Odstawiłam go. Ale potem już miałam "normalne" środki. Cały czas nawilżam twarz (2 razy dziennie smaruję kremem nawilżającym - Matującym kremem nawilżającym na dzień Nivea) i jest ok. A Ty nawilżasz?

Cytat:
Napisane przez tissae Pokaż wiadomość
Na początku brania tabletek antykoncepcyjnych może pojawić się wysyp, ale po 3 miesiącach powinno się wszystko unormować. Nie licz oczywiście na to, że żadna krostka ci juz nie wyjdzie, bo ja np. biorę Yasminelle juz 4. miesiac i nie jest idealnie, chociaż na pewno lepiej.
Ja stosuję tabletki anty (zaczęłam brać z innego powodu ), ale chyba też mi pomagają. Wiadomo - wciąż mam problemy i leczę się dermatologicznie, ale ogólnie jest lepiej. Tylko nie wiem, czy poprawę spowodowały tabletki czy środki przeciwtrądzikowe A może to i to



A tak na marginesie, to miałam 3 syfy centralnie koło siebie obok ust Miałam, bo miałam ich dość i się nimi zajęłam Teraz mam 3 gojące się ranki... Nie wiem, co gorsze
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 11:02   #625
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Ja kiedyś też miałam jakiś szajs, co mi okropnie przesuszał skórę Odstawiłam go. Ale potem już miałam "normalne" środki. Cały czas nawilżam twarz (2 razy dziennie smaruję kremem nawilżającym - Matującym kremem nawilżającym na dzień Nivea) i jest ok. A Ty nawilżasz?
No właśnie nawilżam.Rano,po południu,czasem na noc jak nie stosuje kwasów.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 11:15   #626
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
No właśnie nawilżam.Rano,po południu,czasem na noc jak nie stosuje kwasów.
To w takim razie bardzo współczuję Wiem, jaki to ból chodzić z przesuszoną skórą
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 11:58   #627
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
To w takim razie bardzo współczuję Wiem, jaki to ból chodzić z przesuszoną skórą
Wraca do normy
Jest sucha,ale na szczęście nie piekąca i ściągnięta.

Najgorzej,że straszliwie waży mi się podkład,bo muszę stosowac dość gęste kremy.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 16:52   #628
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik - cz. 2

Mój nosek ;(
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 17:02   #629
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Sebek91 Pokaż wiadomość
Mój nosek ;(
Zagoi sie
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-24, 18:11   #630
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik - cz. 2

hehe dzięki ale boliiii i nie mogę się spotkać z moim skarbem... nie chce się tak pokazać ;(
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.