Herbalife - praca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-01, 11:10   #1
NikaVera
Raczkowanie
 
Avatar NikaVera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376

Herbalife - praca


Cześć dziewczyny. Czy, któraś z was pracowała może w firmie Herbalife? Dostałam propozycję pracy jako "konsultantka" - nie wiem czy można to tak nazwać w każdym bądź razie mam przeprowadzać pokazy pielęgnacji twarzy itp. Oferta jest naprawdę kusząca ale sama nie wiem co mam o tym myśleć gdyż ofertę przedstawiają w taki sposób, że wydaje się to takie piękne i cudowne więc automatycznie szukam jakiegoś haczyka zwłaszcza, że tak naprawdę nie można dowiedzieć się szczegółów tej pracy. Dlatego liczę na to, że któraś z was może wie coś więcej na temat tej pracy.
NikaVera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 14:21   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Herbalife - praca

Ta firma kojarzy mi sie z sekciarskimi zagrywkami jak zepter itp.szczegolnie ze jak napisalas szczegolow nikt nie omawia a to nie jest normalne w pracy.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 14:50   #3
NikaVera
Raczkowanie
 
Avatar NikaVera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 376
Dot.: Herbalife - praca

Heheheh sekciarstwo :-P No wiesz jak sprzedawca w sklepie chce coś sprzedać to też będzie przekonywał Cię do kupna. Liczy się tu umiejętność rozmowy z klientem. Już mniej więcej poczytałam na temat tej pracy w Internecie ale zależy mi na opinii kogoś kto np. współpracował z tą firmą lub zna kogoś kto tam pracował i może mi powiedzieć czy to się po prostu opłaci. Czy osoba ucząca się jest w rzeczywistości w stanie zarobić sobie ładną sumkę i jak wygląda ta praca „od kuchni”?
NikaVera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 20:58   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Herbalife - praca

No tak tylko sklep jest ogolno dostepny a tego typu firmy nie,trzeba dzwonic ,szukac przedstawicieli a tzn. ze ci zalezy.

moj znajomy sprzedawal napoje nie pamietam nazwy takie dzialajace na wszytsko z miliarda ziol rosnacych na ziemi i marsie na szkoleniu zrobili mu taka sieczke w glowie ze na normalnych spotkania po pracy przy piwie gadal tylko o tym :-/
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 21:03   #5
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Herbalife - praca

Obawiam się, że wynagrodzenie może być kiepskie, tzn. grosze podstawy i prowizja od ilości sprzedanych produktów.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 13:53   #6
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Herbalife - praca

Ja tę firmę znałam raczej z preparatów odchudzających ale pewnie poszerzają asortyment. Koleżanka była przedstawicielką i nie zarobiła na tym, ale to pewnie zależy od charakteru człowieka, byłam na jednym takim spotkaniu, z 6 zaproszonych osób tylko ja przyszłam- czyli wielki niewypał- a wybrałam się tylko dlatego że dawno się nie widziałyśmy i była okazja zęby poplotkować. Spotkania polegały na wypraniu klientowi mózgu że strasznie tych preparatów potrzebuje, bo to tak na zdrowie, samopoczucie i wszystko działa, no i żeby od razu podpisać umowę, wtedy głupio zrezygnować, a jak by się człowiek przez noc zastanowił to by tego czegoś nie kupił, jeszcze w tak kosmicznie wysokiej cenie.
Działa to tak jak oriflame, zepter czy inna sprzedaż bezpośrednia, nie ma żadnej umowy o pracę, dostajesz prowizję od tego co sprzedaż, a klientów sama musisz znaleźć, więc trzeba mieć do tej pracy odpowiedni charakter-umieć wcisnąć ludziom towar, no i szykanie samodzielnie klientów jest bardzo trudne, często ogranicza się do grona ludzi których się zna, ewentualnie namawia się znajomych kolegów.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 22:51   #7
bombayia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 97
Dot.: Herbalife - praca

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Obawiam się, że wynagrodzenie może być kiepskie, tzn. grosze podstawy i prowizja od ilości sprzedanych produktów.

a ja sie obawiam, że tam nawet podstawy zadnej nie ma!
bombayia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-27, 15:34   #8
mjoy
Wtajemniczenie
 
Avatar mjoy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 030
Dot.: Herbalife - praca

dostałam oferte pracy w Herbalife. Miałabym robić oczyszczanie twarzy. Może miał ktoś z tym doczynienia, czy to jest oszustwo? Na początek mam przypowadzić trzy koleżanki żeby na nich się uczyć a co później to nie wiem czy sama tez mam zbierać ludzi czy oni mi będa ich szukać. Zastanawiam się czy to w ogole ma sens.
mjoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 16:17   #9
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Herbalife - praca

Cytat:
Napisane przez mjoy Pokaż wiadomość
dostałam oferte pracy w Herbalife. Miałabym robić oczyszczanie twarzy. Może miał ktoś z tym doczynienia, czy to jest oszustwo? Na początek mam przypowadzić trzy koleżanki żeby na nich się uczyć a co później to nie wiem czy sama tez mam zbierać ludzi czy oni mi będa ich szukać. Zastanawiam się czy to w ogole ma sens.
A masz jakies przeszkolenie w tym kierunku? Bo jesli jesteś amatorka, to owo oczyszczanie może sie skończyc zmasakrowaniem komus twarzy Poza tym, dlaczego nie wiesz, jak będzie wyglądała późniejsza praca? Najpierw dopytaj sie u źródła, bo owa propozycja pracy w połączeniu z kompletnym niedoinformowaniem Cię nie wróży sukcesu...
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 21:12   #10
mjoy
Wtajemniczenie
 
Avatar mjoy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 030
Dot.: Herbalife - praca

Właśnie o to chodzi, że nie ta pani powiedziała że mnie nauczy i moge wziąść udział w szkoleniu... Te oczyszczenie ma być na bazie 8 produktów tej firmy, żadnego wyciskania tam nie będzie raczej. Nie wiem jak będzie wyglądała ta praca, bo w necie znalazłam raczej złe opinie na temat Herbalife. Wydaje mi się że to takie naciąganie i nie opłaca się w to bawić. Chciałam sie dowiedzieć czy może ktoś miał doczynienia z tą firmą??
mjoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 22:26   #11
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Herbalife - praca

Firma ta wlasnie tak traktuje ew. pracownikow iz nie informuje ich o niczym ,tylko maja podpisac papierek o zkoleniu i pozniej dowiedza sie reszty ,dla mnie powtarzam to wielki szwindel.

Bylam kiedys na takim spotkaniu rekrutujacycm ,zeby zaczac prace trzeba bylo zaplacici za pakiet startowy :-D -czlowiek bez pracy i kasy.
byc moze to byl nawet herbalifeo czym dowiedzielismy sie na kocu spotkanie,najpierw bylo robienie wody z mozgu .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-28, 17:28   #12
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Herbalife - praca

Ja bylam w tym tyg. na takiej rozmowie i niby wszystko cacy, to oczyszczanie to nie oczyszczanie tylko taki pokaz jak nalezy dbac o skorę: mleczko i takie tam(krzywdy nie da się zrobić) ale dla mnie to podejrzane, ze oni zatrudniają wszystkich jak leci, niezaleznie od doswiadczenia, wieku. Pierwszą lepszą osobę z ulicy. Zauwaz, ze ich ogloszenia są non stop w sieci, bo większosc z tego rezygnuje, dlatego wolę się w to nie 'pakować'
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 22:13   #13
mjoy
Wtajemniczenie
 
Avatar mjoy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 030
Dot.: Herbalife - praca

Po przemyśleniach też doszłam do wniosku, że nie opłaca się w coś takiego pakować. Od początk miałam wątpliwości i teraz widzę, że one się potwierdziły.
mjoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-29, 15:51   #14
martul
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: psl/krk
Wiadomości: 896
GG do martul
Dot.: Herbalife - praca

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Firma ta wlasnie tak traktuje ew. pracownikow iz nie informuje ich o niczym ,tylko maja podpisac papierek o zkoleniu i pozniej dowiedza sie reszty ,dla mnie powtarzam to wielki szwindel.

Bylam kiedys na takim spotkaniu rekrutujacycm ,zeby zaczac prace trzeba bylo zaplacici za pakiet startowy :-D -czlowiek bez pracy i kasy.
byc moze to byl nawet herbalifeo czym dowiedzielismy sie na kocu spotkanie,najpierw bylo robienie wody z mozgu .

dokładnie tak samo jak japakiet startowy kosztował jakieś 500zl a pan który na tę rozmowę mnie zaprosił przekonywał że są to zarobki miesiecznie ok 5000zl.jak dla mnie oszustwo!na tym spotkaniu czułam się nieswojo wszyscy chodzili i pili te dziwne koktajle,w ten sposób dorabiać sobie mogą masażyści,kosmetyczki etc które swoim pacjentom polecają te produkty.ja stamtąd ucieklam
__________________
"A potem nastrój nieco mi sie polepsza, bo zdaję sobie sprawę, że jeśliby zapytać tych ludzi, czego tu szukają, połowa z nich natychmiast zalałaby sie łzami."
martul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 12:06   #15
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Herbalife - praca

Też byłam na takim indywidualnym pokazie, poleciła mnie koleżanka. Trzeba było jakieś grosze zapłacić i wyszłam z bardzo fajną buzią i dłońmi, ale moja bezproblemowa buzia musiała się ucieszyć, skoro nałożono mi naraz, w trakcie jednej wizyty: żel do mycia, mleczko, peeling, maseczkę oczyszczającą, maseczkę nawilżającą, jakieś tam kremy itp. Równie dobrze mogę sobie sama w domu taką pielęgnację zrobić kosmetykami po 5zł, a tamtejsze kosztowały ok.100zł! Kolejna wizyta była za darmo, jeśli podało się numery do 10 osób, trochę na to naciskano ("przecież podobało się pani, szkoda nie spróbować, znajomi się ucieszą, to będzie dla nich prezent"). Podałam ze 3 numery osób z problemową cerą i pyskatych, niepodatnych na perswazję. Potem pani do nich dzwoniła i przedstawiała się jako ta i ta z firmy tej i tej, z której opieki bardzo zadowolona byłam ja, wręcz zachwycona tak, by samej z siebie podać numer do tej osoby :P Najcenniejszym działem na Wizażu jest dla mnie biochemiczny i gdy tylko zapytałam o składy tych wspaniałych, naturalnych kosmetyków, to usłyszałam, że mogę się ich dowiedzieć na szkoleniu dla przyszłych pracowników (ponoć takie spotkania to niezłe pranie mózgu), jak i dowiem się o skutecznym odchudzaniu (na kim tyle zarobić, jak nie na zakompleksionych osobach, którym ciężko schudnąć i nie będą żałować na cudowne specyfiki?) i zapobieganiu rakowi (przez jakieś odżywki i koktajle do picia, oczywiście na każdym spotkaniu jest jakaś osoba, która dzięki tym produktom wygrała z rakiem, kobiety obowiązkowo z rakiem piersi).
Sekta, pranie mózgu, łańcuszek finansowy, Amway, Zepter, garnki, dziękuję.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 17:30   #16
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Herbalife - praca

odradzam, kolezanka przez 3 miesiace nie zarobila ani grosz (!) i jeszcze kazali jej zwrocic za zuzyte na pokazach kosmetyki..
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 14:21   #17
izus19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 177
GG do izus19
Dot.: Herbalife - praca

kocham swoja prace w oriflame
100% przeciwienstwo tego herbalifu co piszecie
izus19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 15:55   #18
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Herbalife - praca

Pod względem minimalizowania wkładu własnego Oriflame, Avon, Mary Kay i perfumy FM to zupełnie inna bajka. Dobrze, że się w to nie wciągnęłam, bo sama bym wydawała mnóstwo kasy na te produkty, a tak to czasem mnie koleżanka naciągnie (bo jak tu odmówić...).
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 16:24   #19
izus19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 177
GG do izus19
Dot.: Herbalife - praca

a nie myslalyscie zeby nic nie placic za produkty, w oriflame np tworzy zespoly konsultantow i dzięki temu tez mamy tansze kosmetyki
izus19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 16:27   #20
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Herbalife - praca

Nie myślałam, bo nie bawię się w to.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 20:43   #21
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Herbalife - praca

Też byłam kiedyś na spotkaniu Herbalife. Miałam przetestować na sobie herbatki odchudzające, kupując zestaw startowy za 200zł - proponowali to bezrobotnym! Darowałam sobie...
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 21:03   #22
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Herbalife - praca

A jak nie mam co zrzucać, to co mi dadzą? ;]
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 21:32   #23
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Herbalife - praca

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
A jak nie mam co zrzucać, to co mi dadzą? ;]
Zawsze coś Ci znajdą
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 08:15   #24
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Herbalife - praca

Cudowny specyfik, który krew puszcza, mocz oczyszcza i cudownie wzmacnia?
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 19:11   #25
bombayia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 97
Dot.: Herbalife - praca

Ale co jest zadziwiające??? że ciągle znajdują chętni do tego interesu!

bombayia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 07:54   #26
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Herbalife - praca

Cytat:
Napisane przez izus19 Pokaż wiadomość
kocham swoja prace w oriflame
100% przeciwienstwo tego herbalifu co piszecie
To świetnie, że kochasz swoja pracę, ale może jej nie reklamuj? Zwłaszcza, że ja znam wiele osób, które psy wieszały na Twoim Oriflame i pracy tam.
Cytat:
Napisane przez izus19 Pokaż wiadomość
a nie myslalyscie zeby nic nie placic za produkty, w oriflame np tworzy zespoly konsultantow i dzięki temu tez mamy tansze kosmetyki
Nie, nie myslałyśmy.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 21:33   #27
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Herbalife - praca

Nie ma to jak kryptoreklama...
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 21:12   #28
12345678910111213
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
Dot.: Herbalife - praca

Napisała do mnie Pani z Herbalife, zaprosiła na spotkanie w sprawie pracy. było tam kilkanaście kobiet, zaprezentowano system pracy, zarobk,ów, zabieg pielęgnacyjny twarzy. Wszyscy się bardzo napalili, no coż każdy chciałbyzarobić dodatkowo conajmniej 500 zł... Byłam tam z koleżanką, chciałyśmy podjąć się współnie wyzwania. Po całej prezentacji podeszła do nas Pani, która zaprosiła mnie na spotkanie. Pytała się jak nam się podobało, mówiła, że na początku pomoże pozyskać klientów. Miałam wtedy 17 lat, koleżanka 24. Pani była bardzo elegancka i kulturalna. Spotkanie odbywało się w Centrum Promocji Zdrowia. Na koniec miłej rozmowy Pani powiedziała, że licencja kosztuje 370 zł, mamy tam DVD i 4 kosmetyki, do zabiegu jest porrzebne około 10. Wg programu zabiegi powinno się robić za darmochę, Pani namawiała nas, żeby robić je za 25 zł. Koleżanka nie zdecydowała się, ja byłam napalona i naciągnęłam mamę na 370 zł i podpisanie licencji. Za 2 dni miało sięodbyć kolejne spotkanie. Nie poszłam na nie, bo byłam w szkole. Ot! I tu zaczęło się! Kobieta zaczęła wydzwaniać do mojej matki, że olałam ją, a potem do mnie, że w ten sposób to ani ja nie zarobię ani ona! Bawiłam sięw to pół roku i zarobiłam 300 zł. Są cwani, nie jesteśmy kosmetyczkami, nie możemy dotykać twarzy innej osoby, więc stawiamy lusterko, ksmetyki, waciki i instruujemy klientkę, która sama sobie nakłada kosmetyki na twarz, jakby co sama sobie zrobi krzywdę. Pewnego razu przeczytałam, że kosmetyki docierają do 3 wartswy skóry, pmyślałam ocho-toż to chyba chirurg w opakowaniu po kremie ) Po pół roku poinformowałam Panią z CPZ, że nie chce się już z nią kontaktować, że zostałam oszukana, że ie dostałam żadnej pomocy i jedyne co się dowiedziałam to to, że mogę żałować, bo ona ma swój salonik teraz i że byłam naiwna, bo MLM to łańcuch i ona szuka ludzi, którzy zarobią na nią ) Byłam głupią małolatką, teraz nikomu nie polecam Herbalife )
12345678910111213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 20:50   #29
natalac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 64
Dot.: Herbalife - praca

...

Edytowane przez natalac
Czas edycji: 2012-08-29 o 16:37
natalac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-29, 16:16   #30
dmoc4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 318
GG do dmoc4
Dot.: Herbalife - praca

Ja byłam ostatnio na spotkaniu Mary Kay, sorry ale ja uważam , że tam jest jednak pranie mózgu. Te kobiety tak pieją nad tymi wszystkimi produktami , że się wymiotować chce. A najlepsze, że była ze mną koleżanka, która po nałożeniu jakiegoś specyfiku na twarz, natychmiast zrobiła się czerwona jak pomidor, a te babki i tak mówiły, patrząc na nią, że to nie przez ten krem, bo on nie uczula, hahahaha. A ona taka czerwona siedziała i w szoku ciężkim była, bo reakcja pojawiła się po minucie chyba Koleżanka na górze pisała, że w Herbalife postawili lusterka i kazali się sami smarować, to niestety było to samo. Co najlepsze jestem wizażystką z kilkuletnim doświadczeniem, uczę wizażu w Studium. A takie pierdy jakie te kobiety "profesjonalne konsultantki" opowiadały o makijażu, to ja tylko coraz większe oczy robiłam. No nic ja się chyba nie piszę na prace w MK A co najlepsze umowa jaką dostałam, to jakaś masakra. Oni mogą wszystko, konsultant za wielu praw nie ma. Przeanalizowałam ją ze swoim zaprzyjaźnionym radcą prawnym, i uwagi do niej przesłałam Pani Niezależnej Dyrektor, która mnie chciała zwerbować. Oczywiście odniesienia do moich pytań nie mam do dziś, nie odpisuje i nie odbiera telefonów ode mnie. Trochę to sektą śmierdzi, w sensie uwielbienia dla twórcy firmy, dla samej firmy tak ślepego, że jeśli ktoś się postawi, to już nie należy z nim rozmawiać. A ja ostatni znalazłam fajny artykuł, gdzie jakiś spec w Mary Kay powiedział, że nie zależy im na sprzedaży tak naprawdę, tylko na rekrutacji nowych konsultantek, pakiet startowy 400zł, plus zakupy które robi dal siebie dana konsultantka konsument. A tych jest już w setki tysięcy w tym biznesie. A babka, która chciała mnie w to wciągnąć mówiła do mnie, ale droga pani to absolutnie nie jest piramida finansowa, a niby co ja się pytam???
__________________
Aga

Edytowane przez dmoc4
Czas edycji: 2008-11-29 o 16:23
dmoc4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-01 15:59:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.