Zorac raz jeszcze - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-27, 09:13   #391
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
Marianna retinoidy tym róznia się od kwasów, że działają ze spóźnionym zapłonem. Po jednym nałożeniu reakcji możemy spodziewać sie po dwóch , trzech dniach, może wtedy wystapic minimalne zrolowanie skóry. Więc dopiero nastepną aplikację zrób mniej więcej za trzy, cztery dni .
Wiem, że mam się zacząć bać za dwa, trzy dni

Chodziło mi o to, "nawilżenie" rano? No i sporo pań pisało o niemiłosiernym szczypaniu lub swędzeniu po pierwszej (?) aplikacji :???

OK - będę czekać
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 10:04   #392
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez marianna Pokaż wiadomość
Wiem, że mam się zacząć bać za dwa, trzy dni

Chodziło mi o to, "nawilżenie" rano? No i sporo pań pisało o niemiłosiernym szczypaniu lub swędzeniu po pierwszej (?) aplikacji :???

OK - będę czekać
no i kolejna niecierpliwa, co by chciała, żeby ją ze skóry obdarło 5 minut po nałozeniu zoraku Ja też się dziwiłam po pierwszym zaaplikowaniu, że nic ale to nic nie czuję. Dopiero drugi-trzeci raz dostarczył mi doznań typu swędzenie, a pierwsze łuszczenie było po jakichś trzech dniach.
Wczoraj - domowy tonik z BHA, na to zorac, po godzinie kwas hialuronowy. Szczypanko było, ale bardzo umiarkowane. Za to bardzo mnie szczypała twarz dzisiaj rano podczas mycia (takie "igiełki" pod skórą). Co mam qrczę blade zrobić, żeby złuszczyć skórę na policzkach? Mocniejszy kwas? Broda mi się łuszczy jak szalona no i fajnie, ale mnie zależy na policzkach, bo mam na nich blizny potrądzikowe. Chciałabym je trochę "ruszyć", żeby tak ładnie skórka złaziła jak na brodzie
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 10:37   #393
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Zorac raz jeszcze

Erato to jak wygladaja policzki jesli sie nie łuszczą? Bez zmian?
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 11:04   #394
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
no i kolejna niecierpliwa, co by chciała, żeby ją ze skóry obdarło 5 minut po nałozeniu zoraku Ja też się dziwiłam po pierwszym zaaplikowaniu, że nic ale to nic nie czuję. Dopiero drugi-trzeci raz dostarczył mi doznań typu swędzenie, a pierwsze łuszczenie było po jakichś trzech dniach.
Wczoraj - domowy tonik z BHA, na to zorac, po godzinie kwas hialuronowy. Szczypanko było, ale bardzo umiarkowane. Za to bardzo mnie szczypała twarz dzisiaj rano podczas mycia (takie "igiełki" pod skórą). Co mam qrczę blade zrobić, żeby złuszczyć skórę na policzkach? Mocniejszy kwas? Broda mi się łuszczy jak szalona no i fajnie, ale mnie zależy na policzkach, bo mam na nich blizny potrądzikowe. Chciałabym je trochę "ruszyć", żeby tak ładnie skórka złaziła jak na brodzie
No wiesz ...bo w Lukas Banku to w 15 minut wszystko "się" robi
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 11:33   #395
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez marianna Pokaż wiadomość
No wiesz ...bo w Lukas Banku to w 15 minut wszystko "się" robi
no, a Zorac ani nie kuka, ani nie jest ze skóry
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 11:36   #396
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez koteknaplotek Pokaż wiadomość
Erato to jak wygladaja policzki jesli sie nie łuszczą? Bez zmian?
Są czyste, nie ma wyprysków ani zaskórników, czasami leciutko się łuszczą, ale minimalnie. Wiem, że retinoid działa, nawet jeżeli nie ma łuszczenia, ale przypuszczam, że na jakieś widoczne efekty (w sensie wygładzenia powierzchni skóry) muszę poczekać o wiele dłużej - stosuję Zorac od niespełna miesiaca, to za krótko, aby się spodziewać "cudów".
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 13:41   #397
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Są czyste, nie ma wyprysków ani zaskórników, czasami leciutko się łuszczą, ale minimalnie. Wiem, że retinoid działa, nawet jeżeli nie ma łuszczenia, ale przypuszczam, że na jakieś widoczne efekty (w sensie wygładzenia powierzchni skóry) muszę poczekać o wiele dłużej - stosuję Zorac od niespełna miesiaca, to za krótko, aby się spodziewać "cudów".
Można sobie jakieś dodatkowe migdałowe obdzieranko strzelić u derma.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-27, 14:12   #398
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Zorac raz jeszcze

No własnie - czy jak wczoraj pacnęłam sięzorakiem- i czekam na efekty - to mogę dziś czymś siękwasowym potraktowac - czy na razie poczekać?
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 14:17   #399
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Zorac raz jeszcze

mam!!Siostra dzis wyzebrala recepte na zorac od pediatry swojego synka jutro bdede go miala w domu,ale sie ciesze.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 14:42   #400
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez marianna Pokaż wiadomość
No własnie - czy jak wczoraj pacnęłam sięzorakiem- i czekam na efekty - to mogę dziś czymś siękwasowym potraktowac - czy na razie poczekać?
marianno - poczekaj . 2-3 dni i wszystko będzie jasne.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 14:56   #401
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Można sobie jakieś dodatkowe migdałowe obdzieranko strzelić u derma.
strzelę sobie sama Już zamówiłam kwas migdałowy w mazidłach
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-27, 16:19   #402
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

mnie też sie policzki nie łuszczą.. choc obłaze na brodzie i nosie niemiłosiernie, policzki które wydawało mi sie najbardfziej suche.. ani drgną.

Ale zauważyłam inna zależnosc.. w noc po zoracu skóra wyglada ok.. w noc po effalcraze zawsze się łuszczy, a powinno byc chyba odwrotnie..

dzis miałam tez pierwszy dzien z samorobnym serumz wit c zrobiłam jak mi się wydaje 10%, obyło się bez żadnych sensacji - rewelacji - więc następne bedzoe 15% - tylko teraz pytanie.. do jakiego stężenia można sobie takie serum kręcic?
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 18:36   #403
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

A mnie ostatnio zorac nie szczypie, co sie stało? Ja cały czas nakładam zorac co dwa, 2 dni. Chce teraz ja polaczyc z kwasem
Jak myslicie lepszy bedzie Ad, czy skinoren w zelu?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 19:25   #404
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
mnie też sie policzki nie łuszczą.. choc obłaze na brodzie i nosie niemiłosiernie, policzki które wydawało mi sie najbardfziej suche.. ani drgną.

Ale zauważyłam inna zależnosc.. w noc po zoracu skóra wyglada ok.. w noc po effalcraze zawsze się łuszczy, a powinno byc chyba odwrotnie..

dzis miałam tez pierwszy dzien z samorobnym serumz wit c zrobiłam jak mi się wydaje 10%, obyło się bez żadnych sensacji - rewelacji - więc następne bedzoe 15% - tylko teraz pytanie.. do jakiego stężenia można sobie takie serum kręcic?
Pamiętam gdzieś wyczytaną informację Basi Kwiatkowskiej, że 15%to jest optymalne stężenie. Mniej będzie słabiej działać, więcej nie podziała wcale lepiej. Więc zatrzymałabym się na tych 15%.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 20:20   #405
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

Erato dzięki za odpowiedz


a mnie znów twarz piecze.. aaaaaaaaaaa czy trzeba z tym kwasem HA zawze czekac godzine? można wczesniej nałozyc go na Effaclar?

EDIT: spasowałam nie wytrzymałam... i wszytswko zmyłam.. teraz po okładach z wody termalnej Avene zaczynam odczuwac ulgę.. ech chyba jednak zrezygnuje z tego effaclaru

Edytowane przez Nikita-v
Czas edycji: 2006-09-27 o 20:48
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 20:51   #406
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Zorac raz jeszcze

Dziewczyny, a jak tak oblazicie ze skory to dalej traktujecie buzie zoraciem, czy robicie sobie jakies przerwy ???

U mnie tez zlazlo tylko z nosa i brody, a najbardziej to zalezy mi na czole i policzkach
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 08:15   #407
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Zorac raz jeszcze

no dobra skoro nie mogę nic ciekawszego na pychol nałożyć to ukręciłam serum z sylimaryną - podobna sylimaryna ma właściwości kojące i łagodzące podrażnienia, tudzież stany zapalne - dosyć treściwe wyszło bo wrzuciłam wszystkie resztki jakie stały w lodówce (taki serumowy bigos) - i czekam na efekty....

dzisiaj (dwa dni po) nic się nie dzieje - zero podrażnień, swędzenia i innych atrakcji
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 18:10   #408
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez agniecha17 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak tak oblazicie ze skory to dalej traktujecie buzie zoraciem, czy robicie sobie jakies przerwy ???

U mnie tez zlazlo tylko z nosa i brody, a najbardziej to zalezy mi na czole i policzkach
Według mnie powinno sie stosować dalej, ewentualnie w miedzyczasie peeling, bo i tak zaczneimy się łuszczyc od nowa. Ja nadal sotsuje zprac w odstepach 3,4 dniowych, bo po prostu nie mogę spedzac 8 godz w szkole z obłąząca skórą i tak cały czas jak przejadę po skórzę zbieram taka kuleczke naskórka
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 19:27   #409
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Zorac raz jeszcze

No to juz sama nie wiem, nalozylam wczoraj wieczorem punktowo, tak dla rozeznania, no i pieklo strasznie i zmylam na wszelki wypadek, a to byl juz 3 dzien bez zoracu Ale przynajmniej rano juz nie szczypie

No nic sprobuje dzisiaj jeszcze raz tylko na czole
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-28, 20:11   #410
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

mnie też bardzo swędziało, po paru godzinach budziłam się i musiałam zmywac. Ostatnio tez nałozyłam i nic przez cała noc było spokojnie, tylko przy zmywaniu trochę. Trzeba przecierpieć
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 20:16   #411
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

a moja twarz zorac znosi wyśmienicie... dzis po wczorajszych katuszacyh z Effaclarem posmarowałam sie Zorackiem.. i czuje tak jakbym posmarowała się zwykłym kremem, nawet komfortowo, bo mam taką tłustą powłoczkę na skórze
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 20:40   #412
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Dot.: Zorac raz jeszcze

No to ja chyba zrobilam blad, ze wystartowalam z 0,1, ale niestety chce sie zluszczyc szybko i odstawic (czyli nie bedzie bezbolesnie)

No nic to lece nakladac, a potem zacisne zeby i zobaczymy
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 23:16   #413
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Po przedwczorajszym smarowaniu najpierw kwasem, potem zorakiem, potem HA, dzisiaj obłaziłam koncertowo, chociaz nie na policzkach, niestety W ogóle to było dzisiaj śmiesznie, bo miałam dzien biznesowy-wyjazdowy, cała zestrojona, garniturek, teczka te sprawy, oficjalne spotkanie, no i rano nałożyłam filterek, podkład i wyglądałam cacy. Po trzech godzinach wyglądałam jeszcze w miarę normalnie, potem przez jakiś czas zapomniałam w ogóle o tym, co moge mieć na twarzy , aż poszłam do toalety i ... Matko boska! Spękane, odstające fragmenty naskórka wokół całych ust, na skroniach i na brodzie Mam nadzieję, że trafiałam dziś na samych krótkowzrocznych...
Taaa.... A wieczorem zoraczek Swędzi znów, skubaniec. Dobranoc
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 02:14   #414
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Ja wczoraj nałożyłam pierwszy raz 0,1 i zero wrażenia. Na szczęście żadnego pieczenia, czy zaczerwienienia.

Naprawdę nie mogę wyjść z podziwu, że przy praktycznie zerowej uciążliwości stosowania Zoracu (łuszczenie to wszak przyjemność ) mam tak gładką buzię.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 07:50   #415
elaj
Raczkowanie
 
Avatar elaj
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 285
Dot.: Zorac raz jeszcze

Poczekaj, poczekaj. Też tak miałam, a później jak się zaczęłam łuszczyć, to wystarczyło posmarować się kremem i wszystko sie rolowało. Teraz jest dobrze, ale siostra ciągle mówi, że po tym Zoracu mam większe zmarszczki pod oczami. No, ale przecież nie używam go 8 miesięcy, bo po takim minimalnym czasie jest poprawa. Czy nie mam się co łudzić?
elaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 08:07   #416
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez elaj Pokaż wiadomość
Poczekaj, poczekaj. Też tak miałam, a później jak się zaczęłam łuszczyć, to wystarczyło posmarować się kremem i wszystko sie rolowało. Teraz jest dobrze, ale siostra ciągle mówi, że po tym Zoracu mam większe zmarszczki pod oczami. No, ale przecież nie używam go 8 miesięcy, bo po takim minimalnym czasie jest poprawa. Czy nie mam się co łudzić?
Zużyłam już całą tubkę 0,5 - więc raczej mocnego łuszczenia się już nie spodziewam.
Skóra staruszki pod oczami to normalny etap - z czasem będzie coraz lepiej.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 08:25   #417
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Zorac raz jeszcze

Erato mi wczoraj w pracy zrobiło się to samo - rano wszystko piko bello - cały "mundurek" na sobie , oczka, makijazyk, teczuszka.....

oczywiście, że wszyscy byli baaardzo uprzejmi i nikt mi się nie zapytał co dzieje się z moją twarzą

dopiero w domu ...zobaczyłam swe cudne odbicie w lustrze i ....w sumie się ucieszyłam....
oblazłam równo, płatami ....cała broda, wokół ust , częśc nosa i część policzków - dokładnie wyglądałam tak jak przeszkolak co jadł jogurt i się cały umazał i to obeschło na nim

jak zmywałam tapetę z siebie to w miejscach gdzie nie było łuszczenia skóra sama pod palcami na mokro się rolowała...no to zrobiłam sobie peeling z bromelainy i oblazła mi cała facjata łącznie z szyją (tu troszkę szczypało)

wczoraj oszczędziłam sobie zoraku - ale dziś następna dawka - juz "wzmacniana" HA - zobaczymy, hi, hi, hi
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 08:47   #418
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Zużyłam już całą tubkę 0,5 - więc raczej mocnego łuszczenia się już nie spodziewam.
Skóra staruszki pod oczami to normalny etap - z czasem będzie coraz lepiej.
A dlaczego normalny etap?? Ja zauważyłam właśnie że po effaclarze pojawiły mi się zmarszczki pod oczami a nigdy przednigdy ich tam nie było. Więc jak to jest??
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 09:04   #419
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
A dlaczego normalny etap?? Ja zauważyłam właśnie że po effaclarze pojawiły mi się zmarszczki pod oczami a nigdy przednigdy ich tam nie było. Więc jak to jest??

Wg Basi Kwiatkowskiej z BU:

Przy kuracji retinoidami takze ostrzegalam, ze okolice oczu moga wygladac na poczatku gorzej niz przed kuracja, moga sprawiac wrazenie pomarszczonych i moga wygladac staro, jednak jesli dana osoba nie bedzie sie zrazac to po czasie bedzie lepiej, przejsciowy etap pogorszenie to przesuszenie, ale nie trwale zmiany i zmarszczki. Wszystko pod warunkiem skutecznej ochrony UV, bez tego stan skory rzeczywiscie moze sie pogorszyc.

http://www.biochemiaurody.fora.pl/vi...F3ra+staruszki
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 09:07   #420
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Zorac raz jeszcze

Dzięki Kate

Dziewczyny jeszcze jedno pytanie czy nie czujecie ściągniecia buzi po tych specyfikach? Bo moja twarz po effaclarze jest przesuszona mimo że w dzień i co 2 -3 noc ja nawilżam. Mało tego oleje i krem z płatków róźy Hauszki nie nawilżają jej chyba zbytnio, bo mimo nałożenia specyfików nadal mam uczucie ściągnięcia. Dopiero po Rossmanowskim kremie do brodawek poczułam ulgę. Nie wiem o co chodzi
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-20 09:57:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.