Zmarszczki mimiczne. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-10, 08:25   #481
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez cutme Pokaż wiadomość
a i jeszcze pytanie: jaka konsystencje maja active c i ystheal? sa dosc tluste, czy raczej sa to szybko wchlaniajace sie zele?
Szybko się wchłaniają.. na pewno nie są tłuste

Ystheal na noc - na początku smaruj się nim go co kilka dni, żeby się ew. nie podrażnić, Active C rano - możesz wybrać wersję z filtrami, co prawda niewielkimi, ale zawsze A jak bez filtrów, to możesz położyć jakieś lekkie mleczko Avene z filtrami, jak się wchłonie Active C.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-11, 22:52   #482
cutme
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 51
Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

aj to teraz nie wiem czy ten active c kupic, bo szukam czegos raczej tlustego. wiem juz z doswiadczenia, ze moja skora pod oczami zle znosi wszelkie zele typu vichy thermal fix. mam wlasnie probke myokine, w sumie jakos nie zacheca mnie ten krem bo troche sie zrazilam do vichy, ale jest wlasnie fajny, dosc tlusty i w koncu czuje, ze mam nawilzona skore. pani w aptece powiedziala mi, ze myokine to jest to co kiedys nazywalo sie reti c, prawda to?
__________________

cutme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 16:40   #483
etoja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 6
Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

na początek mam pytanie. Czy to prawda że zmarszki mimiczne schodzą po częstym peelingu????? Przez ostatnie pół roku zrobiły mi się takie koszmarne zmarszczki mimiczna przy ustach i pod oczami że w rozpaczy to nawet papierem ściernym bym je mogła zetrzeć. Wcześniej miałam tylko drobne pod oczami a teraz tragedia. Mam 28 lat i jeszcze rok temu miałam młodą i nie pomarszczoną twarz.
Na zmarszczki pod oczami stosuje od jakiś dwóch tygodni Loreal Dermo Expertise-wypełniacz zmarszczek, który wg opisu ma redukować zmarszczki i usuwać cienie. Po miesiącu ma być efekt. Jak będzie to napiszę Na razie to w zmarszczki mi wchodzą jakieś białe paseczki. To kolagen który ma zatykać owe zmarszczki. Mam cienką skórę pod oczami i dlatego mi się zrobiły zmarszczki i dlatego że przez ostatnie pół roku odwodniłam organizm mocno (zero przerw w pracy żeby wcześniej ją skończyć) mocny spadek wagi i życie w biegu zrobiło swoje. Biorę też capivit a+e hydrocontrol i Humavit ze skrzypem polnym.
etoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 17:44   #484
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

A co sądzicie o redermicu? Poradzi sobie z moimi zmarszczkami pod oczami?
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 23:16   #485
sweet_truskawka
Przyczajenie
 
Avatar sweet_truskawka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

Kochane wizazanki może wy mi pomożecie!!! Ja też juz mam zmarszczki mimiczne- najwiecej w okolicach oczu i ust.... a kompletnie sie nie znam na tych wszystkich filtrach, itd. moze mi poradzicie jakie kremy mam kupic i jak je stosowac???.... ja zazwyczaj uzywam kremów dla dzieci.
sweet_truskawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 15:16   #486
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

Czy bedzie ktos tak mily i oceni moja kuracje,ktora chce zaczac? Mam 21 lat i chodzi mi o splycenie zmarszczek mimicznych pod oczami i nosowo-wargowych.

rano: tonik, serum z biohemii urody z witc c, filtr svr 50 (Czyste filtry mineralne (dwutlenek tytanu, tlenek cynku), 3% antyoksydacyjny kompleks Thermopherol (1% wyciąg z bakterii Thermus thermophilus i 2% witaminy E- ochrona żywych składników komórek) - tu nastepne pytanie,czy moge uzywac na to pudru z talkiem i mika ?

wieczorem
1 dzien - tonik z kwasami bha z biochemii urody
2 dzien - svr xerial 5 - nawilzacz z mocznikiem
3 dzien - roc retinox na noc
do tego codziennie na noc krem pod oczy retinox multicorrection
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 13:48   #487
Fia
Przyczajenie
 
Avatar Fia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 10
Dot.: Wygrałam wojnę ze zmarszczkami mimicznymi :) (no prawie...)

Dzien dobry ,
odnośnie FROWNIES, właśnie co kupiłam te plasterki na allegro, 1zł za sztukę, czyli na jedną stronę twarzy. Wychodzi drogo! Poza tym budziłam się wielokrotnie w ciągu nocy, bo do wygodnych one nie należą, w końcu zła - odkleiłam nad ranem. Ja mam wersję na zmarszczki przy ustach.
Powiem tylko tyle, taniej będzie kupić znaczki pocztowe i naklejać, bo są miększe. W dodatku na frownies nie ma zadnego kosmetyku, tylko klej roślinny, niby z ekstraktów warzywnych. Trzeba je naklejać na skóre suchą, a nie na krem... Spełnia rolę przede wszystkim łączącą kartonik ze skórą.
Bo frownies to grubszy papier na kleju.

Drogie Panie, polecam więc pozbyć się złudzeń że to jakiś cud świata i kupić np. papierową, szeroką taśmę w sklepie za kilka zł, albo znaczki i naklejać, a przede wszystkim ćwiczyć mięśnie twarzy, wg. Evy Fraser. Książka kosztuje 14zł A będziecie wyglądać tak jak ona w wieku 80 lat, co można zobaczyć na jej stronie. Czego Wam i sobie życzę
Fia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-09, 20:36   #488
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Wygrałam wojnę ze zmarszczkami mimicznymi :) (no prawie...)

Fia, Eva Fraser ma naprawdę 80 lat na tym zdjęciu?! Wygląda FENOMENALNIE!!!Jak myślisz, która jej książka będzie lepsza "Ucieczka od zmarszczek", czy "Twarz bez zmarszczek, Lifting bez chirurga?
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 13:20   #489
Fia
Przyczajenie
 
Avatar Fia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 10
Dot.: Wygrałam wojnę ze zmarszczkami mimicznymi :) (no prawie...)

Ja mam "ucieczka od zmarszczek", drugiej nie znalazlam w zadnym sklepie, wiec nie dane mi bylo do niej zajrzec i porownac. Cwicze od 3 tygodni zestaw podstawowy i mam wieksza kontrole nad miesniami twarzy, umiem poruszyc tymi, ktorymi chce. Nie zauwazylam jeszcze zmian napiecia skory, ale ufam, ze to sie stanie za jakis czas. Cwiczenia naprawde sa latwe.
Poza tym widoczne efekty pojawia sie na pewno, ale nie szybko, bo przeciez skora potrzebuje czasu, zeby nadazyc za napieciem miesni, a to musi potrwac.
Fia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 15:55   #490
higienistka
Raczkowanie
 
Avatar higienistka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 238
Dot.: Wygrałam wojnę ze zmarszczkami mimicznymi :) (no prawie...)

Samo regularne rozmasowywanie zmarszczek daje efekty. Ja mam 30 lat i od kiedy pamiętam masuje okolice oczu i nie mam kurzych łapek
higienistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 07:43   #491
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

Odkopałam wątek z czeluści wizażu. Niestety mam ten sam problem - zmarszczki mimiczne. Mam 25 lat i robioą mi się zmarszczki wokół ust
Musze przeczytać cały wątek dokłądnie i wybrać jakiś krem.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-19, 11:43   #492
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Question Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

Mam 26 lat (prawie), jeszcze pół roku temu miałam idealnie gładką, dziecięcą buzię, zero zmarszczek, także pod oczami, w ciągu kilku miesięcy, jakby z dnia na dzień zauważyłam, że moja skóra straciła jedrność, szczególnie pod oczami, najgorzej jest rano, kiedy wstaje z łóżka mam pod oczami takie okropne wgniecenia, to taka coraz grubsza,pozioma kreska, wygląda to niezbyt ciekawie ..trzeba przyznać, że przez cały rok siebie zaniedbywałam, sporo paliłam (rzucam), niedosypiałam, mało piłam, miałam mnóstwo stresów i teraz mam za swoje. Najgprsze jest to,że pojawienie się zmarszczek pod oczami zbiegło się z rozpoczęciem używania kremu nawilżającego, bo wcześniej nic pod oczy nei stosowałam, masakra, czy to możliwe, zeby krem sposowdował zmarszczki?Nie wiem, czego teraz używać - mam do wyboru active c yeus i retin-ox rirmy roc, czytałam, ze skuteczny..ale wiecie, ja już w nie wierzę w te kremy..
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 13:27   #493
madellenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Unhappy krem na zmarszczki mimiczne

Pani Beato i Dziewczyny,
Mam 28 lat i ostanio zauwazylam ze pojawily mi sie zarysowane zmarszczki mimiczne w okolicah ust..zastanawiam sie czy nadeszla pora na zmiane kremu na jakis przeciwzmarszkowych do tej pory uzywalam kremow nawilzajacych....Bardzo prosze o porade co powinnam teraz stosowac, myslalam o kremie Vichy myokine??? albo cos innego skutecznego
Serdecznie pozdrawiam
Magda

Edytowane przez madellenka
Czas edycji: 2008-10-08 o 21:53
madellenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 20:53   #494
paputek00
Raczkowanie
 
Avatar paputek00
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 438
GG do paputek00
zmarszczki mimiczne - 23 lata

Niestety od jakiegos czasu zauważam pewne zmiany na mojej skórze. Mam dopiero 23 lata ale w okolicy oczu oraz na czole widzę juz pierwsze zmarszczki. Te na czole sa dosyc widoczne nawet bez żadnej mimiki twarzy.

Zaznaczam, że nigdy nie opalałam się nadmiernie (nie chodze na solarium) a moja cera jest tłusta wiec to nie jest kwestia braku nawilżenia. Pewnie to sprawa genetyki bo moja mama ma niestety sporo zmarszczek i też przedwcześnie zaczął się u niej proces... hmm... starzenia skóry.

No i moje pytanie. Czy w te newralgiczne miejsca moge zaaplikowac jakis preparat przeciwzmarszczowy?
paputek00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 21:20   #495
KSsince1987
Przyczajenie
 
Avatar KSsince1987
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: NDG
Wiadomości: 28
Dot.: zmarszczki mimiczne - 23 lata

Ja tez juz mam jedna zmarche kolo ust i to jest totalna tragedia bo mam dopiero 20 lat (no dobra prawie 21). Mam cere mieszana. Slyszalam ze olejek z kamelii jest dobry na to ale tego chyba nie mozna stosowac na tlusta cere
KSsince1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 06:41   #496
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: zmarszczki mimiczne - 23 lata

podłączam się do wątku ja mam już sporo zmarszczek głównie na czole,między brwiami,w okolicach oczu.A mam dopiero 24lata nie korzystam z solarium,ale mam strasznie cieniutką skórę(mieszaną) może to dlatego ale jak sobie z nimi poradzić co robić?
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 23:03   #497
paputek00
Raczkowanie
 
Avatar paputek00
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 438
GG do paputek00
Dot.: zmarszczki mimiczne - 23 lata

hop do góry, czekamy na podpowiedzi
paputek00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 07:23   #498
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: zmarszczki mimiczne - 23 lata

ojj czekamy
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 01:17   #499
Abstynencja
Raczkowanie
 
Avatar Abstynencja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 45
Dot.: zmarszczki mimiczne - 23 lata

Zmarszczki mimiczne tworzą się juź od urodzenia i są wynikiemi poruszania mięśniami twarzy. Jedyne co można zrobic to aplikowac w miejsca załamań krem przeciwzmarszczkowy.



_________________________ _________________________ ________
http://www.youtube.com/watch?v=J8jKJH6dCVc&e
__________________
"Gust ustala się z wiekiem. Przed dwudziestu laty zdarzało mi się poślubić mężczyzn, których dziś nie zaprosiłabym nawet na obiad."
Elizabeth Taylor
Abstynencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 08:19   #500
AsiCcccCA
Zakorzenienie
 
Avatar AsiCcccCA
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: *... Piekielny Raj*.....
Wiadomości: 5 439
GG do AsiCcccCA
Dot.: zmarszczki mimiczne - 23 lata

Zmarszczki mimiczne mogą sie pojawić już po 20 roku życia ,oczywiscie można w nie cos aplikowac ale do końca nigdy nie "zejdą" bo wkoncu są zmarszczkami mimicznymi
__________________
AsiCcccCA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 09:15   #501
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: zmarszczki mimiczne - 23 lata

to nie prawda, że tłusta skóra nie potrzebuje nawilżenia , wręcz przeciwnie

ale wracając do tematu - ilość zmarszczek zależy od mimiki twarzy - jedni mają ją bardzo żywą - szybciej więcej zmarszczek, a inni śmieją się "mniej ekpresyjnie"

ja mam 26 lat i na miejsca newralgiczne od ok roku stosuję serum z witaminą C (przeciw wolnym rodnikom), robię sobie dwa razy w tygodniu domową mikrodermabrazję, raz w tygodniu stosuję krem z retinolem (ale raczej na bruzdy nosowo-wargowe i kurze łapki)

ale absolutnie nie zapominam o nawilżaniu!!!!! to podstawa
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 08:58   #502
Emi1234
Zadomowienie
 
Avatar Emi1234
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 769
GG do Emi1234
Dot.: Zmarszczki mimiczne - wątek zbiorczy

jaki krem pod oczy dla 27 latki na zmarszczki ktore są i jest ich trochę,skora twarzy jest ok,zero zmarszczek
Emi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 08:36   #503
Emilcia25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 28
Pierwsze zmarszczki mimiczne

dziewczyny bardzo proszę o radę.....

jaki jest najlepszy ( skuteczny ) krem na zmarszczki mimiczne pod oczy ?????

może macie jakiś wypróbowany ???

dodam ze mam dopiero 24 lata, ale niestety juz zauważylam pewne łapki

pozdrawiam
Emilcia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 14:59   #504
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

No wlasnie, dołączam się do pytania. Też mam 24 lata i zmarszczki pod oczami.
Dodam, że spię długo - minimum 8 godzin dziennie, często 9-10.
Uzywam kremow tanszych pod oczy od roku, ale nie widze poprawy.
Zamowilam z allegro czysty kolagen, jest tani, wyprobuje go i napisze.

Ale czy ktos ma jakies efekty po konkretnym kremie?
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 15:50   #505
mniam40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Unhappy Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

tez mam problem z pierwszymi zmarszczkami choc mam dopiero 20 na karku...nie jest to jakas wielka tragedia ale skoro sa juz widoczne na czole i kolo ust to wole zapobiec wczesniej.Teraz klopot z dobraniem kosmetyku
mniam40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 16:43   #506
kasandra82
Wtajemniczenie
 
Avatar kasandra82
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 374
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

Ja zmarszczki też mialam od około 20go roku życia i meczyłam sie z nimi przez pare lat (teraz mam 27 lat). Próbowałam różnych "specyfików" i żaden mi nie pomógł. Do czasu aż wypróbowałam Primordiale Eye firmy Lancome. Jest to krem pod oczy na pierwsze oznaki starzenia, wygładza drobne linie i zmarszczki, dla mnie niezastąpiony
kasandra82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 19:10   #507
Jole40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

Niestety każda z nas ma inną skórę i to co używa kto inny nam nie pomoże.
Ja przez ponad pięć lat stosowałam krem Forevera rok temu zrobiłam pierwszą mikrodermabrazje koruntową i od tego czasu i skóra jest napięta, zmarszczki się wygładziły a teraz jeszcze wspomagam odbudowę kolagenu przy pomocy focus trio rf.
Ponoć stymulacja rf jest wskazana nawet wmłodym wieku.
Jole40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 19:36   #508
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

moim zdaniem żaden krem nie poradzi sobie ze zmarszczkami mimicznymi - one są odciśnięte poprzez ruchy mięśni w skórze a żaden krem - po pierwsze nie wnika tak głęboko a po drugie nie jest w stanie zapobiec ich skurczom. jedynie botoks może rozprostować już istniejące zmarszczki mimiczne i zapobiec powstawaniu nowych. także masaż przy demakijażu/rozsmarowywaniu kremu może trochę 'odprężyć' skórę i mięsnie no i w efekcie troche rozprasować załamania. ja wykonuję codziennie wieczorem taki prewencyjny masaż przy smarowaniu się kremem - wystarcza mi ok 3-4 minut. po prostu delikatnie masuję skórę w kierunku odwrotnym do tego jak skóra się naturalnie 'marszczy', tzn od zew kącika oka do wew, od ust do uszu i od środka czoła do góry i dołu. i jak na razie nie zauważyłam by pojawiły się jakieś zmarszczki czasami też na skórze pojawiają się drobne zmarszczki wywołane wysuszeniem skóry - zwłaszcza w okolicach oczu; dobra dawka nawilżenia i natłuszczenia(czyli np kwas hialuronowy, parafina,skwalan, gliceryna itp) sprawia, że znikają.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 07:42   #509
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

Wydaje mi się, że loss_lauri ma rację. Żadne kremy, nawet te z wyższej półki nie zlikwidują zmarszczek mimicznych. Przyznam się, że zmarszczki wokół oczu mam już od bardzo dawna, chyba od gimnazjum. Przez to, że ciągle się śmieję, stają się coraz głębsze. Pocieszam się, że dzięki nim widać, jaki człowiek jest - wesoły, srogi czy smutas No i pewnie to też kwestia podatności skóry.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 09:57   #510
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 344
Dot.: Pierwsze zmarszczki mimiczne

A stosowałyście myokine vichy?
Mi dermatolozka powiedziała, ze nawet w tak młodym wieku warto sobie zribić np miesieczna taka kurację tym mocdnym kremem. Np. Kupic taki na noc i podobno wygładza zmarszczki.
misiokoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-28 20:03:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.