Scent Bar III - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-18, 17:49   #3991
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Yoona - Też nie lubię zwierząt za kratami, ale gdzie indziej mam je oglądać na żywo? A że zwierzęta podobają mi się i wyrażam swoją opinię np. że lemury są przepiękne, to co w tym złego?
Mi wystarczy Discovery są tez takie zoo, gdzie zwierzeta sobie zyja jakby w naturalnym srodowisku nie w klatkach, takie parki, wylecialo mi z glowy jak sie to nazywa,bodajze chyba gdzies w Czechach jest cuś takiego.zawsze tez mozna pojechac na safari
ja nie mowie ze wyrazanie swojej opinii jest zle, ani tez podziwianie zwierząt,ktore sa piekne.. tez uwazam ze dajmy na to, tygrys jest piekny. ale tygrys za kratkami jest dla mnie....smutny ale to tylko moje zdanie.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 17:52   #3992
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Widze, ze po poludniu zapowiada sie istna rozpusta
Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Tymeno, uroczy avatar Jak miło Cię nareszcie zobaczyć gratuluje powrotu do cywilizacji gazowo-ciepłowniczej i zyczę udanej wannowej rozpusty
Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
gratuluję powrotu do normalności
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Tymeno cudny av, miło cię znowu widzieć I gratuluję powrotu do cywilizacji. Bardzo się cieszę, że twoje problemy z wodą już za tobą.
Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
jest sie z czego cieszyc i przyjemnego plawienia sie w pachnidlach
Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
No, Tymeno, teraz to sobie zaszalejesz...

Dziękuję dziewczyny

Zmacerowałam się w wannie, że hej



Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ja dziś też byłam trochę sobie poszaleć po sklepach.Kupiłam bolerko i tuniko-bluzko-sukienkę.Obie w odcieniach niebieskiego
Burn, gratuluję udanych łowów
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 17:55   #3993
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar III

oglądała któraś z was Milionerów może?
nie wierze, ze mozna miec az takie szczęście...
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:00   #3994
beata11
Rozeznanie
 
Avatar beata11
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 932
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez vesenka Pokaż wiadomość
kupiłam w rozlewni pusty atomizer, bo bałam się brać w podróż ostatnią flaszkę OI. Przepsikałam trochę i gdy zaczęłam używać mocno się zdziwiłam. Na minus. Mam wrażenie,że używany w ten sposób zapach jest mniej trwały i na początku czuć jakąś bazarkowo-podróbkowo-spirytusową nutę, której nie czuję psikając z flakonu
Czy przepsikiwanie tak potrafi zmienić zapach?
Czasem mam takie samo wrażenie, normalnie zleję się w domu z flakonu, a dopsikuję tylko z atomizerka ( przy świeżakach to konieczne) i wtedy nie ma problemu, ale jak wyjeżdżam, to mnie to trochę denerwuje.
Ale ta różnica jest mało zauważalna i dotyczy tylko tych bardzo lekkich perfum.
beata11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:07   #3995
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez beata11 Pokaż wiadomość
Czasem mam takie samo wrażenie, normalnie zleję się w domu z flakonu, a dopsikuję tylko z atomizerka ( przy świeżakach to konieczne) i wtedy nie ma problemu, ale jak wyjeżdżam, to mnie to trochę denerwuje.
Ale ta różnica jest mało zauważalna i dotyczy tylko tych bardzo lekkich perfum.

Coś w tym może być.

Nie wiem czy to kwestia estetycznych walorów (dla mnie zapach przelany do atomizerka jest taki... niekompletny) czy rzeczywiście coś się dzieje z cząsteczkami podczas kontaktu z powietrzem
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:08   #3996
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Cudne buty dzis mierzylam, juz bylam o krok od kupna ich. Cena w sumie byla taka - hm bywaja tansze.
Cos ala moj but z avatarka tylko z brazowej eleganckiej skorki, ale wlasnie mega cienka, wysoka szpila i koturn pod czescia stopy z palcami.
I wygodnie lezaly na stopie, tylko jak przeszlam sie w dwoch 3 kroki to uznalam, ze nie da rady w nich chodzic bez zlamania nogi.
Umiem chodzic w obcasach a w tych jak paralityk. No i ta wysokosc - z 12 cm jak nic.

szkoda mi ]
Nie te to inne, ja też zabiłabym się w obcasach powyżej 10 cm

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
osttanio przegladajac nasza klase trafilam na profile zmarłych osób, zakladane przez ich rodzine. szok. szczególnie zbulwersowały mnie zdjęcia grobu, tuż po pogrzebie. jakieś takie to...niestosowne.
Nie rozumiem po co, w jakim celu.

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Konto na N-k juz usunelam
A ja nawet nie założyłam i nie będę zakładała.

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
oglądała któraś z was Milionerów może?
nie wierze, ze mozna miec az takie szczęście...
Tak, ja oglądałam i razem z tata zastanawiamy się czy to aby nie była kolejna podstawiona osoba...
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:24   #3997
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość



Tak, ja oglądałam i razem z tata zastanawiamy się czy to aby nie była kolejna podstawiona osoba...
Kolejna? Myślisz o tej studentce arcjitektury co wygrała poprzednio pół miliona?
Naprawdę dziwne to było... Zero emocji, ciągle strzelanie... Nieprawdopodobne po prostu
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 18:46   #3998
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
Kolejna? Myślisz o tej studentce arcjitektury co wygrała poprzednio pół miliona?
Naprawdę dziwne to było... Zero emocji, ciągle strzelanie... Nieprawdopodobne po prostu
Tak, o tej co miała pytanie związane z Artemidą.
Ta, która grała dzisiaj tez wzbudziła moje podejrzenia, była dziwnie spokojna, wszystko odbywało się bez większych emocji, bez nerwów.
Sama już nie wiem co myśleć, ten program po prostu powoli staje się nudny.
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:54   #3999
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Tak, o tej co miała pytanie związane z Artemidą.
Ta, która grała dzisiaj tez wzbudziła moje podejrzenia, była dziwnie spokojna, wszystko odbywało się bez większych emocji, bez nerwów.
Sama już nie wiem co myśleć, ten program po prostu powoli staje się nudny.
no wlasnie najdziwniejszy byl ten absolutny spokój... w koncu mloda dziewczyna, powinna sie cieszyc no i to ciągle strzelanie... ehh
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 18:59   #4000
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Jeszcze nie, ale wszystko w swoim czasie choć już niedługo...
Daj znać, kiedy zacząć

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
No cóż, te klubiki są po prostu beznadziejne...
I z tego co widziałam to jeszcze raz w miesiącu mają wybory na najpiękniejszą żuchwę. Co za głupota...
Proszę, powiedz, że żartujesz To możliwe żeby ktoś był aż TAK gupi?

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ja nie jestem w stanie chodzić na obcasach - fakt, łydka wygląda pięknie, ale ja muszę mieć rzeczy wygodne. Póki co chodzę więc w baletkach albo trampkach, inaczej się męczę i czuję niekomfortowo. Zazdroszczę czasem dziewczynom, które pewnie - i to przez cały dzień - chodzą w szpilkach, lub czymkolwiek z obcasem powyżej 3cm...
Ja nie umiem chodzić w czymś co ma obcas większy niż żaden a mniejszy niż 7 cm Jakoś nie umiem rozłożyć ciężaru na stopie.

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to zaczyna się moja alergia. Byłam w zoo i wszystko mnie swędziało, drapałam co chwilę twarz Teraz swędzą pozostałe części ciała, a pozatym mam katar.


Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Jak nie zapomnę, to wkleję jutro swoje piątkowe nabytki
Koniecznie

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
też polubiłam róże ostatnimi czasy i używam prawie codziennie prawie, bo jak jestem średnio przytomna rano to wole nie ryzykować
Ja się już uzależniłam

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
Heh a ja uwielbiam pretensjonalne noski bo przy rozmiarze szpilek 35 (10 cm obcas) to mam stopki jak dwulatka
Ja mam paranoję, że przy spiczastym nosku moje stopy robią się nieproporcjonalnie duże w stosunku do reszty mojej osoby (lewa stopa taka jak Twoja a prawa o numer większa Masakra...)

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
40-41 mam, szlag!
Rozmiar różnicy między stopami - to jest dopiero Nie ma mowy np. o peep-toe

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Cudne buty dzis mierzylam, juz bylam o krok od kupna ich. Cena w sumie byla taka - hm bywaja tansze.
Cos ala moj but z avatarka tylko z brazowej eleganckiej skorki, ale wlasnie mega cienka, wysoka szpila i koturn pod czescia stopy z palcami.
I wygodnie lezaly na stopie, tylko jak przeszlam sie w dwoch 3 kroki to uznalam, ze nie da rady w nich chodzic bez zlamania nogi.
Umiem chodzic w obcasach a w tych jak paralityk. No i ta wysokosc - z 12 cm jak nic.

szkoda mi ]
Eee tam, naprawdę można nauczyć się w takich chodzić(byle nie na dziurawym chodniku... No ina pewno nie da się w nich szybko chodzić). I tańczyć też się da Nawet łatwiej (wiem co mówię, w czwartek przetańczyłam noc na 12 cm obcasach )

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
osttanio przegladajac nasza klase trafilam na profile zmarłych osób, zakladane przez ich rodzine. szok. szczególnie zbulwersowały mnie zdjęcia grobu, tuż po pogrzebie. jakieś takie to...niestosowne.
Makabra!

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ja dziś też byłam trochę sobie poszaleć po sklepach.Kupiłam bolerko i tuniko-bluzko-sukienkę.Obie w odcieniach niebieskiego
Zdjęcia będą?
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 19:05   #4001
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez d'ou vient le vent Pokaż wiadomość
A karte dostalas z paskiem czy chipowa? (wlasciwie to sa hybrydowe bo "chipowe' maja i pasek i chip). Visa z delfinkiem jest standardowo debetowka ale jakos od marca (?) jest tez dopuszczona do transakcji internetowych (tylko uwaga na limity). PIN do karty oraz aktywacje robisz sama w danych konta. Wejdz na dane rachunku (klikajac na numer rachunku) i z menu po lewej wybierz KARTY DEBETOWE i tam juz bedzie wszystko po kolei

Nat
Dzięki kochana, może zaraz uaktywnię.

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Nie, nie.

Chodzi o to, że miałoby to odzwierciedlac jaka jesteś a nie jakich kolesi lubisz (chociaż w dalszej perspektywie to się może trochę łączyc)

Opcje są np takie - nie przywiązujesz do butów żadnej wagi, mogą to byc rozdeptane, przybrudzone trampy, albo nosisz tylko megawygodne buty i mają one dla ciebie zastosowanie wyłącznie praktyczne, albo też jesteś w stanie rozmyślnie męczyc się w nich "bo są nieprzyzwoicie niewygodne, ale jednocześnie najpiękniejsze i najseksowniejsze w świecie"
No i to odzwierciedla Twoje podejście do własnego ciała, wyglądu, nastawienia i poglądów na temat własnej seksualności.

Ale to tylko taka tam teoria...

O to bardzo ciekawe, bo ja jestem w stanie sie męczyć, dla wyglądu
Uwielbiam buty na wysokim obcasie...moje długi nogi są jeszcze dłuższe..heh co za narcyzm

Dopiero wróciłam do domq, dzień ogólnie fajny
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 19:11   #4002
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar III

Truskaweczko nie mow tak ladnie o tych butach bo sie po nie wroce
a z ulga moj portfel przyjal wiadomosc, ze sa -nie-do-chodzenia
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 19:14   #4003
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość

O to bardzo ciekawe, bo ja jestem w stanie sie męczyć, dla wyglądu
Uwielbiam buty na wysokim obcasie...moje długi nogi są jeszcze dłuższe..heh co za narcyzm
Faktycznie ciekawa ta teoria Angel. Ja każde nowe buty przez tydzień noszę po domu jako kapcie - aż je "oswoję" i będę mogła się w nich swobodnie czuć... Hmmm... Czyżbym miała tendencję do układania facetów?
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 19:17   #4004
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Aktywowałam kartę gdyby nie d'ou vient le vent nie wiedziałabym jak.
Jeszcze raz dziękuje


Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 19:18   #4005
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Faktycznie ciekawa ta teoria Angel. Ja każde nowe buty przez tydzień noszę po domu jako kapcie - aż je "oswoję" i będę mogła się w nich swobodnie czuć... Hmmm... Czyżbym miała tendencję do układania facetów?
mam to samo...
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 19:21   #4006
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Faktycznie ciekawa ta teoria Angel. Ja każde nowe buty przez tydzień noszę po domu jako kapcie - aż je "oswoję" i będę mogła się w nich swobodnie czuć... Hmmm... Czyżbym miała tendencję do układania facetów?
Robie tak samo, moze nie tydzien ale nie wypuszczam sie na zywiol w nowych butach. Musze wiedziec 'do czego sa zdolne'.

No i w sumie jesli o teorie buciana Aniolka to...

Jesli but jest piekny, to moze byc niewygodny a sie przemecze.

Mam jednak sprawdzone pary butow wygodnych, na ktore po noszeniu tych pieknych sie przesiadam, by odpoczac.

I to tak jakby o mnie
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 19:30   #4007
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Hecate, co do twojej teorii "butowej"- przede wszystkim wygoda, mój komfort, moja wygoda, reszta się nie liczy. Nie założyłabym butów, w których czułabym się źle, niewygdodnie- nie poświęciłąbym się tak nawet na randkę - ciekawe, co to o mnie mówi (może jestem związkofobem?:D)
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 19:44   #4008
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Burza idzie, dzisiaj już któraś z kolei, rano obudziłam sie z potwornym bólem w nogach (na deszcz) mam tak od dziecka. Jako mała dziewczynka miałam z tym spory kłopot i nikt nie wiedział co mi jest, jakoś przypadkiem odkryslismy że to na deszcz.


Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 19:48   #4009
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Zuziu ja to mam od kilkunastu lat - jakieś stany zapalne, reumatyzm czy cóś, łamie na deszcz mnie prawie wszędzie - stawy, kark, kłuje w łopatce, jakieś nerwobóle, czasem boli tak, że muszę brać tabletki przeciwbólowe. Nawet brałam zastrzyki z debecyliny na to, jak wyszło mi w badaniach krwii wartość OB 54 (norma to chyba 10-14). Wspłóczuję ci bo wiem jaki to denerwujący ból
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-18, 19:49   #4010
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Hecate, co do twojej teorii "butowej"- przede wszystkim wygoda, mój komfort, moja wygoda, reszta się nie liczy. Nie założyłabym butów, w których czułabym się źle, niewygdodnie- nie poświęciłąbym się tak nawet na randkę - ciekawe, co to o mnie mówi (może jestem związkofobem?:D)
haha

Jak mi sie but podoba to mowie, nie ma zlituj. Mam tam buty laczace wygode z uroda - taki konformizm ale lubie buty mega seksowne, najczesciej dajace mocno w ... stope

Wygoda owszem - w adidaskach ale nie oblecisz wszedzie w skateowkich butach
Zreszta - para gaci, wezmy rurki. Jak zestawie z obcasami czuje sie mega kobieco, jak z moimi vansami czuje sie jak Emo
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 19:49   #4011
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Kurcze tez nie moge nadrobic zarwanej nocy ,nie da sie. tym bardziej ,ze musze przespac 7-8 godz inaczej nie zyje
Mam nadzieje,ze dzis wypoczniesz
Dziękuję, już mi lepiej. Szkoda tylko, że jutro już poniedziałek i trzeba wstać o 6

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
osttanio przegladajac nasza klase trafilam na profile zmarłych osób, zakladane przez ich rodzine. szok. szczególnie zbulwersowały mnie zdjęcia grobu, tuż po pogrzebie. jakieś takie to...niestosowne.
Makabra.

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Ta cala N-K coraz gorzej mi sie widzi i mysle, ze chyba usune konto. Bo ten caly pierwotny zamysl odnajdywania kolegow ze szkol sie zatracil.
Teraz klubiki, fotka pl - kolezanka dostala propozycje seksu za kase od faceta przez ten portal. Teraz te zmarle osoby. Mili panstwo!
Też już jakiś czas temu usunęłam konto. Na początku nawet mi się ta cała idea podobała, a teraz uważam, że to po prostu głupota.

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Ja dziś też byłam trochę sobie poszaleć po sklepach.Kupiłam bolerko i tuniko-bluzko-sukienkę.Obie w odcieniach niebieskiego
Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
a dzis tez mialam rajd po sklepach
kupilam boxerke w Henleys, dluzsza bluzko-tunike w szalonych kolorach za pare groszy na wyprzedazy, kilka elegantszych bluzek w kolorze jedynym ostatnio sluszynym - czarnym no i maniurski zegarek
Jak mialam jeden sportowy, ktorego i tak nie nosilam to teraz sie zabezpieczylam zegarkowo
Z miesiac temu kupilam wymarzony D&G (ktoremu juz zapiecie nadaje sie do serwisu i juz go porysowalam heh) a teraz sportowo-maniurski Puma ale tak mi sie spodobal, ze musialam go kupic (splace kiedys kredytowke )
Gratuluję zakupów!

Ja dziś rozmyślam tylko o jednym: czy kupić auto, czy nie Od jakiegoś czasu rozglądam się za czymś tanim, małym, ostatnio znalazłam owo coś, oglądałam to już dwa razy, zrobiłam nawet jazdę próbną. Umówiłam się z właścicielem, że do jutra dam mu odpowiedź. Przy moim niezdecydowaniu nie wiem jak uda mi się do jutra wymyśleć, czy chcę to auto czy nie... Nie wiem co robić
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 19:52   #4012
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Ja dziś rozmyślam tylko o jednym: czy kupić auto, czy nie Od jakiegoś czasu rozglądam się za czymś tanim, małym, ostatnio znalazłam owo coś, oglądałam to już dwa razy, zrobiłam nawet jazdę próbną. Umówiłam się z właścicielem, że do jutra dam mu odpowiedź. Przy moim niezdecydowaniu nie wiem jak uda mi się do jutra wymyśleć, czy chcę to auto czy nie... Nie wiem co robić
Kupuj
A mozna spytac co to za autko? Czy wolisz narazie nie zapeszac?

Auto przydatna rzecz, jak zrobie prawko tez sobie kupie male i tanie
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 20:04   #4013
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar III

Dziewczyny, pragnę tylko uściślić, że ta teoria związana z butami nie jest mojego autorstwa Ja ją tylko przytaczam

Truskawko, niestety to pawda
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 20:09   #4014
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pragnę tylko uściślić, że ta teoria związana z butami nie jest mojego autorstwa Ja ją tylko przytaczam
Wiemy
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 20:19   #4015
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość

Ja dziś rozmyślam tylko o jednym: czy kupić auto, czy nie Od jakiegoś czasu rozglądam się za czymś tanim, małym, ostatnio znalazłam owo coś, oglądałam to już dwa razy, zrobiłam nawet jazdę próbną. Umówiłam się z właścicielem, że do jutra dam mu odpowiedź. Przy moim niezdecydowaniu nie wiem jak uda mi się do jutra wymyśleć, czy chcę to auto czy nie... Nie wiem co robić

Kupuj ,kupuj
zobaczysz potem sie bedziesz zastanawiac jak moglas bez niego funkcjonowac
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 20:43   #4016
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Kupuj ,kupuj
zobaczysz potem sie bedziesz zastanawiac jak moglas bez niego funkcjonowac
Tylko, jesli to autko uzywane, odwiedz z nim (przed zakupem) stacje kontroli pojazdow. Niech Ci je dobrze sprawdza


Ja kiedys, o maly wlos, nie kupilam auta po-powodziowego
Drugie auto, ktore mialam na oku, okazalo sie bite. Chociaz w komisie bylo wsytawione jako bezwypadkowe
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 20:54   #4017
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Tylko, jesli to autko uzywane, odwiedz z nim (przed zakupem) stacje kontroli pojazdow. Niech Ci je dobrze sprawdza


Ja kiedys, o maly wlos, nie kupilam auta po-powodziowego
Drugie auto, ktore mialam na oku, okazalo sie bite. Chociaz w komisie bylo wsytawione jako bezwypadkowe
Kurcze masz racje trzeba sprawdzic koniecznie
Nie pomyslalam o tym ,bo nie mialam takiego problemu.(za kazdym razem j osoby)
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 21:01   #4018
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość



Burn, gratuluję udanych łowów
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość


Zdjęcia będą?
Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Gratuluję zakupów!
Będą jak tylko wypiorę moją tunikę bo ją nieopatrznie uglajdałam mierząc w domu.Już wylądowała w pralce więc nie długo będzie gotowa do sesji

Zuziuniu,Madziczko-też mam od małego ten problem z bolącymi stawami w różnych miejscach,u mnie to niestety rodzinne.Wilgoć bardzo wzmaga takie dolegliwości a mieszkając w tak wilgotnym mieście jak Wrocław to nic tylko idzie się pochlastać :/
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 21:06   #4019
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar III

Burn, tiaaa Wrocław jest zabójczy jeżeli chodzi o nasze biedne stawy A jak się mieszkało paręstet metrów od Odry....
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-18, 21:13   #4020
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Scent Bar III

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Kupuj
A mozna spytac co to za autko? Czy wolisz narazie nie zapeszac?

Auto przydatna rzecz, jak zrobie prawko tez sobie kupie male i tanie
Cytat:
Napisane przez czarnazuzia1 Pokaż wiadomość
Kupuj ,kupuj
zobaczysz potem sie bedziesz zastanawiac jak moglas bez niego funkcjonowac
Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
Tylko, jesli to autko uzywane, odwiedz z nim (przed zakupem) stacje kontroli pojazdow. Niech Ci je dobrze sprawdza


Ja kiedys, o maly wlos, nie kupilam auta po-powodziowego
Drugie auto, ktore mialam na oku, okazalo sie bite. Chociaz w komisie bylo wsytawione jako bezwypadkowe
Auto to Fiat Punto Mały, tani i diesel (bo na tym mi bardzo zależy). Nie oglądałam go broń Boże sama, tylko z TŻtem, który zna się na autach wręcz świetnie i twierdzi, że jak za tę cenę i ten rocznik (1998) nie jest źle, nie jest też oczywiście idealnie, ale tego się raczej nie można spodziewać dysponujac taką kwotą jak ja Jak na pierwsze w życiu własne auto byłoby okej. Problem w tym, że ja nawet kupując szminkę za 30 zł zastanawiam się dłużej, niż inni ludzie kupując mieszkanie- jestem baardzo, ale to baaaardzo niezdecydowana. I boję się, że się nigdy na nic nie będę umiała zdecydować (w sensie motoryzacyjnym ).
Idę się z tym przespać, może przyśni mi się rozwiązanie
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.