Wózki QUINNY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-07, 19:08   #1
mzczarownica
Raczkowanie
 
Avatar mzczarownica
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: -
Wiadomości: 71

Quinny bez gondolki?


Witajci kobietki ,
pytanie zadaję w imieniu przyszłej mamusi, okrutnie zestresowanej, która szuka porady. Interesują ją wózeczki Quinny. Szczególnie model Buzz. W zestawie sprzedawana jest spacerówka i adaptery do podłączenia fotelika Maxi Cosi i gondolki (nie licząc innych bajerów ). Teraz pytanie do Was, mam z doświadczeniem: czy konieczne jest kupowanie gondolki? Czy nie można na spacery z brzdącem małym jeździć w foteliku? Przecież jak spędza w nim tyle czasu w samochodzie, to równie dobrze może jeżdzić w nim na spacery. A z fotelika wyrośnie tak akurat, żeby przesiąść się do spacerówki. Mam rację?

Może mam, a może nie Proszę o pomoc i zgóry dziękuję za odpowiedź.

PS. Wątek zakładam, bo nie znalazłam takiego w wyszukiwarce. Jeśli coś przegapiłam to gorąco przepraszam
mzczarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 19:45   #2
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: Quinny bez gondolki?

Noworodek i młodszy niemowlak nie powinien dłużej przebywać w foteliku samochodowym niż 1,5 do 2 godzin. Nie jest to najzdrowsza pozycja dla dziecka (zgięta w łuk). Dla noworodka podłoże powinno być idealnie płaskie (w spacerówkach zwykle jest lekko podwyższone co nie przeszkadza starszemu niemowlakowi.
Dlatego wydaje mi się że dla zdrowia kręgosłupa noworodka najlepsza jest gondolka, ale wiem że ze względów finansowych niektórzy rodzice kombinują. Rozumiem to ale piszę jak powinno być.....
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 07:36   #3
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: Quinny bez gondolki?

Wiesz, mi sie rowniez wydaje że gondolka musi być. Dziecku jest o wiele wygodniej. jednak koleżanka ma własnie takie wózek i wiem ,że kupowała gondolke inne firmy - dużo tanszą niz Guinny ale ktora pasowała doskonale. Doradzono jej tak nawet w sklepie. Wiec może to jest jakies wyjscie. Quinny Buzz nie należy do najtańszych, ale mysle że to dobry wybór (moj prawdopodobnie też). Możesz spróbowac tez (jesli lubisz taka forme zakupów)na ebay. Komplet gondola, spacerowka, nosidełko i spiworek kosztuje 600euro. Pozdrawiam
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 07:46   #4
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Quinny bez gondolki?

Ja jestem posiadaczką Quinny Buzz i na podstawie moich 2 miesiecznych doswiadczen moge stwierdzic ze taki numer nie przejdzie . To juz lepiej kupic tanszy wozek, ale z gondolą. Nie wyobrażam sobie zeby wozic dziecko w nosidle, to jest raczej opcja na krótkie dystanse, np. do sklepu. Poza tym ja bedzie deszcz to co? - nosidło maxi cosi nie ma budki tylko taką pseudo- osłonkę z materiału, słowem - nie da rady. Na pocieszenie powiem ze do Quinny Buzz pasuje godnola z X-landera polskiego - dużo tańsza niz oryginalna Quinny
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 08:57   #5
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Quinny bez gondolki?

rozmawiałam właśnie z koleżanką, która ma Quinny Speedy gondolka +spacerówka no i ma problem, bo okazało sie że w spacerówce oparcie nie rozkłada się, więc dziecko musi drzemać na siedząco. To tak trochę odbiegając od tematu, ale moze chetnym na zakup wózka ta informacja sie przyda.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 09:49   #6
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: Quinny bez gondolki?

Cytat:
Napisane przez Ela
rozmawiałam właśnie z koleżanką, która ma Quinny Speedy gondolka +spacerówka no i ma problem, bo okazało sie że w spacerówce oparcie nie rozkłada się, więc dziecko musi drzemać na siedząco. To tak trochę odbiegając od tematu, ale moze chetnym na zakup wózka ta informacja sie przyda.
Juz miałam pisać, że to nie prawda ale sie wstrzymałam i sprawdziłam. faktycznie Quinny Buzz też sie nie rozkłada. Tzn można przechylić całą część siedzącą ale nie rozłożyć...trudno mi to wytłumaczyć (na stronie internetowej jest nawet filmik dla zainteresowanych). A już miało być tak pięknie....Ja to sie zastanawiam tylko na ile czasu starcza gondola. Mojej siosrze (miala wozek Urban Rider coś tam) starczyła na 6 miesiacy. Wiec potem potrzebna spacerówka gdzie dziecko może sie też położyć.
Ela, ja widze, że mimo iż masz jeszcze dużo czasu to też zaczęłaś sie już rozglądać? Masz jakieś inne typy?
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 10:07   #7
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Quinny bez gondolki?

Cytat:
Napisane przez malgogaj
Ela, ja widze, że mimo iż masz jeszcze dużo czasu to też zaczęłaś sie już rozglądać? Masz jakieś inne typy?
mam duzo czasu, ale wolę powoli porozglądać się żeby poźniej byc juz dobrze w temacie. Wczesniej myślałam o Tako, ale jest drugie tyle cięższy niż Hauck (ten narazie wpadł mi w oko) a mieszkam na 4 piętrze, bez windy
Rozważam też zakup zwykłego wózka z gondolą, nawet w komisie, bo takim wózkiem długo sie nie jeździ, a poźniej dokupie spacerówkę, która jest dłużej eksploatowana. Ale narazie to takie przemyslenia, nie byłam jeszce w żadnym sklepie i nic nie ogladałam. Jeśli Hauck okaże sie w porządku to kupie 2w1.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-08, 11:11   #8
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Quinny bez gondolki?

Dziewczyny Buzz sie rozklada ale nie na zupełnie płasko tylko tak ze nozki są trochę uniesione. Dzieciaczkom to ponoc wcale nie przeszkadza a ze względów zdrowotnych to nawet lepiej jak nóżki są nieco wyżej. Ja jeszcze spacerówki nie próbowalam bo Oliwka jest za mała wiec nie wiem jak to sie sprawdzi w praktyce, za to gondolka jest super, Oliwka bardzo lubi w niej jeździc.Gondolka jest pod lekkim skosem co przy mojej małej ulewajce bardzo sie sprawdza. I w ogole to fajny wozek , bardzo dobrze sie prowadzi na naszych parszywych chodnikach
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 12:35   #9
mzczarownica
Raczkowanie
 
Avatar mzczarownica
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: -
Wiadomości: 71
Dot.: Quinny bez gondolki?

Z tego co już wiem, to Buzz rozkłada sie całościowo, tzn. przechyla się cała konstrukcja siedzonka (jeśli wiecie o co mi chodzi). A co do tych dystansów, to trzeba chyba dopowiedzieć: jeśli (jak mówi Boz) dzidziuś może siedzieć w nosidełku ok 1,5- 2 h, to chyba tyle wystarczy na zakupy W tym właśnie cały problem i pytanie: jak nie będę zasuwać na wielogodzinne piesze wycieczki, i prawdopodobnie będę nosić też malucha w chuście to czy ta gondolka jest naprawdę potrzebna?
Nie chodzi o okrutne oszczędzanie na zdrowiu dzidziusia :P Żadnego macoszenia
mzczarownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 16:10   #10
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: Quinny bez gondolki?

2 godziny w foteliku to maksimum i wcale nie jest to zdrowe dla maleństwa, jest to takie mniejsze zło między bezpieczna jazdą w samochodzie a zdrowym kręgosłupem dziecka. Poza tym w letnich miesiącach dzieci zwykle lepiej śpią na dworze i 2 godzinne spacery nie są rzadkością. Jeżeli kwestia finansowa nie odgrywa tu decydującej roli to bym nie rezygnowała z gondoli.
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 19:36   #11
osssa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Quinny bez gondolki?

Witam wszystkie mamy! Dzisiaj pierwszy raz biorę udział w forum. Moja córcia ma 11 miesięcy, chciałabym kupić jej spacerówkę quinny buzz - napiszcie proszę co o niej myślicie, czy koła poradzą sobie z dziurami i wertepami, może ktoś ją skaldał -jaka jest jej wielkość, co z kolorami, czy wybrać kolor jasny czy ciemniejszy ( podobno dziecko szybko brudzi materiał). Pozdrawiam. Niedługo zrobię własną wizytówkę.
osssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 10:50   #12
*fifi*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 17
Wózki QUINNY

Witam was "MAMUśKI"

Postanowiłam założyć ten wątek ponieważ, zastanawiam się nad zakupem wózka QUINNY SPEEDY SX. Jednak przed tak ważnym wyborem (zarówno dla mnie jak i dla dzidzi) chciałam się was poradzić czy w ogóle warto go kupować, więc mam parę pytań dla was dziewczyny. Pierwszym minusem nad którym się zastanawiam jest zbyt wąska, jak na moje oko gondolka i jedno przednie koło , które nie jest przypadkiem niestabilne i powoduje "przechylenia" wózka?
Będę oczywiście wdzięczna za inne spostrzeżenia na temat tego wózka zarówno te na minus jak i na plus.
*fifi* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 09:51   #13
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Quinny Speedy Sx

hej
używam tego wózka.
Jest to najbardziej cichy i nastabilniejszy wózek 3 kołowy jaki widziałam - nie wiem czy próbowałaś prowadzić ten wózek. i do których 3kołowców go porównywałaś.
GOndola ma rozmiar standardowy, a Filip jeździł w niej do pół roku a jest dużym dzieckiem.
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 10:12   #14
*fifi*
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 17
Dot.: Quinny Speedy Sx

Dzięki Kamilo za odpowiedź jednak mam jeszcze do Ciebie pytanie. Czy rączka w wózku ma regulowaną wysokość? Ja zastanawiam się również nad zakupem śpiworka do spacerówki, jednakże interesuje mnie czy jest wówczas możliwość zapięcia w nim dziecka pasami?

Oczywiście czekam na inne spostrzeżenia na temat tego wózka.
*fifi* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 19:57   #15
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Quinny Speedy Sx

tak - rączka jest regulowana (wysuwa się i wsuwa), pondto pokyta jest antypoślizgową gąbką.
śpiworek jak i inne "gażety" dostaliśmy w zestawie. Uzywałam go zarówno go gondoli jaki teraz do spacerówki. Oczywiście posiada dziurki na pasy.

polecam dokupić fotelik maxi cosi, który można wpiąć w stelaż dzięki adapterom. Super sprawa, szczególnie dla maluszka, wszystko widzi, jest w bezpiecznej pozycji i dla mamy wygoda, szczególnie na zakupach.

zobacz jeszcze wózki Jane - też porządne.

nie wiem co jeszcze napisać - może poprostu pytaj
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 15:10   #16
sweetmadijka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 319
GG do sweetmadijka
Dot.: Quinny bez gondolki?

a ja zastanawiam sie nad quinny sx ... mozecie mi doradzic lub odradzic?:P jakie sa minusy tej spacerowki??????
sweetmadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 15:11   #17
sweetmadijka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 319
GG do sweetmadijka
Dot.: Quinny Speedy Sx

zastanawiam sie wlasnie nad spacerowka tego modelu.....
sweetmadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 20:17   #18
~refleksyjna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 1 299
GG do ~refleksyjna
Dot.: Quinny bez gondolki?

Odświeżam ten wątek

i ja rowniez bardzo prosze mamy posiadajace wozek quinny buzz (wersje spacerowa np. ) o wypowiedzienie sie na jego temat bo na niego choruje...niech mnie ktos przekona ze nie jest wcale taki super bo ta cena mnie dobija...

chodzi mi glownie o ta nowa wersje 2007
~refleksyjna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 21:15   #19
sweetmadijka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 319
GG do sweetmadijka
Dot.: Quinny bez gondolki?

mnie tez cena dobija ale jest sliczny ten wozek
sweetmadijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-29, 21:21   #20
Camelliaa
Przyczajenie
 
Avatar Camelliaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 22
Wozki QUINNY

Co sadzicie o wozkach Quinny? Przegladajac forum nie znalazlam wielu informacji na ich temat. Czy ktoras z was jest posiadaczka takiego wozka i czy polecacie, a moze odradzacie zakup tego wozka. Ja nosze sie z zamiarem zakupienia quinny buzz 3 z gondolka i fotelikiem do samochodu maxi-cosy.
Prosze doradzcie mi czy warto go zakupic?
Camelliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 15:59   #21
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Wozki QUINNY

ja mam wozek quinny ale starsza wersje; XL Fashion. Ale ona tez dziala na podobnej zasadzie; tzn gondola (ale znacznie wieksza niz w nowych quinny) z ktorej jestem baaaaardzo zadowolona bo corka ma 7 miesiecy i jest b dlulga a nadal sie w niej miesci, spacerowka jest bardzo solidna - ale tez wieksza niz w buzz, a opcja z fotelikiem maxi cosi to ogromna wygoda i teraz najczesciej wlasnie jezdze z fotelikiem. Dodam ze mam wozek 3 kolowy (chyba teraz wszystkie modele takie sa) i jezdze codziennie z dzieckiem w wozku na rolkach!!!
Dla mnie osobiscie wozek nie ma wad, ale nowe wersje byly dla mnie zdecydowanie za drogie i dlatego kupilam uzywana starsza wersje na allegro. Mysle ze tutaj trzeba sie tylko zastanawiac nad cena...bo duzo firm robi juz wlasciwie takie same wozki za nizsza cene. A jesli tylko masz pieniadze i nie szkoda Ci ich wydawac no to uwazam ze powinns kupic ten wozek.
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-30, 21:38   #22
Camelliaa
Przyczajenie
 
Avatar Camelliaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 22
Dot.: Wozki QUINNY

Bardzo dziekuje za odpowiedz.
Jestem juz na 99% zdecydowana na ten wozek, tylko teraz zostala kwestia koloru, ale chyba zdecyduje sie na te klasyczna czyli szaro-czarna. Podoba mi rowniez ta zielona wersja ale nie wiem, czy kolory nie sa za ostre. I nie jestem dokonca pewna na jakiej zasadzie sa te dwa siedziska w spacerowce buzz. Czy sie naklada jedno na drugie a moze sa oddzielne.
Camelliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 08:06   #23
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Wozki QUINNY

http://www.quinny.pl/buzz/buzz.html
o ile wiem to jest tylko jedno siedzisko do spacerowki, ktore mozna wymienic na gondole lub fotelik maxi cosi. wszystko jest osobno.
a co do kolorow, to mi tez sie zawsze podobal ten czarny, ale wozek nie jest dla mnie tylko dla dziecka, a dla dzieci im bardziej kolorowo tym lepiej. moja corka od razu reaguje na kolorowe wozki.
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 13:44   #24
wapka
Raczkowanie
 
Avatar wapka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 39
Thumbs up Dot.: Wozki QUINNY

długo szukałam wózka. zdecydowałam się na najnowszy quinny z roku 2008. czarno-szary ponieważ pozostałe kolory są zbyt jaskrawe, a owady i meszki... same wiecie. jestem bardzo zadowolona. stelaż ma regulowaną rączkę, zadowalającą naprawdę wysokie osoby. nie kupowałam gondoli lecz samą spacerówkę, która ma 2 siedziska od tego roku. kupiłam tez fotelik samochodowy maxi-cosi do montowania na stelażu qiunny (to ten sam holenderski producent). spacerówka kładzie się prawie poziomo - główka, kręgosłup i pupa dziecka w jednej lini, tylko nóżki troszkę wyżej.
wapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 15:51   #25
dune321witaszek
Raczkowanie
 
Avatar dune321witaszek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 368
GG do dune321witaszek
Dot.: Wozki QUINNY

Mialam ten wozek przy pierwszym swoim dzidziusiu i jako ze zmieniam wozki jak rekawiczki ( mam juz piaty ) moim ulubionym pozostaje Buzz. Osobiscie polecam jednak nowa wersje buzz 4 czyli z dwoma kolkami z przodu - duzo lepsze rozwiazanie
Goraco polecam - swietny lekki wozek, super rozwiazanie jesli chodzi o fotelik maxi-cosi. Latwo sie rozklada i sklada , wytrzymale materialy i szeroka gama dodatkow do wozka. Moze nie jest to najtanszy wozek ale moim zdaniem jeden z lepszych.
__________________
  • Wszystkie drogi prowadza do domu ...
dune321witaszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 19:40   #26
Camelliaa
Przyczajenie
 
Avatar Camelliaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 22
Dot.: Wozki QUINNY

Dzisiaj zakupilam caly zestaw Quinny. Spacerowke+ gondolka+fotelik maxi-cosi. Teraz tylko na dzidziusia trzeba zaczekac Wozek wyglada super,jest leciutki i sklada i rozklada sie bardzo szybciutko.A co najwazniejsze miesci sie bez problemu do bagaznika samochodu. Mam nadzieje,ze dlugo nam posluzy.
Camelliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 15:32   #27
wapka
Raczkowanie
 
Avatar wapka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 39
Dot.: Quinny bez gondolki?

mam buzza bez gondoli. dla mam rodzących w letnie miesiące to dobre rozwiązanie. spacerówka kładzie się prawie poziomo. wózek rozkłada się, a poszczególne częsci montuje się 'na click'. buzzy z 2008 roku mają dwa siedziska spacerówki.
__________________
http://bogusz.wordpress.com/
wapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 19:10   #28
weronikaseroczynska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Quinny bez gondolki?

a ja mysle ze mozna zamiast quinny kupić implast bolder 3 (trój kołowy ). za 2300pln wszystko - gondola spacerówka i fotelik- do tego niecodzienny dizajn. Mam owy wózek i jestem z niego naprawde zadowolona. poleam wszystkim mamom- i nie trzeba zaoszczędzać na zdrowiu dziecka.

heh- kupić droższy wózek bez gondoli tylko dlatego ze sie bardzo podoba??? jak sie nie ma pieniedzy to sie kupuje to na co stać - ale myśląc przede wszystkim o dziecku a nie o własnych preferencjach upodobawczych. pozdrawiam mamy
weronikaseroczynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 21:54   #29
klara84
Raczkowanie
 
Avatar klara84
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 67
Dot.: Quinny bez gondolki?

Witam!

Mi się bardzo spodobały wózki Quinny, niestety są one drogie- zwłaszcza modele z 2008. Nie przeraża mnie cena Speedi Sx, (tańszy jest z kolekcji 2007) w zestawie 3w1. Na allegro nie znalazłam takich zestawów ale sklepy internetowe posiadają takie- podaję przykładowy link:

http://dino.sklep.pl/nowy/speedi-sx-...io-p-2108.html


Czy któraś z Pań jest w posiadaniu takiego modelu?Czy jest godny polecenia?
Czy jednak lepiej dołożyć i mieć już ten całkiem wypasiony, zwłaszcza, że planujemy mieć dużą rodzinę???
klara84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 11:47   #30
Fikumiku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wozki QUINNY

Ja czekam na tą nową kolekcję, mam nadzieję ze w koncu od marca bedzie dostepna bo czas ucieka
Napaliłam sie na tego Vibskova ale chyba cena mnie przerośnie słyszał ktoś juz cos na ten temat??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg penguin_footmuff_1.jpg (17,2 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buzz_3_wheel_stroller_1.jpg (19,8 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buzz_dreami_1.jpg (17,1 KB, 55 załadowań)
Fikumiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-23 17:07:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.