Wózki QUINNY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-27, 11:59   #31
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Wozki QUINNY

My mamy Quinny Speedi SX 3 Wheeler - gondole, spacerowke i fotelik maxi cosi. Coreczka ma 4 miesiace i jestem zachwycona tym wozkiem. Jest bardzo wygodny w prowadzeniu, mysle, ze dla dziecka tez. Jest lekki i zwrotny. Pompowane kola sprawiaja, ze nie trzesie na nierownych nawierzchniach.

Rozmiar gondoli jest w sam raz. Mysle, ze do pol roczku wystarczy. Co do spacerowki nie moge sie wypowiedziec bo jeszcze za wczesnie.

Jesli chodzi o Buzz to rowniez bardzo mi sie podoba. Mysle, ze bedziesz zadowolona.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 17:55   #32
madzia2606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Opolskie/HH
Wiadomości: 160
Dot.: Wozki QUINNY

Ja tez mam wozek Quinny Speedi SX i jak narazie jestem zadowlona bardzo takze polecam
madzia2606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 18:58   #33
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Wozki QUINNY

My równieżmamy Quinny Speedi SX 3 również.. jestem super zadowolona.. wózek mial w zestawie gondole,spacerówke i fotelik maxi cosi i multum innych gadżetów typu kocyki, śpiworek, moskitiera itp itd..

polecam
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 09:22   #34
amica25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 30
Dot.: Wozki QUINNY

Cytat:
Napisane przez Camelliaa Pokaż wiadomość
Co sadzicie o wozkach Quinny? Przegladajac forum nie znalazlam wielu informacji na ich temat. Czy ktoras z was jest posiadaczka takiego wozka i czy polecacie, a moze odradzacie zakup tego wozka. Ja nosze sie z zamiarem zakupienia quinny buzz 3 z gondolka i fotelikiem do samochodu maxi-cosy.
Prosze doradzcie mi czy warto go zakupic?
Ja tez bylam zdecydowana na ten wozeczek, ale jednak porownalam sobie quinny z wozkiem abc design model 3 tec i zdecydowalam sie na abc. Wizualnie sa bardzo do siebie podobne ale gondolka jest troszke wieksza i spacerowka troszke lepiej wyprofilowana i zabudowana. Ja jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam
amica25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 10:00   #35
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Wozki QUINNY

Cytat:
Napisane przez amica25 Pokaż wiadomość
Ja tez bylam zdecydowana na ten wozeczek, ale jednak porownalam sobie quinny z wozkiem abc design model 3 tec i zdecydowalam sie na abc. Wizualnie sa bardzo do siebie podobne ale gondolka jest troszke wieksza i spacerowka troszke lepiej wyprofilowana i zabudowana. Ja jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam
Musze przyznac, ze ladny ten wozek. Szczerze mowiac nie natknelam sie ne niego wczesniej. Ale jednak jest znacznie drozszy niz Quinny Speedi. Wkleje linka zeby inni mogli zobaczyc: http://www.olivers-baby-care.co.uk/3...43pol1130p.asp

Edytowane przez aaliyah
Czas edycji: 2009-02-28 o 10:02 Powód: literowka
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 10:57   #36
madzia2606
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Opolskie/HH
Wiadomości: 160
Dot.: Wozki QUINNY

amica25Ja tez wybieralam miedzy tymi wozeczkami i zdecydowalam sie jednak na quinny ale to tylko dlatego bo trafilam na super promocje
madzia2606 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 15:23   #37
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Wozki QUINNY

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Musze przyznac, ze ladny ten wozek. Szczerze mowiac nie natknelam sie ne niego wczesniej. Ale jednak jest znacznie drozszy niz Quinny Speedi. Wkleje linka zeby inni mogli zobaczyc: http://www.olivers-baby-care.co.uk/3...43pol1130p.asp

część dla dziecka jest rzeczywiście ciekawie rozwiązana w tym abc.... ale kólka jak dla mnie odpadaja..po pierwsze nie sa pompowane a po drugie podwójne kółko to same kłopoty... ziewczyny pisaly ze zima zapycha sie śniegiem i blokuje a spzedawca mi mówil ze maj duzo reklamacji latem bo jak np patyk miedzy kółka sie dostanie to tez blokuje i czesto pękają wtedy
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 15:55   #38
amica25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 30
Dot.: Wozki QUINNY

.
Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Musze przyznac, ze ladny ten wozek. Szczerze mowiac nie natknelam sie ne niego wczesniej. Ale jednak jest znacznie drozszy niz Quinny Speedi. Wkleje linka zeby inni mogli zobaczyc: http://www.olivers-baby-care.co.uk/3...43pol1130p.asp
My za całość czyli gondola spacerówka plus fotelik zapłaciliśmy 1860 zl a akcesoria no niestety tak jak w quinny kupuje sie osobno. Jest nawet polska stronka http://www.mini-maxi.pl/abcdesign_wozki/

Edytowane przez amica25
Czas edycji: 2009-02-28 o 15:57
amica25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 18:53   #39
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Wozki QUINNY

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
część dla dziecka jest rzeczywiście ciekawie rozwiązana w tym abc.... ale kólka jak dla mnie odpadaja..po pierwsze nie sa pompowane a po drugie podwójne kółko to same kłopoty... ziewczyny pisaly ze zima zapycha sie śniegiem i blokuje a spzedawca mi mówil ze maj duzo reklamacji latem bo jak np patyk miedzy kółka sie dostanie to tez blokuje i czesto pękają wtedy
Tu sie zgodze Scorpionec, pompowane kolka sa the best. Gladko suna po kazdej nawierzchni i nie robia halasu. W abc mi sie podoba, ze jest amortyzacja za to, ale te nasze pompowane kolka tez w duzej mierze amortyzuja nierownosci. I lubie te 3 kolka bo wozek latwo obrocic i skrecic.

Cytat:
Napisane przez amica25 Pokaż wiadomość
.
My za całość czyli gondola spacerówka plus fotelik zapłaciliśmy 1860 zl a akcesoria no niestety tak jak w quinny kupuje sie osobno. Jest nawet polska stronka http://www.mini-maxi.pl/abcdesign_wozki/
No to ja i tak troche taniej. Za gondolke, spacerowke, fotelik i dodatki - moskitiere, kocyk, klape przeciwdeszczowa zaplacilam jakies 400 funtow. Po owczesnym kursie to bylo okolo 1600 PLN.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 21:15   #40
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Wozki QUINNY

to jak Wy o samych plusach, to ja napisze minusy :

bardzo maly koszyk na zakupy

kiepska raczka, bo nawet torebki na niej nie zawiesze

malo zwrotny w porownaniu do Maclarena(przez 6 miesiecy myslalam,ze to najbardziej zwrotny wozek na swiecie )

na niektorych plytkach w sklepie przednie kolo blokuje sie calkowcie .

plusow nie wypisuje, bo nie bede sie powtarzac drugia raz bym go juz nie kupila zatrzymam sobie ten. w gorach podczas sniegu byl niezastapiony
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 23:00   #41
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Wozki QUINNY

Maatra, ktory wozek Quinny masz?
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-02, 07:43   #42
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Wozki QUINNY

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Maatra, ktory wozek Quinny masz?
buzz
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 07:54   #43
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Wozki QUINNY

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
buzz
a gdzie on wogóle ma siatke na zakupy??

ja swojej nie uzywam w ogóle bo zakupy robie samochodem to tez nie zwrócilam na to uwagi..

buzz ma spacerowke z siedziskiem w obie strony przekladanym chyba co jest jego zaleta a qeenie ma tego..

ja na razie żadnych wad nie widze..

no moze nie jest super lekki bo sama nie dam rady go zniesc z 3 pietra z 8 kilowym dzieckiem w środku
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 08:02   #44
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Talking Dot.: Wozki QUINNY

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=w%F3zek zerknij może coś sie przyda
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 08:04   #45
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Wozki QUINNY

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
a gdzie on wogóle ma siatke na zakupy??

ja swojej nie uzywam w ogóle bo zakupy robie samochodem to tez nie zwrócilam na to uwagi..

buzz ma spacerowke z siedziskiem w obie strony przekladanym chyba co jest jego zaleta a qeenie ma tego..

ja na razie żadnych wad nie widze..

no moze nie jest super lekki bo sama nie dam rady go zniesc z 3 pietra z 8 kilowym dzieckiem w środku
a czy ja napisalam cos o siatce??? hmmmm
mialam na mysli koszyk pod wozkiem,ktory musialam dodatkowo dokupic.

ja niestety jestem z tych co jak tylko wyjda do miasta to zaraz znajda 100 rzeczy do kupienia. zakupy tygodniowe owszem samochodem. wczoraj wlasnie takie zrobilismy,a ja juz dzis tworze nowa liste
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 09:34   #46
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Wozki QUINNY

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
a czy ja napisalam cos o siatce??? hmmmm
mialam na mysli koszyk pod wozkiem,ktory musialam dodatkowo dokupic.

ja niestety jestem z tych co jak tylko wyjda do miasta to zaraz znajda 100 rzeczy do kupienia. zakupy tygodniowe owszem samochodem. wczoraj wlasnie takie zrobilismy,a ja juz dzis tworze nowa liste
Speedi SX ma koszyk na zakupy w standardzie. Ja do niego torebke wsadzam.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 09:44   #47
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Wozki QUINNY

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Speedi SX ma koszyk na zakupy w standardzie. Ja do niego torebke wsadzam.
BUZZ nie mial
mam zamiar zatrzymac ten wozek,ale na drugi raz kupie cos bardziej zwrotnego..., mimo iz pod wzgledam praktycznym (siedzonko samochodowe,spacerowka,go ndola) ciezko bedzie mu dorownac.
jeszcze jedno.zdecydowanie odradzam fotelik samochodowy nr 2(chyba od 8kg ) oczywiscie kupilismy, bo bylam oczarowana nr 1,ale pozniej przyszla pora na fotelik do drugiego auta i Britax okazal sie miec duzo szersze siedzisko.
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 10:43   #48
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Wozki QUINNY

tak mi sie napisalo siatka..bo to co ma speedi sx bardziej siatke pniz kosz przypomina...

a buzz zastanawialam sie gdzie na niego miejsce?
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 14:20   #49
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Wozki QUINNY

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
BUZZ nie mial
mam zamiar zatrzymac ten wozek,ale na drugi raz kupie cos bardziej zwrotnego..., mimo iz pod wzgledam praktycznym (siedzonko samochodowe,spacerowka,go ndola) ciezko bedzie mu dorownac.
jeszcze jedno.zdecydowanie odradzam fotelik samochodowy nr 2(chyba od 8kg ) oczywiscie kupilismy, bo bylam oczarowana nr 1,ale pozniej przyszla pora na fotelik do drugiego auta i Britax okazal sie miec duzo szersze siedzisko.
Aga, fotelik maxi-cosi (nr 1 ) jest do 13kg. Musialas kupowac nr 2 od 8kg?

Dzieki za komentarz odnosnie fotelika nr 2, z pewnoscia zwroce uwage na britax. A jak z atestami britaxa? Orientujesz sie?
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-03, 14:33   #50
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Wozki QUINNY

juz myslalam,ze az tak mnie pamiec zawodzi i o 5 kg sie pomylilam,ale nr 2 jest od 9 kg moze i nr1 do 13,ale nr2 juz od 9
http://www.mothercare.com/gp/product...52031&mcb=core


tu sa Btitaxy,niestety nie takie ladne jak maxi
http://www.mothercare.com/Britax-Ecl...=UTF8&mcb=core

nie mam pojecia jak z atestami,bo
1 mial sluzyc tylko 2 razy w tyg do transportu do zlobka.(2,5mili)
2 TZ go wybieral na szybko i kupil uzywany (40F)

EDIT
Scorpionec, tu jest pokazane,gdzie sie ten koszyk montuje
http://cgi.ebay.co.uk/NEW-QUINNY-BUZ...3A1|240%3A1318
__________________
-7kg

Edytowane przez maatra
Czas edycji: 2009-03-03 o 14:41
maatra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 19:55   #51
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Wozki QUINNY

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Aga, fotelik maxi-cosi (nr 1 ) jest do 13kg. Musialas kupowac nr 2 od 8kg?

Dzieki za komentarz odnosnie fotelika nr 2, z pewnoscia zwroce uwage na britax. A jak z atestami britaxa? Orientujesz sie?
Fotelik trzeba zmienic gdy w 1 dziecko nie miesci sie w nim tzn glowka wystaje pozwyzej krawedzi, nozki moga, ale jesli chodzi o glowe to wlasnie wtedy trzeba zmienic na nr 2, tutaj juz waga dziecka ma mniejsze znaczenie

Wybaczcie offtop
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 19:33   #52
ewcia23
Raczkowanie
 
Avatar ewcia23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 251
Dot.: Quinny bez gondolki?

Dziewczyny moze ktoras ma wiecej opini o Quinny Buzz 3 ?Zastanawiam sie nad kupnem tego wozka w calym zestawie.Do tej pory bylam zdecydowana na ten wozek ale znajoma mi powiedziala ze jest bardzo szeroki rozstaw tylnich kol i ciezko czasem wjechac do sklepu czy windy....
ewcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 21:22   #53
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: Quinny bez gondolki?

Cytat:
Napisane przez ewcia23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny moze ktoras ma wiecej opini o Quinny Buzz 3 ?Zastanawiam sie nad kupnem tego wozka w calym zestawie.Do tej pory bylam zdecydowana na ten wozek ale znajoma mi powiedziala ze jest bardzo szeroki rozstaw tylnich kol i ciezko czasem wjechac do sklepu czy windy....

ja początkowo chciałam Quinny Buzz 4, bardzo mi sie podobał w necie,
ale jak go zobaczyłam na żywo to niestety wiele stracił w moich oczach,
jakoś raziła mnie duża różnica między tylnymi a przednimi kołami w rozstawie oraz wielkości,
oraz brak kosza pod wózkiem, tylko taka przypinana torba,

także koniecznie wybierz się do sklepu i obejrzyj go
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 05:31   #54
Anex
Rozeznanie
 
Avatar Anex
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 963
Dot.: Quinny bez gondolki?

Cytat:
Napisane przez ewcia23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny moze ktoras ma wiecej opini o Quinny Buzz 3 ?Zastanawiam sie nad kupnem tego wozka w calym zestawie.Do tej pory bylam zdecydowana na ten wozek ale znajoma mi powiedziala ze jest bardzo szeroki rozstaw tylnich kol i ciezko czasem wjechac do sklepu czy windy....

Bardzo szeroki rozstaw tylnych kół? Pierwsze słyszę, ja nie miałam problemu z wjazdem w żadne drzwi, w sklepach też nie miałam problemu z poruszaniem się. Wydaje mi się, że Buzz nie ma szerszego rozstawu osi niż takie wózki-tanki na 4 dużych nieskrętnych kołach. Jedyny problem to zjazd i wjazd na "zjazdy" na schodach ale to chyba problem każdego 3-kołowego wózka-w jedną i drugą stronę trzeba jechać z przednim kołem do góry (do opanowania;-)

Do Buzza jest przecież nie tylko torba ale i kosz pod wózek - żeby go zamontować trzeba zdjąć przednie koło
Anex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 16:38   #55
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Quinny Speedy Sx

dziewczyny bardzo was prosze o opinie..

wiem, że na to za wczesnie (jestem pod koniec 7 tc) ale koleżanka ma do sprzedania wózek Quinny Speedi SX.. i teraz moje pytanie z tym związane.. czy gondola nie będzie za mała na zimę? bo gdy urodzę w połowie wrzesnia to jeszcze zostaje cała zima.. te kocyki, grubo ubrana dzidzia i tp.. poza tym wózek jest trzykołowy i boję się, że będzie to problem przy wszystkich podjazdach.. czy miałyście lub słyszałyście coś kiedyś o tym modelu?
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 16:43   #56
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Wozki QUINNY

dziewczyny bardzo was prosze o opinie..

wiem, że na to za wczesnie (jestem pod koniec 7 tc) ale koleżanka ma do sprzedania wózek Quinny Speedi SX.. i teraz moje pytanie z tym związane.. czy gondola nie będzie za mała na zimę? bo gdy urodzę w połowie wrzesnia to jeszcze zostaje cała zima.. te kocyki, grubo ubrana dzidzia i tp.. poza tym wózek jest trzykołowy i boję się, że będzie to problem przy wszystkich podjazdach.. czy miałyście lub słyszałyście coś kiedyś o tym modelu?
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 17:37   #57
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Wozki QUINNY

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
dziewczyny bardzo was prosze o opinie..

wiem, że na to za wczesnie (jestem pod koniec 7 tc) ale koleżanka ma do sprzedania wózek Quinny Speedi SX.. i teraz moje pytanie z tym związane.. czy gondola nie będzie za mała na zimę? bo gdy urodzę w połowie wrzesnia to jeszcze zostaje cała zima.. te kocyki, grubo ubrana dzidzia i tp.. poza tym wózek jest trzykołowy i boję się, że będzie to problem przy wszystkich podjazdach.. czy miałyście lub słyszałyście coś kiedyś o tym modelu?
Mam ten wózek. Mój synek był z maja więc nie podpowiem odnośnie sprawowania się w zimie, jednakże pewnie zależy od tego jak szybko rośnie dziecko Teraz rodzę za trzy tygodnie, więc w sumie znów będziemy go używać gdy będzie ciepło. Generalnie w porządku, fajnie się prowadzi, jest stabilny, wygodny. Używałam tylko z gondolą i fotelikiem, bo spacerówkę miałam już inną.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 18:11   #58
ladanseuse14
Zakorzenienie
 
Avatar ladanseuse14
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 9 582
Dot.: Wozki QUINNY

udanego rozwiązania!!!
__________________
30. 08. 2013 - Julia
ladanseuse14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 19:04   #59
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Wozki QUINNY

Cytat:
Napisane przez ladanseuse14 Pokaż wiadomość
dziewczyny bardzo was prosze o opinie..

wiem, że na to za wczesnie (jestem pod koniec 7 tc) ale koleżanka ma do sprzedania wózek Quinny Speedi SX.. i teraz moje pytanie z tym związane.. czy gondola nie będzie za mała na zimę? bo gdy urodzę w połowie wrzesnia to jeszcze zostaje cała zima.. te kocyki, grubo ubrana dzidzia i tp.. poza tym wózek jest trzykołowy i boję się, że będzie to problem przy wszystkich podjazdach.. czy miałyście lub słyszałyście coś kiedyś o tym modelu?
wózek mega zwrotny..prowadzi się go jednym palcem...

moja starsza córka urodziła się na początku listopada w wadze 4300 i jeździła w gondoli do końca kwietnia...więc uważam ze to dobry wynik
w porównaniu do innych wózków jest raczej z tych średnich rozmiarowo..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 11:36   #60
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Wozki QUINNY

ja jezdze quinny buzz 3 juz od roku i wozek jest świetny.
Wymieniłam koło przednie na pompowane i moge go prowadzić jedna ręką.
A co do koszyka to zmieściłam w nim ostatnio pół kilo bananów,mleko 1,5l i małe masło,wiec mały nie jest.
Jedyna wadą jest,ze jak jest tak załądowany,pełny koszyk trze o koło.
Podciągnełam lekko z przodu do góry siatke i jest git.
Aha no i na śniegu 3 pompowane koła sprawdziły sie świetnie.
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-23 17:07:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.