Wózki QUINNY - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-19, 11:28   #61
steefani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2
Cool Quinny buzz 3

Mamusie, ma któraś z was quinny buzz 3 ??
Kupilam go już jakiś czas temu, używany, córcia moja jeździ w gondoli jeszcze i nie do końca wiem czy to normalne że stelaż tak lata?? jak by się poluzował, boję się żeby mi sie na spacerze gdzieś nie połamał
i jeszcze jedno, przy racce jest taki chaczyk(kułeczko) nie mam zielonego pojęcia do czego ono służy
steefani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 12:27   #62
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Quinny buzz 3

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=262631&page=2
tutaj masz cał wątek o tych wózkach
a jeśli chodzi o haczyk i kółeczko to nie mam pojęcia,
u mnie czegoś takiego nie ma
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 16:59   #63
ewcia23
Raczkowanie
 
Avatar ewcia23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 251
Dot.: Quinny buzz 3

ja mialam ten wozek i tez mi sie wydawalo ze stelaz jest jakis luzny itp ale poszlam do sklepu gdzie sa nowe wozki Quinny i tak samo to wygladalo wiec jesli masz obawy sprawdz w sklepie-dziecko jak siedzi juz w spacerowce to jest z reguly ciezsze i wozek tak nie lata
ewcia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 18:31   #64
Fajna Mama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 31
Dot.: Quinny bez gondolki?

firma ma fajne wózki i fotelki ,raczej wygodne dla dziecka jednak maleństwo lepiej jak leży niż jest w pozycji półleżącej w foteliku,myślę że lepiej zainwestować w gondolę i na wszelki wypadek nie robić krzywdy dziecku,bo nie wiadomo jak będzie z kregosłupem za kilka lat
Fajna Mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 19:13   #65
zosius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 36
Dot.: Quinny bez gondolki?

bardzo fajne wózki mają ale nie polecam wożenia maluszka w foteliku,gondola jest potrzebna i fotelik też jest potrzebny
zosius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 21:43   #66
SylwiaStachowiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Wozki QUINNY

ja mam quinny speedi i to dla mnie najbardziej zwrotny wozek na swiecie;-) wybieralam pod wzgledem wlasnie "terenowosci" zeby dawal rade po roznych wybojach w czasie szalonych wypraw
SylwiaStachowiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 13:42   #67
dede23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 20
Dot.: Wozki QUINNY

Siostra ma wozek Quinny Speedi i bardzo jest zadowolona, mala tez dosc dlugo w nim jezdzi bo ma juz 2,5 roku i dalej sie miesci ale mimo wszystko kupili jej teraz Yezza i tez sa zadowoleni bo taki leciutki
dede23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 15:16   #68
IwonkaLublin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 25
Dot.: Wozki QUINNY

Yezz jest leciutki, bo jest wykonany z różnych nowoczesnych materiałów, w tym też z materiałów z recyklingu, co powinno zainteresować wszystkie eko mamy
IwonkaLublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 09:12   #69
IwonkaLublin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 25
Dot.: Quinny bez gondolki?

tak, quinny ma wygodne wózki, szczególnie te nowe modele, ale czy to quinny czy inna firma, to wożenie dziecka w foteliku to jest zły pomysł, oczywiście raz na czas na zakupach czy coś, czemu nie, po co zabierać wszystko wtedy?
IwonkaLublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-18, 10:33   #70
IwonkaLublin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 25
Dot.: Quinny buzz 3

U mnie na spacerówkę jest jeszcze za wcześnie, ale miałam do czynienia z wózkami quinny u znajomych i rodziny i rzeczywiście są one zgrabne, lekkie i zajmują mało miejsca po złożeniu, a to ważne, jak się codziennie coś dźwiga
IwonkaLublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 12:49   #71
dede23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 20
Dot.: Wózki QUINNY

Z tych wozeczkow jeszcze mi sie podoba zapp, taka dla starszego dziecka ale jeszcze sie rozklada do spania jak maluch zmeczony na spacerku, i ma wiecej miejsca na zakupy niz Yezz...
dede23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-06, 10:59   #72
Fajna Mama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 31
Dot.: Wózki QUINNY

hehe ten kombinezon śmieszny,jeśli bardziej podoba Ci się quinny to poszukaj jakiś promocji i kup taki wózek jaki Ci się podoba, bo będziesz zadowolona a w innym przypadku będziesz się męczyć każdego dnia,speedi ma fajne amortyzatory więc będzie wygony na pewno
Fajna Mama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-04, 11:40   #73
zosius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 36
Dot.: Wózki QUINNY

całkiem niezły ten zapp i pisze że ma siedzisko ,które można przekładać przodem lub tyłem do kierunku jazdy nie wiedziałam że ma takie opcje,ciekawe czy jest także rozkładane siedzisko
zosius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 08:33   #74
IwonkaLublin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 25
Dot.: Wózki QUINNY

Cytat:
Napisane przez zosius Pokaż wiadomość
całkiem niezły ten zapp i pisze że ma siedzisko ,które można przekładać przodem lub tyłem do kierunku jazdy nie wiedziałam że ma takie opcje,ciekawe czy jest także rozkładane siedzisko
sprawdź na stronie quinny, masz tam bardzo dokładne opisy wózków
IwonkaLublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 20:19   #75
zosius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 36
Dot.: Wózki QUINNY

tak dokładnie zrobie zajrzę na stronę
zosius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 12:34   #76
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Wózki QUINNY

chyba najlepiej odlozyc pieniadze i kupic wozek ktory naprawde nam sie podoba... a quinny mozna tez kupic online w wieeelu sklepach- czesto sa promocje wiec mozna cos upolowac i zaoszczedzic troszke
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 21:43   #77
dede23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 20
Dot.: Wózki QUINNY

Cytat:
Napisane przez zosius Pokaż wiadomość
całkiem niezły ten zapp i pisze że ma siedzisko ,które można przekładać przodem lub tyłem do kierunku jazdy nie wiedziałam że ma takie opcje,ciekawe czy jest także rozkładane siedzisko
ma rozkladane siedzisko bardzo fajny i leciutki
dede23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 05:57   #78
adri_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 477
Dot.: Wózki QUINNY

Cytat:
Napisane przez dede23 Pokaż wiadomość
ma rozkladane siedzisko bardzo fajny i leciutki

zapp i yezz to podobno najlżejsze spacerówki
adri_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-02, 08:40   #79
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: Wózki QUINNY

my mamy quinny zap xtra 2 i jestem bardzo zadowolona. Wozek jest bardzo lekki , latwo sie sklada i nie zajmuje duzo miejsca po zlozeniu. Fajnie sie go prowadzi. jesli chodzi o rozkladanie to sie rozklada na pol leząco i na leząco. Siedzisko mozna zmienic przpdem do jazdy i tylem.
jedyny minus jak dla mnie w tym wozku to maly koszyk ale da sie przezyc.

Do tego plus dla firmy za wypuszczanie wozkow w serii limitowanej jesli chodzi o kolorystyke
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-06, 10:29   #80
kampari1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Wózki QUINNY

witam, podnoszę temat- od kilku tygodni posiadam quinny zaap i jestem zachwycona
wózek jest lekki, i co ważne to siedzisko, które można przekładac
idealnie sprawdza się w mieście, posłży nam pewnie jeszcze długo!
dla tych, które się zastanawiaja, to polecam nie zawiedziecie się
kampari1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 15:28   #81
DezireOrient
Raczkowanie
 
Avatar DezireOrient
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 239
Dot.: Wózki QUINNY

My zakupiliśmy Quinny Buzz 3,i czekamy na marzec aż się malutka pojawi na świecie i będziemy testować Z tego co wiem,i mówią inne mamusie to jest rewelacyjny Pozdrawiam
DezireOrient jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-25, 18:49   #82
bebe97
Wtajemniczenie
 
Avatar bebe97
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Wózki QUINNY

Cytat:
Napisane przez kampari1990 Pokaż wiadomość
witam, podnoszę temat- od kilku tygodni posiadam quinny zaap i jestem zachwycona
wózek jest lekki, i co ważne to siedzisko, które można przekładac
idealnie sprawdza się w mieście, posłży nam pewnie jeszcze długo!
dla tych, które się zastanawiaja, to polecam nie zawiedziecie się
Hej
Wypowiedz sie prosze odnosnie uzytkowania zappa zima, bo nie ma oslonki na nozki no i te kolka czytalam opinie, ze glosno terkocza?
I czy dokupywalas palak do niego?
Baaardzo mi sie zapp xtra podoba ale wciaz sie waham, bo cena dosc wysoka jak na wozek bez palaka, pokrowca, kieszonki.
I jak sprawuje sie kubelkowe siedzenie?
Wizualnie podobna jest Lira 3 i pewnie praktyczniejsza, ale nie moge wybic sobie tego zappa z glowy
bebe97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 00:41   #83
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wózki QUINNY

Cytat:
Napisane przez bebe97 Pokaż wiadomość
Hej
Wypowiedz sie prosze odnosnie uzytkowania zappa zima, bo nie ma oslonki na nozki no i te kolka czytalam opinie, ze glosno terkocza?
I czy dokupywalas palak do niego?
Baaardzo mi sie zapp xtra podoba ale wciaz sie waham, bo cena dosc wysoka jak na wozek bez palaka, pokrowca, kieszonki.
I jak sprawuje sie kubelkowe siedzenie?
Wizualnie podobna jest Lira 3 i pewnie praktyczniejsza, ale nie moge wybic sobie tego zappa z glowy
Zapp na śnieg Pisałaś o dodatkowym wózku to zapp może po galerii handlowej się sprawdzi,ale nie na zimę po śniegu.
Zappy słychać z daleka niestety.

Z wózków quinny wg mnie jest najlepszy speedi, bardzo dobry i dla maluszka (choć mała gondolka), dla trochę starszego, bo spokojnie do tych 3 lat wystarcza z tym dużym siedziskiem no i dla prowadzącego fajny, zwrotny.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 09:26   #84
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Wózki QUINNY

Kuzynka ma mooda od ponad roku, bardzo sobie chwali, świetnie się prowadzi nawet po plaży.

Natomiast koleżanka ma ten sam wózek i narzeka zimą na daszek spacerówki, mówi, że jest za krótki i hula wiatr.
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 10:05   #85
monikaa31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 28
Dot.: Quinny buzz 3

Cytat:
Napisane przez steefani Pokaż wiadomość
Mamusie, ma któraś z was quinny buzz 3 ??
Kupilam go już jakiś czas temu, używany, córcia moja jeździ w gondoli jeszcze i nie do końca wiem czy to normalne że stelaż tak lata?? jak by się poluzował, boję się żeby mi sie na spacerze gdzieś nie połamał
i jeszcze jedno, przy racce jest taki chaczyk(kułeczko) nie mam zielonego pojęcia do czego ono służy
my mieliśmy, stelaż nie powinien latać, przynajmniej u nas tak nie było.

Co do tego czy noworodek powinnien dużo czasu spędzać w foteliku, moim zdaniem nie, powinien jak najwięcej leżeć na płaskiej powieżchni, czyli gondola jak najbardziej musi być.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Z wózków quinny wg mnie jest najlepszy speedi, bardzo dobry i dla maluszka (choć mała gondolka), dla trochę starszego, bo spokojnie do tych 3 lat wystarcza z tym dużym siedziskiem no i dla prowadzącego fajny, zwrotny.
z tymi małymi gondolami quinny trochę przesadzili, niestety półroczne dziecko, które jeszcze nie siedzi (czyli powinno leżeć) mieści się tam z trudem i ma ciasno.
monikaa31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 10:19   #86
DezireOrient
Raczkowanie
 
Avatar DezireOrient
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 239
Dot.: Quinny buzz 3

Cytat:
Napisane przez monikaa31 Pokaż wiadomość
my mieliśmy, stelaż nie powinien latać, przynajmniej u nas tak nie było.

Co do tego czy noworodek powinnien dużo czasu spędzać w foteliku, moim zdaniem nie, powinien jak najwięcej leżeć na płaskiej powieżchni, czyli gondola jak najbardziej musi być.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------



z tymi małymi gondolami quinny trochę przesadzili, niestety półroczne dziecko, które jeszcze nie siedzi (czyli powinno leżeć) mieści się tam z trudem i ma ciasno.
Ja też kupiłam z takim stelażem. Koleżanka też tak miała i pojechała do sklepu firmowego, Pan powiedział że tak mają te wózki:/ to ja już nie wiem jak to będzie..
__________________
Mamusi serduszko-Nina <3 <3
TP.USG 27.03.2015
TP.OM 18.03.2015


DezireOrient jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 15:50   #87
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wózki QUINNY

Cytat:
Napisane przez monikaa31 Pokaż wiadomość
my mieliśmy, stelaż nie powinien latać, przynajmniej u nas tak nie było.

Co do tego czy noworodek powinnien dużo czasu spędzać w foteliku, moim zdaniem nie, powinien jak najwięcej leżeć na płaskiej powieżchni, czyli gondola jak najbardziej musi być.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------



z tymi małymi gondolami quinny trochę przesadzili, niestety półroczne dziecko, które jeszcze nie siedzi (czyli powinno leżeć) mieści się tam z trudem i ma ciasno.
Cytat:
Napisane przez DezireOrient Pokaż wiadomość
Ja też kupiłam z takim stelażem. Koleżanka też tak miała i pojechała do sklepu firmowego, Pan powiedział że tak mają te wózki:/ to ja już nie wiem jak to będzie..
Czasem to i 4 miesięczne się nie zmieści niestety, zależy od wielkości dziecka. Potem pozostaje przeniesienie tylko do spacerówki,ale w Speedi się ona na płasko nie rozkłada niestety. Jednak znane mi są przypadki zaradzenia temu problemowi, można trochę z tymi paskami regulacji powojować i ułożyć siedzisko na płasko

Zdjęcie na szybko z bangli.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg quinny-wozek-speedi-sx-d749_5_7376.jpg (61,0 KB, 23 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-06, 08:56   #88
bebe97
Wtajemniczenie
 
Avatar bebe97
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Wózki QUINNY

Zdecydowałam w końcu że kupię quinny zapp xtra lub xtra 2 - a to już jakiś konkret u mnie, bo jestem okropnie niezdecydowaną osobą w sklepach u mnie w mieście jednak jest tylko sam xtra, 2 niedostępna do obejrzenia i wypróbowania na żywo, więc dalej się miotam bo zastanawiam się nad szerokością siedziska. W specyfikacjach obu modeli jest podane, że szerokość siedziska w zappie xtra to 35 cm, zaś w xtra 2 - 29 cm. Trochę mnie to dziwi bo przy takim małym wózku 6 cm mniej to sporo Pisałam do quinny ale nie odpowiadają, więc mam prośbę do Was-posiadaczek zappów o zmierzenie i podanie szerokości siedziska, czy w xtra jest faktycznie 35 cm, a w xtra 2 tylko 29 cm.
bebe97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 15:26   #89
wampi23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 61
Dot.: Wózki QUINNY

ja mam wózek quinny zapp xtra, ale akurat jest u mojej mamy, więc Ci nie zmierzę, ale myśle, że spokojnie do 2,5 a nawet 3 lat dziecka wystarczy, teraz nasze dzieciaczki pampersy noszą, to i dupka większa się wydaje potem zdejmą pieluchę, to i miejsca więcej się zrobi
wampi23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 19:47   #90
bebe97
Wtajemniczenie
 
Avatar bebe97
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Wózki QUINNY

Cytat:
Napisane przez wampi23 Pokaż wiadomość
ja mam wózek quinny zapp xtra, ale akurat jest u mojej mamy, więc Ci nie zmierzę, ale myśle, że spokojnie do 2,5 a nawet 3 lat dziecka wystarczy, teraz nasze dzieciaczki pampersy noszą, to i dupka większa się wydaje potem zdejmą pieluchę, to i miejsca więcej się zrobi
Wampi
A co powiesz o stukaniu kolek na kostce? Bo w tym temacie mocno zdania podzielone, porownania do halasu walizki na kolkach albo znowu stwierdzenie ze wozek terkocze jak kazda inna parasolka na malych kolach
Miesiac mi to zajelo ale w koncu zapp xtra kupiony i jedzie do mnie
bebe97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-23 17:07:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.