Duze torebki - modne? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-26, 02:18   #1
AlexVico
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 33

Duze torebki - modne?


Zewszad dochdza mnie informacje, ze duze torebki sa (szczegolnie w tym roku, chociaz oczywiscie mowia tak prawie co roku) w modzie (np. tu: http://www.tlux.pl/index.php/news/720). Ja jednak nie widze ich az tak duzo u kobiet spotykanych na ulicy czy kolezanek z pracy. Czy Wy, drogie Panie naprawde tak jest lubicie? Wydaje mi sie, ze taki wielki "wor" moze byc dosc niepraktyczny bo po co tyle dziwigac (sila rzeczy pakuje sie wiecej niz potrzeba) no i pewnie ciezko cos znalezc.
AlexVico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 07:07   #2
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Duze torebki - modne?

Cytat:
Napisane przez AlexVico Pokaż wiadomość
Zewszad dochdza mnie informacje, ze duze torebki sa (szczegolnie w tym roku, chociaz oczywiscie mowia tak prawie co roku) w modzie (np. tu: http://www.tlux.pl/index.php/news/720). Ja jednak nie widze ich az tak duzo u kobiet spotykanych na ulicy czy kolezanek z pracy. Czy Wy, drogie Panie naprawde tak jest lubicie? Wydaje mi sie, ze taki wielki "wor" moze byc dosc niepraktyczny bo po co tyle dziwigac (sila rzeczy pakuje sie wiecej niz potrzeba) no i pewnie ciezko cos znalezc.
eeee niby jaką siłą ?! Ty sobei wyobrażasz, że ktoś wkłada na upór do torebki ile wlezie bo jest miejsce ?!...

Ja noszę duże torebki i nie wiem co w tym nieprkatycznego. Studiuje i często muszę nosisz mnóstwo teczek, teczuszek, zeszytów w rozmairze A4 więc torebka musi luźno to mieścić - upychać na siłę nie lubię. Poza tym w taką torebkę mieszcze spokojnie mojego laptopa (10 cali ) i dla mnie to też mega wygoda bo nie muszę sie martwić, że mi ktoś podwędzi/ja gdzieś zostwię osobną torebkę z tym. I to nie jest "po co tyle dźwigać" bo akurat muszę a nie wybieram tyle "dźwigać".
Jak mam luźniejszy dzień to mam w torbie portfel, telefon, okulary przeciwsłoneczne, jakieś kosmetyki i notes a4 i tyle.

Dla mnie to wygodne i tyle, powiewa mi czy to modne czy nie.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 07:08   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Duze torebki - modne?

Mam duża torbę bo jest praktyczna ,można wrzucic i parasol,portfel,tel,klucz e,chuteczki ,jakies kosmetyki,dokumenty i nie trzeba nosic tego w rekach.

Małe torebki uznaje tylko na imprezy,spacery.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 07:30   #4
greenka19
Rozeznanie
 
Avatar greenka19
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Z mojego nierealnego Świata
Wiadomości: 973
GG do greenka19
Dot.: Duze torebki - modne?

Wiesz co, mój TŻ też próbował zrozumieć czemu tak z uwielbieniem noszę prawie wszędzie ze sobą dużą torbę. No i nie zrozumiał bo mam tak i już Z taką torbą po prostu czuję się lepiej, bardziej mi się podoba i często nie muszę czegoś co kupię nosić w ręku bo w tej torbie właśnie będę mogła cokolwiek schować. I również kicham na to czy jest ona w tym czy innym sezonie modna czy nie
__________________
Walczyć, wierzyć, nie rezygnować!
greenka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 07:42   #5
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Duze torebki - modne?

Nie wiem ale mam nadzieję bo lubie wielkie torby tak, wszystko mi się mieści, czasem jeszcze rzeczy TŻa noszę do pracy ok.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 07:57   #6
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Duze torebki - modne?

Nie widzisz kobiet z duzymi torbami na ulicy? dziwne. Ja sobie funkcjonowania bez duzej torby nie wyobrazam. Malo tego, praktycznie wszystkie dziewczyny na mojej uczelni nosza duza torbe, i te patrzace na najnowsze trendy, i te pomykajace codziennie w tym samym polarze :P Swoja droga pamietam czasy, jak kobiety nosily male torebki a do tego siatki wiec bardzo sie ciesze ze takie cos wymyslono i jestem pewna ze takie torebki nigdy nie wyjda z mody, conajwyzej zmieniaja sie fasony.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 08:00   #7
Achnes
Zadomowienie
 
Avatar Achnes
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 853
Dot.: Duze torebki - modne?

Mi też jest obojętne to, czy te torebki są modne... Na ilość rzeczy, które noszę (i które są obowiązkowe dla mnie) musiałabym chyba ze 3 małe zawiesić sobie na szyi.
Poza tym, nie wydaje mi się, żeby modne były DUŻE bądź małe torebki, a raczej ich fasony, kolory i pod tym względem, jeżeli ktoś ślepo szaleje za modą, dobierze sobie torebkę, która jest dla niego i funkcjonalna i modna i w ogóle ach i och
Do tego ja osobiście lepiej czuję się z dużą torbą, bo jestem osobą bardzo wysoką. I nie zamienię komfortu na "styl".
Achnes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 08:03   #8
speare
exmod na urlopie:)
 
Avatar speare
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 19 482
Dot.: Duze torebki - modne?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Mam duża torbę bo jest praktyczna ,można wrzucic i parasol,portfel,tel,klucz e,chuteczki ,jakies kosmetyki,dokumenty i nie trzeba nosic tego w rekach.

Małe torebki uznaje tylko na imprezy,spacery.

Ja dokładnie tak samo, uwielbiam duże torby, bo są praktyczne. Mieszczę wszystko, co jest mi potrzebne i nie jest to upchane na ścisk.
Moja ukochana torebka ma taką wielkość, że bez problemu mieszczę w niej laptopa 15"4 co prawda już go tam nie noszę, bo boję się o jej uszy, ale za to wrzucam do niej wszystko, co potrzebne, plus mam miejsce na jakieś małe zakupy, więc nie musze taskać reklamówek.
Tylko ważny jest też kształt torebki, osobiście nie lubię worków... w nich na prawdę jest bałagan... Jak dla mnie torebka musi być duża, ale jakiś kształt też musi posiadać
speare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 10:58   #9
klotylda14
Zadomowienie
 
Avatar klotylda14
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 431
Dot.: Duze torebki - modne?

Duże torby na pewno są modne, bo większość kobiet je nosi (a popularność z pewnością jest miernikiem mody).
Ja uwielbiam wielgaśnie torebska i nie wyobrażam sobie siebie z inną.
Teraz marzy mi się taka z biglem, szara i pikowana.
klotylda14 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 16:08   #10
tarantata
Raczkowanie
 
Avatar tarantata
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 418
Dot.: Duze torebki - modne?

tez nie wyobrazam sobie zycie bez wielkiej torby.
na zajecia nosze duzy zeszyt + laptopa + obiad + wode + stale wyposazenie szczotka-komorka-kosmetyczka-portfel-okulary i nie wiem w czym bym to miala nosic jak nie w torbie :P
a jak nie ide do szkoly to tez malych nie toeruje i nosze moja duza chocby byla prawie pusta :P
ale worki dla mnie tez sa beeee i torba musi miec ksztalt!
__________________
zapuszczam! cel: 70 cm, jest: 59 cm
team v-cut!
tarantata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 19:10   #11
poldzia89
Zadomowienie
 
Avatar poldzia89
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Duze torebki - modne?

ja również nie wyobrażam sobie życia bez wielkiej torby!
mam w niej wszystko co potrzebne i nie musze do tego nosic dodatkowych torebek! Moim zdaniem moda na nie nie minie, tak jak dziewczyny wspominały zmieniają się tylko fasony
__________________
Dietetyk z pasją

poldzia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 01:25   #12
AlexVico
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 33
Dot.: Duze torebki - modne?

Dzieki za odpowiedzi Faktycznie, zaczalem troche bardziej przygladac sie typom torebek noszonych przez mijane na ulicy kobiety i jednak troche tego jest - wlasciwie sporo jest duzych, ale nie sprawiajacych wrazenia gigantow - moze stad wczesniejsza nie do konca trafna obserwacja. Podoba mi sie wasze stawianie praktycznosci ponad moda, chyba mimo wszystko podswiadomie podarzalem za jakimis glupimi stereotypami, takze dzieki za lekcje
AlexVico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 09:42   #13
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Duze torebki - modne?

Dla mnie obojętne czy duża torba jest modna czy nie. Ważne, żeby była na tyle pojemna, aby pomieścić wszystkie potrzebne mi przedmioty. Jak mam luźny dzień czy weekend to wezmę mała torebkę przez ramie, ale nie też jakąś mikro, mój portfel jest sam w sobie dość duży, więc torba nie może być za mała, nie będę poortfela trzymała w rękach
surka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 12:28   #14
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Duze torebki - modne?

Według mnie duża torebka ładniej wygląda niż taka mała, no chyba że ta mała jest na długim pasku i mozna ją tak na bok zawiesić na sobie ale jak widzę kobietę z malutką torebeczką na ramieniu to wygląda to dla mnie śmiesznie nie mówiąc już o otyłej kobiecie bo wtedy to juz wogóle taka malutka torebka na ramieniu wygląda komicznie jak dla mnie chodze z dużą torbą a w niej mam pare rzeczy ktore mogą sie mi przydać i lubię być taka przygotowana na wszytsko
__________________
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 12:33   #15
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Duze torebki - modne?

A mnie wkurza ta moda na duże torebki, bo trudniej znaleźć te mniejsze, pośrednie Tak sie składa, że nie mam potrzeby dzwigania ogromnej troby, bo byłąby po prostu pusta. Dwa jestem trochę za drobna do toreb XXL i zle sie czuje z takimi.
Chociaż rozumie kobiety, którę nosza takie na uczelnie. Sama jak się uczyłam nosiłam masę rzeczy w torebce rzeczy nizbednych, notatki, dokumenty,jedzenie, a potem nawet zakupy
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 09:28   #16
convali
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 96
Dot.: Duze torebki - modne?

Jasne, że modne ja uwielbiam duże torby. A tak samo trudno mi jest znaleźć rzeczy w małej jak i większej. Najlepsze są skórzana, które mają ten specyficzny zapach. Natrafiłam dzisiaj na ciekawy model od Wukadora:
convali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 10:24   #17
CharLizZie
Zakorzenienie
 
Avatar CharLizZie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 637
Dot.: Duze torebki - modne?

Akurat to czy modna jest duża czy mała torba jest już dla mnie dość absurdalne zazwyczaj biorę taką jakiej potrzebuje do danej okazji i tyle.
A co do samych dużych toreb, to bardzo lubię, najczęściej noszę właśnie takie
__________________
wege

www.pomooc.pl> ustaw sobie na stronę startową, pajacyk, pusta miska, wszystko w jednym miejscu
CharLizZie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 13:18   #18
ambiente
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 9
Dot.: Duze torebki - modne?

nosze i te nalutkie i te spore
Wszystko zalezy od sytuacji
ambiente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 14:01   #19
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Duze torebki - modne?

Na takie Giga torebki pamiętam szał około 2 lata temu. Zakrywały 1/3 ciała
Również dobieram torebkę w zależności od tego jakich gabarytów wymaga pakowany asortyment
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 14:18   #20
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Duze torebki - modne?

Ja przewielbiam duże torebki , nie wyobrażam na co dzień chodzić w małej w której nic nie zmieszczę, a nawet jeśli bym miała chodzić z pustą to i tak stawiam na dużą . Uważam, że są modne i będą jeszcze długo w modzie. Ostatnio w dwóch fajnych urwały mi się rączki od tego chodzenia , a wcale takich ciężarów nie dźwigam .
__________________
`Nie zapomnij nigdy tego,
Że KOCHAĆ szczerze

Można tylko JEDNEGO !`

pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 14:28   #21
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Duze torebki - modne?

Cytat:
Napisane przez pyska06 Pokaż wiadomość
Ja przewielbiam duże torebki , nie wyobrażam na co dzień chodzić w małej w której nic nie zmieszczę, a nawet jeśli bym miała chodzić z pustą to i tak stawiam na dużą . Uważam, że są modne i będą jeszcze długo w modzie. Ostatnio w dwóch fajnych urwały mi się rączki od tego chodzenia , a wcale takich ciężarów nie dźwigam .
Ostatnio oglądając torebki XXL stwierdziłam, że mają strasznie cienkie rączki na swoje gabaryty
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 14:30   #22
Lisanka
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 38
Dot.: Duze torebki - modne?

Cześć, dziewczyny mam do Was taką prośbę. Zerknijcie proszę na te torebki. Myślicie, że zmieszczę w nich arkusz w rozmiarze A4? Robię właśnie zamówienie w tym sklepie, tylko nie do końca mogę się zdecydować czy kupować czy nie, bo nie znam jej rozmiaru. Jak sądzicie, czy ona będzie taka troszeczkę większa?
Lisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 18:30   #23
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Duze torebki - modne?

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Małe torebki uznaje tylko na imprezy,spacery.
ja również.

Duża jest praktyczna, nawet jak wychodzę tylko z kluczami i portfelem to mogę wrócić z zakupami na kolacje + innymi rzeczami, nie wspomnę o studentkach i notatkach i skoroszytach które trzeba nosić .
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.