mroczna dziewczyna na dyskotece...pomocy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-28, 00:55   #31
sohee
Rozeznanie
 
Avatar sohee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 575
Dot.: mroczna dziewczyna na dyskotece...pomocy!

Ubierz się na czarno ale seksownie, zamiast bluz i bojówek załóż coś obcisłego. Gorset jest fajnym pomysłem, do tego widziałabym czarne rurki, szkoda że nie masz obcasów ale baletki też dadzą radę. Nie wiem czy pasek z ćwiekami nie jest zbyt nachalny, zamiast tego ubierz może węższą pieszczochę z mniejszymi kolcami. Na gorset świetnie wyglądałaby marynarka z podwiniętymi rękawami, może być nawet ciut za duża. Nie koniecznie musi być to nówka sztuka ze sklepu, mi się taką udało znaleźć w szafie mamy a drugą w sh. Z takim dekoltem możesz sobie pozwolić na większą biżuterię na szyi, może naszyjnik z suwaków http://lullaphy.blogspot.com/2011/01...naszyjnik.html ? Pomaluj paznokcie na czerwono, a na oko kreskę zrobioną eyelinerem i będzie git. Wpisz sobie "styl rockowy" w Google grafika i się zainspiruj. ;-)
sohee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 09:43   #32
Althea
Raczkowanie
 
Avatar Althea
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 192
Dot.: mroczna dziewczyna na dyskotece...pomocy!

Też mam bardziej 'mroczny' styl. Niemniej nie same bluzy i spodnie. Jestem ogromną fanką spódnic wszelakich, koszul, bluzek, gorsetów. Część ubrań mam faktycznie typowo gotycko-metalową, ale dużą część kupuję z myślą uniwersalną. Np. czarna krótsza spódnica z pantofelkami na obcasie wygląda dobrze na bardziej eleganckie okazje, gdy jednak założę do niej takie buty http://www.gothicdream.eu/index.php?main_page=produ ct_info&cPath=21_26&produ cts_id=233
to całość stroju od razu robi się gotycka.

Postaraj się wybrać kiedyś na zakupy po parę takich strojów uniwersalnych (głównie są to spódnice, czarne spodnie, koszule) i operuj dodatkami w zależności od tego czy to impreza 'bardziej klimatyczna' czy elegancka
Althea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.