"Kretynka" na forum!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-05, 08:10   #1
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Exclamation

"Kretynka" na forum!!


Coraz więcej osób na tym forum zauważa, że są równi i równiejsi. Niektórym można nazywać inne wizażanki kretynkami!! bez żadnych konsekwencji mimo prośby o reakcję admina. Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego się tak dzieje, a może poprostu kretynka jest dopuszczalna na wizażu, a więc odkryłam lukę regulaminową. Jeśli ktoś wkurza cię nazwij go -"co za kretynka z ..."
Oto link do tej strony. Wypowiedź -anastazjaa- ta "równiejsza" jakby ktoś jej nie znał.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...czoraj+w%B3osy

Czy ktoś podwży teraz, że nie ma równiejszych na wizażu?? Czekałam tylko 2 dni żeby mieć na to dowód bez poświęcenia dużo czasu.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 08:15   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Jesli słowo to tak Cię zbulwersowało powinnaś to zgłosić to adminowi albo moderatorowi tego forum. Niestety nie mamy oczu wokół głowy, szóstego zmysłu i doby 30-godzinnej by śledzić wszyskie wątki na wizażu.
Z tego co widzę okreslenie to padło 1 lipca czyli aż 4 dni temu zaś osoba która go użyła jest nowa, ma tylko 91 postów na koncie-nie spotkałam się jeszcze na wizazu z zarzutem istnienia tych "równych i równiejszych" gdzie tą równiejszą jest osoba z małym stażem
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 08:24   #3
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez smirky
Coraz więcej osób na tym forum zauważa, że są równi i równiejsi. Niektórym można nazywać inne wizażanki kretynkami!! bez żadnych konsekwencji mimo prośby o reakcję admina. Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego się tak dzieje, a może poprostu kretynka jest dopuszczalna na wizażu, a więc odkryłam lukę regulaminową. Jeśli ktoś wkurza cię nazwij go -"co za kretynka z ..."
Oto link do tej strony. Wypowiedź -anastazjaa- ta "równiejsza" jakby ktoś jej nie znał.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...czoraj+w%B3osy

Czy ktoś podwży teraz, że nie ma równiejszych na wizażu?? Czekałam tylko 2 dni żeby mieć na to dowód bez poświęcenia dużo czasu.
A jak nazwałabyś kogoś, kto podrzuca autoreklamę, a na dodatek w bardzo mało inteligentny sposób? W Kopalińskim jest taki opis tej przypadłości: tępak, idiota, głupiec, bałwan. Nie uważam by Anastazjaa obraziła inną wizażankę - nazwała rzecz po imieniu, tym bardziej, że w rażący sposób złamała regulamin - chciała wykorzystac forum oszukując dziewczyny - czyli jak nazwę ją oszustką - to zgłosisz to adminowi?
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 08:32   #4
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: "Kretynka" na forum!!

[quote=smirky]Coraz więcej osób na tym forum zauważa, że są równi i równiejsi. quote]
Zgadzam się. Jeśli ktoś ma długi staż wolno mu duuużo więcej. Czasem wszystko.
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 08:36   #5
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: "Kretynka" na forum!!

[quote=takasobieania]
Cytat:
Napisane przez smirky
Coraz więcej osób na tym forum zauważa, że są równi i równiejsi. quote]
Zgadzam się. Jeśli ktoś ma długi staż wolno mu duuużo więcej. Czasem wszystko.

Aniu, nie wiem, jaki ma staż dziewczyna, o którą poszło..., ale nie uważam, aby obraziła kogokolwiek... . I wcale nie jest tak, że wolno starszyźnie duuużo więcej. Poza tym, jesli tak jest, to jest to konsekwencją tego, że w przebiegu pobytu na forum nie zdażyło im się kogoś obrazic...., poza tym takie problemy zgłasza się, a nie czeka, że ktoś (Super Złoś) zauważy je.
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 08:38   #6
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: "Kretynka" na forum!!

[quote=Iwona31]
Cytat:
Napisane przez takasobieania


Aniu, nie wiem, jaki ma staż dziewczyna, o którą poszło..., ale nie uważam, aby obraziła kogokolwiek... . I wcale nie jest tak, że wolno starszyźnie duuużo więcej.
Podaj jakieś przykłady, jeśli nie zgadzasz sie ze mną...
Nie chodziło mi o ta dziewczynę tylko tak ogólnie. Wiele razy dziewczyna z długim stażem była broniona przez moderatorów za coś za co "młoda" wiżażanka zostałaby upomniana.
A kretynką nie powinno się nazywać nikogo, jeśli się ma choć za grosz taktu i dobrego wychowania.
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 08:42   #7
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: "Kretynka" na forum!!

[quote=takasobieania]
Cytat:
Napisane przez Iwona31
Nie chodziło mi o ta dziewczynę tylko tak ogólnie. Wiele razy dziewczyna z długim stażem była broniona przez moderatorów za coś za co "młoda" wiżażanka zostałaby upomniana.
A kretynką nie powinno się nazywać nikogo, jeśli się ma choć za grosz taktu i dobrego wychowania.

Może masz rację, z drugiej strony jakim innym słowem określiłabyś to, co zrobiła "obrażona" (zbanowana notabene za swój czyn) dziewczyna?
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 08:44   #8
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Przemilczałabym. Złoś chyba się z nią rozprawił więc komentarze są zbędne. Lepiej nie pisac nic niż pisać złośliwie.
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 08:47   #9
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez Iwona31
Może masz rację, z drugiej strony jakim innym słowem określiłabyś to, co zrobiła "obrażona" (zbanowana notabene za swój czyn) dziewczyna?
ale tu rozpatrujemy nazwanie kogoś kretynką, bez względu na to kto i dlaczego taka reakcję sprowokował. Obrażanie kogoś jest niestosowne i nieważne czy obrażona osoba była fair, czy dostała bana itp
Choć nadal pozostaję przy tym że jeśli smirky tak to oburzyło powinna to zgłosić odpowiednim osobom. Po to istnieje funkcja ZŁY POST
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 08:47   #10
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez takasobieania
Przemilczałabym. Złoś chyba się z nią rozprawił więc komentarze są zbędne. Lepiej nie pisac nic niż pisać złośliwie.

Ludzie mają różne temperamenty.... poza tym rzeczona "kretynka" już na forum nie działa - tak więc temat stracił na aktualnosci.
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 08:49   #11
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez agabil1
ale tu rozpatrujemy nazwanie kogoś kretynką, bez względu na to kto i dlaczego taka reakcję sprowokował. Obrażanie kogoś jest niestosowne i nieważne czy obrażona osoba była fair, czy dostała bana itp
Choć nadal pozostaję przy tym że jeśli smirky tak to oburzyło powinna to zgłosić odpowiednim osobom. Po to istnieje funkcja ZŁY POST

Nie wypada mi się nie zgodzic. Ale własnie - tak jak pisałam juz wczesniej - uważasz, że ktoś - kogoś lub Ciebie - zgłoś, a nie rzucaj oskarżenia (oczywiscie to do autorki), że panuje jakis podział....
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...

Edytowane przez Iwona31
Czas edycji: 2006-07-05 o 10:01
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 09:44   #12
Brewka :)
sophisticated
 
Avatar Brewka :)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7 952
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez smirky
Coraz więcej osób na tym forum zauważa, że są równi i równiejsi. Niektórym można nazywać inne wizażanki kretynkami!! bez żadnych konsekwencji mimo prośby o reakcję admina. Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego się tak dzieje, a może poprostu kretynka jest dopuszczalna na wizażu, a więc odkryłam lukę regulaminową. Jeśli ktoś wkurza cię nazwij go -"co za kretynka z ..."
Oto link do tej strony. Wypowiedź -anastazjaa- ta "równiejsza" jakby ktoś jej nie znał.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...czoraj+w%B3osy

Czy ktoś podwży teraz, że nie ma równiejszych na wizażu?? Czekałam tylko 2 dni żeby mieć na to dowód bez poświęcenia dużo czasu.
może jednak zgłaszała?
ciekawe, czy to te upały tak wpływają na temperaturę na wizażu, bo odnoszę wrażenie, że coś tu się ostatnio gorąco robi
__________________
elementarz reaktywacja
przepisy
Brewka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 11:12   #13
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Dla puryzmu:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kretyn
nie jest stricte epitetem, lecz określeniem inteligencji danej osoby.

Nie zmienia to jednak faktu, że w tym poście anastazjaa złamała regulamin.


p.s. Smirky, znasz może Nataniel?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 11:18   #14
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Dla puryzmu:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kretyn
nie jest stricte epitetem, lecz określeniem inteligencji danej osoby.

Nie zmienia to jednak faktu, że w tym poście anastazjaa złamała regulamin.


p.s. Smirky, znasz może Nataniel?

Tak Cię wczoraj potrzebowałam (łysmy) na "Polityce zastraszania użytkowników"..........a tyś tu.... .
Mamy Cię!!!!!!!
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 11:25   #15
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez Iwona31
Tak Cię wczoraj potrzebowałam (łysmy) na "Polityce zastraszania użytkowników"..........a tyś tu.... .
Mamy Cię!!!!!!!
Jest upał, gorąco jak piecu - nadmiar cycatych tematów źle wpływa na ciśnienie krwi - boję się o jakiś wylew
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 11:37   #16
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Mnie ta kretynka jakoś nie poruszyła
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 11:38   #17
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Złosiu, co znaczą cycate tematy? Nowa jestem i nie kumam
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 11:42   #18
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Jest upał, gorąco jak piecu - nadmiar cycatych tematów źle wpływa na ciśnienie krwi - boję się o jakiś wylew

Ech.......Ty to jesteś......, ale z rana zamiast małej czarnej....starsza, doświadczona?....
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 12:35   #19
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Mnie już zaczynają wkurzać te wszystkie teksty o KWA i o równych i równiejszych Ostatnio się zastanawiałam z czego to się bierze i są dwa powody-ktoś jest albo nowy albo nie bierze bardzo czynnego udziału w życiu forum. Dziewczyny przesadzacie z tymi KWA Dziewczyny znają się nie tylko na forum,ale również w realu, poprzez komunikatory etc. Co ja mam być wredna dla kogoś kto mnie zawsze wysłucha i nie musi o tym wiedzieć 10 000 osób, nie mam bronić osoby o której wiem,że coś co np. zostało przez kogoś odebrane na opak,że ta osoba tak nie chciała tego napisać,że to nie w jej stylu

Jeszcze coś na koniec odnośnie tego,że "stare" Wizażanki czują się tu pewnie. Jestem tu niecałe dwa lata, jestem osobą, która jest w piątce największych grafomanek na forum i ja wcale nie czuję,że mogę wszystko. Wiem,że podlegam pod takie same reguły jak użytkowniczka, która jest tu zaledwie dwa tygodnie,więc nie rozumiem tego,że stare Wizażanki pozwalają sobie na zbyt wiele
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 12:52   #20
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Jest upał, gorąco jak piecu - nadmiar cycatych tematów źle wpływa na ciśnienie krwi - boję się o jakiś wylew
No bo to już xx urodziny (ciekawscy zobaczą na str głównej ) Sto lat, dużo cycatych cytatów (tematów też )
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 13:22   #21
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: "Kretynka" na forum!!

la-la-la-la-la , kretynka, nie kretynka, stara/nowa wizażanka , kolejny "fascynujący " wątek A ten naprawdę fascynujący, cycaty został zamkniety i mnie, mnie która te cyce (chyba do historii Wizażu przejdą ) na powierzchnię absurdu wydobyła nikt nie podziękował . Ach, wy niedobre......
la-la-la-la-la .....................
Agabil, ale mamy słoneczko w łodzi
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 13:30   #22
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez Iwona31
Ech.......Ty to jesteś......, ale z rana zamiast małej czarnej....starsza, doświadczona?....
A po starszej doświadczonej wylew jest mniejszy, czy może przyjemniejszy?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 13:31   #23
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Swoją drogą, to było dobre

Stosując Twoją gramatykę... Żegna ją.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 13:43   #24
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
A po starszej doświadczonej wylew jest mniejszy, czy może przyjemniejszy?

Zależy o jaki WYLEW Ci chodzi i jak długo nie wylewałeś Bo przyjemny jest jak diabli - nawet ten malutki
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 14:31   #25
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Agabil1 - zgłaszałam do Złosia kilka dni temu ten incydent. Poprosił o szczegóły i nic, przypomniałam się po 1-2 dniach i nic, dlatego napisałam ten wątek. Znam to forum dłużej, ale zarejestrowałam się prawie tylko po to, aby to forum oczyścić z kółka wzajemnej adoracji.
Złosiu nie znam Nataniel.
Proszę się zdecydować w końcu czyim jestem klonem. Jestem tu nowa, a już 2 sugestia klonowania... Lubię bronić słabszych - taka moja natura. Mało tu zaglądam, ale postanowiłam wychwytywać takie sprawy - chociażby dla wizażanek które są bardzo kulturalne i mądre. Myślę,że to tylko i wyłącznie dzięki nim to forum ma powodzenie.
Polowałam (bardzo krótko) żeby udowodnić jak różnie traktuje się różne osoby. Nie mogę w wyszukiwarce znaleźć "mafi", która zaatakowała dziewczynę która miała odmienne zdanie, ale zrobiła na swoje nieszczęście błąd ortograficzny. Dały jej nieźle popalić. Jeśli ktoś jestsprytniejszy może odszukać - chodziło o solarium. Dziwnym zbiegiem okoliczności, jeśli ktoś jest innego zdania niż elita, szybko zbiegają się na ten wątek i atakują. Może tylko ja jestem przewrażliwiona, ale zauważam, że coraz więcej osób to również zauważa.
Droga "elitto" proszę, nie psujcie tak fajnego forum.

Złosiu proszę o usprawiedliwienie mnie - że wcześniej kontaktowałam się z Tobą z prośbą o reakcję.

Wiem, wiem długo tu nie pociągnę. Czychać teraz będzie na mnie dobre kilka osób. Już pewnie informują się wzajemnie na atak.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 14:38   #26
vilandra
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 813
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez smirky
Agabil1 - zgłaszałam do Złosia kilka dni temu ten incydent. Poprosił o szczegóły i nic, przypomniałam się po 1-2 dniach i nic, dlatego napisałam ten wątek. Znam to forum dłużej, ale zarejestrowałam się prawie tylko po to, aby to forum oczyścić z kółka wzajemnej adoracji. .

Cytat:
Napisane przez smirky
Nie znam Nataniel. Polowałam (bardzo krótko) żeby udowodnić jak różnie traktuje się różne osoby. Nie mogę w wyszukiwarce znaleźć "mafi", która zaatakowała dziewczynę która miała odmienne zdanie, ale zrobiła błąd ortograficzny. Jeśli ktoś sprytniejszy jest może odszukać - chodziło o solarium. Dziwnym zbiegiem okoliczności, jeśli ktoś jest innego zdania niż elita, szybko zbiegają się na ten wątek i atakują. Może tylko ja jestem przewrażliwiona, ale zauważam, że coraz więcej osób to również zauważa.
Droga "elitto" proszę, nie psujcie tak fajnego forum.

Złosiu proszę o usprawiedliwienie mnie - że wcześniej kontaktowałam się z Tobą z prośbą o reakcję.

Wiem, wiem długo tu nie pociągnę. Czychać teraz będzie na mnie dobre kilka osób. Już pewnie informują się wzajemnie na atak.
vilandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 14:51   #27
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez smirky

Wiem, wiem długo tu nie pociągnę. Czychać teraz będzie na mnie dobre kilka osób. Już pewnie informują się wzajemnie na atak.
Teoria spiskowa pełną gębą...

Lecę skrzyknąć parę dziewczyn do ataku
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 15:34   #28
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Smirky - to może dołączysz do nas - spiskowców? Im nas więcej - tym lepiej!
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 15:51   #29
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Pomijając fakt, że dla mnie te wszystkie KWA to bzdura, to czegoś tu nie rozumiem. Wspomniana Anastazjaa jest z nami od kwietnia tego roku i ma całe 91 postów na koncie. Jaką ona jest znów starą Wizażanką??? I gdzie ona jest równiejsza???


I nie powinno i na szczęście nie jest tak, że to, że ktoś jest spamerem/trollem czy innym stworem upoważnia innych uczestników do obrażania go do woli!
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 15:59   #30
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Iwona31 - nie dziękuję. Ja jestem zawsze po stronie sprawiedliwych i nie dokuczających innym. Mam swoje zdanie i nie muszę wspierać się innymi.

Nie jestem klonem Nefryt, Profesjonalistki!!!

A oto cytat za co można dostać bana, a za co wymuszone upomnienie (po prośbie o reakcję - oczywiście bez skutku i założeniu wątku "kretynka" - wynik upomnienie)
- tu odchodzi na urlop profesjonalistka za swoją wypowiedź.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ofesjonalistka

-tu upomnienie dla anastazjii za epitet "co za kretynka z.."
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ofesjonalistka

Są równi i równiejsi, czy mi się wydaje....

Jestem początkująca i słabo poruszam się na forum. Mam nadzieję że dobrze odczytacie z załączonych linków.

Ja nie oceniam : reklama, bądź złe zachowanie. Nie neguję czy ktoś jest kretynką lub nie. Poprostu nie lubię czytać epitetów zwłaszcza pod adresem osoby która nie może się wypowiedzieć. Są bany - i bardzo dobrze tylko proszę o sprawiedliwą reakcję. Proszę reagować na nagonki. Jeszcze nigdy nie przeczytałam upomnienia admina za naśmiewanie się z kogoś.(proszę zauważyć jakie to osoby naśmiewają się). Założyłam ten temat nie po to żeby dokuczyć anastazjii. Przepraszam cię jeśli tak odebrałaś. Ten incydent jest tylko jednym przykładem z wielu. Czekałam na nową sytuację, ponieważ wyszukiwarka nie wyszukuje mi tego co chcę i nie mogę się podpierać innymi przykładami bez uzasadnienia, ale to nie znaczy, że poddałam się z szukaniem. Jest tego naprawdę sporo.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.