Mamy wrześniowe 2021 - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-19, 20:49   #1801
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Marzena00 Pokaż wiadomość
Obstawiasz chłopca czy dziewczynkę ?
Coś czuję, że będzie druga dziewucha

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 07:35   #1802
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Coś czuję, że będzie druga dziewucha

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Cóż... Ja też tak czułam a tu .... Siusiak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 08:31   #1803
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Gratuluję udanych wizyt i kolejnych odkrytych płci

U mnie nuda. Maluch daje czasem o sobie znać ja wciąż niewiele jem. Już 14+2 a ja mam taki brzuch, jak miałam. Oczywiście nie płaski, bo nie doszłam jeszcze do figury sprzed ostatniej ciąży, ale jeszcze żadnych zmian garderoby z powodu obecnej ciąży nie było.

Biję się z myślami, czy iść na pogrzeb, czy w ogóle jestem w stanie psychicznie to ogarnąć. Najchętniej poszłabym sama już po pogrzebie, a nie robiła dobrą minę do złej gry wśród osób, których nie znam albo z którymi się nie dogaduję. Ojca mi to nie zwróci. A mieliśmy niezbyt bliskie relacje, bo to nie on mnie wychowywał. Mieliśmy kontakt dopiero od 6lat i niestety nie był bliski, więc też w jakiejś bardzo wielkiej żałobie nie jestem. Nie mam poczucia utraty rodzica, bo przez większość życia ojca nie znałam, a raczej straconego czasu. Szczególnie w tej pandemii, kiedy taki jest nacisk na dystans społeczny, nie odwiedzanie starszych i chorych, bo może się być zagrożeniem... No może, ale mój ojciec praktycznie i tak nie miał szans bez operacji, więc trochę jednak ten czas straciliśmy na dostosowywanie się do wymogów pandemii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

A TŻ nosił wczoraj Leośka, naszego 9miesięczniaka, i tak go nosił, że skręcił kolano. Ma się oszczędzać i zwolnienie do 16 kwietnia zdolny....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 08:49   #1804
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Cóż... Ja też tak czułam a tu .... Siusiak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzisiaj znowuz miałam sen, że powiedzieli mi, że będzie chłopak


Michiru, w takiej sytuacji, jeśli nie bardzo chcesz i nie będziesz się przejmować gadaniem innych, że Cię nie było, to może rzeczywiście pojdz na spokojnie już po pogrzebie na cmentarz.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 09:27   #1805
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Dzisiaj znowuz miałam sen, że powiedzieli mi, że będzie chłopak


Michiru, w takiej sytuacji, jeśli nie bardzo chcesz i nie będziesz się przejmować gadaniem innych, że Cię nie było, to może rzeczywiście pojdz na spokojnie już po pogrzebie na cmentarz.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
Ich gadanie i tak do mnie nie dotrze, może poza macochą. Zapewne spotkamy się na jakiejś sprawie spadkowej albo czymś w tym stylu, nie wiem jak się takie rzeczy załatwia. Ale ona zawsze traktowała mnie per noga, więc nie mam zamiaru się przejmować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 09:33   #1806
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja bym sobie spokojnie poszła na pogrzeb słońcu to twój ojciec i masz prawo tam być a to też ważne żeby jakoś domknąć proces żałoby.
A że covid to spokojnie możesz sobie stanąć dalej od innych i tyle. Takie mam zdanie. Bo i bezpieczniej z uwagi na epidemie i od gadania trochę dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 12:38   #1807
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Ja bym sobie spokojnie poszła na pogrzeb słońcu to twój ojciec i masz prawo tam być a to też ważne żeby jakoś domknąć proces żałoby.
A że covid to spokojnie możesz sobie stanąć dalej od innych i tyle. Takie mam zdanie. Bo i bezpieczniej z uwagi na epidemie i od gadania trochę dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie przejdzie, jak stanę gdzieś dalej. Macocha na to nie pozwoli. Wtedy to dopiero byłoby gadanie i krzywe spojrzenia, a po pogrzebie sceny. Wolę sobie oszczędzić, mojemu ojcu i tak w tym momencie to różnicy nie zrobi. Nie mam ochoty na sceny wśród praktycznie obcych osób. Żałoby też nie mam zamiaru nosić żadnej, już jest po fakcie. Trzeba było pewne rzeczy zrobić wcześniej z obu stron, po śmierci już się tego nie odbuduje.

Miałam się umówić na prenatalne, a z tego wszystkiego zupełnie zapomniałam. Muszę się jeszcze umówić na ważenie i mierzenie ciśnienia, miałam to zrobić już po ostatniej wizycie kontrolnej. W luxmedzie najwyraźniej lekarz tego nie robi podczas wizyty w gabinecie tylko trzeba extra podejść do zabiegowego, a w tym przypadku raczej do laboratorium jakoś tak dziwnie, że tyle rzeczy na raty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-20, 12:42   #1808
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Muszę się jeszcze umówić na ważenie i mierzenie ciśnienia, miałam to zrobić już po ostatniej wizycie kontrolnej. W luxmedzie najwyraźniej lekarz tego nie robi podczas wizyty w gabinecie tylko trzeba extra podejść do zabiegowego, a w tym przypadku raczej do laboratorium jakoś tak dziwnie, że tyle rzeczy na raty.
Nie tylko w Luxmedzie, znajoma ma Medicover i tam jest podobny system (tylko większy cyrk, bo powinna się na ważenie i ciśnienie umówić do położnej tuż przed wizytą u gina, a nigdy nie ma terminów do położnej wtedy, kiedy gin przyjmuje ).
Chociaż mój gin pozwala mi po prostu zważyć się i zmierzyć ciśnienie w domu, wygodniej i dla niego, i dla mnie.
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 12:44   #1809
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Marzena00 Pokaż wiadomość
No tak, w pierwszej ciąży miałam termin na początku miesiąca i wszystko miałam szybciej niż teraz
Ja jestem daleko z tyłu za dziewczynami, one już polowkowe niedługo a ja mam dopiero prenatalne w poniedziałek. No ale mam termin na koniec września wiec no

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 12:55   #1810
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Nie tylko w Luxmedzie, znajoma ma Medicover i tam jest podobny system (tylko większy cyrk, bo powinna się na ważenie i ciśnienie umówić do położnej tuż przed wizytą u gina, a nigdy nie ma terminów do położnej wtedy, kiedy gin przyjmuje ).
Chociaż mój gin pozwala mi po prostu zważyć się i zmierzyć ciśnienie w domu, wygodniej i dla niego, i dla mnie.
Jakbym miała ciśnieniomierz to też właśnie to byłoby wygodniejsze. Bo co to za wygoda, jak trzeba czekać na swoją kolej i jeszcze nie jest się przecież nawet zapisanym do tego gabinetu, a ludzie czekający na pobranie krwi nie są skłonni przepuścić i co to za badanie ciśnienia, jak wchodzisz z marszu bez odpoczynku. Bez sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 13:06   #1811
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja to w luxmedzie muszę osobno umawiać się do położnej albo w recepcji albo przez infolinię i irytuje mnie to trochę, bo jednak wybór terminu w aplikacji jest wygodny jak się trafi fajna pani w rejestracji to stara się znaleźć termin w dzień wizyty u lekarza, a ostatnio w jednym dniu ważenie, a na drugi wizyta u gina

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-20, 13:15   #1812
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez Michiru Pokaż wiadomość
Jakbym miała ciśnieniomierz to też właśnie to byłoby wygodniejsze. Bo co to za wygoda, jak trzeba czekać na swoją kolej i jeszcze nie jest się przecież nawet zapisanym do tego gabinetu, a ludzie czekający na pobranie krwi nie są skłonni przepuścić i co to za badanie ciśnienia, jak wchodzisz z marszu bez odpoczynku. Bez sensu.
Jak moje pomiary przed prenatalnymi
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 13:25   #1813
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja się ważę w domu (aktualnie minus 4 kg ), ciśnienie mierze w domu i jest ok, mierzy mi też gin w gabinecie tam zawsze za wysokie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 17:16   #1814
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88589867]Ja to w luxmedzie muszę osobno umawiać się do położnej albo w recepcji albo przez infolinię i irytuje mnie to trochę, bo jednak wybór terminu w aplikacji jest wygodny jak się trafi fajna pani w rejestracji to stara się znaleźć termin w dzień wizyty u lekarza, a ostatnio w jednym dniu ważenie, a na drugi wizyta u gina

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ja się do położnej nie umawiam, bo nie mam potrzeby, ale terminy do mojego prowadzącego pojawiają się na tydzień do przodu dopiero, wcześniej nie mam możliwości. W ogóle z tym ważeniem i mierzeniem ciśnienia to takie dziwne dla mnie, szkoda że nie jest to robione od razu w gabinecie. Teraz mi głupio, że miałam to już załatwić kilka tyg temu, a robię to dopiero teraz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 18:42   #1815
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;88589867]Ja to w luxmedzie muszę osobno umawiać się do położnej albo w recepcji albo przez infolinię i irytuje mnie to trochę, bo jednak wybór terminu w aplikacji jest wygodny jak się trafi fajna pani w rejestracji to stara się znaleźć termin w dzień wizyty u lekarza, a ostatnio w jednym dniu ważenie, a na drugi wizyta u gina

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Ja jestem chyba nie wtajemniczona w coś dlaczego do położnej? ja chodzę tylko do lekarza w luxmedzie i nic nie mówił że coś u położnej mam robić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 18:53   #1816
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez kghyt Pokaż wiadomość
Ja jestem chyba nie wtajemniczona w coś dlaczego do położnej? ja chodzę tylko do lekarza w luxmedzie i nic nie mówił że coś u położnej mam robić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Niektórzy lekarze odsyłają na ważenie i mierzenie ciśnienia.

Jak byłam osobno na samo "USG do 10 tygodnia", to gość w recepcji się upewniał, czy nie ma mnie umówić do położnej jeszcze, bo doktor wszystkie pacjentki kieruje 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 19:00   #1817
kghyt
Raczkowanie
 
Avatar kghyt
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 411
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Niektórzy lekarze odsyłają na ważenie i mierzenie ciśnienia.

Jak byłam osobno na samo "USG do 10 tygodnia", to gość w recepcji się upewniał, czy nie ma mnie umówić do położnej jeszcze, bo doktor wszystkie pacjentki kieruje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ok pewnie dlatego mi każe zapisywać co 2 tygodnie ciśnienie i wazę się zawsze przed wizyta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kghyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 20:16   #1818
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 239
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
Nie tylko w Luxmedzie, znajoma ma Medicover i tam jest podobny system (tylko większy cyrk, bo powinna się na ważenie i ciśnienie umówić do położnej tuż przed wizytą u gina, a nigdy nie ma terminów do położnej wtedy, kiedy gin przyjmuje ).
Chociaż mój gin pozwala mi po prostu zważyć się i zmierzyć ciśnienie w domu, wygodniej i dla niego, i dla mnie.

Hej, jak coś, to w Medicoverze (przynajmniej u mnie) nie trzeba się umawiać specjalnie do tej położnej, ona po prostu siedzi w gabinecie obok i czeka ;P Ja o tym nie wiedziałam, a miałam jedną wizytę u gina w Medicoverze na prowadzeniu ciąży i po prostu siedziałam przed gabinetem i czekałam na swoją kolej. W pewnym momencie położna do mnie wyszła i mnie uświadomiła, że powinnam do niej najpierw zajrzeć.



A u mojej gin trzeba po wizycie przejść do zabiegowego, ale ona tam zawsze idzie ze mną i mnie "zapowiada". Teraz przyjmie mnie w innym miejscu i ciekawa jestem, jak będzie ;P
sale_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-20, 21:10   #1819
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez sale_girl Pokaż wiadomość
Hej, jak coś, to w Medicoverze (przynajmniej u mnie) nie trzeba się umawiać specjalnie do tej położnej, ona po prostu siedzi w gabinecie obok i czeka ;P Ja o tym nie wiedziałam, a miałam jedną wizytę u gina w Medicoverze na prowadzeniu ciąży i po prostu siedziałam przed gabinetem i czekałam na swoją kolej. W pewnym momencie położna do mnie wyszła i mnie uświadomiła, że powinnam do niej najpierw zajrzeć.



A u mojej gin trzeba po wizycie przejść do zabiegowego, ale ona tam zawsze idzie ze mną i mnie "zapowiada". Teraz przyjmie mnie w innym miejscu i ciekawa jestem, jak będzie ;P
No jej się każą uparcie zapisywać 🤷 Raz ją wpisali ręcznie przez recepcję, to jeszcze w gabinecie dostała ochrzan, że wybrała zły typ wizyty ("zwykła" zamiast "ciąża" czy coś). Może lokalny folklor.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez theali
Czas edycji: 2021-03-20 o 23:13
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-21, 06:35   #1820
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Dziewczyny, jestem prawie pewna, że czuję malucha jakby ominął mnie tym razem etap "motylków w brzuchu", i od razu konkretne fikołki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-21, 07:02   #1821
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem prawie pewna, że czuję malucha jakby ominął mnie tym razem etap "motylków w brzuchu", i od razu konkretne fikołki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super. Możliwe . Ja tez od kilku dni czuję maluszka, dużo wcześniej niż w pierwszej ciąży ale to podobno tak jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-21, 12:50   #1822
tlenekcynku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 170
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Super. Możliwe . Ja tez od kilku dni czuję maluszka, dużo wcześniej niż w pierwszej ciąży ale to podobno tak jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj dziewczyny zazroszcze, ja czekam na te pierwsze ruchy, ale na razie ani widu, ani słychu 🤫 dzis 16+1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tlenekcynku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-21, 13:18   #1823
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez tlenekcynku Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny zazroszcze, ja czekam na te pierwsze ruchy, ale na razie ani widu, ani słychu 🤫 dzis 16+1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w pierwszej ciąży czułam ruchy jakoś około 24 tygodnia dopiero.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-21, 13:41   #1824
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez runawaytrain Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem prawie pewna, że czuję malucha jakby ominął mnie tym razem etap "motylków w brzuchu", i od razu konkretne fikołki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej, to musi być niesamowite

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-21, 14:19   #1825
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Ja mam przed każdą wizyta mierzone ciśnienie i wagę u położnej w gabinecie. Ona tez rejestruje mnie do lekarza i od niej wchodzę prosto do niego.

Jutro prenatalne o 8.00 trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-21, 14:23   #1826
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Zazdroszczę już ruchów 🥰
U mnie kolejna ciąża 17+0 ale jeszcze brak ruchów. W poprzedniej miałam jakoś po 20tc. Czekam czekam 🥰 ale w środę mam wizytę to się uspokoję. Swoją drogą - tak mi się w pierwszej ciąży dłużył ten miesiąc między wizytami a teraz leci nie wiem kiedy przerażające. Nim się obejrzymy będą wakacje i nasza kolej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-21, 14:48   #1827
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Cytat:
Napisane przez tlenekcynku Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny zazroszcze, ja czekam na te pierwsze ruchy, ale na razie ani widu, ani słychu dzis 16+1

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w pierwszej ciąży zaczęłam czuć ruchy właśnie w 17 tygodniu, tylko nie byłam pewna, że to one. Dopiero jak te same ruchy stały się mocniejsze, zdałam sobie sprawę, że wcześniej to też już były one.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-21, 18:27   #1828
runawaytrain
Rozeznanie
 
Avatar runawaytrain
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 566
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

U mnie dziś 16+5, ale ruchy poczułam tylko jak leżałam kompletnie bez ruchu, przed zaśnięciem... Więc nie są jeszcze takie całkiem ewidentnie ja w pierwszej ciąży czułam takie jakby falowanie w 18 tygodniu, a w 21 tygodniu mój mąż już poczuł kopniaczka trzymając rękę na moim brzuchu dopiero wtedy nabrałam pewności, że to to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
runawaytrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-21, 18:28   #1829
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Mi też leci czas między wizytami nie wiadomo kiedy, zasługa malucha w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-22, 09:28   #1830
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy wrześniowe 2021

Jak mnie olśniło, w że 14+0 to też już 15tc i dzwonię do gabinetu zapytać o płeć dziecka z usg prenatalnego to akurat od godziny nie odbierają. A ja już chce wiedzieć

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-10 16:08:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.