Kosmetyki KALLOS - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-27, 13:42   #841
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki KALLOS

przepraszam za post pod postem ale coś mi komp szwankuje . Gdyby ktoś znał miejsce w Poznaniu to proszę o info
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 15:45   #842
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
A czytalas chociaz ostatnia strone watku? Pare postow wyzej juz ktos pytal o Kallosa w Krakowie

http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=11906611
Tak, czytałam Ale tamtej osobie nie odpowiedziano


Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
tyle samo liter muszę wklepać wpisując zdanie o wyszukiwarce co o namiarach w Krakowie. Nie ma problemu aby komuś podpowiedzieć - jeśli chodzi o Kraków kupowałam na Floriańskiej w takim małym sklepie z artykułami fryzjerskimi, prawie na końcu ulicy, po prawej stronie . Jeśli ktoś wie gdzie nabyć w Poznaniu proszę o info
Dziękuję Ci bardzo W środę będę w Krakowie to poszukam tego sklepu. A nie pamiętasz może w jakiej cenie była latte i odżywka z olejkiem kokosowym?
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 17:46   #843
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki KALLOS

jeśli chodzi o latte to za 1 litrowe wiaderko płaciłam 22 zł. Tyle samo za placentę, bo ją również nabyłam. Natomiast olej kokosowy nabyłam jako olej spozywczy w sklepie w galerii krakowskiej na samym dole, bodajże kuchnie świata.
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 18:12   #844
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Gdzie mogę nabyć kosmetyki Kallos we Wrocławiu ? jeśli jest gdzieś to napisane to przepraszam ale nie sposób mi przelecieć przez tyle stron
__________________
____________
,,To, co dziś jest rzeczywistością, wczoraj było nierealnym marzeniem ''






Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 18:28   #845
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Honey- naszukałam się we Wrocławiu a naszukałam i nie znalazłam... Także również bardzo chętnie się dowiem gdzie tego kallosa we Wrocławiu chowają
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 18:33   #846
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez asi_ula Pokaż wiadomość
Tak, czytałam Ale tamtej osobie nie odpowiedziano
Odpowiedziano, odpowiedziano Patrz nizej

Cytat:
Napisane przez Honey_Girl Pokaż wiadomość
Gdzie mogę nabyć kosmetyki Kallos we Wrocławiu ? jeśli jest gdzieś to napisane to przepraszam ale nie sposób mi przelecieć przez tyle stron
Cytuje swoja wypowiedz z poprzedniej strony:

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Miucci, jesli nie chcesz przeszukiwac calego watku to w gornej czesci strony jest taka opcja jak 'Przeszukaj ten wątek', gdzie wpisujesz interesujaca cie nazwe lub wyraz i zostaja wyszukane wszystkie odpowiedzi, w ktorych uzyto tego slowa
W tym wypadku wpisujemy interesujaca nas miejscowosc np. Krakow, krakowie, wroclawiu itp


Dziewczyny czytajcie chociaz pierwsza i ostatnia strone watku, bo nawet nie zauwazacie ze na podobne pytania odpowiedzi padly pare postow wyzej
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 18:50   #847
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o latte to za 1 litrowe wiaderko płaciłam 22 zł. Tyle samo za placentę, bo ją również nabyłam. Natomiast olej kokosowy nabyłam jako olej spozywczy w sklepie w galerii krakowskiej na samym dole, bodajże kuchnie świata.
Ja wolę latte 800ml. No i 22zł za litrowe to drogo, powinno kosztować do 16zł.
Maseczka kokosowa to nie olej - http://img.nokaut.pl/p/91/09/9109d95...8c8130x130.jpg

Zapałka czytałam wątek, odpowiedziałaś Miucci żeby skorzystała z wyszukiwarki Też z niej skorzystałam, ale dużo mi to nie dało
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-27, 18:54   #848
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez asi_ula Pokaż wiadomość
Zapałka czytałam wątek, odpowiedziałaś Miucci żeby skorzystała z wyszukiwarki Też z niej skorzystałam, ale dużo mi to nie dało
Ja nie naskakuje tylko grzecznie zwracam uwage jakby komus umknal moj wczesniejszy post
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 19:16   #849
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Zapałko- że wyszukiwarka istnieje to wiem,nieraz korzystam Zresztą już w tym wątku pytałam kiedyś, wskazówki mi dane na wiele się nie zdały niestety bo podane miejsca (jak i wiele innych) obchodziłam i nic. Więc podpiełam się do pytania Honey- może wejdzie tu jakaś nowa wizażanka np. bardziej obeznana we Wrocławiu niż ja
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 19:30   #850
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez asi_ula Pokaż wiadomość
Zapałka czytałam wątek, odpowiedziałaś Miucci żeby skorzystała z wyszukiwarki Też z niej skorzystałam, ale dużo mi to nie dało
Coś chyba słabo szukałaś, bo ja zalazłam sporo wyników + patent na nabycie tej maski z Allegro.

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Ja nie naskakuje tylko grzecznie zwracam uwage jakby komus umknal moj wczesniejszy post
W pełni popieram słowa Zapaałki odnośnie wyszukiwarki.
Wyobraźcie Sobie osobę, która wykaże się inicjatywą i przed zadaniem pytania zada sobie trud, by przeczytać wątek. I co? I 15 razy będzie musiała przebijać się przez posty o tym gdzie kupić Kallosa w Krakowie , zamiast zdobywać bardziej potrzebne dane np. ta temat działania róznych kosmetyków. Średnio przyjemne, a jeszcze mniej wtedy, gdy taka czytelniczka ma np. do Krakowa 300km . Wątek staje się nieczytelny i nieużyteczny .
I właśnie po to by uniknąć takich sytuacji są opcje "przeszukaj wątek" lub wyszukiwarka ogólna, z których powinno się skorzystać przed zadaniem pytania.
Własna inicjatywa [google np.] również mile widziana
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 19:31   #851
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Kosmetyki KALLOS

hej używalam kosmetykow tej firmy zaraz po obcieciu wloskow o jakies 7 cm bo były "tragicznie zniszczone" jak okreslila fryzjerka Dziewczęta.. bylam zachwycona wloski szybko się zregenerowaly, byly przyjemne w dotyku i mmmmmm slicznie pachnialy bylam sceptycznie nastawiona ze wzgledu na niska cene ale.. w moim przypasku sprawdzily sie na 100%
CherieK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-27, 20:05   #852
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Kosmetyki KALLOS

jesli chodzi o te firme to odkrylam niedawno w czasie grupowego zamowienia z kolezankami, kupowalysmy hurtem na allegro za balsam do prostowania relax zloty zaplacilam 7zl i kupilam go, bo potrzebowalam czegos pod suszare a stwierdzialm, ze 7zl to nie pieniadze i jestem milo zaskoczona, jak na te pieniazki sprawdza sie znakomicie
I zakupialm rowniez maske creme a latte jesli chodzi o wlasciwosci fakt nadaje balsku, miekkosci ale zapach zniewalajacy az chcialoby sie zjesc
niestety nie spotkalam sie z nimi w zadnym sklepie nawet fryzjerskim, chyba ze przeoczylam ale w koncu zyjemy w XXI wieku i mamy internet
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 22:00   #853
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Ja nie naskakuje tylko grzecznie zwracam uwage jakby komus umknal moj wczesniejszy post
Omg.. przecież ja też nie naskakuję Tylko wpisałam Kraków i wyświetliła się strona, gdzie Miucci pytała, nic więcej. Co do Allegro to możliwe, że ja to pisałam a już na pewno pisałam o sklepie U Radka. Jeśli nie kupię na Floriańskiej Kallosa to będę zmuszona skorzystać z oferty u tego Pana, niestety on się jednak często myli przy wysyłce Albo poproszę moją fryzjerkę żeby mi zamówiła.. no to chyba będzie najlepsze wyjście
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 06:28   #854
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Nie wiem, czy Wam to pomoże : ja kupuję m.in. produkty firmy KALLOS w hurtowni fryzjerskiej w moim mieście, której adres znalazłam w książce telefonicznej.
Myślę, że takie hurtownie są w prawie każdym większym mieście { "moje" miasto do tych mniejszych można zaliczyć}.
Na ALLEGRO - nie kupuję z zasady.
Co zaś tyczy się sklepu internetowego U Radka - jestem jego stałą klientką od prawie roku i nigdy, powtarzam : nigdy - nie miałam jakichkolwiek problemów.
Zamawianie w fryzjerki - pamiętajcie, że ona też swoją marżę doliczy.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 08:13   #855
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Ja zamawiałam U Radka i dostałam odżywkę, której nie zamawiałam. Napisałam niejednego maila do pana, żeby wymienił, ponieważ nie tą zamawiałam - nie dostałam żadnej odpowiedzi. Na dodatego płaciłam dodatkowo za priorytet, który otrzymałam prawie po 2 tygodniach. Na tym forum pisałam też z jedną dziewczyną, która dostała 2 całkiem inne kosmetyki niż chciała - odżywkę i lakier do włosów chyba, ale jej wymienił, bo zamawiała na allegro a nie w jego sklepie.
Co do fryzjerki to możesz mieć rację, chociaż ona też na tym skorzysta jak zamówimy razem, bo przesyłka będzie wspólna. No i jak się pytałam, to inne klientki też by chciały akcesoria do włosów, więc to będzie taka 'zrzuta'
W sklepie poszukam, w prawdzie nie mam pojęcia gdzie to, czy przy bramie floriańskiej czy z drugiej strony, ale dam radę Wysyłka kosztuje 10zł w sklepie internetowym, więc jakby nie liczyć zakupy w normalnym sklepie wyjdą na to samo.
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-28, 21:32   #856
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Mi też Radek przesłał całkiem inny produkt. Tzn zamawialam maseczke i nablyszczacz dostałam jedynie maseczke i to całkiem innej firmy :| no ale zamawialam na allegro wiec mi wymienil i to bardzo szybko w paczcie przeslal koperte ze wzrotem kosztow przesylki
wiec troche zachodow z tym mialam bo sie na poczte nalatalam i kilka telefonow musialam wykonac ale ostatecznie nie stracilam
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 17:38   #857
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Hehe właśnie o Ciebie mi chodziło incOrrect tylko zapomniałam nicka
Kurcze byłam w Krakowie, ale taka zabiegana eh nie kupiłam w końcu tej odżywki Ale jest jeszcze z 400ml mlecznego Kallosa, więc na razie przetrzymam
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 08:02   #858
deMitia
Rozeznanie
 
Avatar deMitia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 746
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Ja zawsze kupuję URadka i nigdy nie zdarzyła mi się żadna pomyłka. BA! biorę zazwsze paczkę ekonomiczną i jest ona już u mnie na 2-3 dzień.
__________________
"Myśli pan, że tylko jabłko deserowe warte jest grzechu?"
deMitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-30, 09:49   #859
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez deMitia Pokaż wiadomość
Ja zawsze kupuję URadka i nigdy nie zdarzyła mi się żadna pomyłka. BA! biorę zazwsze paczkę ekonomiczną i jest ona już u mnie na 2-3 dzień.
u mnie tak samo.. a robie u nego duze zamowienia.. kontakt z nim jest blyskawiczny i wszystko jak najbardziej okej
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-04, 16:35   #860
deMitia
Rozeznanie
 
Avatar deMitia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 746
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Ja jak już robię zakupy to na pół roku Ostanio kupiłam 3 maski, 3 odżywki, 2 szampony, piankę z Kallosa i jedwab. Myślę, że dopiero wiosną bede znów zamiawiać coś.

Tak w ogole to zajarzałam tu aby oświadczyć, że dziś skończyłam litrową Placentę (ostatnia porcja maski siedzi właśnie na mojej głowie).
Po pierwsze chciałabym uprzedzić wszystkie brzydzące się owych łożysk, że nie są to łozyska pochodzenia zwierzecego, lub co o zgrozo gdzieś wyczytłam: ludzkiego.... to łozyska roślinne.
Po drugie: zapach ma męczący- taki bardzo chemiczny, ale włosy są po niej ładne. Nie obciąza ich (tak jak np. Honey), dobrze się rozczesują.... ale czegoś jej brak. Nie kupię jej już- zostanę jednak wierna odżywce mlecznej.
__________________
"Myśli pan, że tylko jabłko deserowe warte jest grzechu?"
deMitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 17:51   #861
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez deMitia Pokaż wiadomość
zostanę jednak wierna odżywce mlecznej.
Spróbuj marchwianą. Jest u mnie na drugim miejscu po mlecznej {ale 800 ml.}.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 18:19   #862
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Spróbuj marchwianą. Jest u mnie na drugim miejscu po mlecznej {ale 800 ml.}.
Tylko ona jest do włosów tłustych i często mytych.Tak przynajmiej wyczytałam na allegro.A ma sylikony
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 21:35   #863
wiolka1115
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 751
Dot.: Kosmetyki KALLOS

a gdzie w krakowie w okolicach nowego kleparza mozna kupic kallosa mlecznego?

Edytowane przez wiolka1115
Czas edycji: 2008-11-04 o 21:37
wiolka1115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 08:31   #864
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Dori - Jest napisane, że marchwiana jest przeznaczona do włosów przetłuszczających się. I jest rzeczywiście trochę chudsza niż mleczna. Jest też napisane, że ma jeden silikon i to z grupy : lepiej się trzymać od nich z daleka {cyclomethicone}. Moje włosy jednak tego silikonu nie wyczuwają. Za to - co jest dziwne : wyczuwają różnicę między maską mleczną z litrowego opakowania i tą z 800 mililitrowego, na korzyść tej drugiej,
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 08:36   #865
deMitia
Rozeznanie
 
Avatar deMitia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 746
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Spróbuj marchwianą. Jest u mnie na drugim miejscu po mlecznej {ale 800 ml.}.
nie kuś mam teraz odwyk od-odżywkowy, od-maskowy i od-balsamowy....
zamówię dopiero przy następnym zamówieniu
__________________
"Myśli pan, że tylko jabłko deserowe warte jest grzechu?"
deMitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 14:29   #866
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Dori - Jest napisane, że marchwiana jest przeznaczona do włosów przetłuszczających się. I jest rzeczywiście trochę chudsza niż mleczna. Jest też napisane, że ma jeden silikon i to z grupy : lepiej się trzymać od nich z daleka {cyclomethicone}. Moje włosy jednak tego silikonu nie wyczuwają. Za to - co jest dziwne : wyczuwają różnicę między maską mleczną z litrowego opakowania i tą z 800 mililitrowego, na korzyść tej drugiej,
Następnym razem zamówie sobie tą 800ml ( latte) i nabieram jeszcze ochoty na miodową i chyba kupie placente ( ale to malutkie opakowanie ) wiem ,że ma silikony ale od czasu do czasu użyję
I jeszcze czaje sie na FRUTTE i na http://www.allegro.pl/item457127227_...cy_balsam.html i żel do włosów bo wyczytałam że jest na bazie wody ,ale na allegro jest tylko 1000ml ( a to za wielki)
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 17:18   #867
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Muszę przyznać, że mimo iż fanką KALLOSa jestem, zniechęcona opiniami wielu wizażanek nie zdecydowałam sie na zakup miodowej maski. Prawdziwy miód jako kosmetyk do włosów stoi w rankingu WIZAŻU na dobrej pozycji - wizażanki chętnie go uzywają : czysty miód, płukanki, tuningowanie {uwielbiam ten wyraz } innych masek. I taka pielęgnacja przynosi pozytywne rezultaty.
Nasze wizażowe chemiczki o ile pamiętam analizowały skład PLACENTY i żądnych łożysk, nawet tych roślinnych, nie dopatryzły się. Tak jak w masce LATTE z proteinami jedwabiu, protein tych nie uświadczysz.
FRUTTE - maski nie znam, natomiast szampon z tej serii używam namiętnie i z odwajemniona miłością.

Edytowane przez Heroldin
Czas edycji: 2008-11-05 o 17:19
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 18:45   #868
deMitia
Rozeznanie
 
Avatar deMitia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 746
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Ja mam honey i moje włosy jej nie lubią. Bardzo obciąza i strasznie śmierdzi..... no ale ma prosty skład.
A ktoś tę maskę z henną miał?
__________________
"Myśli pan, że tylko jabłko deserowe warte jest grzechu?"
deMitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 18:52   #869
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że mimo iż fanką KALLOSa jestem, zniechęcona opiniami wielu wizażanek nie zdecydowałam sie na zakup miodowej maski. Prawdziwy miód jako kosmetyk do włosów stoi w rankingu WIZAŻU na dobrej pozycji - wizażanki chętnie go uzywają : czysty miód, płukanki, tuningowanie {uwielbiam ten wyraz } innych masek. I taka pielęgnacja przynosi pozytywne rezultaty.
Nasze wizażowe chemiczki o ile pamiętam analizowały skład PLACENTY i żądnych łożysk, nawet tych roślinnych, nie dopatryzły się. Tak jak w masce LATTE z proteinami jedwabiu, protein tych nie uświadczysz.
FRUTTE - maski nie znam, natomiast szampon z tej serii używam namiętnie i z odwajemniona miłością.

Dzięki za Twoją opinię .Prawdziwy miód używam razem z olejami cieżko sie to nakłada -łatwo spłukuje , włosy są potem boskie.

Co do Placenty to kiedyś miałam ,ale ze względu na silikony oddałam.Teraz mam ochote ja kupić i używać w mroźne dni.Ale jeszcze to przemyślę


Cytat:
Napisane przez deMitia Pokaż wiadomość
Ja mam honey i moje włosy jej nie lubią. Bardzo obciąza i strasznie śmierdzi..... no ale ma prosty skład.
A ktoś tę maskę z henną miał?
Również dzieki za opinię na temat tej Honey
Kallos z henną ?? Nie widziałam a masz może jakies zdjecie lub link gdzie można ją zobaczyć ??
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 19:08   #870
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
(...)
Nasze wizażowe chemiczki o ile pamiętam analizowały skład PLACENTY i żądnych łożysk, nawet tych roślinnych, nie dopatryzły się. Tak jak w masce LATTE z proteinami jedwabiu, protein tych nie uświadczysz.
FRUTTE - maski nie znam, natomiast szampon z tej serii używam namiętnie i z odwajemniona miłością.
Kallos Latte nie ma w skladzie zadnych protein jedwabiu, a proteiny mleka (Hydrolized Milk Protein)
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-06 17:20:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.