Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-17, 11:21   #4291
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Wysmarowałam się znowu tintem od Estee i jest super, bo twarz mam różową a szyję już nie i on ładnie wyrównuje mi tą różnice Szkoda, że tylko dwa złapałam
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 11:23   #4292
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Wysmarowałam się znowu tintem od Estee i jest super, bo twarz mam różową a szyję już nie i on ładnie wyrównuje mi tą różnice Szkoda, że tylko dwa złapałam
Może w sklepie Estee będą te miniaturki
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 11:46   #4293
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Może w sklepie Estee będą te miniaturki
Mam nadzieję, bo cena regularna to przesada :p
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 11:56   #4294
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, bo cena regularna to przesada :p
Ja jutro go użyję - muszę do wyciągnąć - żeby nie zapomnieć
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 11:57   #4295
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Ja natomiast spotykałam się kiedyś z facetem, który stwierdził, że na wesele nie zaprosi żadnych starych ciotek i babć bo to nie stypa tylko wesele, mają być młodzi goście i rodzice.

Potem, mówił, że w małżeństwie każdy ma mieć swój budżet na wszystko trzeba się składać po połowie a co komu zostanie to jego. Dawanie prezentów??? No proszę, sama możesz sobie kupić. Jak trzeba będzie kupić pralkę to albo sie składamy albo bierzemy raty i każdy spłaca po połowie, pieniądze na dziecko też każdy wykłada, raz loda dostanie od mamy raz od taty. A jak się z trzy razy spotykaliśy na mieście, to zawsze był strasznie głodny i akurat zapomnial kasy albo portfela. Raz kazał mi wyciągać drobne ze schowka i kupił sobie zestaw w macu a mnie nawet nie zapytał czy mam na coś ochotę, do dziś moja wtajemniczona rodzina i znajomi wspominają go sobie.....z sentymentem hehe.
Historia, jak z filmu
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 12:00   #4296
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, bo cena regularna to przesada :p
Oj, zdecydowanie

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Już chyba nie będzie nowego Hilfigera w próbkach
Ciekawe, co teraz wrzucają z Sensai
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 12:02   #4297
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Na fanpage'u joyboxa zdradzili marki z nowego boxa, m.in. Lolita Lempicka i Mac. Miejmy nadzieję, że nie będzie to próbka zapachu i pacynka do cieni .
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 12:12   #4298
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Na fanpage'u joyboxa zdradzili marki z nowego boxa, m.in. Lolita Lempicka i Mac. Miejmy nadzieję, że nie będzie to próbka zapachu i pacynka do cieni .

Może będzie perfumetka Lolity (7ml.), którą kiedyś D. dawał gratis do zakupów mam w komódce 2 szt, świetne do torebki

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Moja paka z e-glamour już w paczkomacie nie mogę się doczekać tych miniaturek
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 12:19   #4299
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Może będzie perfumetka Lolity (7ml.), którą kiedyś D. dawał gratis do zakupów mam w komódce 2 szt, świetne do torebki

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Moja paka z e-glamour już w paczkomacie nie mogę się doczekać tych miniaturek
Jak będzie Lolita to biorę Nigdzie nie mogę jej niuchnąć;/ Testery pokradli czy co..
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 12:25   #4300
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ja na szczęście nie-włosowa, więc nie kusi

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------


Ło, Matko jaki pajac
To jeden przykład, wiele było niedorzecznych sytuacji A, ja oczywiście dawałam prezenty i z i bez okazji.

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
taki malenki sadyzm kontrolowany. wiem, ze lubisz,, ale nie dostaniesz... bo NIESPODZIANKA MA BYC. No chyba ze jakies poprzedniczki byly bardzo roszczeniowo-zyczeniowe i dostalas faceta z odziedziczona trauma zakupowa
Poprzedniczek to chyba nie było, albo były wielbiące pana i władcę plus absolutnie niewymagające niczego. Poza tym, chcąc nie chcąc, pewne zachowania i zwyczaje wynosi się też z domu. To też moje podejście było dla niego co najmniej szokujące i wydumane inne bajki.
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Kochana to tylko do zdjęcia takie usta Baaaaardzo rzadko noszę takie, bo się czuję przemalowana Nie wiem czemu tak mam Dziękuję Ja się na wazkę odważyłam bo były real foto i to mnie przekonało



Dziękuję Kochana






Nie wierzę w to co czytam Gościu był ewidentnym skąpcem i sknerą, argumenty mu się skończyły, więc postanowił Ci wcisnąć kolejny kit z serii bezsensownych Boże, skąpcy to najgorsze typy ludzi... Na wizażu są wątki o skąpcach i centralnie ręce mi opadają jak czytam, że kupią dziewczynie wodę i się rozliczają, że ma im oddać 0,23 groszy bo tyle łyków zrobiła itp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=537922
Wiem, o co chodzi. To trzeba powoli się oswajać Najpierw do zdjęcia, potem wklepać taki mocniejszy kolor np. na imprezę, a potem samo pójdzie dalej

Wątek o sknerach uwielbiam, jest cudowny
Najbardziej jednak rozwalają mnie na nim obrończynie biednych skąpych facetów, kłócące się, że np. fakt, że facet (chłopaczek, zakładam, bo to chyba bardzo młode dziewczyny, że mają takie poglądy) upomina się o pieniądze za odebranie dziewczyny samochodem z dworca w nocy, żeby nie musiała sama się tłuc nocnymi albo czekać do rana, jest jak najbardziej w porządku i trzeba się rozliczać, bo "zawracało mu się głowę". Dla mnie ma to związek z kulturą i męskością, rolą partnera, jest niezbędne, sam powinien się poczuwać i to jasne jak słońce. W obie strony działa wzajemna chęć pomocy, bezinteresowna życzliwość, a na wyliczanie moje-twoje jestem wręcz uczulona, przekreśla to cały kontakt i jest żenujące po prostu.
Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Ja natomiast spotykałam się kiedyś z facetem, który stwierdził, że na wesele nie zaprosi żadnych starych ciotek i babć bo to nie stypa tylko wesele, mają być młodzi goście i rodzice.

Potem, mówił, że w małżeństwie każdy ma mieć swój budżet na wszystko trzeba się składać po połowie a co komu zostanie to jego. Dawanie prezentów??? No proszę, sama możesz sobie kupić. Jak trzeba będzie kupić pralkę to albo sie składamy albo bierzemy raty i każdy spłaca po połowie, pieniądze na dziecko też każdy wykłada, raz loda dostanie od mamy raz od taty. A jak się z trzy razy spotykaliśy na mieście, to zawsze był strasznie głodny i akurat zapomnial kasy albo portfela. Raz kazał mi wyciągać drobne ze schowka i kupił sobie zestaw w macu a mnie nawet nie zapytał czy mam na coś ochotę, do dziś moja wtajemniczona rodzina i znajomi wspominają go sobie.....z sentymentem hehe.
Kolejny delikwent do kompletu, może to był ten sam, co u mnie, tylko kilka lat później? Albo jakiś z jego kolegów Bo przyjęte wśród nich było, że przykładowo wyjeżdżają sobie sami na wypasione wakacje, a partnerki/narzeczone/żony siedzą w domu, no bo skoro gorzej zarabiają i nie mają kasy, to przecież nie pojadą, to nie jest możliwe, nie? I z głowy Hahaha fajne małżeństwo z tego musi teraz być, bo jedna dziewczyna się skusiła ślub z takim egoistą-skąpcem Aż mi jej szkoda, to taki brak szacunku. No, ale co komu odpowiada.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 12:29   #4301
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Ja natomiast spotykałam się kiedyś z facetem, który stwierdził, że na wesele nie zaprosi żadnych starych ciotek i babć bo to nie stypa tylko wesele, mają być młodzi goście i rodzice.

Potem, mówił, że w małżeństwie każdy ma mieć swój budżet na wszystko trzeba się składać po połowie a co komu zostanie to jego. Dawanie prezentów??? No proszę, sama możesz sobie kupić. Jak trzeba będzie kupić pralkę to albo sie składamy albo bierzemy raty i każdy spłaca po połowie, pieniądze na dziecko też każdy wykłada, raz loda dostanie od mamy raz od taty. A jak się z trzy razy spotykaliśy na mieście, to zawsze był strasznie głodny i akurat zapomnial kasy albo portfela. Raz kazał mi wyciągać drobne ze schowka i kupił sobie zestaw w macu a mnie nawet nie zapytał czy mam na coś ochotę, do dziś moja wtajemniczona rodzina i znajomi wspominają go sobie.....z sentymentem hehe.
Akurat z tymi ciotkami to czasem jest dobry pomysł No zależy jeszcze jakie ciotki Co do wspólnego składania się i swoich budżetów to u moich dziadków się to rewelacyjnie sprawdza i są bardzo szczęśliwi, właściwie wzorowe małżeństwo. Natomiast dobrze się to sprawdza w przypadku, gdy obie osoby zarabiają bardzo podobnie, no może z różnicą kilkuset złotych. Gorzej jak jedna osoba np. zarabia miesięcznie 10 tysi, a druga ze 2-3. To realnie trzeba patrzeć i mierzyć siły na zamiary Ja wspólnego konta z facetem swoim za nic w świecie bym mieć nie chciała na takich zasadach, bo co ja mam się mu tłumaczyć z moich kosmetycznych-ubraniowych-filmowych-innych chciejstw, on mi z nowego instrumentu, czy pójścia na mecz, też płacimy rachunki na pół, no ale nigdy nie wyliczamy sobie, że ty częściej palisz światło to płać babo więcej, czy coś w tym stylu Chociaż myślę, że akurat w Twoim przypadku trafiłaś na faceta, który nie chciał w związku względnie równych praw, a raczej trafiłaś na skąpiradło Bo ktoś kto by nim nie był lubiłby robić prezenty nawet pomimo rządzenia i dzielenia po połowie, przynajmniej tak to jest u mnie No albo był to gość, którego jakaś panna do cna wykorzystała i ogołociła, potem odeszła i chłopakowi została trauma i sobie poprzysiągł, że nie ważne jak mocno by kochał, to żadna kobieta już na jego kasie ręki nie położy Ale nie martw się, też przerabiałam gościa, który nie płacił w knajpkach, nawet za zwykłą małą pizzę, tylko mój miał tendencję przy płaceniu rachunku do mówienia - oj, muszę pilnie do toalety Za 2 razem się wkurzyłam, podeszłam do kelnera i powiedziałam - tamten pan płaci i szybko czmychnęłam, ale zanim czmychnęłam przystojny kelner dał mi swój numer Ja wierzę w zasadę, że albo facet płaci, bo kulturalny by tak zrobił przy swojej kobiecie, albo płacimy pół na pół bez wyliczania sobie kto ile zjadł. No ale są ludzie i taborety
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 12:48   #4302
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Tak czytam te Wasze opowieści i muszę przyznać, że jestem porażona, że tacy faceci istnieją. Wygląda na to, że sama miałam chyba jakieś wybitne szczęście na takich nie trafić.

Edytowane przez Malenstwo82
Czas edycji: 2015-04-17 o 12:56
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 13:03   #4303
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Tak czytam te Wasze opowieści i muszę przyznać, że jestem porażona, że tacy faceci istnieją. Wygląda na to, że sama miałam chyba jakieś wybitne szczęście na takich nie trafić.
Ja też. Tacy kolesie powinni być tępieni przez kobiety, wtedy nie mieliby szans na przetrwanie i ich gatunek by wymarł hah
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 13:04   #4304
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Tak czytam te Wasze opowieści i muszę przyznać, że jestem porażona, że tacy faceci istnieją. Wygląda na to, że sama miałam chyba jakieś wybitne szczęście na takich nie trafić.
Wszystko jeszcze przed Tobą
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 13:39   #4305
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Wszystko jeszcze przed Tobą
Mam nadzieję, że jednak nie. Mój TŻ na szczęście taki nie jest więc mam zamiar nie opuścić go aż do śmierci.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 13:42   #4306
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że jednak nie. Mój TŻ na szczęście taki nie jest więc mam zamiar nie opuścić go aż do śmierci.
mój tż też jest kochany i go nie opuszczę
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 14:06   #4307
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Kto chce tinta bo mam w koszyku ale mogę oddać
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 14:14   #4308
Myszkaa222
Rozeznanie
 
Avatar Myszkaa222
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 522
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Kto chce tinta bo mam w koszyku ale mogę oddać
Ja chcę


Edytowane przez Myszkaa222
Czas edycji: 2015-04-17 o 14:20
Myszkaa222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 14:24   #4309
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Juz poszedł
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-17, 14:25   #4310
dzastinaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar dzastinaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Elantris
Wiadomości: 4 024
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Ten chłop to była masakra w tempie 4 spotkań się wyleczyłam....też mam koleżankę, której chłop ma mieć kontrakt na drugim końcu wszechświata i chce jej zrobic dziecko bo jak ją tam zabierze to ona nie będzie mogła pracowac ( kraj arabski) to będzie miałą co robić z dzieckiem, ponadto on też jeździi sam na wakacje z kumplami bo więcej zarabia, a jak mu powiedziała że ma dwie oferty pracy jedna mniej płatną ale na fajnych warunkach a drugą za większą kaskę to jej powiedział, że jak wybierze tą mniej płatną ( nauczycielka) to ją zostawi bo nauczyciele to nic dobrego. jak nauczycielka jest ogarnięta to jedna z lepszych fuch do pracy i wychowywania dzieci a do tego powiedział, że weźmie z nia ślub bo jak ona jednak zostanie w Polsce to firma postawi jej bilety jak bedzie jego zona a jak nie bedzie to firma nie postawi biletów lotniczych i ona jako niezamęzna kobieta nie będzie mogła wjechać na teren tego kraju.
__________________
WYMIANKA 10.2017

Edytowane przez dzastinaaaaa
Czas edycji: 2015-04-17 o 14:27
dzastinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 14:43   #4311
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez alttari Pokaż wiadomość
Kto chce tinta bo mam w koszyku ale mogę oddać
Ja ja ja ;D
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 15:04   #4312
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

wymiotło wszystkie maseczki dermiki z D., a chciałam sobie kupić coś małego z próbką nowego hilfigera Marigold
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 15:05   #4313
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez dzastinaaaaa Pokaż wiadomość
Ten chłop to była masakra w tempie 4 spotkań się wyleczyłam....też mam koleżankę, której chłop ma mieć kontrakt na drugim końcu wszechświata i chce jej zrobic dziecko bo jak ją tam zabierze to ona nie będzie mogła pracowac ( kraj arabski) to będzie miałą co robić z dzieckiem, ponadto on też jeździi sam na wakacje z kumplami bo więcej zarabia, a jak mu powiedziała że ma dwie oferty pracy jedna mniej płatną ale na fajnych warunkach a drugą za większą kaskę to jej powiedział, że jak wybierze tą mniej płatną ( nauczycielka) to ją zostawi bo nauczyciele to nic dobrego. jak nauczycielka jest ogarnięta to jedna z lepszych fuch do pracy i wychowywania dzieci a do tego powiedział, że weźmie z nia ślub bo jak ona jednak zostanie w Polsce to firma postawi jej bilety jak bedzie jego zona a jak nie bedzie to firma nie postawi biletów lotniczych i ona jako niezamęzna kobieta nie będzie mogła wjechać na teren tego kraju.
: mdleje::m dleje:
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 16:09   #4314
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

W S. nowa próbka zapachu, złożyłam zamówienie za całe 2,40, w końcu muszę zacząć korzystać z darmowej dostawy. Szkoda, że nie ma takiego wyboru próbek jak w D.
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 16:10   #4315
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
W S. nowa próbka zapachu, złożyłam zamówienie za całe 2,40, w końcu muszę zacząć korzystać z darmowej dostawy. Szkoda, że nie ma takiego wyboru próbek jak w D.
Jeż bym tak chciała ale ja się chyba nigdy tej karty nie dorobię:/
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 16:17   #4316
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Kolejny raz muszę pochwalić Sephorę. Podczas ostatnich zakupów dostałam mini szminkę i highliner Marca Jacobsa, mini rękawiczkę Glov, kilka próbek podkładów, bazy i najnowszego zapachu Jacobsa oraz miniaturkę najnowszego tuszu Guerlain, jest boski!

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Jeż bym tak chciała ale ja się chyba nigdy tej karty nie dorobię:/
Też tak mówiłam, raz się żyje Jakby mój tż się dowiedział ile tam wydaje to dopiero by było
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 16:21   #4317
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Też tak mówiłam, raz się żyje Jakby mój tż się dowiedział ile tam wydaje to dopiero by było
Ee tam ja bym wolała mieć się przed kim tłumaczyć
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 16:33   #4318
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ee tam ja bym wolała mieć się przed kim tłumaczyć
Lepiej być samotnym chwilowo niż być z kimś beznadziejnym. Ja swojego poznałam dokładnie 2 lata temu, za rok bierzemy ślub, już zaczęliśmy budowę domu. W dodatku jest z mojej miejscowości. Wcześniej miałam związki a raczej kilkuletnie męczarnie bez sensu, także głowa do góry i nie ma co się spieszyć, każdy w końcu trafi na coś fajnego
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 16:37   #4319
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Lepiej być samotnym chwilowo niż być z kimś beznadziejnym. Ja swojego poznałam dokładnie 2 lata temu, za rok bierzemy ślub, już zaczęliśmy budowę domu. W dodatku jest z mojej miejscowości. Wcześniej miałam związki a raczej kilkuletnie męczarnie bez sensu, także głowa do góry i nie ma co się spieszyć, każdy w końcu trafi na coś fajnego
Ale fajnie
Wierzę, że będzie co ma być i co jest mi pisane W związek z byle kim nie wejdę, nie potrafię się zmusić
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 16:43   #4320
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ale fajnie
Wierzę, że będzie co ma być i co jest mi pisane W związek z byle kim nie wejdę, nie potrafię się zmusić
No pewnie . Ja też już byłam załamana, bo trafiałam na samych .upków, niby 22 lata to jeszcze kupa czasu, ale byłam po studiach i zostałam w domu rodzinnym, bo tu miałam pracę i byłam pewna, że już nikogo nie znajdę Bo niby gdzie. A tu masz i to na miejscu
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-23 18:49:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.