Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-07, 14:28   #2881
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Dziękuję!!!
Bardzo proszę

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Tak sobie oglądam zamówienie Estee i muszę przyznać, że ta kosmetyczka jest lichawa z jakiegoś cienkiego materiału, w ogóle nie podobna jakościowo do tej cudnej szafirowej z kodu GIFT2
Błyszczyk ma fajne fioletowo-błękitne drobinki nie mogę się doczekać, jak się nim wymaziam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 14:38   #2882
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Każdemu pasuje co innego też się dziwię tylu negatywnym opiniom o C., bo mi krzywdy nie robi

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Dziewczyny, dostałyście już paczki z C. z tym tajemniczym prezentem Jestem bardzo ciekawa, co to jest
Jeszcze nie dotarło. Odnośnie opinii, cóż różne są oczekiwania. Perfum C nie lubię z zasady.Z kolei słyszałam opinie negatywne z uzasadnieniem że nic specjalnego i że np. że pomadki krajowe są lepsze niż C... Odnośnie cieni mam 2 paletki ale dla mnie to taka średnia półka, jeśli już mowa to lepszy efekt osiągne smashboxem czy choćby inglotem, nie mówiąc o UD czy Bobbi. C ma świetne kredki, ale np słynny chubby mi nie urwał siedzenia..no nie i już

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Musze się pochwalić . Dostałam dziś probki z chanel . Kiedyś kupiłam róż i w środku byla ankieta więc ją wypełniłam i dziś właśnie dostałam miniature tuszu chanel, próbke coco mademoiselle i miniature 5 ml kremu nawilżającego
gratki, do mnie tylko już ulotki wysyłają
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 14:39   #2883
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Jeszcze nie dotarło. Odnośnie opinii, cóż różne są oczekiwania. Perfum C nie lubię z zasady.Z kolei słyszałam opinie negatywne z uzasadnieniem że nic specjalnego i że np. że pomadki krajowe są lepsze niż C... Odnośnie cieni mam 2 paletki ale dla mnie to taka średnia półka, jeśli już mowa to lepszy efekt osiągne smashboxem czy choćby inglotem, nie mówiąc o UD czy Bobbi. C ma świetne kredki, ale np słynny chubby mi nie urwał siedzenia..no nie i już
Co do Chubby to się całkowicie zgadzam, szału nie ma ze szminek ostatnio bardzo polubiłam "miniaturę" High Impact w kolorze Rosette nie przepadam za szminkami, ale ta ma cudny kolor - taki czerwono-różowy ze złotym połyskiem i co najlepsze - nie wysusza ust, a wręcz nawilża wszystkie moje zakupy Clinikowe były z jakimiś fajnymi gratisami, więc cenowo wychodziło w miarę znośnie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 14:53   #2884
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ale to uczucie po zakończeniu treningu, nogi jak z waty, twarz czerwona (bardzo szybko sie rumienię w trakcie wysiłku fizycznego), brzuch pływa (biegam w pasie neoprenowym) i te endorfiny. Fantastycznie

Dziwczęta jeśli macie rowerki, orbitreki czy inne ustrojstwa to je udkurzcie, włączcie tv i w drogę
To fakt, ja spadam na spacer, a później orbitek albo Chodakowska, zalezy ide bede miała czasu, bo musze obiad ugotować buziaki miłego popołudnia
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 15:01   #2885
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

A ja właśnie jadę do inpostu wysłac listy, a nie chce mi się..

Ale zapale w końcu
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 15:03   #2886
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

dokładnie, dzięki temu wątkowi przytyła mi kosmetyczka, ale przynajmniej jakiś gratis podpasował więc ogólnie nie było tak strasznie.
Sporo kosmetyków kupiłam stacjonarnie więc ich cena/ jakość w odniesieniu do konkurencji bywa dyskusyjna i czasem porażka boli. Strasznie się napaliłam na róż kwiatka i dla mnie był niewypałem. Zużywam bb cream age defense, właściwie męczę bo już sporo otwarty. Ale mi też np nie pasują wychwalane pod niebiosa rośkowe hity jak róż czy rośkowe paletki,tusze no dla mnie masakra i już Tyle że rośka nie kupię w stacjonarnych cenach, bo przy takiej jakości ich ceny są nieporozumieniem dla mnie
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug

Edytowane przez Rapsodia
Czas edycji: 2015-04-07 o 15:04
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 15:19   #2887
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Na tolpa.pl żel do wyboru za 1 gr.do zamówienia powyżej 50ml i przesyłka 4,50zł. Chyba się skusze. Dziewczyny, wchodzi jakiś dodatkowy kod?

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
Ale mi też np nie pasują wychwalane pod niebiosa rośkowe hity jak róż czy rośkowe paletki,tusze no dla mnie masakra i już Tyle że rośka nie kupię w stacjonarnych cenach, bo przy takiej jakości ich ceny są nieporozumieniem dla mnie
Z tych palet cieni YR to tylko Brązy i Róże są w miarę trwałe. Kupiłam wszystkie i żałuję, mimo że wyszło mi 17 zł za paletę. Reszta kompozycji kolorystycznych, zwłaszcza Pastele (Aquarelle) to porażka, jeśli chodzi o trwałość. No i ta mizerna pojemność.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-04-07 o 15:39
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 15:28   #2888
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Na tolpa.pl żel do wyboru za 1 gr.do zamówienia powyżej 50ml i przesyłka 4,50zł. Chyba się skusze. Dziewczyny, wchodzi jakiś dodatkowy kod?
Dołączam się do pytania
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 15:33   #2889
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Na tolpa.pl żel do wyboru za 1 gr.do zamówienia powyżej 50ml i przesyłka 4,50zł. Chyba się skusze. Dziewczyny, wchodzi jakiś dodatkowy kod?
Mam kod na maseczkę w saszetce. Zainteresowana?
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 15:35   #2890
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
Mam kod na maseczkę w saszetce. Zainteresowana?
Ale te kody chyba kasowały gratis za 1gr. Sprawdzisz? Szkoda, że physiogel nie działa.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 15:36   #2891
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Dołączam się do pytania
Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ale te kody chyba kasowały gratis za 1gr. Sprawdzisz? Szkoda, że physiogel nie działa.
Dam zaraz znać

EDIT: Zapakowałam koszyk na ponad 100 zł i nie widzę możliwości dodania żelu, a żadnego kodu jeszcze nie wpisałam.
Ty masz możliwość wybrania żelu?

Edytowane przez ellenas
Czas edycji: 2015-04-07 o 15:47
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 16:09   #2892
pysiak103
Zakorzenienie
 
Avatar pysiak103
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Podlasie!!!
Wiadomości: 3 541
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
Dam zaraz znać

EDIT: Zapakowałam koszyk na ponad 100 zł i nie widzę możliwości dodania żelu, a żadnego kodu jeszcze nie wpisałam.
Ty masz możliwość wybrania żelu?
Żele normalnie wchodzą poniżej są do wyboru jak próbki ale wpisując kod żel jest liczony w cenie sklepowej

Edytowane przez pysiak103
Czas edycji: 2015-04-07 o 16:13
pysiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 16:29   #2893
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ale te kody chyba kasowały gratis za 1gr. Sprawdzisz? Szkoda, że physiogel nie działa.
Kody się nie łączą.
Jeśli, któraś jest chętna na kod na maseczkę przy zakupach pow. 30zł to piszcie na PW.
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 17:34   #2894
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

W D. -20% na:
-wszystkie produkty do makijazu twarzy Max Factor
-na najnowszą maskarę Max Factor Glamour Extensions

oraz
TYLKO PRZEZ KRÓTKI CZAS
Korektor Cover Cream z rabatem 50%
przy zakupie dowolnego kremu BB marki Pupa
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 17:43   #2895
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
Kody się nie łączą.
Jeśli, któraś jest chętna na kod na maseczkę przy zakupach pow. 30zł to piszcie na PW.
Dzięki za info. Tak podejrzewałam, że wprowadzili tę zmianę już na stałe. Po prostu wpisanie kodu w pole, kasuje rozwijalną listę produktów za 1 grosz. Miałam dużo tych szarych kopertek z kodami, ale rozdałam klientkom. I jak widać raczej bym ich nie użyła.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-04-07 o 17:44
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 18:38   #2896
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Jutro będzie szaleństwo 2 D z pupą i estee i Clinique z niespodzianką już się nie mogę doczekać
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 18:40   #2897
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Jutro będzie szaleństwo 2 D z pupą i estee i Clinique z niespodzianką już się nie mogę doczekać
no ja mam nadzieję, ze też jutro do mnie dotrze D. S. i C. najbardziej jestem ciekawa niespodzianki z C. oby tylko nie była to saszetka
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 18:44   #2898
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
no ja mam nadzieję, ze też jutro do mnie dotrze D. S. i C. najbardziej jestem ciekawa niespodzianki z C. oby tylko nie była to saszetka
Oby ja dostałam maila od nich że wysłali dzisiaj DPD dam znaka jak dostanę...
Martusia jak zdjęcia kosmetyczki z estee? bardzo jestem ciekawa tego kremu- mam nadzieję że się sprawdzi u mnie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 19:12   #2899
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Na tolpa.pl żel do wyboru za 1 gr.do zamówienia powyżej 50ml i przesyłka 4,50zł. Chyba się skusze. Dziewczyny, wchodzi jakiś dodatkowy kod?



Z tych palet cieni YR to tylko Brązy i Róże są w miarę trwałe. Kupiłam wszystkie i żałuję, mimo że wyszło mi 17 zł za paletę. Reszta kompozycji kolorystycznych, zwłaszcza Pastele (Aquarelle) to porażka, jeśli chodzi o trwałość. No i ta mizerna pojemność.
No i kolejny raz mamy zbieżne zdanie

Już miałam chciejstwo na tołpę( świetny dobiustnik mają i na cellu) w każdym razie lepsze od paskudztwa z wąkrotką fhancuskiej firmy... ale przecież mam porozpoczynane tuby i jeszcze pakę z ostatniego szału w SP 2+1 na nivea. Moja pamięć
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 19:14   #2900
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Dziś dostałam swoje zamówienie z S, próbki się zgadzały a jutro dostanę paczkę z D z Estee
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:03   #2901
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Nie wiedziałam, że perfumy mogą mieć takie działanie. Absurd z D.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg myhoney.jpg (72,2 KB, 114 załadowań)
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312

Edytowane przez KiLaNeCzKa
Czas edycji: 2015-04-07 o 20:09
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:12   #2902
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że perfumy mogą mieć takie działanie. Absurd z D.
Dobre
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:16   #2903
wgn
Zakorzenienie
 
Avatar wgn
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 5 641
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że perfumy mogą mieć takie działanie. Absurd z D.
Dziewczyny, to HONEY więc efekt pogrubiający i zwiększający objętość może być
__________________
Wymiana perfumowa - czerwiec 2021
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281859
wgn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:16   #2904
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Dobre
Szkoda, że zapach na punkcie oszalaąłm w lutym i do tej pory mnie trzyma jest przeceniony dopiero teraz. Wczoraj kupiłam dwa zegarki i do połowy maja nie ma mowy o ŻADNYCH wydatkach
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:23   #2905
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że perfumy mogą mieć takie działanie. Absurd z D.


dobre może moje CK Downtown też tak działają. Ide myć głowę i wypróbuję <hahaha>

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez wgn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to HONEY więc efekt pogrubiający i zwiększający objętość może być

dobre
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 20:28   #2906
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nigdy nie uzywalam zadnego kosmetyku Estee, a mam w planach na otwarcie (jesli oczywiscie beda jakies fajne oferty, np. tak jak przy otwarciu sklepu Clinique ) wydac kilka stowek

Obym sie nie rozczarowala tak jak kosmetykami Clinique, wg mnie sa okropne Poczatkowo bylam zadowolona z 3 krokow, a teraz widze, ze nic nie daja. Kremy maja alkoholowy zapach i podrazniaja. Po All About Eyes mam wysypke pod oczami, pomiedzy oczami, a nawet na powiekach
mi tez pielegnacja z Clinique nie podchodzi. Teraz zakupilam sobie mini 3 kroki - 2 , mam nadzieje ze bedzie lepsza niz numerek 3.

Co do Estee to wlasnie zaczelam uzywac tej pianki do mycia twarzy z kosmetyczki z kodu GIFT2 i mi sie podoba, pouzywam jeszcze troche bo mam dwie i moze sie skusze na pelnowymiarowe opakowanie, chyba ze po dluzszym czasie mi wyszuszy skore, narazie jestem w fazie testowania.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam, że perfumy mogą mieć takie działanie. Absurd z D.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 21:16   #2907
amb86
Zakorzenienie
 
Avatar amb86
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 3 018
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
mi tez pielegnacja z Clinique nie podchodzi. Teraz zakupilam sobie mini 3 kroki - 2 , mam nadzieje ze bedzie lepsza niz numerek 3.

Co do Estee to wlasnie zaczelam uzywac tej pianki do mycia twarzy z kosmetyczki z kodu GIFT2 i mi sie podoba, pouzywam jeszcze troche bo mam dwie i moze sie skusze na pelnowymiarowe opakowanie, chyba ze po dluzszym czasie mi wyszuszy skore, narazie jestem w fazie testowania.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------


Ja na początku też lubiłam tę piankę, ale dostałam wysypu po niej (chyba). Innym potencjalnym "wysypywaczem" jest nowy u mnie bronzer Clarins...ale w to jakoś nie chce mi się wierzyć Wczoraj skończyłam Estee, zobaczymy, czy moi nowi "przyjaciele" zostaną na buzi
amb86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 21:25   #2908
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez amb86 Pokaż wiadomość
Ja na początku też lubiłam tę piankę, ale dostałam wysypu po niej (chyba). Innym potencjalnym "wysypywaczem" jest nowy u mnie bronzer Clarins...ale w to jakoś nie chce mi się wierzyć Wczoraj skończyłam Estee, zobaczymy, czy moi nowi "przyjaciele" zostaną na buzi
Ja narazie uzywam i jestem w miare zadowolona, z checia zuzyje 2 tubki zebym mogla powiedziec o niej cos wiecej

W koncu dzisiaj oplacilam moje zamowienie z Douglasa z Lip Balm z Clarinsa Nie mialam kiedy ich przetestowac w sklepie, az sie nie moge doczekac jak przyjdą
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-07, 21:52   #2909
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Mam pytanie co do zakupów z Twoim Stylem w najbliższy weekend
Myślicie, że w ramach tego makijażu w MAC, który jest prezentem za zakupy za min. 150 zł, będzie można w tej cenie wybrać sobie kosmetyki? Bo normalnie jest tak, że kosmetyki są w cenie usługi, więc zastanawiam się jak będzie w tym przypadku

Edytowane przez Paulincia1234
Czas edycji: 2015-04-07 o 22:46
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-08, 00:47   #2910
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.V

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Mam pytanie co do zakupów z Twoim Stylem w najbliższy weekend
Myślicie, że w ramach tego makijażu w MAC, który jest prezentem za zakupy za min. 150 zł, będzie można w tej cenie wybrać sobie kosmetyki? Bo normalnie jest tak, że kosmetyki są w cenie usługi, więc zastanawiam się jak będzie w tym przypadku
Haha na pewno nie, wydajesz 150 zł i zostajesz pomalowana, gdybyś gratis do tego miała jeszcze wybierać sobie kosmetyki w cenie makijażu za który nie płacisz, to przecież bardzo dużo by na tym stracili.
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-23 18:49:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.