Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12 - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-11, 15:07   #361
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek Pokaż wiadomość
mam pytanie do mamusiek które były zszywane.. czy te szwy jeżeli nie są rozpuszczalne to mogą same wypaść czy to ja muszę je powyciagac? Jedną nitkę straciłam bez żadnego gmerania, widzę jeszcze dwie, ale one chyba jeszcze nie są gotowe mnie opuścić
jeżeli nie masz rozpuszczalnych to u mnie po 7 dniach je ściągają.może zadzwoń do swojego szpitala i się spytaj co i jak.
a sama ich nie ruszaj lepiej.
Ja mam akurat to szczęście że mają same się rozpuścić
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 15:08   #362
Madzik14
Zadomowienie
 
Avatar Madzik14
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 859
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Akkma Pokaż wiadomość
Falszywy alarm :/ te wody to jednak nie wody.. siedze sobie teraz pod ktg i chyba zaraz pojedziemy do domu..
Miałam podobną akcję w 37 tyg :/ dziwne...
Madzik14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 15:25   #363
Negrid
Rozeznanie
 
Avatar Negrid
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 523
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Małe pytanko... jak położna bada rozwarcie to na skurczu czy między skurczami?
Negrid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 15:28   #364
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Negrid Pokaż wiadomość
Małe pytanko... jak położna bada rozwarcie to na skurczu czy między skurczami?
Na skurczu jeśli dobrze pamiętam..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 15:28   #365
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek Pokaż wiadomość

mam pytanie do mamusiek które były zszywane.. czy te szwy jeżeli nie są rozpuszczalne to mogą same wypaść czy to ja muszę je powyciagac? Jedną nitkę straciłam bez żadnego gmerania, widzę jeszcze dwie, ale one chyba jeszcze nie są gotowe mnie opuścić
Boję sie, ze zarosne z tymi szwami, ale przerasta mnie żeby sobie jeszcze ból tam sprawiać.. jestem 22 dni po porodzie, czy ktoś z moim "stazem" ma jeszcze szwy? Dodam, ze przy jednym szwie coś mi uroslo, taka różowa kuleczka i obawiam się, ze wlasnie zaczęłam zarastac z tymi nitkami

same Ci wypadną i nic se tam nie wyciągaj bo sie poprujesz
mi powiedziano, że szwy odpadną nawet do 4 tyg po porodzie więc luz... jestem 14 dni po i jeszcze nic mi nie wypadło- cerowanie nadal takie samo.
Ta kuleczka to może jakas krostka lub obtarcie popłucz tantum rosa
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 15:30   #366
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Kuapouszka Pokaż wiadomość
Ja tak tylko na szybko, wczoraj o 23 odeszły mi wody, w sumie skurcze takie jak na okres były, byliśmy w szpitalu, z dzidzia ok i jak sie samo nie rozkręci to do 23 mam sie pojawić znów.
Powodzenia!!!




Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
Moja kolezanka z innego wątku bedzie miała dzisiaj cc. Proszę o dużo kciukow/ciepłych myśli/modlitw za jej Juleczka - miał sie urodzić za ponad 3 miesiące i waży tylko koło pol kilograma

Z całej siły trzymam!!



Cytat:
Napisane przez Inw Pokaż wiadomość
Dziewczyny takie pytanie - ile taki maluch 2tyg może być aktywny? Powiesiłam małemu w wózeczku kwiatek-lusterko i jak go teraz odłożyłam to ciągle się w niego wpatruje, guga i trąca łapką zamiast spać i tak już z 15-20min a nie zanosi się na spanie. Czy można przestymulować dziecko w ten sposób? Nie chciałabym zarwać nocy przez zabawki na wózku, wolę je zdjąć na razie jeśli miałby nadmiernie pobudzać, tylko jak to poznać?


Mój czasem długo jest aktywny,ale częściej przesypia prawie całe dnie. Zabawek jeszcze nie dałam,bo u nas nie widzę potrzeby jeszcze. Jedynie książeczkę z biało-czarnymi obrazkami pokazuję mu z dwa razy dziennie.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 15:45   #367
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
jeżeli nie masz rozpuszczalnych to u mnie po 7 dniach je ściągają.może zadzwoń do swojego szpitala i się spytaj co i jak.
a sama ich nie ruszaj lepiej.
Ja mam akurat to szczęście że mają same się rozpuścić
Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
same Ci wypadną i nic se tam nie wyciągaj bo sie poprujesz
mi powiedziano, że szwy odpadną nawet do 4 tyg po porodzie więc luz... jestem 14 dni po i jeszcze nic mi nie wypadło- cerowanie nadal takie samo.
Ta kuleczka to może jakas krostka lub obtarcie popłucz tantum rosa
dzięki dziewczyny zadzwoniłam do swojej położnej bo na wizycie domowej powiedziała, że w razie jakichkolwiek pytań mam do niej dzwonić i wyszło z rozmowy, że mam rozpuszczalne i one kruszeją (dlatego na wkładce przywitałam 3 cm kawałek nitki) ale z racji mojego telefonu, jutro nas odwiedzi i mnie obejrzy
ta kuleczka wychodzi z tego łączenia szwu i już sobie wkręciłam, że mi jakieś "dzikie mięso" tworzy wiem, jestem panikarą, ale to był mój pierwszy pobyt w szpitalu, pierwsza rana, pierwsze szwy i .. chyba Zosia jest za mało absorbująca, że rozmyślam o swojej "zacerowanej" :P
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 16:08   #368
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

mojemu synowi rośnie druga broda chyba pulpecieje
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 16:09   #369
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Negrid Pokaż wiadomość
Małe pytanko... jak położna bada rozwarcie to na skurczu czy między skurczami?
Różnie na początku porodu zazwyczaj między skurczami, już jak rozwarcie postępuje to bada też w czasie skurczu by zabaczyć czy główka dobrze podchodzi.
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 16:11   #370
upadly_aniol00
Zakorzenienie
 
Avatar upadly_aniol00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 321
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

dziewczyny od którego tygodnia wkładacie dzieci w foteliki leżaczki bujaczki ?
__________________
upadly_aniol00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 16:59   #371
celin10
Rozeznanie
 
Avatar celin10
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 609
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
no nie mów, że Ci się tak wadżajna siódmymi potami oblała...
sorry ale nie mogłam inaczej śmiechem chyba zaraz skurcze sprowokuje

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
dziewczyny od którego tygodnia wkładacie dzieci w foteliki leżaczki bujaczki ?
moja szwagierka swojego syna kładzie do leżaczka gdy skończył ok 1,5 m-ca.w leżaczku leży pod skosem ale nie jest zgięty w pół
celin10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 17:00   #372
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
dziewczyny od którego tygodnia wkładacie dzieci w foteliki leżaczki bujaczki ?

Kacper ma jutro 3 tyg i tydzień temu włożyłam go pierwszy raz,chyba z 5 minut był w nim i wczoraj 10 minut.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 17:01   #373
Inw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 453
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Mój czasem długo jest aktywny,ale częściej przesypia prawie całe dnie. Zabawek jeszcze nie dałam,bo u nas nie widzę potrzeby jeszcze. Jedynie książeczkę z biało-czarnymi obrazkami pokazuję mu z dwa razy dziennie.
Dzięki za info Gosiu Mój czasem leżakuje z oczkami otwartymi i się rozgląda, nie mam siły go nosić za długo, pomyślałam że coś podmontuję do pałąka w wózku. Zdjęłam na razie, bo wydawało mi się że jednak się po dłuższej chwili tym denerwował. Co można robić z takim maluchem? Czy lepiej nic na razie nie robić, bo nie potrzebuje na razie nic oprócz jedzenia i leżenia?



Dziewczyny a znacie jakiś sklep stacjonarny ze stanikami w Warszawie? Pomierzyłam się wg alles i wychodzi mi 75J, mają tylko jeden model w tym rozmiarze i widzę że to kształt który mi zwykle nie leżał. Może ja źle mierzę? Mam teraz na sobie 75G stare i pod biustem nawet ciaśniej by mogło być, ale nie wiem czy to nie przez możliwe rozciągnięcie, miseczka zdecydowanie za mała, ale żeby do J skoczyła? Gdzie ja taki namiot kupię? Boję się przez sieć, na żywo mi zwykle ciężko dobrać Wiem że w Piasecznie jest sklep z dziwnymi rozmiarami, ale nie wiem czy do karmienia też mają, no i tam sama nie dojadę w sensownym czasie, a malucha takiego do centrum handlowego nie zabiorę przecież.
Inw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 17:09   #374
forester
Zadomowienie
 
Avatar forester
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Z lasu :)// Poznań
Wiadomości: 1 156
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
dziewczyny od którego tygodnia wkładacie dzieci w foteliki leżaczki bujaczki ?
huśtawkowałam od 3 tyg, ale tak na chwilę by się ubrać i zjeść.
__________________
11.11.2007 razem
23.06.2012 ślub
10.01.2014 Marysia
forester jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 17:26   #375
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Negrid Pokaż wiadomość
Małe pytanko... jak położna bada rozwarcie to na skurczu czy między skurczami?
Mnie badała miedzy skurczami.
Dopiero podczas partych grzebali w trakcie skurczu.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

lnw
Ja bardzo lubię Dopasowaną na Waszyngtona (jest tez na Koszykowej, ale kiepska). Tylko tyle, ze tam ze stanikami do karmienia jest kompletna posucha
Podobno w Li Pairie przerabiają za darmo każdy stanik na stanik do karmienia, ale nie sprawdzałam czy to prawda.
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 17:29   #376
830b3402b90be91bee3a8a4ac8547146eb396896_6583840e13f22
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 702
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
Moja kolezanka z innego wątku bedzie miała dzisiaj cc. Proszę o dużo kciukow/ciepłych myśli/modlitw za jej Juleczka - miał sie urodzić za ponad 3 miesiące i waży tylko koło pol kilograma
Trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość

lnw
Podobno w Li Pairie przerabiają za darmo każdy stanik na stanik do karmienia, ale nie sprawdzałam czy to prawda.
To prawda Ja tam właśnie kupowałam staniki normalne i przerobiłam je na "karmniki". Potem mogę bez problemu odnieść i przerobią z powrotem na normalne, oczywiście bez dopłat.
830b3402b90be91bee3a8a4ac8547146eb396896_6583840e13f22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 17:36   #377
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Inw Pokaż wiadomość
Dzięki za info Gosiu Mój czasem leżakuje z oczkami otwartymi i się rozgląda, nie mam siły go nosić za długo, pomyślałam że coś podmontuję do pałąka w wózku. Zdjęłam na razie, bo wydawało mi się że jednak się po dłuższej chwili tym denerwował. Co można robić z takim maluchem? Czy lepiej nic na razie nie robić, bo nie potrzebuje na razie nic oprócz jedzenia i leżenia?
Jak Kacper patrzy to do niego mówię,uśmiecham się,robię miny,śpiewam.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 17:50   #378
J0zefina
Raczkowanie
 
Avatar J0zefina
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 425
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

wieczór....

za chwilę kąpanie a mam nadzieję potem spanie
pół dnia spędziłam dziś u mechanika a drugie pół wracając od niego w korku, jestem wykończona, niewyspanie z mała to przy tym relaks a moja mama mówi do mnie że Misia dziś długo i ładnie spała, obudziła się na karmienie i dalej w kimonko czemu akurat dziś gdy byłam poza domem?

Cytat:
Napisane przez upadly_aniol00 Pokaż wiadomość
dziewczyny od którego tygodnia wkładacie dzieci w foteliki leżaczki bujaczki ?
Moja mała jutro kończy miesiąc : (już??????) i jeszcze nie wkładałam jej, po pierwsze jakoś mam wrażenie że ten leżak wymusza na niej dziwną wygięta pozycje, po drugie nie ma takiej potrzeby bo Ona dużo śpi, a jeśli nie to nawet przyjemnością jest dla mnie jej ponoszenie

Cytat:
Napisane przez Inw Pokaż wiadomość
Dziewczyny a znacie jakiś sklep stacjonarny ze stanikami w Warszawie? Pomierzyłam się wg alles i wychodzi mi 75J, mają tylko jeden model w tym rozmiarze i widzę że to kształt który mi zwykle nie leżał. Może ja źle mierzę? Mam teraz na sobie 75G stare i pod biustem nawet ciaśniej by mogło być, ale nie wiem czy to nie przez możliwe rozciągnięcie, miseczka zdecydowanie za mała, ale żeby do J skoczyła? Gdzie ja taki namiot kupię? Boję się przez sieć, na żywo mi zwykle ciężko dobrać Wiem że w Piasecznie jest sklep z dziwnymi rozmiarami, ale nie wiem czy do karmienia też mają, no i tam sama nie dojadę w sensownym czasie, a malucha takiego do centrum handlowego nie zabiorę przecież.
No co Ty to nie jest dziwny rozmiar dziwni są producenci że jeszcze nie zauwazyli ze kobiety sa różne i nie noszą tylko 75b Z tego co wiem to "uświadomionych" sklepów w stolicy dostatek poszukaj tu:
http://stanikowamapa.prv.pl/ ja mimo wszystko zachęcam Cię do zakupów przez internet, na ebay brytyjskim albo brastopie kupisz stanik za połowę albo i mniej tego co w polskim sklepie.


Kuapouszka

Jaszcurka 3maj się dzielnie

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Oczywiście kciuki za małego Juleczka

a tu jeszcze odnośnie biustonoszy:
http://jastin.pl/karmniki.html
Przerobienie na karmnik kosztuje 35zł potem mogą ponoć przywrócić do stanu pierwotnego. Nie korzystałam bo sama sobie przerabiałam staniki wg instrukcji: http://stanikomania.blox.pl/2009/01/...e-karmnik.html (ja używałam specjalnego zapięcie zamiast chaczyka od ramiączek) ale jeśli ktoś nie ma czasu to może akurat

Dziś znowu wróciła do mnie jakaś nostalgia ciążowa.. jechałam autem, w radio piosenka któa bardzo z ciążą mi się kojarzy i jeszcze jechałam w kierunku gabinetu mojego lekarza.. szok, przeciez to było wczoraj a jutro Misia skończy miesiąc

Edytowane przez J0zefina
Czas edycji: 2014-02-11 o 17:52
J0zefina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 17:59   #379
JustiLbn
Raczkowanie
 
Avatar JustiLbn
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 159
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez AgatkaL Pokaż wiadomość
Witam się wreszcie
Nie mogłam w szpitalu połączyć się z wizażem i ubolewałam, że nie mogę nic do Was napisać.
Maja urodziła się 08.02.2014 o g. 3,35. Waga 3.340 i 54 cm.
Poród opiszę później. Teraz jestem po prostu padnięta, wczoraj wyszłyśmy do domu. Do tego miałam rwanego zęba wczoraj , więc boli mnie wszystko i ze wszystkich stron.
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez Kuapouszka Pokaż wiadomość
Ja tak tylko na szybko, wczoraj o 23 odeszły mi wody, w sumie skurcze takie jak na okres były, byliśmy w szpitalu, z dzidzia ok i jak sie samo nie rozkręci to do 23 mam sie pojawić znów.
Cieszę sie ale też, strasznie sie boje bo to jednak 37 tydzien, zaskoczylo mnie troche, brzuch i plecy coraz bardziej bolą ale czuje sie ok, pewnie jeszcze jakieś zakupy za małżem i potem do szpitala
A nie 38 tydzień?
Ja mam termin 4 dni przed Tobą i mi doktor liczy już 39 t.c. także spokojnie jesteś donoszona.

I chyba jednak ostatnia urodzę, bo u mnie też zero zmian, a nawet apetyt mam, energię i rewelacyjnie się wysypiam Chyba jutro na lumpy skoczę
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/aa23db2c38.png

19.02.2014 g 18.20 Alicja moje marzenia się spełniły.
JustiLbn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-11, 18:29   #380
isia4891
Zadomowienie
 
Avatar isia4891
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 372
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Mój syn szalał dziś od 6 do 9, pk kąpieli porannej i cucu usnal. I już calyndzien był grzeczny, zrobiłam 3 prania, poprasowalam , pomyłam podłogi, ugotowalam obiad. Mąż przyszedł przyjął stery a ja byłam na zakupach. Kupiłam synowi jeansy na szelkach , sobie dwie bluzki i mężowi dwie i te dwie godziny mnie strasznie zmeczyly ...

http://allegro.pl/fisher-price-lezac...940223061.html
isia4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 18:33   #381
Le La
Zadomowienie
 
Avatar Le La
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 285
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Jezu Alek sie darł od prawie 3 godzin , leb mi chcialo roz......ac z nerwow i bezradnosci , masakra . Ja juz nie wiem co mu jest. Tak sie biedny zanosil, ze mialam ochote plakac razem z nim. Odstawiam mu w pierony te wszystkie leki, bo wcale nie pomagaja, a mam wrazenie, ze wrecz szkodza. Usnal mi teraz na kolanach, tak strasznie mi go szkoda
__________________
20.12.2013 - Alek Nauczę Cię kochać świat, Syneczku
Le La jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 18:36   #382
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Le La Pokaż wiadomość
Jezu Alek sie darł od prawie 3 godzin , leb mi chcialo roz......ac z nerwow i bezradnosci , masakra . Ja juz nie wiem co mu jest. Tak sie biedny zanosil, ze mialam ochote plakac razem z nim. Odstawiam mu w pierony te wszystkie leki, bo wcale nie pomagaja, a mam wrazenie, ze wrecz szkodza. Usnal mi teraz na kolanach, tak strasznie mi go szkoda
Biedny Alek
A próbowaliście chusty? Nosisz dużo na brzuchu? U nas to bardzo pomaga.
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 18:46   #383
Muminek1991
Rozeznanie
 
Avatar Muminek1991
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 787
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

AgatkaL- jeszcze raz GRATULACJE !!!


upadly_aniol00- super ,że wyniki są dobre . Czyli na pewno masz jeszcze osłabienie po porodzie. Minie szybko na bank .
No i rośnie ci maluszek....


senira666- mam nadzieję,że z dnia na dzień będzie u was coraz lepiej. W domku zawsze spokojniej i szybko się oswoicie i ogarniecie ze wszystkim


Kuapouszka- 4


perfuzja- za koleżankę i jej synka


forester- żeby zielone kupki minęły jak najszybciej.


jaszczurka
-może wypuszczą cię jeszcze jak wszystko jest w porządku.Jakoś nie widzę sensu trzymania cię 10 dni od tak.


Akkma- i mimo fałszywego alarmu. A ja już myślałam ,że rodzisz


nattalli- mam nadzieję,że z dnia na dzień będzie u was coraz lepiej. W końcu malutka jest jeszcze malutka Wszystko się ureguluje


Witam się i ja. Wróciliśmy do domu przed 18. Mąż zrobił mi relaksującą kąpiel i tak się rozmarzyłam. Dzisiaj mały rusza się bardzo mało, jednak nie wariuję. Chciałam z akupunktury iść na ktg, ale stwierdziłam,że bez paniki rusza się ale mniej. W wannie za to brzuch mi potańczył i teraz znowu jest spokojniej. Może to znak ,że poród niedługo ??
Was nadrobiłam i teraz już dogotowuje kapuśniak na jutro
__________________
14.05.2012 - Razem
15.06.2013 - II kreski
06.11.2013 - Ślub
02.03.2014- Benjaminek
Muminek1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 18:47   #384
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Le La Pokaż wiadomość
Jezu Alek sie darł od prawie 3 godzin , leb mi chcialo roz......ac z nerwow i bezradnosci , masakra . Ja juz nie wiem co mu jest. Tak sie biedny zanosil, ze mialam ochote plakac razem z nim. Odstawiam mu w pierony te wszystkie leki, bo wcale nie pomagaja, a mam wrazenie, ze wrecz szkodza. Usnal mi teraz na kolanach, tak strasznie mi go szkoda
Biedny Alek No i biedna ty
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 18:56   #385
vacuity
Rozeznanie
 
Avatar vacuity
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 712
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Inw Pokaż wiadomość
Dziewczyny a znacie jakiś sklep stacjonarny ze stanikami w Warszawie? Pomierzyłam się wg alles i wychodzi mi 75J, mają tylko jeden model w tym rozmiarze i widzę że to kształt który mi zwykle nie leżał. Może ja źle mierzę? Mam teraz na sobie 75G stare i pod biustem nawet ciaśniej by mogło być, ale nie wiem czy to nie przez możliwe rozciągnięcie, miseczka zdecydowanie za mała, ale żeby do J skoczyła? Gdzie ja taki namiot kupię? Boję się przez sieć, na żywo mi zwykle ciężko dobrać Wiem że w Piasecznie jest sklep z dziwnymi rozmiarami, ale nie wiem czy do karmienia też mają, no i tam sama nie dojadę w sensownym czasie, a malucha takiego do centrum handlowego nie zabiorę przecież.
Jeśli mierzyłaś się wg rozmiarówki Allesa na ich stronie, to uważam, że jest dupna i nią bym się nie sugerowała - ja zrobiłam tak, że zmierzyłam stanik w stacjonarnym sklepie, a potem zamówiłam dwa na allegro. Oba z fiszbinami, ale jeden jest do tego usztywniany, a drugi nie i okazało się, że są inne mimo tego samego - teoretycznie - obwodu, tzn usztywniany jest ok, a do drugiego musiałam dokupić przedłużkę, bo mnie mocno cisnął. A oba niby mają obwód 75. Więc ja bym się wybrała do sklepu ze staniikami Allesa i po prostu pomierzyła co się nadaje, dziewczyny z Wawy kupowały stajconarnie, chyba Ejani podawała kiedyś jakiś adres.
__________________
18.05.2013 - Żona - zapnij pasy Kochanie, przed nami wyboista droga
vacuity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 18:57   #386
Akkma
Zadomowienie
 
Avatar Akkma
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 917
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Zrobili mi w szpitalu KTG, coś im nie pasowało, bo ruchy były na słabe Poleżałam tam jeszcze z pół godz, mała się obudziła. Zrobili usg - mała waży już 3900 . Ogólnie wszystko jest w porządku, to coś co ze mnie wycieka to po prostu wydzielina z tym, że z krwią.
Jeżeli nic się nie zadzieje to w pon na wywołanie .
W szpitalu ogólnie wszyscy byli bardzo mili, oprócz szanownego pana ordynatora . Jak mnie badał to zapytał o imię i stwierdził, że mu się nie podoba ;/ Później pytał mnie o studia, powiedziałam mu, że kończę geologię to zaczął mnie przepytywać z geologicznych zagadnień Powiedziałam mu, że to nie moja dziedzina to stwierdził, że jestem taka sama jak jego rezydenci ;/ No je*nięty na maxa Na szczęście drugi lekarz na którego trafiłam i wszystkie położne do rany przyłóż. Poleżałam sobie chwilę na porodówce - sympatycznie tam. Wszystkie sale są osobne i wyremontowane
Mam nadzieję, że na pana ordynatora już nie trafię.
Najbardziej traumatyczne było dla mnie dzisiaj to, że badał mnie facet!


Dzięki dziewczyny za banany Ale to chyba nie jest ulubiony owoc mojej córki


aaa.. no i ponoć mam idealną budowę do rodzenia Zobaczymy!
__________________
21.05.16

Edytowane przez Akkma
Czas edycji: 2014-02-11 o 19:06
Akkma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 19:05   #387
Muminek1991
Rozeznanie
 
Avatar Muminek1991
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 787
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Le La- bardzo współczuję tego jak się męczycie oboje, Alek z bólu a ty z bezradności. Mam nadzieję,że szybko znajdziecie co mu dolega
__________________
14.05.2012 - Razem
15.06.2013 - II kreski
06.11.2013 - Ślub
02.03.2014- Benjaminek
Muminek1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 19:08   #388
celin10
Rozeznanie
 
Avatar celin10
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 609
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Akkma Pokaż wiadomość
Zrobili mi w szpitalu KTG, coś im nie pasowało, bo ruchy były na słabe Poleżałam tam jeszcze z pół godz, mała się obudziła. Zrobili usg - mała waży już 3900 .
Dzięki dziewczyny za banany Ale to chyba nie jest ulubiony owoc mojej córki
ale pączusia nosisz poród sn czy cc
jeżeli nie banan to

w którym szpitalu byłaś,na Kamieńskiego?

Edytowane przez celin10
Czas edycji: 2014-02-11 o 19:09
celin10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 19:14   #389
Akkma
Zadomowienie
 
Avatar Akkma
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 917
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez celin10 Pokaż wiadomość
ale pączusia nosisz poród sn czy cc
jeżeli nie banan to

w którym szpitalu byłaś,na Kamieńskiego?
Teoretycznie SN, choć wolałabym CC
Byłam na Kamieńskiego
__________________
21.05.16
Akkma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-11, 19:25   #390
celin10
Rozeznanie
 
Avatar celin10
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 609
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Akkma Pokaż wiadomość
Teoretycznie SN, choć wolałabym CC
Byłam na Kamieńskiego
kto tam jest ordynatorem?jaki lekarz cię badał?mój prowadzący tam pracuje i gdyby nie spory kawałek drogi do szpitala to chyba też bym tam rodziła ale cóż....
celin10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-18 09:18:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.